Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST..TERMIN PORODU justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /06.062016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /6-10.06.2016 Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Alex ........................ 35 /4 /3 /20.10 / --- Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016 claudiie90.............21/6/1/17.10./----------- Morelove..............22/1/1/7.10/-------------- ann30a,..............30/1/1/10.10/17.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Hej dziewczyny. To jeszcze ja. W 29dc i 31dc robiłam testy i wyszły negatywnie. Dziś jest 34dc i @ nadal brak. Od 2 dni boli mnie brzuch. Wczoraj miałam na wkładce kilka brązowych plamek i to wszystko. Już się zaczynam bać, że coś niedobrego się dzieje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
justynka Normalnie mam 31-33 dni. Dzis 34 dzień. Brzuch nie boli, wkładka czysta... Nie wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove
Morelove/ 22/1/1/7.10/4.06-8-06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Tak, zawsze robię z porannego moczu. Jak dziś nie dostanę @, to najwyżej jutro zrobię kolejny test. Jak znów wyjdzie 1 kreska, to już sama nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Alex35 jezeli nie chcesz to oczywiście nie odpowiadaj i przepraszam jezeli nie życzysz sobie takiego pytania.... Pisalas ze poronilas w 9tc . Juz 2 znajome w tym tyg poronily . Powiedz mi robilas betę wczesniej zanim poronilas? Jezeli tak to przyrost byl prawidłowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Dziewczyny ja w ogóle nie mam juz żadnych objawów ciąży. Poza śluzem. Boje się ze cos będzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Nikita nie myśl tak. Musisz się jakoś trzymać :* myśl pozytywnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniani poczekaj 2 dni czasami testy nie wykyja w dzien przewidywanej zalezy od stezenia tego hormonu badz pozytywnie nastawiona ;) nikitka nawet tak nie mysl ze cos jest nie tak dbaj o siebie a co ma byc to i tak bedzie ty mozesz tylko uwazac na siebie nie dzwigac nie wysilac sie i nie wachac jakis silnych aromatów kolezanka pracowała przy produkcji lakierow i lekarz jej powiedział ze musi przerwac prace to szkodzi ciazy buzki dziewczyny zgłaszajcie sie i testujace odzywajcie sie czekam na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, znowu mam tyły :) Witam wszystkie nowe i przyszłe mamusie :) Gracjana090515 byłam wczoraj u innego lekarza, na szczęście. Widać pęcherzyk ciążowy 3 mm, to końcówka 4 tygodnia. Wizytę wyznaczył mi dopiero 6 listopada - powiedział, że wtedy będzie można ładnie wszystko zobaczyć :) A samopoczucie - senność, pobolewanie brzucha, nawet po wejściu na II piętro muszę odpocząć ;) A to dopiero początki :) Mnie też kuszą małe ciuszki, ale boję się zapeszać, zżyłam się z tymi rozwijającymi się komórkami :) anianiani wiem, że łatwo mówić, ale musisz być cierpliwa. Tak jak pisała Justynka - pewnie stężenie hormonu jest za małe. Ja w dniu spodziewanej też miałam delikatne brązowe plamienie, trwało dosyć krótko. A później był różowy śluz i myślałam, że wyjdę z siebie, tak się bałam. Ale to chyba normalne, te plamienia :) nikita1244 ja co rusz dotykam piersi, żeby sprawdzić, czy nadal są bolesne. Strach jest normalną sprawą, ale pamiętaj, że musimy być spokojne i w miarę możliwości zrelaksowane :) Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeberka ale ci fajnie widziałas malenstwo ja ide 15 wiec mam nadzieje ze tez bedzie cos widac zgadzam sie z toba trzeba uzbroic sie w cierpliwosc to natura za nas decyduje my tylko cierpliwie czekamy i musimy pozytywnie myslec napewno jest teraz coraz wiecej poronien jak kiedys ale swiat sie zmienia i stresujemy sie bardziej o wszystko zycie to szkoła przetrwania teraz tesknimy za czasami szkolnymi zero zmartwien obowiazków a dziecko to bardzo powazna decyzja i odpowiedzialnosc juz od pierwszych tygodni tyle wyzeczen ale to jest milosc a bez niej zycie nie ma sensu ale sie rozpisałam kurka miłego weekendziku dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
