Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość sylwia11223344
☺ uśmiechem się witam, bo dzisiejszy test znowu pokazał 2 kreski! Dziś tez jest ostateczny dzień, kiedy mogłaby się pojawić @. Mam cykle 28 a ostatnie 27 dniowe i zawsze bardzo regularne. Dziś 28 dc. Ostatnia @ 11.09. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to 17-18 czerwiec. Dodam, że syna urodziłam w swoje urodziny 16 czerwca! Wiec jeżeli się zgodzicie dopisuje się do forum. W poprzedniej ciąży tez miałam takie wsparcie i teraz nie wyobrażam sobie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gratulacje kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia8989
sylwia11223344 gratulacje!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sylwia: ) pewnie,zapraszamy: ) gratulacje :)to miałaś cudny prezent na urodziny: ) a nusz w przyszłym roku tez taki dostaniesz: ) ile synek ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2407
Justynkaa1986 gin obliczyla że to 5 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia11223344
Dzięki Dziewczyny ☺... za przyjecie, za gratulacje "nie dziekuje" - żeby nie zapeszyc. .. Szymon ma 5 lat i bardzo chciał, żeby tata znalazł dziewczynskie nasionko i mi dał. ... A my z mężem długo dojzewaliśmy do decyzji o drugim dziecku. Standardowo, bo praca, bo coś tam, a to jak już w tamtym roku podjęliśmy decyzję trafił się wyjazd wiec odłożylismy temat, potem nowa praca... Do tego wszystkiego 3 lata temu zaliczylismy wpadkę i tak jak niespodziewanie się pojawiła ciąża tak w 6 tyg niespodziewanie zniknęła. .. wiec jestem w strachu jak to teraz będzie. Dlatego do lekarza wybieram się dopiero za dwa tyg czyli po ukończony 6 tyg. Najgorsze ze jutro idziemy na wesele... nie pobawie się za bardzo Hehe. .. no ale cóż. .. dobrze ze jest jak jest ☺ A Wam życzę powodzenia ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dobrze bedzie :) musimy byc dobrej mysli! A na weselu tez sie wybawisz :) ja 2 tyg temu bawiłam sie rewelacyjnie :) Wypiłam tylko kilka lykow szampana bo mialam jakies takie dziwne przeczucie, ze chyba jednak sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczynki! :) Wow!!!! Nie było mnie raptem półtorej dnia i tyleeeee do nadrobienia :) Gosc321 kochana moja najwspanialsza!!! Tak bardzo, bardzo mi przykro ze ci sie nie udało!!! :( sciskam cie i całuje. Jestem z tobą!!!! W końcu musi sie udać... Zostań z nami kochana!!!! Pisz z nami!!! Przytulam cie mocno, mocno! Trzymaj sie :* ZeberkaSz kochana tak myślałam, dlatego Umówilam sie dopiero do lekarza na 26.10 będzie to 7tydz i 3 dni. Mam nadzieje ze juz coś zobaczę. Nie przejmuj sie głupim lekarzem, oni nie traktują ciazy tak emocjonalnie jak my!!! Kobietki "zaciązone" jak sie dziś czujecie? Mnie lekko pobolewa brzuch jak dłużej pochodzę. Dzisiaj chodziłam po sklepach i widziałam tyle tyle słodkich ciuszkow, czapeczek, cumelkow i wszystkiego ze z chęcią bym to wszystko kupiła!!!!! Takie piekne rzeczy....! :) Nowym mamusiom serdecznie z całego serca gratuluje a za oczekujące na testowanie trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2407
Oh wspaniale:) obliczylam sobie że koło 6go czerwca powinno być rozwiązanie. Chociaż my chcieliśmy mieć Maje w maju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Gosc2407 data sie zawsze moze przesunąć do przodu :) ja tez sie z mężem sprzedaży bo on chce czerwiec a ja wole maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Fatalnie się dziś czuje... :/ drugi dzień z rzędu głową boli :( taka pogoda... :/ jutro urodziny chrzesnicy :) wiec impreza rodzinna... :) a ta kto odlicza dni do testowania... wgl mąż zauważył ze od paru dni jestem taka rozpalona... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
