Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Polinna, ja też myślę, jak pozostałe dziewczyny - wszystko przyjdzie z czasem a najważniejsze jest to, że posiadasz ogromne wsparcie męża :) Trzymam kciuki za Ciebie i za Maleństwo :) Iwonqa, dziękuję za słowa otuchy. Mam nadzieję, że uda się już za pierwszym razem. Postaram się nie wariować, co nie jest łatwe (już wczoraj pół popołudnia spędziłam szukając info o śluzie, bo wydał mi się dziwny, ale... jest najzupełniej normalny, taki jaki powinien być w dni niepłodne :) ) Zwariować można. A jak już piszecie o weekendach - pozazdrościć :) U mnie kiepsko - mąż w delegacji, a ja sama w domu i to w dodatku chora. Przypałętało się paskudne przeziębienie... Ale dobrze, że mam zajmującą pracę, wypełnia mi nawet czas wolny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gdzie Pracujesz ZeberkaSz?ja tez mam pracke dosc zajmujaca,najwczesniej w domu jestem ok.19..ale weekendy wolne na szczescie:-)uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 321, wykonuję jeden z najbardziej znienawidzonych zawodów :) Jestem nauczycielem. A że często jestem sama w domu, to po powrocie z pracy pracuję nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk09
Witam usmiech.gif mam juz 4letniego Synka i obecnie u mnie juz zaczelo sie oczekiwanie na @, powinna byc za tydz (test juz kupiony oczko.gif ) z objawow to jedynie bol brzucha jak przed @. Pozdrawiam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
A rozumiem:-),ale lubisz swoja pracke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu321, pewnie, że lubię :) I nawet lubię w niej to, że jest zajmująca - przynajmniej się nie nudzę :) KasiekKk09 ja też za tydzień testuję, a o kupnie testu myślę zawsze wtedy, gdy przejeżdżam obok apteki na osiedlu ;) Nie kupiłam jeszcze, bo boję się, że mogłabym go wykorzystać długo przed terminem @. Objawów nie mam póki co żadnych, ale jak to któraś z dziewczyna napisała - brak objawów to też objaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dxiewczyny zebrka sz i pollina jak tam uwas z staranka gosc 321 jak tam sie czujesz u mnie narazie wszytsko w porzadku pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk09
ZeberkaSz u mnie juz czasami dosc mocne bole jak na @. Okres powinnam dostac 3-5 pazdziernika. Z tym ze u nas nie bylo staran, po prostu sie nie zabezpieczamy, planujemy drugie dziecko w przyszlym roku, jednak jesli wyszloby wczesniej byloby fajnie :) test kupilam tak pod wplywem emocji, @ i tak pewnie nadejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Dziewczyny może to i głupie pytanie ale czy u kazdej kobiety rośnie temperatura po owulacji? Jak to z tym jest? Nigdy sie tak nie kontrolowalam al.widze ze niektóre z Was to robią. Podpowiecie mi please? :-) od tygodnia co 2 dzień mierze i bylo 35-36 stopni. Dzis 37.1. Tylko raz dzienne rośnie temp czy utrzymuje siw caly czas wysoka? Dzueeeeekuje za podpowiedzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 no troszkę znaleźliśmy, ale ładnie słoneczko świeciło i to był bardziej spacer ( ostatni narzeczeński ;-) ) dla przyjemności a grzybki przy okazji :-) A tak w ogóle to czuje delikatny ból w prawym boku, takie jakby kłucie w jajniku i mam cichą nadzieję... ale zaczekam do 8 października i się wyjaśni Nikita1244 ja też nie mierze temperatury, bo czytałam że trzeba o tej samej porze i w tym samym miejscu, a ja pewnie bym o tym zapominała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiekKk09 trzymam kciuki, żeby były to właśnie objawy ciąży :) No właśnie dziewczyny, w nawiązaniu do wypowiedzi Nikity1244, możecie polecić sprawdzone "przyrządy" do pomiaru temperatury (na rynku są przeróżne cuda)? :) Ja też jeszcze się nie mierzyłam, ale postanowiłam, że od przyszłego cyklu zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomóżcie, dzisiaj powinnam dostać okres i pojawił się lekko brązowy śluz a po miesiączce ani śladu, co może oznaczać ten śluz? przy pierwszej ciąży nie było takiego i nie wiem co o tym myśleć bo z mężem poszliśmy na całość z myślą o następnym bobasku ale ten ciemny śluz troche mnie zaniepokoił a testu nie kupiłam bo miałam dzisiaj zawrót głowy, jeżeli jutro go kupie to mogę robić o obojętnie jakiej porze czy czekać na następny dzień i rano zrobić, jak radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Agaaa133 Ja też 8/9 października :) Kurcze, a ja przeziębiona jestem. Katar mnie męczy i takie rozbicie ogólne. A jutro znów rano wstać trzeba i nie mam jak wolnego wziąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Gościu a może to plamienie implantacyjne. A może okres i jesteś w ciąży. Zdarza sie ze będąc w ciąży okres może byc tylko plamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonqa Bardzo Cię przepraszam źle przeczytałam twój wpis:( szkoda że się nam się udało może w następnym miesiącu będziemy chwalić się 2 kreseczkami.A tym którym wyszły 2 kreseczki gratulacaje.pozdrawiam i buziaczki przesylam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) bardzo dziękuję za słowa otuchy i wsparcia, dużo dla mnie znaczą :) Z objawów to mam ból piersi i kłucie w jajnikach oraz biały, nieciagnacy się śluz. Mam nadzieję, że szybko się oswoję z nową sytuacją.... I mam nadzieję że niedługo do mnie dolaczycie :) gościu kalkulator wylicza mi 1 czerwca, bo mam 34dniowe cykle, ale jeśli będzie to końcówka maja to mimo wszystko chcę tu zostać, jeśli dziewczyny nie mają nic przeciwko ;) ją się ciągle zastanawiam nad wyborem gina bo u nas tych z powołania i kompetentnych jest niewielu. .. Buzka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonqa
