Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość kawusia4
Tez wczoraj miałam wizytę i mój wazy 502 gramy. Przez chwilę przeszła mnie myśl, że może jednak dziewczynka. Pani doktor pokazała mi niepodważalny dowód, że nie dziewczyna a synek. Miałam usg 2d i po poprzednim 4d juz nie robili takiego efektu. W domu mam szpital. Młodsi zarazili się od najstarszego. Jemu na szczęście już przechodzi, tylko jest osłabiony po wysokiej gorączce. Możecie poradzić jakieś specyfiki apteczne? Czuję, że i mnie zaczyna brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, gratuluję usg, daj znać jak po wizycie! Moja dopiero pod koniec tego tygodnia i nie mogę już usiedzieć :D Dorcia, na bakterie i leukocyty w moczu spróbuj jeść żurawinę i pić dużo herbaty ziołowej, mnie to pomogło na początku ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM3
Cześć Dziewczyny! Ale duże już niektóre dzieciaki-kilogramowe! Gratulacje! Sylwia,ale Ci zazdroszczę,że już jesteś po.Mnie to czeka na początku maja. Justek- przejrzałam listę i sobie co nieco odtworzyłam w pamięci.Dzięki.W moim przypadku by się uszczupliła.Gruszce do noska mówię ,za to frida "ratowała nam życie" .Zdecydowanie polecam.Na pępki sprawdził się spirytus,no ale może teraz są nowe trendy w jego pielęgnacji.Jestem też na nie co do gąbki do wanienki,obie dziewczyny kąpałam na pieluszce.Karmiłam obie piersią i przy żadnej nie był mi potrzebny laktator,więc też się można wstrzymać.Żadna moja córka nie lubiła spać w śpiworku.Dodałabym za to gaziki. Ninuś- mnie nie przebijesz,ja nic jeszcze nie mam.W kwietniu zamierzam się tym zająć. Bezzka,pamiętam że używałam jakichś łagodnych antyperspirantów i przemywałam pachy szarym mydłem,chodzi chyba o to,by jakiś gruczoły się nie zatykały. Dziewczyny,mnie też wkurza to komentowanie ciąży,ale staram się mieć to w du...Ja np.często słyszę ton współczucia(zupełnie nie wiem,dlaczego),że trzecia córka.Moje dziewczyny na to ostro reagują i Natalka już co niektórych ustawiła,a potrafi mieć cięte riposty,oj potrafi. Przykro mi z powodu Waszych dolegliwości i chorób maluchów,które macie w domu.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.Moja młodsza córeczka też została w domu,boli ja gardło. Ferie się skończyły u nas,a tu akurat teraz biało za oknem,wszystko na odwrót. Miłego dnia,Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, mnie też się nie dodają ciągle posty. Mila, gratuluję usg! Ja sama mam wizytę pod koniec tygodnia i już nie mogę usiedzieć :D Dorcia, na problemy z bakteriami w moczu polecam żurawinę i herbatki ziołowe do picia, mnie pomogły na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, mnie też się nie dodają ciągle posty. Mila, gratuluję usg! Ja sama mam wizytę pod koniec tygodnia i już nie mogę usiedzieć :D Dorcia, na problemy z bakteriami w moczu polecam żurawinę i herbatki ziołowe do picia, mnie pomogły na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia ja tez męczę sie z jakims wirusem od soboty:/ gardlo boli, chrypa, prawie zaniemowilam, kazę mężowi nadrabiac rozmową a ja slucham ;) wczoraj doszedl jeszcze okropny katar, w nocy nie spalam do 4-tej bo mnie dusilo od tego gardla, mala wspierala mnie i wiercila sie ;) w ogóle ostatnio zmienil mi sie sposob odczuwania malej, jest duzo wyrazniej czuc, nabiera sily, poza tym juz czuc jak przesuwa pod skórą rączka czy nozka aż wybrzuszenia sa na brzuchu, wcześniej bylo wiecej pukania:) wracajac do przeziębienia Kawusia nie za wiele możemy.. ja biore tabletki na gardlo