Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Alex35
Dziewczyny, test owu wczoraj znowu negatywny :( no nic, czekam dalej - ciekawe czy te testy mogą się mylić... Witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja I wizyte mam na 15.10 na 15 15 to bedzie jakis 6 tydzien wiec mysle ze jest ok jescze tydzien i bede wiedziec czy wszytsko jest ok a tak 25 .10 chciałabym powiedziec mamie siostrze najblizszym 8 tydzien to by był mysle ze nie za wczesnie co wy na to?????? tym bardziej ze moja mama do mnie przyjezdza na tydzien wiec to bedzie dobra okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny! MIRTI 3mam mocno kciuki,przyjemnych i owocnych staran:-)! SARINKA ,a nie za wczesnie na wizyte bedzie??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gracjanko090515 wlasnie nadal nic..zero dolegliwosci..dziekuje,ze pytasz:-*:-)a co u Ciebie?:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Alex35 witaj,hmm..poczekaj jeszcze,3mam mocno kciuki,by dzis test byl pozytywny. Wlasnie,ciekawe czy te testy moga sie mylic..mnie 2wyszly negatywne,a potem 3pozytywne..a co one pomogly okaze sie jutro lub pojutrze...:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za życzenia :-) dzisiaj rano robiłam znowu test i wyszły dwie kreski, a teraz mam @ i objawy też (ból brzucha na dole i piersi) i już nic z tego nie rozumiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Kochana Justynko1986,tak 2dni,a w sumieto nawet 1,bo jutro juz 8my...no zobaczymy..:-* To juz niedlugo 15ty:-)prawie za tydzien! MYSle,ze tez bym chyba powiedziala najblizszym,bo bym nie wytrzymala!:-)Na pewno siostra i mama b.b.b.sie uciesza:-)!sciskam Cie mocno:-)Milego Dnia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 pewnie to plamienie implantac?jak znowu 2kreski wyszly,to na pewno jestes w ciazy Kochana:-*:-*pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gość321 objawy też mam jak na @ miałam testować z tobą, więc trzymam za ciebie kciuki, żeby ci się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaa133 to ciaza nie martw sie bedzie dobrze gratulacje kochana gosc321 slonce dzieki za rade trzymam za ciebie kciuki ale bedzie fajnie jak dołaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Cześć dziewczyny. Ja tu jeszcze zaglądam, mimo że czuję iż @ nadciąga. gość321 jutro testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Gosc321 u mnie ok :) wszystko wporządku tylko nie moge sie doczekać pierwszej wizyty u ginekologa i kiedy powiem wszystkim o dzidziusi :) normalnie mam to na końcu języka zeby sie wygadac, ale poczekam do po wizycie u lekarza.... Ahhhh jeszcze duzo czasu. Tak sie zastanawiam czy nie za późno sie Umówilam do lekarza? 26.10???? To będzie 7/8 tydzień. W sumie to juz 3 dni 8 tyg. Agaaa133 nie martw sie na zapas... Będzie dobrze. Ja tez miałam plamienie przez 2 dni w dniach spodziewanej miesiaczki i ból brzucha jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa133 wlasnie początkowe objawy sa jak na @...ja myslaam, ze tez mi sie @ zaczyna a tu niespodzianka. Te 2 kreski u Ciebie moim zdaniem ewidentnie swiadcza o ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz sama nie wiem kiedy powiem...z racji tego, ze od rodziców dzieli nas troche km chcialam ogłosić w listopadzie, jak sie zobaczymy.... Ale cos czuje,ze jutro po wizycie powiem bo nie wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Jaga kochana ty masz jutro wizytę u ginekologa? Daj znać co i jak.... Wiem kusi zeby juz ogłosić te nowinę.... Skąd ja to znam? :) Ja sie naprawdę zastanawiam czy nie za późno sie Umówilam do lekarza? Jak dziewczyny myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Gracjana będzie ok :) Lepiej później niż za wcześnie. W pierwszej (i jedynej jak na razie ) ciąży byłam w 1 dniu 8 tygodnia i wszystko było świetnie widać :) Daj znać po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiani kochana a kiedy masz termin @? Ja tez czułam ze okres juz