Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę?

Polecane posty

Gość gość
Bóg dał nam wszystkim życie,a ty piszesz jak dziewczynka : nie wiem jak ty ale mnie mama z tatą spłodzili. jakby Bóg nie chciał to by cie nie spłodzili. nie wiedziałaś o tym,dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Jeny co tu się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty kiki w czym masz problem ? nic się nie dzieje. rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
test na ojcostwo za półtora tyg. to będzie początek 10 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
ludziska poza tym przed chwilą otrzymałem sms od mojego byłego kumpla, z którym to moja ukochana raczyła pójść w tango . Sms o treści: "wiem o dzieciaku. ciekawe, który z nas jest tatusiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i świetnie,a do tego czasu ochłoń trochę.zresztą czas zrobi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiem o dzieciaku. ciekawe, który z nas jest tatusiem" No chyba żartujesz?! Przeciez spała z nim, bedąc w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin Ty naprawdę nie czułeś że to nie jest prawdziwy kolega :-( aż tak się maskował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
NAJWIDOCZNIEJ "kolega" przyznał się, że to nie był jeden raz...tak to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin a chociaż dałeś mu raz w gębę za to że rozwalił Ci związek i być może przyszła rodzinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena, włącz myślenie. po pierwsze, może "kumpel" nie wiedział, że ona jest w ciąży (informacja o tym nie jest wypsana na czole), po drugie może chce teraz autorowi dogryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
męskie relacje są inne niż babskie. nie byłem z nim aż tak blisko jak z bratem, ale blisko. wiec nie.nie czulem. mielismy razem inwestowac w ta nowa firme. zainwestowalismy.ale musze go splacic. jego poprzednia laska bardzo go skrzywdzila...zdradzila. od tego czasu nie wchodzil w stale zwiazki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz wytrzymać do wyników testu :-( dasz radę. będę się modlić za Ciebie,bo szczerze Ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To świadczy o tym że to nie był jednorazowy skok w bok. Ile ona wypiła zeby robić coś takiego? Po pijaku to mozna gumek zapomnieć ale nie tego z kim się bzyka. Zrobiła co chciała, a Ty jesteś prawdopodobnie bardziej "przyszłościowy" więc chce byc z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
dostal w ryj..ja zreszta tez.. moze chce mi dogryzc, ale skad wie? od niej? nikt wiecej poza moim bratem i bratowa nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lena nie zawsze myśli pisząc posta :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
TEZ TAK MYSLE...mysle ze zorientowala sie ze on nie rokuje na staly zwiazek. ze nie traktuje jej powaznie. ze jest tylko do rozrywki. a u mnie na spokoj i stabilizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że od niej. Przecież nie zamknie sobie furtki jakby z Tobą nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KKKM dziś dostal w ryj..ja zreszta tez.. moze chce mi dogryzc, ale skad wie? od niej? nikt wiecej poza moim bratem i bratowa nie wie x Od niej, albo od kogoś komu ona powiedziała (pisałeś, że macie wspólne towarzystwo). Teoretycznie są możeliwe zbiegi okolicznosci (znajomo pielęgniarka u ginekologa), ale to musiałby być przedziwny traf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin dogryźć ? a niby za co ? co Ty mu zrobiłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
z tego co wiem od niej to nie byla kwestia wylacznie alkoholu..nie wypila duzo.. byla po prostu przerazona ciaza i zalamana po naszej klotni. poklocilismy sie wtedy ostro i jak zwykle bywa powiedzielismy pare niemilych slow. to jej wersja. jego byla podobna - ze byla rostrzesiona, zalamana i chciala pogadac. wtedy on ja "pocieszyl" jak widac skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to dla Ciebie będzie lepiej jeśli to dziecko nie będzie Twoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Marcin dogryźć ? a niby za co ? co Ty mu zrobiłeś ? x Nic nie zrobił, ale kumpel może czuć się rozczarowany, zwłaszcza, jeśli zna sytuację. Jeśli wie, że oni się rozstali, a ona mimo tego, nie chce wybrać jego to wie, że przegrał. Taki człowiek może kąsać na oślep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
nie wiem za co. wiem, że s******l nie ułatwi mi życia zabawił się i moim i jej kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11;47 masz rację,popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roztrzesiona ciążą powinna pójść do Ciebie a nie do niego. Chyba że grunt jej się wali pod nogami bo nie wie kto jest tatusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie racja, rozbił ich związek a ona wraz nie chce zrezygnować z Marcina więc będzie im za to uprzykrzać życie. i będzie tak że to on przyłoży się do tego że się nie pogodzą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy kumpel o ciąży nie dowiedział się w wieczór, gdy doszło do zdrady. Ona załamana ciążą i kłótnią poszła się do niego wyżalić. Przemilczała to, że jest w ciąży? Jeśli tak to pewnie ze strachu o to, żeby wiadomość nie dotarła do autora. Intencją kumpla, który wysłał smsa mogło być to, aby dalej podjudzać autora przeciwko byłej kobiecie. Przynajmniej teoretycznie ma na nią przecież chęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i znowu trzeba pchać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×