Prenalen i spray do nosa tez Prenalen. Gorzej jak mi do soboty nie przejdzie i mnie na szkole rodzenia nie wpuszcza :( Piszecie o wizytach, kazda z nas wyczekuje, smiac mi się chce ze najwieksza atrakcją w ciazy dla nas są wizyty u lekarza i to ginekologa! Haha. Jz tam moglabym chodzic co tydzień ;) dzieciaczki nam rosna, jak czytam ze ktoras z Was juz nosi w sobie 1kg szczescia to az niewiarygodne! Moja wizyta za tydzień w czwartek, w poniedziałek robię test glukozy. Na szczęście tym razem będzie juz moja pani dr, super babeczka, stara sie zawsze pokazać nam najslodsze ujęcia, czekam na 4d twarzyczki bo 2 mies.temu byla straszna ;) a na poprzedniej wizycie zastepujacy ją lekarz bardzo sir spieszyl i bylam bardzo rozczarowana bo tylko pomierzyl mala a nie widzielismy nic szczególnego co sie u niej zmienilo. No to kolejng dzien w lozku.. przynajmniej dzisiaj maja przyjsc paczki z ciuszkami ktore zamowilam w necie, juz nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia tabletki z żurawiną jem od początku i nawet antybiotyk Zinnat miałam ale poprawa tylko chwilowa była a teraz z powrotem :/ a i póki co u mnie ułożenie miednicowe i jak nic się nie zmieni to nie będzie wyjścia innego niż cc a miałam jednak plan spróbować sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Alex-no to dla Ciebie syn jak znalazł:) ja sie za to smieje ze moj bedzie marynarzem bo wszystko w statki i rybki. Zreszta maz juz mysli jakie akwarium mu kiedys do pokoju wstawi:) zreszta nie pierwsze w naszym mieszkaniu.. Ja piłkowa nie jestem ale jak bedzie zacięcie w ta strone to moge zostac :) Kawusia - chyba jedynie z ciazowych ten prenalen co dziewczyny pisaly. Jest jeszcze to oscillococcinum ale ja tego jednak nie kupilam bo faktycznie sklad swiadczy ze pic na wode i placebo.. Gratki maluszka:) Rosna te nasze Bąbelki kochane. Ja przed ciaza bardzo liczylam na core a teraz to nawet by mi przez mysl nie przeszlo. Przy drugim fajnie by bylo panienke ale jak bedzie chlopczyk to tez sama radosc. Rozwala mnie jak tu na kafe na innych forach baby wrecz z nienawiscia odnoszą sie do wizji urodzenia syna i padaja teksty o usuwaniu, masakra jakas jak dla kogos plec a nie zdrowie i szczescie dziecka moze byc az tak wazne... Chowaj Kawusia swoich kawalerów bo u TPM juz panny czekaja a kolejna w drodze:))) :*trzymaj sie i nie daj chorobie! TPM-dobrze ze córa pyskata to Cie obroni:) jak widac czasem wiecej rozumieja dzieciaki niz stare baby... U mnie w pracy teraz w3jestesmy w ciazy i wszystkie chłopaki. Jedna kolezanka ma juz syna i takie parcie na córkę ze nie do uwierzenia... Nawet jak gin mowil chlopiec to ta dalej gadala o dziewczynce. Jak juz na tyle zaawansowana ciaza to dopiero uwierzyła ale powiem Wam ze zero radosci... Nie wiem naprawde co ludzie maja w glowach. Ja jak ide i slysze ze serduszko dobrze bije, ze plucka sa 2i wszystko ok, ze maluch ma 2raczki,nozki,zero nieprawidlowosci to mam ochote płakać ze szczescia. A to czy mu dynda czy nie to zadna roznica, fajnie jest wiedziec płeć ale zeby sie nakrecac na nia tak czy inaczej to szok.. Joasia - to juz niedlugo wizyta, nic tylko czekac, sroda to zleci jak z bicza strzelil:) Bezka - z tymi lekarzami tak jest:) zreszta jak mialas usg 2msc temu to jak u mnie mieszy 13a 23tc roznica kosmiczna :) buzke juz bedzie pieknie widac i nisek i powieki na oczkach, moj w gratisie jeszcze w ramach twarzy dal reke bo mial kaprys zeby sie po niej drapac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Dorcia a moze