Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tylko nie kłamać

30plus letnie kobiety, ilu NAPRAWDE miałyście partnerów

Polecane posty

Gość cappucino z cukrem
Do ostatnich dwóch gości. Nie wiedział bo fizycznie nie byłam (masturbacja), choć na początku mówil ze się zachowuję jak dziewica. Potem się rozkręciłam i było fantastycznie pod tym względem. No ale cóż, to kłamstwo wiele mnie kosztowało. Malo tego, żaluję , że nie przyznałam się bo teraz myślę ze jednak by się nie śmiał ze mnie. Tak nie miałam wiary w siebie, mnóstwo kompleksów, wstyd, że dziewczyny już nastoletnie wiedziały więcej niż ja; zresztą dziś dalej mam kompleksy choć już jestem stara, no i sama zostałam. To kłamstwo odwróciło się na maksa przeciwko mnie. Takie konsekwencje.:( Wstyd, uczucie że ktoś cie wyśmieje, było większe ode mnie. A on nie był debilem, był w wielu aspektach fantastyczny, także żałuję bardzo bo go strasznie kochałam, a on na dzień dziesiejszy ma mnie za kłamcę, ladaco itd. Dzięki za otuchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappucino z cukrem
I o ironio losu, pewno gdybym miała doświadczenie to czułabym się pewniejsza siebie, i może wszystko inaczej potoczyłoby się. A na dziś on nie chce mnie znać, pamiętać, nic wiedzieć o mnie. I gdybym mogła cofnąć czas, powiedziałabym o moim dziewictwie, moje zycie byłoby prostsze. Zwłaszcza, że jak się okazało był wart zaufania, a ja go źle oceniłam. Zepsułam wszystko. On wciąż uważa, że miałam wielu facetów w łóżku:( Myślę również, że drugą stronę, gdybym miała tych kilku to lepiej powiedzieć o tym, bo gdy ktoś cię kocha, ufa to cie nie odrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappucino z cukrem
I o ironio losu, pewno gdybym miała doświadczenie to czułabym się pewniejsza siebie, i może wszystko inaczej potoczyłoby się. A na dziś on nie chce mnie znać, pamiętać, nic wiedzieć o mnie. I gdybym mogła cofnąć czas, powiedziałabym o moim dziewictwie, moje zycie byłoby prostsze. Zwłaszcza, że jak się okazało był wart zaufania, a ja go źle oceniłam. Zepsułam wszystko. On wciąż uważa, że miałam wielu facetów w łóżku:( Myślę również, że drugą stronę, gdybym miała tych kilku to lepiej powiedzieć o tym, bo gdy ktoś cię kocha, ufa to cie nie odrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 lat, miasto 500 tysięcy, miałam w życiu 5 facetów w łóżku: pierwszy jak miałam 20 lat, bylismy razem kilka miesięcy 2- kolejny chłopak bylismy razem rok 3 - jednorazowy, było fajnie ale trochę żałowałam 4 - f**k friend bylismy "razem' na tej zasadzie pól roku 5 - mąż. razem jesteśmy od 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek 37 lat Ilość facetów: 2 Miasto powyżej 500 000 mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w łóżku około 30,miłosci 2 37 lat ,wezcie nie pitolcie o 2 czy 5 bo pękamy z siostrą ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 01.19 nie każda się szmaci i daje pociupciać każdemu.Szmata zawsze pozostanie szmatą.choćby leżała na marmurowej posadzce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co sie obrazacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappucino z cukrem
I po co się obrażać nawzajem? Jeśli ktoś miał wielu facetów w łóżku to po prostu ktoś z kim obecnie może to akceptować bądź nie. Choć nie fair jest wymagać od kobiety więcej niż od siebie. Ja mogę sypiać z iloma chce a kobieta nie. Patrząc na siebie, żałuje, że z powodu kompleksów nie miałam wcześniej doświadczenia związkowego, intymnego. Niska samoocena, kompleksy (ja mam z powodu wyglądu głównie) mogą wręcz zniszczyć życie, wpędzają człowieka w problemy, ludzie robią głupoty, krzywdę sobie i innym. A tak muszę mieć nadzieję, że jeszcze kogoś w życiu spotkam kto mnie pokocha z wzajemnością i zaakceptuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko capuccino -ile miałaś lat jak z nim poszłaś ? Bo na kafe panowie wręcz łakną dziewic piszą że to skarb itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda kobieta to puszczalska szmata dlatego dzis nikt normalny nie chce slubu tylko zycia w konkubinacie. Bo nikt nie chce slubu ze szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam tylko dwóch :( żałuję tego bo uwielbiam seks a za męża dostałam faceta dla którego 5 min dwa razy w miesiącu to maksimum. Nic tylko znaleźć sobie kochanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezle szmaty hehe dajcie swoje maile to was pozbykamy szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappucino z cukrem
