Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gośćCzerwiec27
Kawusia - a moze spróbujcie opcji zeby sprzedac to ktore macie i kupic większe, wtedy wiadomo kredyt mniejszy i może dostaniecie.. Tylko jakiegos dobrego doradcę finansowego i by Wam pomogl. My poszlismy do doradcy i nie bylo problemu mimo ze to co na umowach to niewiele ponad2najnizsze.doradca wie który bank na co patrzy. Szkoda ze tak wyszło bo teście chetnie by Wam pomogli a tak to masakra.. Oby tylko to się jakas tragedia nie skończyło tzn z ta szwagierka. Jaga - podobal mi sie film:) a co do stanikow z kika to mowilam! :) ja mam 1z kik i 2z netto. Zarabista sprawa, w zwyklym nie dalabym rady chodzic. Wrocilam z łowów, pierwsze co to jedzenie, zwazylam te buraki i ja ich jem prawie pol kilo! Właśnie tak jakos duzo mi sie wydawalo :) Łowy wypas! Ochraniacz na szczebelki lozeczka w kaczuszki 12zl, mata sensoryczna - duzy kwiatek ze zwierzatkami i platki np albo piszcza albo ma lusterko albo szeleszczace coś - 10zl, rożek 1zl :) i jeszcze szlafroczek, ogrodniczki parę spiochow i spodenki po zylu:) były jeszcze fajne przescieradelka i posciele ale juz dudków mi brakło :D no coz... Moze za tydzień znow wyrusze hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Sylwia - gratki ze sie udalo juz:) to teraz kochana kopyta do góry i niech Cie obskakuja teście :) hehe, a tak na serio to wypocznij sobie, przyda Ci sie:) Co do tych wózków to pewnie bede miec ten problem za rok... Tzn chcemy dzieci rok po roku, ale wiadomo zycie samo zdecyduje ile czasu zajma starania o drugiego malucha. Zawsze możecie dwulatka w wozek a malucha w nosidelko to plecaczkowe, wiadomo to sie sprawdzi do momentu az maluch nie utyje i kregoslup nie strzeli :P Ale fajnie, marzec... Zleci marzec, kwiecien a pewnie pod koniec maja juz pierwsze porody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś już marzec! W końcu! Musiałam dziś się podnieść z łóżka rano, miałam do załatwienia parę rzeczy w centrum. Niedawno wróciłam, zjadłam i teraz leżakuję :) Wczoraj wieczorem jeden z chłopców jakoś się tak ułożył, że mnie kopał w takie miejsce, że aż miałam łzy w oczach tak bolało. Nie wiem w co on walił, ale miał dobrego cela. Na szczęście dziś od kiedy wstałam się to nie zdarzyło, dziś dostaję stare dobre kopniaki w pęcherz. Przy okazji zakupów dziś kupiłam wkładki laktacyjne Johnson's zgodnie z podpowiedziami którejś z Was. Już stoją na półce i czekają na swój czas. Sylwia29czerwiec super, że już przeprowadzka za Wami. Teraz odpoczywaj ile się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sasiadka tak wlasniev wozi swojego 2,5 latka na stojaco :) musze odwiedzic kika :) musze pare stanikoa kupic bo tam mi szybko piersi rosna ze juz wszystkie za male i bola wiec najlepiej sie czuje w sportowym :) jeszczevw maju mamy przyjecie chrzesniaczki meza i kiecke musze kupic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris2250
Witam . mialyscie robiony test obciazenia glukoza? 75 g . na czczo. Potem po godzinie i po dwoch. Jesli mozecie podac wyniki bede wfzoeczna. Ja mam termin na 12 czerwiec. To moje 5 dziecko . uff wszyscy odchowani a tu niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Doris-musialabys poczytac posty pare stron wstecz bo dziewczyny juz sa po glukozie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Justek-moj mi tez daje po pęcherzu... Pojechałam na ciuchy i myslalam ze bede patac po makach i kfc do wc, ale sie uspokoil, chyba czul ze zakupy dla niego:) za to wczoraj nie wiem ile razy bylam w wc.. Wychodzę i mam ochote znow sikac... Co lepsze czytalam ze od 24tc dzieci juz maja wplyw na ru/chy. Nie tak jak wczesniej ze przypadkowo kopia czy fikaja, teraz one sie klada czy kopia tam gdzie chca! Wiec dzialanie z premedytacja :P mój wpada w szał zwykle jak mam jelita pełne.. I dopóki nie wyrzuce tego z siebie to potrafi godzinami tłuc mi po wszystkim. Ale to nie wazne, niech tluka! Grunt ze czujemy, cisza zdecydowanie bylaby gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris2250 ja miałam na czczo - 87, po 1h - 174, a po 2h - 129. Cukrzycy nie mam. Normy teraz po 1h to 180 a po 2h to 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćCzerwiec27 to faktycznie łowy udane! niezłe ceny! Ja to na ciuchu byłam jeszcze w