jakies herbatki ziolowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja juz nie nadazam za czytaniem a czasu brak zeby tu zagladac ale ogolnie jak sie czujecie jaga gracjanka bezzka kawusia tpm3 joasiakanik86 witam dorcia gosc czerwiec27 ja dzisiaj robiłam badania na mocz a jutro mam badanie tez z moczu na białko w moczu bo ostatnio m i wyszło cisnienie mierze codziennie jest ok w sobote mam wizyte i powie mi jak tam czy wszystko ok czy lepsze wyniki oby były ja juz pozamawiałam pare rzeczy dla niuni koszule staniki lozeczko mamm wozek tez zostaje mi tylko torba dla mnie i dla niunki a ciuszki to bardziej na kwiecein planuje pokupowac mam juz polowe i z corci kocyki zabawki wszystko jest tylko kosmetyki smoczki butelki pieluchy takie pierdulki zostały a tui musimy jeszcez odmalowac miejsce gdzie bedzie lozeczko szzafka dla małej to tezw kwietniu juz sie nie moge doczekac jak juz wszystko bedzie gotowe pozdrawiam kochane a piszcie ktory u was tydzien u mnie juz 27 od niedzieli zaczynam 3 trymestr ale ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam ponownie. U mnie dziś kolejny leniwy dzień się zapowiada. Już głupieję w domu... ciągnie mnie do ludzi, ale z kolei jak się gdzieś ruszę to zaraz szukam miejsca żeby odpocząć. Pojechałabym do rodziców, ale tam siedzi chory brat więc nie będę ryzykować. Moje chłopaki się dziś od rana wiercą. Jeden chyba się przekręcił bo zaczął wczoraj kopać koło pępka. Ciekawe czy tak zostanie. Drugi natomiast nadal nogami przy pęcherzu chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Justynka u mnie 24tc leci, ale sie ciesze bo w koncu juz zacznie sie 7msc :) poczytaj sobie o burakach w ciazy bo dobrze wplywaja na cisnienie i krew, ja juz 5ty sloik i rewelacja:) nawet nie liczylam na takie efekty... Oby nie zapeszyc... A mocz nie martw sie na zapas może bedzie ok:) :) :) Dziewczyny wlasnie... Co z ta Frida!?? Gr**** to slyszalam ze meka ale co z frida? Polecacie ta taka z papka ze recznue sie sciaga czy ta do odkurzacza podpinana???? Chyba ta odkurzaczowa to za mocna dla maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
No faktycznie dzisiaj troche gwarniej;-) Marzec sie zaczął a u mnie snieg za oknem. Gosc czerwiec27 nie wiem czemu Ci ludzie maja takie parcie na dziewczynki. U mnie tez cala rodzina i znajomi wmawiali mi dziewczynke siostry cioteczne pakowaly mi juz wyprawke po swoich corkach. A jak powiedzialam ze jednak chlopiec to bylo eee to jednak chłopiec. A my z mezem bardzo sie cieszymy ze bedziemy mieli synka;-) Najwazniejsze zeby dziecko bylo zdrowe a nie jaka plec. Chociaz szwagierka mi zazdrosci bo oni maja coreczke a chcieli synka, kompletnie nie rozumiem tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym ciśnieniem to od 27 tyg może być wyższe i wtedy trzeba reagować jak przekroczy 140/90, pamietam z pierwszej ciąży że czasami mi przekraczało i dostałam tabletki na obniżenie. U mnie w sobotę 27 :) chyba pora skończyć z kawusią, chociaż jedna mała rozpuszczalna z mleczkiem... no nic zobaczymy jak ciśnienie zacznie podskakiwać to zrezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Justek to tak jak u mnie strasznie wlecze mi sie ten tydzień jak bym cos porobila to czas by szybciej lecial ale znowu sie boje przeciazac za bardzo. W poniedziałek troche posprzatalan obiad dentysta zakupy noi wieczorem brzuch twardy i do tego skurcze wiec sie wyleguje:-( A Ty jak sie czujesz z tym podwojnym szczesciem w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Dorcia - kochana kup sobie kawe z Adamet czy Adamed, w rosmanie jest. Dwa rodzaje zwykle i waniliowa, zwykla smakuje jak rozpuszczalna tyle ze nie zawiera kofeiny, jest dla kobiet w ciazy i karmiacych... Ja codziennie kawa albo kilka tyle ze pilam więcej mleka jak kawy, w ciazy kupilam ta... Jest dobra ale mnie od kawy odrzucilo calkowicie. Maja je w opakowaniach cos kolo 23zl i saszetki na sztuki, to możesz sobue saszetki kupic i sprobowac:) Gosc1987 - u mnie tata bardzo chcial syna, ma 2corki,wiec jak dowiedzielismy się ze raczej chlopiec to byl pierwszym z poinformowanych, radości nie ukrywa:) dziadek mial 3synow,potem chcial wnuka a tu psikus 6wnuczek.wszystkie nas bardzo kochal, z pewnym nuedosytem.. 3lata po jego smierci wujek doczekal sie syna, szkoda ze dziadek juz nie poznal... U facetow to chyba lampka z przedluzeniem rodu jest:) ja na poczatku zartowalam ze oby to byla córka bo wykoncze sie z drugim takim jak moj mąż :) ale oczywiście to byly zarty i parcia nie mialam. Maz tez absolutnie w zadna strone. Czasem kobiety maja takue parcie na core (jak Twoje kuzynki) ale skoro facet taki zly to dziwne ze nie sa lesbijkami:) hehe. Mam kilku przyjaciół facetow i powiem Wam ze jak na nich patrze jacy sa kochani, rodzinni zarowno dla swoich kobiet jak i rodzicow, pomocni itp. to nie jedna z corka mogłaby pozazdroscic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
A co do skurczy to ja mam czesto rano i wieczorem, ale znakazlam winnego!!! Maly jak bardzo sie wściekła to wywoluje skurcze. Tyle ze nie sa bolesne i szybko mijają i wydaje mi sie ze mam ich mniej jak wcześniej albo tak do nich przywyklam... U mnie problemem jest kucanie... Nie potrafie sobie poradzic z tym, a w sklepach czesto jak na zlosc to co potrzebuje klada nisko. Kucne i wstac nie moge, bo trace rownowage i mi slabo od razu.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 1987 czuję się tak ogólnie dobrze, w sumie skurczy ani twardnienia brzucha nie mam, czasami jak za długo pochodzę to w dole brzucha mnie coś pobolewa, ale wystarczy że się położę i jest ok. Jedyne co mi bardzo dokucza to bolące kości kulszowe w tyłku. Jak się zaczęło po 20. tygodniu tak trwa nadal i nieraz uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Boli jak chodzę i boli jak siedzę. Jak posiedzę za długo to potem wstać nie mogę. Najlepiej jest jak leżę... no ale ile można? Już mnie coś trafia w tym domu, jak leżę kolejny dzień. Co raz wstanę do łazienki czy do kuchni tylko. Brzuszek mi wyraźnie odskoczył przez ostatnie parę dni. Już wyglądam konkretnie jak kobieta w ciąży. Dopiero zaczęłam 25. tydzień, ale chyba podwójny bagaż robi swoje. Mam ostatnio straszne humory. Ciągle płaczę przez byle co. I narzekam... Jak będziecie miały dośc mojego narzekania to mi powiedzcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A synek po prawej stronie kolejny dzień jakiś spokojny... tzn rusza się i coraz kopnie więc jest ok, ale ten po lewej daje ciągle o sobie znać i dużo wyraźniej. Pewnie są inaczej ułożone i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to super, że po usg wszystko dobrze! :) U mnie w piątek zaczyna lecieć 28 tydzień :D Właściwie to już chyba rozpoczęłam 3 trymestr :D Co do aspiratorka do noska ja polecam Katarek, który podłączamy do odkurzacza! Jak dla mnie rewelka. Fridą trzeba wciągać ustami a tu na sekundę się przyłoży i gluty wyłażą. Poczytajcie sobie nt temat żeby Was nie przeraził ten odkurzacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justek z tymi