Patrycja1109 nic się nie stało, ja tez czasem nie nadążam jak czytam wszystkie posty na forum, troszkę nas tutaj jest to może się pomieszać :) KasiekKk09 witaj, życzę II kreseczek!! :) ZeberkaSz czekam na Twoje testowanie, potrzebujemy jak najwięcej pozytywnych informacji!! :) Nikita1244 wiem, ze trzeba mierzyć temp z rana przed wstaniem z łóżka o stałej porze, ale ja nie jestem taka sumienna więc nawet nie zaczynam :) Agaaa133, Anianiani widzę, że Wasze testowanie i moja owu wypadają mniej więcej w tym samym terminie. Oby to były dla nas szczęśliwe daty!! Gość wczoraj - oczywiście że to może być objaw ciąży, zamiast okresu plamienie lub objaw zagnieżdżania się zarodka. Mogą być to też inne powody ale skoro okresu brak jest nadzieja. Ja tak mam zawsze przed okresem, plamię na brązowo co jest związane z niedomogą ciałka żółtego. Musisz uzbroić się w cierpliwość i zaczekać do testowania. Najlepiej zrobić go rano. Wiem, że musi być zagęszczony mocz, czyli dłuższy czas nie pić i nie siusiać, wtedy test jest najbardziej wiarygodny. Dlatego testy proponują poranny mocz, tym bardziej że stężenie HCG z rana jest największe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzisiaj widzę, że cisza, co się u was dzieje? Gościu każda ciąża jest inna, więc mam nadzieję, że jutro zobaczysz dwie kreseczki :-) anianiani to dużo zdrówka i siły do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zrobiłam bardzo dużo testów i powiem Wam, że nawet mnie nie korci, żeby zrobić sobie w ciągu dnia. Bo jak wyjdzie negatywny wynik to wciąż nie wiemy czy to przez to, że stężenie HCG jest za małe i nie pokazuje ciąży czy po prostu nie ma ciąży. Ostatnio zrobiłam testy przeterminowane wiec zrobiłam 2 dni wcześniej, ale wyszła mi tylko testowa kreska a kontrolna wcale ;) Teraz nie mam w domu zapasów i nie mam co testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witajcie Dziewczyny,melduje sie i zycze Wam milego dnia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj KasiekKk09 ,fajnie,ze do nas dołączyłas:-) ZeberkaSz najważniejsze,by lubiec swoja pracje,ja tez b.lubie swoją.Raz mam spokój i czas na przemyslenia a raz ruch:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Justynka1986 u mnie tez wszystko w porzadku,dalej zero objawow:-(,tylko gardlo boli i malutki katar,ale to pewnie od meza sie zarazilam:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 mily taki spacerek,jeszcze narzeczeński:-),a pogoda byla b.ladna w nd:-) Pozdrawiam. NIKITA1244 ja tez temp nie mierzylam nigdy,teraz tez nie mierze..czekam na 8października,wtedy sie wyjasni.. GOŚĆ (wczoraj 20:45) ja bym poczekala na Twoim miejscu z testem do jutra .Mnie zawsze okres zaczyna sie na brazowo,ale mam nadzieje,ze u Ciebie to bedzie oznaka ciaży!3mam mocno kciuki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
U mnie dzisiaj brzydka pogoda - pochmurno i pada :( Przez to spać mi się chce i jakoś nie mam humoru. Ale mój mąż już dzisiaj przed pracą pojechał do lasu na grzyby i nazbierał całkiem sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Alex35 u mnie słońce,ale zimno:-(,tez chetnie bym w domu zostala,tez cos nie mam humoru,katar meczy i gardlo pobolewa.. Serio?sa grzybki?to super!Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny dopiero jestem po pracy co tam u was słychac gosc 321 kuruj sie zebys nie była chora ja sie staram naturlnymi sposobami odparniac bo chorobiska czychaja u mnie wszytsko w pozradku dobrze sie czuje piersi dalej bola upławy biale mam ale uwazam na ciezkie rzeczy mam pytanko czy mozna współzyc z mezem na poczatku ciazy bo ja czytam i roznie pisze ze w pierwszych tygodniach trzeba uwazac co wy na to dzieki milego dzionka i pisac jesli tesciki pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny, a ja to się już pogubiłam kto już jest w ciąży, a kto dopiero testuje i kiedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
1 dzień po terminie @. Okresu nadal brak. Jeśli do jutra rana się nie pojawi to zrobię popołudniu test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka promyczkowa cos czuje ze zobaczysz 2 kreseczki kochana Alex ja jestem w ciazy 23 mialam miec I nie przyszla trzymam kciuki st za testujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×