nadchodzi i cały czas chodziłam do wc sprawdzac bo myślałam ze to juz a tu jednak niespodzianka :) trzymam za ciebie kochana kciuki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Gracjana w pierwszej ciąży byłam 8 lat temu :) Teraz w 29dc test wyszedł negatywny. A dziś 31dc i brzuch zaczyna mnie boleć, więc wszystko zmierza ku @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Fakt, że te 8 lat temu też brzuch bolał jak na @. Ale teraz czuję, że to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana na pewno w 7/8 tyg bedzie juz slychac serduszko :) Jesli nie bedziesz miala zadnych niepokojacych objawow to mysle,ze termin ok :) Ja w sumie ide wczesniej i tak do konca nie wiem czy zobacze tylko kropke czy juz bedzie bilo serduszko...najwyzej lekarz bedzie kazal mi przyjsc za jakis tydzien...tak mialam w poprzedniej ciazy. Najpierw poszlam ok 5 tyg to byl tylko zarodek. Po tyg akurat tak sie zlozylo,ze wyladowalam w szpitalu i tam tez byl tylko widoczny zarodek ...kazali mi za kolejny tydz isc na usg zeby zobsczyc czy bije serduszko...i wtedy już biło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny.. Wiecie jestem niedoswiadczona... To moja pierwsza ciąża :) Anianiani kochana dopóki nie ma @ jest nadzieja. :) będzie dobrze trzymam kciuki! Jaga2016 to dasz znać kochana co i jak po wizycie! :) mam nadzieje ze uslyszysz juz bicie serca dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
Witam wszystkie przyszłe mamy.Mi kolejny dzień się spóźnia,zaczynam łapać z tego powodu trochę doła,obiecałam synkowi narty w styczniu(oboje mieliśmy się uczyć).Byłam pewna,że tak szybko nie zajdę,to dopiero druga próba,liczyłam,że zajdę po nowym roku dopiero,bo jestem po 30 już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za wsparcie, bardzo się tym wszystkim przejmuje i chyba za dużo rozmyślam... anianiani trzymam kciuki, żeby się nie pojawiła @ Gracjana090515 gratuluje :-) dawno mnie tu nie było, muszę nadrobić zaległości i doczytać co tam u was się dziewczyny pozmieniało :-) sarinka gratuluje, kochana powinnaś się cieszyć, że się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarinka ciesz sie ze zaszłas inne dziewczyny staraja sie latami kochana uwazam ze to jest błogosławienstwo zajsc bez zadnych problemów ale nie kazdy to docenia dziewczyny jak tam samopoczucie zeberka jak sie czujesz agus 133 jak tam mowias mezowi czy jeszcez nie buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziekuje Agaaa133,rozumiem ale jak 2kreski..ja mysle,ze u Ciebie to ciąża:-)! DZIekuje za kciuki,przydadza sie ,bo jakos nie mam nadziei,ze sie uda:-(piersi jakby troche wczoraj bolaly ale to b.delikatnie i tylko przy dotyku poza tym nic..wiec pewnie @ jutro przyjdzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Justynko1986 tak b.bym chciala do Was dolaczyc,fajnie tu z Wami..ale trace nadzieje:-(,a jeszcze przeczytalam,ze jak ktos jest po 30tce i ma grupe krwi 0,to jest trudniej zajsc w ciaze,bo liczba jajeczek szybko sie zmniejsza:-(,a ja mam wlasnie 0:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Anianiani,póki co czekam na jutro,tez czuje ze nadchodzi@,jesli jakims cudem by jej nie bylo..to bym poczekala do soboty i wtedy bym testowala.. GRACJANKO tez mysle jak kolezanka,ze nie ma co sie spieszyc z wizyta u ginka,bo im pozniej tym wiecej bedzie widac.Milego popoludnia DZIEWCZYNY u mnie zaraz w pracy ruch sie zacznie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość321 - a opisz mi dokładnie te wyniki - czy na testach pozytywnych miałaś te krechy równie mocne? bo mi wychodzą kreski testowe słabsze niż kontrolne - a to liczy się jako wynik negatywny :( może ja coś źle interpretuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Alex35 kreski testowe powinny byc tak samo wyraźne jak kontrolne lub wyraźniejsze,tak przynajmniej jest w instrukcji i na you tube.Mam nadzieje,ze dzis lub jutro bedziesz tak miala:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×