bólami możemy sobie rękę przybić! U mnie coraz gorzej...wczoraj jak wstawałam z łóżka to mało nie piszczałam, normalnie nie mogłam wstać...tak mnie bolało....córka się przestraszyła, pyta co się mamusiu dzieje...ehh jeszcze 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie jutro zaczyna sie 24 tydzien :D mnie tez zab pobolewa wiec bede sie musiala wybrac do dentysty ale synek chory :/ krwotoki z nosa ustaly :) mala kopie teraz coraz czesciej i juz widac :D maz sie napatrzec nie moze :) hmm co do plci bardzo chcialam coreczke bo synka mamy ale tak zeby miec z tego powodu depresje ? no bez przesady :D po 10 umowie sie prywatnie na wizyte bo chce maluszka zobaczyc a tak jak goscczerwiec mam usg dopiero w kwietniu :) wtedy juz zakupy pojda pelna para :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Justek Jaga wspolczuje tych boli kazda z nas ma jakies dolegliwosci na szczescie czerwiec coraz bliżej. Ja tez juz nie moge ulezec kręgosłup mnie juz od tego lenistwa boli;-) Na szczescie maz niedlugo powinien wrocic z pracy bedzie musial wysluchac listy moich zali;-) Andzia a Ty znasz juz plec? Bo nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płci to ja też już kilka razy słyszałam szkoda, że druga dziewczynka....mi tam wcale szkoda nie jest, wręcz przeciwnie..takie teksty olewam zimnym m... jak nic nie będzie stało na przeszkodzie to zawsze można o trzecim pomyśleć :) Andzia30czerwiec współczuję bólu zęba. Ja byłam u dentysty, na szczęście wszystko ok. Wymieniłam tylko sobie starą plombę :) Ja już 5 tyg nie widziałam mojego Skarba...i pewnie jeszcze przez kolejne 5 nie zobaczę...usg ok 32/33 tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brakuje nam w tabelce płci u trzech osób. Alex, justynka i ewcia dajcie znać bo nie pamiętam czy już znacie. NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Ninuś 1101..............30/3/1/1.06.2016 Córcia Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/córeczka Asia........................./07.06.2016/córeczka justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/ nikita1244................28/.../2/09.06.2016/synek gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/córeczka Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/córeczka MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/córeczka mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/synek justek007.................28/36/1+1/21.06.2016/dwóch synków Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/synek bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/córeczka Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ gośćCzerwiec27........28/3/1/27.06/synek Gosc 1987.................28/3/1/27.06./synek kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/synek Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016/ Andzia30czerwiec.....25/ -/2/30.06.2016/córeczka Mila 0256..................21 /1/1/ 3.07.2016/Synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Ninuś 1101..............30/3/1/1.06.2016 Córcia Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/córeczka Asia........................./07.06.2016/córeczka justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/córeczka nikita1244................28/.../2/09.06.2016/synek gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/córeczka Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/córeczka MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/córeczka mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/synek