Miałam 28 lat. Stara byłam, a niedoświadczona. Nastolatki dziś mają więcej doświadczenia. Ja już nie wiem jak jest. Bo z jednej strony mówi się, ze faceci doceniają dziewictwo (choc chyba raczej mowa o młodych dziewczynach), z drugiej śmieją z takich jak ja, z trzeciej , że jest równouprawnienie i kobiety mogą mieć wielu partnerów( moje zdanie jest, ze jeśli kobieta chce, dobrze z tym się czuje to jej sprawa), z czwartej , ze kobiety, które mają więcej partnerów to "szmaty". Ogólnie ja się strasznie wstydziłam braku doświadczenia, i oczywiście nie jestem miss więc pewność siebie zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24l jak stracilam dziewictwo moj pierwszy partner, drugi byl we mnie zakochany ja w nim bzykalismy sie , trzeci bzykalam sie ale kazal mi klupowac stroje erotyczne wiec koniec bylo, ksiadz ktory do mnie bajerowal ale slaby byl w seksie zakochalam sie w nim, moj ojczym fajnie bylo ale zmarl, czwarty okazal sie maminsynek myslalam ze mnie kocha ale tylko chcial pobzykac, piaty kochalam go ale d**ek porzucil w ciazy, no i tyle mam z facetow i seksu teraz mam wibrator i mam w d***e dziewictwo i facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta i tak mnie nikt nie chce, czy ja jestem dziewica czy nie jestem ,dla mnie dziewictwo nie ma znaczenia ,nikt mi w c**e nie zaglada ,uwielbiam seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat, miasteczko 50 tyś mieszkanców, 1 kobieta i 5 chłopaków w tym obecny mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 17:55 dodam jeszcze ze byłam w każdym w związku z wymienionych powyzej. Z mezem stuknie nam 6 grudnia 8 lat. Nie mam nikogo na boku jestem wierna od samego poczatku, nigdy nie zdradzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassanova
Porządne nie dają :)))) Nie ma czym się chawlic ile bolcy zaliczylyscie żal mi takich kobiet myślą dupa Dobrze ze dają 500+ bo na papy by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassanova
Na cholerę mi taka zajechana baba z przebiegiem itd :(((( Masakra co dosiadala więcej bolcy jak ma włosów na głowie To jest material na zone ? Hmmm nie dla mbie to yo samo co bym poszedl i szukal zony w agencji towarzyskiej Trzeba się szanować Najgorsze te cichidajki udają dobre żony teraz z innymi film opcja była itd a mąż klasyka tylko i liczy mi kasę by się na opłaty zgadzało ha ha ha Śmiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na hugo kobiecie prawiczek? Weź mi powiedz, gdzie wszystkiego trzeba go uczyć, trzęsie się to to ze zdenerwowania jak sarna i dochodzi szybko. Bleee tfuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.55 a do lesbijek już nie ciągnie :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ciągnie. Byłam młoda i jakos tak zakochałam sie w kobiecie. Byłam z nią 4ry lata juz nigdy wiecej nie bylam z kobietą, wolę facetòw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tydzień przed skończeniem 30 lat i miałam tylko jednego partnera, z którym obecnie jestem. Jesteśmy w związku od 11 lat, a dziewictwo straciłam 9 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 37lat pierwszy raz kiedy miałam 18lat i 4 miesiące Miałam 4 partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 lat jeden od 11 lat zyjemy razem i mamy dziecko ale bez slubu i jest fajnie ja tez jestem jego pierwsza i to dla niego wazne szczerze i nie klamie procz niego zaden facet mi sie nie podoba i nie mysle jak to by bylo z innym lubimy kombinowac i dobrze nam ze soba. Moze i mowi sie nigdy nie mow nigdy ale gdybysmy sie rozstali nie wyobrazam sobie zycia z innym. Czy zawsze mam orgazm nie nie zawsze. Ale to co ze mna robi jak sie na mnie patrzy i dotyka to jest szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassanova
Żałosne te wpisy są większość jest razem dla wygody albo u nie chce być samemu itd Jak się kogoś kocha to nie ma się 4 albo i więcej partnerów cos z wami nie tak kobiety jest Każdy myslacy mężczyzna woli być singlem pobzykac nie trzeba mieć skarbonki partnerki w domu Jak się jest przystojnym zadbanym zaradnym kulturalnym itd Nie płacę za sex nie szukam okazji by zaliczyć jak większość Rano wstaje patrzę w lustro i widzę wartościowego faceta z zasadami co się szanuje Śmiesza mnie takie związki facet jest z kobieta co wcześniej była z 5 albo więcej partnerami kijem bym jej nie dotknął :(((((((((((( Ale nie ma się co dziwić sa różni ludzie z braku laku robią właśnie to co pisze większość żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha i te slowa pisze ktos kto nazwal siebie kasanova. Blagam żałosny śmieciu zamilcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×