grudniu ale chwilę bo nie dałam rady...ale też z chęcią bym pogrzebała ;) z tym ,że myślę tutaj o starszej...bo na malutką mam już full! Szwagierka ma mi oddać ubranka po córci, które jej pożyczyłam plus swoje...mimo, że mówiłam że już te swoje to niech sobie zostawi...ja nie wiem gdzie to pomieszczę.... gośćCzerwiec27 oj niech leci ten marzec i kwiecien...Na razie kupiłam jeden stanik ale na pewno kolejny dokupię następnym razem...dobrze, że wzięłam M bo jest na styk...a zastanawiałam się czy S nie brać... justek007 wczoraj miałam dokładnie to samo!! tak moje dziecię cały dzień szalało, że już nawet maż się zastanawiał czy to aby normalne...mnie to najbardziej boli jak kopie w okolicach pępka :( w ogóle pępek to mam cały brązowy jakbym miała na nim siniaka...w poprzedniej ciąży też tak miałam plus tą " cudowną kreskę" której o dziwo na razie nie mam...już nie pamiętam kiedy mi się w poprzedniej ciąży pojawiła...a po ciąży bardzo długo mi schodziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Jaga tez stalam przy wyborze S czy M :) tez na szczęście wzielam M :) jest akurat :) a te z netto mam chyba M/L i niczym od M z kika sie nie różnią :) ale mam leniaaaaa...probuje wyjsc z lozka ale nie umiem:D Dramat jakis. Krechy poki co u mnie nie ma (ciekawe czy zawsze sie pojawia) , za to jak stoję to pępek juz srednio widoczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dwa sportowe biustonosze z kika. Kupiłam z miesiąc temu i jest o niebo wygodniej. Muszę się tam jeszcze wybrać. Dzisiaj byłam w jednym sklepie, chciałam jakąś bluzkę. Wszystkie moje bluzeczki zrobiły się za krótkie, mam teraz 4 takie, które są dłuższe i dobre do noszenia. Niestety nic nie kupiłam. Dziś zaczynam 25. tydzień :) Podobno w tym tygodniu szanse maluszków wzrastają do około 50% (na jakiejś stronie mi się takie dane wyświetliły). Zdążyłam wejść do domu i usiąść taka zmęczona na łóżku i przyszedł sms, że moja paczka (koszula do szpitala) czeka na odbiór w paczkomacie. Chyba poczeka do wieczora, jak będę jechała odebrać męża z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiakanik86
Dziewczyny, ratujcie! Dieta bezglutenowa - z czym to się je?! Jakiś czas temu byłam na kontroli u gastrologa i lekarz podejrzewa u mnie celiakie :( czy któraś z was ma taki problem w czasie ciąży? Lekarz powiedział, że może organizm szaleje od hormonów. Znalazłam już miejsce, gdzie zrobię badania. Mieszkam we Wrocławiu, znalazłam blisko siebie laboratorium Rex http://sklep.rex.pl/ - znacie? Poczytałam już trochę o tym, co jeść, czego unikać. Szukam sprawdzonego przepisu na chleb bezglutenowy, bo bez chleba żyć nie mogę :( Czy dieta bezglutenowa w praktyce jest uciążliwa? Maleństwo w drodze, więc dużo czasu na gotowanie się nie zapowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
No wlasnie ja tez mam brązowy pepek i zastanawialam sie od czego krecha oczywiście tez jest dobrze ze taka jasna. Cos te dzieci lubia skakac po pecherzach moj lobuz szczegolnie w samochodzie uaktywnia kop w pecherz;-) Jakis ten dzien dzisiaj smetny nic mi sie nie chce obiad tylko ugotowalam i sie wyleguje. Co do diety bezglutenowej to nic nie wiem wiec nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiakanik86 ja w przyszłości planuję spróbować tej diety, ale teraz niewiele wiem na ten temat. Mam pytanie do mam doświadczonych. Rozglądam się za rożkami. Który polecacie, miękki czy usztywniony? Na rzep czy wiązany? Wydaje mi się, że ten rzep to długo nie posłuży, jak to z rzepami bywa. A może się mylę? gość 1987 u mnie też dzień leniwy. Tylko się przerzucam z boku na bok. Nic mi się nie chce. Będę musiała się ruszyć, ale dopiero za jakieś 2 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nie usztywniany na rzep, fajny tylko na poczatku nie wiedziałam jak go złożyć :P nie wiem czy nie wolałabym wiązanego ale nie mam porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeden miękki a drugi usztywniany z wkładem. Z tym ze ten wkład można wyciągać i właściwie wtedy ma się miękki :) obydwa są na rzepy, które dalej trzymają... Dzisiaj padlam po południu... Taka pogoda, ze nic się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ja ten co dzis dorwalam tez mam miekki i na rzepy. Ale nie bede kupować drugiego, mysle ze 1starczy i raczej krótko uzywac