Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę?

Polecane posty

Gość gość
i raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kolega to jakiś cieć. Gryzie na oślep po tym jak go laska zdradziła. Emocjonalny wrak. Na śmietnik z nim bo nic z niego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dziecko byłoby tragedią, że taka tym załamana była ze aż musiała się pocieszyć? Czy może bardziej załamana tym że nie wie kto jest ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w sumie racja, rozbił ich związek " x on co najwyżej trochę pomógł, ich związek rozwaliła ONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i weź tu w tych czasach zaufaj,przyjaźnij się....a co dopiero związek małżeński :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
może kąsa...może jest zły, bo nie może jej mieć. tego nie wiem...każde z nich może mieć inną wersję.. dlatego teraz liczy się tylko dziecko. i dla niej i dla...mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj się wykorzystać przez nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Gosciu mam problem bo zaśmiecasz wątek jakimiś bredniami. Był taki spokój a teraz syf, niby wielce wierzacy/wierząca a wredny/a ze aż się źle robi. Ja myślałam, że ta dziewczyna wypiła alkohol jak jeszcze nie wiedziała o dziecku, a ona chlala i jeszcze się puściła będąc w ciąży? Czyli wiadomo ze się nie zabezpieczali bo po co. To odrażające. A ten kolega to zwykły frajer. Zapytaj się jej czy ona mu o tym powiedziała, bo jeśli tak to robiła Cię w rogi więcej razy. W przeciwnym razie po co mówiła kolesi owi o czymś takim który teoretycznie zniszczył jej życie, bo gdyby nie on może by się nie puściła, nie latala się zalic i nie pila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Co za idiota z tego kumpla. Az boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona sama zniszczyła sobie życie. Nikt jej nie pchał do łóżka tego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
dzwoniłem do niej żeby wytłumaczyła mi jego słowa. jej wersja jest taka, że owszem powiedziała mu właśnie wtedy. powiedziała mu też, że nie wie jak ma mi powiedzieć o ciąży. że ja nie chcę dziecka a teraz nam się nie układa. nawet jeśli nam się nie układało jak dawniej to chyba wypadało najpierw przyjść do mnie? a nie bzykać się z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
nie jestem w stanie ogarnąć rozumem tego zachowania. po prostu NIE. może kiedyś wybaczę, ale na pewno NIE ZROZUMIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona coś kręci... Powiedziałaby tobie nie jemu, chyba że ma wątpliwości co do ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KKKM dziś Tak sądziłam i dlatego o to zapytałam. Jeśli rzeczywiście zdarzyło się im to tylko raz (tzn jeśli nie spali ze sobą wcześniej) to z Twojego kumpla jest wyjątkowy skurczybyk. Dobrze wie, że to nie jego dziecko a jątrzy. Niestety, alkohol i skok w bok w czasie ciąży nienajlepiej też świadczy o Twojej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Do tej pory było mi jej żal. Teraz juz nie jest. Nawet jak się klociliscie to druga osoba która powinna wiedzieć o ciąży jest ojciec. Jak bardzo musiało Wam się nie układać, że ona się bała powiedzieć o ciąży? Co Ty biles ja? Czy ona naprawdę ma aż tak niepokolei. Zresztą nie wiem tez jak w dzisiejszych czasach można zajść w nieplanowana ciążę. Chyba jak się spacjalnie zapomina o zabezpieczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadki się zdarzają. Ale jej zachowanie to tragedia. Kto robi coś takiego? Ciche dni to nie powód do zdrady. Postąpiła wrednie i powinna ponieść konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiki,a nie pomyślałaś że z gościa pisze kilka osób ? wierząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
To lepiej się podpisywać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohhho następnej zaraz żyłka pęknie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze,ona nie zasługuje na Ciebie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Nie wiem czy zasługuje czy nie. Ale wiem ze JA nie zasługuje na to. Nie byłem złym partnerem. Nie aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czytając wątek myślałam że ona się poszła zalic temu kumplowi właśnie o nieplanowanej ciąży. I chyba kumpel ci wcześniej powiedział ze to był tylko raz, a teraz próbuje namieszać żeby cię wkurzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam że nie zasługuje na Ciebie,ale po tym co Ci zrobiła. nie zasłużyłeś sobie na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Krakowa
Spakuj walizkę, wyłącz telefon i wyjedź gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu pchamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i raz...i dwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i trzy i cztery....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×