Hej witam,ja dziś robiłam test pozytywny, według internetu poród na 10 czerwiec. Staram się cieszyć z tej ciąży, ale mam też dużo obaw. Czy sobie poradzę z kolejnym dzieckiem, i jak będzie z pracą, mam nadzieje na dziewczynkę, chłopca juz mam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny dziękuję za miłe słowa i,że pamiętacie o mnie i Adze133 :)) jestem mile zaskoczona :)) Gracjanko będę tu zaglądać ,ale nie chcę Wam zaśmiecać miejsca wpisami ,ale będę obserwowaćco tam u Was :) Justynko1986 ,ale mnie zaskoczyłaś!!!! Dziękuję za miły wpis na stronce "Mamy na Lipiec" zamurowało mie jesteś Kochana :**** Wszystiego dobrego Dziewczyny!!! Alex35 nie przejmuj siętestami działajcie ,powodzenia:*** Nowym i Starszym Dziewczynom powodzenia!!!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc321 promyczkiem jestes i pamietamy o tobie nasze marzenia sie spełnia jesli połaczymy siły uda sie nam wszytskim wierze w to buzki nie ma za co i zycze ci powodzenia odezwij sie czasami bedziemy sie cieszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga2016
Gosc321 trzymaj sie Kochana!!wierze,ze i Wam sie niedlugo uda!!zaglądaj do nas i oczywiście jak zobaczysz 2 kreseczki od razu tu nas informuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj troche brzuch pobolewa...ale chyba troche przeholowalam z porządkami w domu..a teraz odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2407
No i już mam obawy. Zeberkasz napisała że ma pecherzyk 3 mm i że to koniec 4tyg. A u mnie obliczyla 2,7mm a to połowa 5tyg. Czyli u mnie jest coś nie tak? Słabo się rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość321 - no nie możesz tak sobie po prostu zniknąć, musisz tu do nas zaglądać - nawet jak będziesz mamą lipcową - niczego tu nie zaśmiecasz, a bardzo wiele dobrego wnosisz :) także odzywać się koniecznie :) nikita1244 - oczywiście, że możesz o wszystko pytać - wzrost bety był taki 7t 2d - 783, 7t 4d - 973,5 - czyli zbyt wolny - poronienie zaczęło się tydzień później :( beta po tygodniu od poronienia była już coś ok.230 anianiani - testy czasami nie wykrywają wczesnej ciąży - u mnie ostatnim razem wykryło dopiero tydzień po terminie @ poczekaj jeszcze trochę i zrób znowu test :) i się nie stresuj :) trzymam kciuki :) jaga2016 - mnie dziś też brzuch pobolewa :( mam nadzieję, że tobie już przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc2407 uwazam ze pecherzyk u ciebie dobrze sie rozwija kazdy ciaza jest inna inaczej lekarze licza nie masz sie przejmowac kochana buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość2407 Każda z nas jest inna i ten proces przechodzi nieco inaczej :) Nie stresuj się, bo to nie pomaga - wiem coś o tym, bo dwa dni przed moim badaniem inny lekarz straszył mnie ciążą pozamaciczną. gość321 zostań z nami i koniec kropka :) W końcu (z tego co pamiętam) założyłaś to forum, a kapitan ze statku schodzi ostatni. jaga2016 ja też często miewam bóle brzucha, najczęściej po wysiłku, muszę sobie rozkładać w czasie pewne czynności i nie wszystko od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann30a
Witajcie! Dzisiaj zrobilam test, wynik pozytywny, pierwszy cykl staran, 30 lat, termin wychodzi na to, ze 17 czerwca :) :) :) Czy tylko ja sie stresuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Jeszcze 7 dni kochane... a czuje ze się nie udało :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania gratuluje zapraszamy do naszej grupki Claudiie90 nie mysl tak na wet uda sie czekac cierpliwie masz 7 dni na luzie badz kochana trzymam kciuki milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove
I po 12 dniach spóźnienia przyszla @ :( i 1% szans poszedł w p**du :( dziwne ze ginekolog dal mi 99% ze się udalo . Bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×