bede :) zrobilam sobie liste z rzeczami i jutro zaczne grzebanie po necie, bo szczerze mowiac to ceny w stacjinarnych sklepach miga zabic.... A tak moze czesc allegro czesc olx... Nawet nie wiedzialam ze tyle tego wszystkiego jest. Grunt ze ubranka juz mam, tylko niedrapek brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja po wizycie :-) malutka waży już 930g :-) wszystko super ładnie tylko problem z bakteriami i leukocytami w moczu :-/ dostałam jakiś jednorazowy lek do wypicia który ma pomóc żeby nie faszerowac mnie antybiotykiem. Ale w sumie i tak jestem mega szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Moj jest usztybniony na rzepy z wyciagana wkladka. Dorcia duza juz ta Twoja panienka;-) Dobrze ze ten dzien sie kończy strasznie mi sie dluzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Dorcia gratki! Drozdze jesz czy jak? :) ja swojego malucha zobaczę dopiero 20.04...wiec te 2miesiace nawet nie bede wiedziała ile rosnie i przybiera. Ja mialam chwilowy naplyw sil, obiad zrobilam, posprzatalam, pranie wypralam az maz jak wszedl od drzwi sie smial ze chyba mam dzis dobry dzien.. Tyle ze tak jak Wam, mi tez sie dluzy... Strasznie.. Ale to chyba ta pogoda u mnie snieg, deszcz i plucha, nie wiadomo o co chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Dorycką masz juz duża kobietkę ! :-) pewnie mój facet podobnie wazy bo w końcu zbliżony termin mamy :-))) Ja mam rożek z ikei. Taki fajny dB działa na bioderka bo o nich trzeba pamietać wiązany . Tez krótko używałam i myśle ze jak rodzimy na lato to jeszcze krócej posłuży bądź wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki które siedzą na tel. znalazłam aplikację "Wyprawka dla noworodka" i bardzo mi się spodobała jest cała lista wyprawkowa i można wyrzucać rzeczy które nam nie pasują i na pewno można też dodawać. Można oznaczać co już mamy a co nie :-) fajnie wygląda i nie trzeba ręcznie pisać i jest podzielona na działy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorcia linka daj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Jakos tu dzisiaj spokojnie;-) Rozefi odezwij sie koniecznie po wizycie trzymam kciuki za Twoja szyjke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zaczyna mnie denerwowac ta strona pisze pisze a nic sie nie dodaje ilez mozna.. Jutro wizyta u lekarza ....Dzis usg maly juz ma 510 gram wszystko na swoim miejscu nic mu nie odlecialo na szczescie :-) Bo jakby sie okazalo ze to dziewczynka to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę rożek miękki na rzepy. pamiętam jeszcze z gimbazy, jak moja koleżanka miała malutkiego braciszka, to jej mama pokazywała mi, jak się wsadza do rożka i tłumaczyła, że dzidizuś czuje się wtedy taki bezpieczny (heh, że czlowiekowi się przypominaja głupstwa takie - patrzyłam na rożki w sklepie wczoraj i mi się skojarzyło wtedy ;p). no więc ona miała taki na rzepy i wydawało mi się, że to żadna filozofia, a wiązany, kurczę, jakoś nie. to są jednak sznurki, trochę strach. Z drugiej strony, zanim maluszek się nauczy ciągać, to z rożka wyrośnie... Wgl wczoraj w Smyku kupiłam bodzik na 62 z napisem Germany i piłką do nogi, był co prawda aż za 20 zł, ale ja strasznie lubię Niemcy, sama mama z czasów LO koszulkę ze Smyka (wlazłam w T-shirt na 158cm) z serduszkiem-flagą Niemiec i jak ujrzałam bodzik, pomyślałam, że to special for Junior do kompletu z moją koszulką i razem z mamą będzie kibicować. <3 wyjdziemy tak sobie latem. Mój chłopak zostanie w domu, bo on nie za bardzo podziela moją fascynację Niemcami. ;ppp Także się jarałam wczoraj jak głupia.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - wczoraj taki dzien ze wszystkim mowe odjęło :) moze dzis sie uaktywnia :D Mila-moze sprobuj pisać krotsze posty, tzn to co chcesz napisać rozbij na kilka wpisów, ja juz przestakam reagować na te przyciecia i inne zawiłości kafe... Bo raczej nic się z tym nie zrobi. No to pieknie maluch rosnie! Powodzenia na wizycie:) i daj znac jak bedziesz po! :) Wstawac spiochy!!! :) nie ma spania :P ja mialam nadzieje ze jeszcze usne ale jednak nie, maluch kopie ostro. Cale szczescie ze od jakiegos czasu nie budzi mnie w nocy, może i chce ale moj sen jest twardszy:D za to rano mam cysterne przy pecherzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×