U mnie nadal testy owu wychodzą negatywne, a dzisiaj mnie boli brzuch jak na okres - wczoraj bolał mnie jajnik - może to jednak owulacja tylko testy tego nie pokazują :) tak się łudzę ;P Ja sama jestem z maja i moja córka też, więc u mnie dla odmiany przydałby się ktoś z czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirti
Alex ja przy córci robiłam testy wtedy myślałam ze jak jest blada 2 kreska to jest owulacja...czyli wg testów owu brak a mala jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia11223344
Alex, u mnie testy owulacyjne wszystkie wychodziły z jedną kreska a ciążowy wyszedł z dwiema ☺ Zaufałam intuicji, wyliczyłam dni i tez czułam w brzuchu, ale przez te testy nie brałam pod uwagę ze się udało, test w poniedziałek zrobiłam pro forma- bo miałam... i do końca mu nie wierzylam, no ale skoro okresu nie ma a dzisiejszy test znowu pokazał dwie kreski... to chyba się jednak udało ☺ mimo negatywnych testów owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_rka
hej dziewczyny! Czy mogę dołączyć? :) Jest to mój 4 cykl starań i tym razem się udało :) we wtorek beta hcg 19,56. W czwartek po 48h równe 60, wiec rośnie! We środę idę do gina, bo potem jej nie będzie 3 tyg i kazała przyjść. Tylko czy będzie cokolwiek widać... W każdym razie mam już synka 3 latka, więc liczę na babeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Mirti, Sylwia29czerwiec - dziewczyny normalnie dałyście mi nową nadzieję :) a już myślałam, że coś ze mną nie tak ;) to może jednak mi się uda i będę w ciąży w tym miesiącu :) chociaż do testów jeszcze trochę czasu :) ma_rka - witaj :) i gratulacje :) Dziewczyny dopisujcie się do tabelki - dużo nowych osób się pojawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirti
Alex a kiedy testujesz?ja@mam miec 22 wiec dzisiaj i jutro na wszelki wypadek jeszcze dzialamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Mirti -testuję 20.10 :) dziś mój 21dc, ale cykle mam 31-32 dniowe - więc ja też jeszcze działam dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe dziewczyny dopisujcie sie do tabelki bo naprawde duzo sie nas robi jesli chcecie wiedziec jak to sie robi to najpierw napiszcie cos i wyslijcie odpowiedz a potem edytujecie odpowiedz i wklejacie tabelke to działa inaczej sie nie da prosze bo nie zawsze mam czas wszystkie wpisac nasza kochana załozycielka teg tematu gosc321 odeszła wiec staram sie jakos zeby uaktualniac tabelke trzymajcie sie alex jest nadzieja ze jestes w ciazy trzeba poczekac ale juz niedługo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2407
Alex zrób sobie betke i będziesz mieć pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Zobaczycie dziewczynki- zostaniecie z nami i będziecie czerwcowymi mamami! Trzymam za was mocno kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Gracjana090515 - obyś miała rację, bo to mój ostatni cykl starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Alex35 musi sie tobie udać!!! Trzymam za ciebie mocno kciuki z całych sił!!!! Zobaczysz kochana będzie dobrze!!!!! :) Jak dzisiejszy test owulacyjny??? Działaj kochana, działaj... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Gracjana090515 - dzisiejszy test również negatywny, ale już się nimi nie stresuję :) mam jeszcze jeden ostatni na jutro i koniec :) nie kupuję więcej - co ma być to będzie :) mi się wydaje, że wczoraj mogła być owulacja, bo mnie strasznie bolał prawy jajnik - i tego się na razie trzymam :) A i działania również na dzisiaj zaplanowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Alex35 kochana nie moge ci doradzić bo ja nigdy nie stosowalam testów owulacyjnych. Wiem jedno nie zawsze musi byc owulacja tym dniem zeby zajść w ciażę. Wiem to z doświadczenia bo ja w tym miesiącu starałam sie na początku płodnych i tuż po bo mąż musiał wyjechać w trakcie owulacji na kilka dni, a kiedy spisalam ten miesiąc na straty okazało sie ze jednak to wystarczyło i teraz jestem w ciazy! :) jestem z tobą moja piękna... Całuje!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×