justek007.................28/36/1+1/21.06.2016/dwóch synków Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/synek bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/córeczka Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ gośćCzerwiec27........28/3/1/27.06/synek Gosc 1987.................28/3/1/27.06./synek kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/synek Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016/synek Andzia30czerwiec.....25/ -/2/30.06.2016/córeczka Mila 0256..................21 /1/1/ 3.07.2016/Synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Justynki i Alex znamy tylko gdzieś umknęły z tabelki...Tylko u Ewci chyba brakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM3
Gość Czerwiec 27 -Frida to taka błękitna rurka(w tej części osadza się wyciągnięta dziecku wydzielina) z wężykiem przezroczystym i zakończonym czerwonym ustnikiem.Rzeczywiście wyciąga się to ustami.Z tym podłączaniem do odkurzacza tez słyszałam,że super.W każdym razie nie polecam gruszki.Z tym,że z tego co pamiętam,to na samym początku nasza pani pediatra nie kazała w ogóle wyciągać ,tylko zakraplać solą fizjologiczna,by maleństwo sobie wykichało wydzielinę samo.Ale kurcze,będzie ciepło i nasze maluchy nie będą mieć żadnych katarów. Justek,dzielna kobieto,energii Ci nie brakuje. Ja w tej ciaży przeczytałam mnóstwo książek.Pamiętacie,jak czekałam na wynik amniopunkcji i to przypadło na czas świąteczny,to te książki mnie częściowo ratowały,żeby cały czas o tym nie myśleć.Czasem pochłaniam takie kobyły po 300 stron w jeden dzień,jak się wciągnę.Tak było z powieścią B.Kosmowskiej"Ukrainka". Polecam.Wkrótce na to nie będzie czasu,to teraz korzystam.Zresztą i tak nie mogę zasnąć wcześniej jak po północy,coś mi się lepiej rano kimie i popołudniami,więc czytam sobie po nocach. U mnie 26 tydzień,wizytę kolejna mam 15 marca,doktor mówił,że może małej zrobi ładne zdjęcie,bo teraz coś się nie dało,za bardzo była *****iwa.Pewnie wtedy już też będzie ważyła ok kilograma.Oby tylko z tym przepływami nic się nie zepsuło.U mnie ciśnienie 140/90 to radość,na Dopegycie jestem od początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Byłam jakiś czas temu na wycieczce w Sandomierzu, zwiedzaliśmy katedry. Były tam rzeźby rycerzy, którzy nie doczekali się męskiego potomka. Tradycja nakazała chować ich ze złączonymi nogami , które oznaczać miały zakończenie rodu, czyli brak męskiego potomka. Po powrocie śmiałam się z męża , że jego to chyba w pozycji szpagatu pochowają. Porozrzucałam chłopców po pokojach, żeby trochę ich zarazki odizolować. Jak zaczęli wołać a to piciu a to gorączka a to boli główka czy nóżka a to przytulić to się poddałam i wrzuciłam do 1 lóżka. Justek zobacz jaka jest różnica wagi miedzy Maluszkami z konca miesiąca a początku. Prawie pól kilograma. I sobie pomyśl, że każde z Twoich dzień tyle w przeciągu 3-4 tyg.przybierze na wadze. Dla Twojego organizmu to nie lada wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dziekuje za słowa otuchy faktycznie musze jesc wiecej buraków kawy i tak nie pije a co do tabelki u nas tak ma byc coreczka druga marzylismy o synku ale ciszymy sie z corci tak samo wazne zeby było zdrowe trzeba sie cieszyc dziecmi bez wzgledu na płec kochane trzymajcie sie cieplutko i dbajcie o siebie teraz ten 3 trymestr bedzie trudniejszy ze wzgledu na brzuszek no i wiadomo raz jest lepiej raz gorzej ale jakos damy rade wiosna idzie wiec to nam doda energi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×