Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gośćCzerwiec27
Andzia - ja kupilam kilka czapek, bo byly przecenione na 1.99:) ale sugerowalam sie tym co widze a nie metkami, bo mam wrazenie ze byly losowo wszyste bo ta na powyż 3 msc byla sporo mniejsza od tych 0-3.kupilam różne bo nie wiadomo jaki bedzie ten "mały łebek" :) a takie na dwor to byly ciut wieksze wiec wzielam dwie, cos sie dopasuje:) Ze smoczkami to mysle kupic 2,rozmych firm, jak jeden nie spasuje to moze drugi:) a butelki nie wiem, w ross albo w pepco cos wynajde:) Te avent myslalam ze to prostsza sprawa a nie ze taka zamota z wymiana. Hmmm.. Gracjana - lez i pachnij:) odremontowane to tylko odpoczywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje przyszla mama - wkleję tutaj swoją listę, ale jak się kafe odetnie bo teraz nie widzę swoich nowych postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,Ja już wróciłam do domu...od dzisiaj będę częściej do Was zaglądać :) Mam trochę do nadrobienia.. Piszecie o wadze...dzisiaj akurat jestem po wizycie..po 3 tyg 2,5 kg na plusie...Razem już ponad 7 kg na plus :) Szyjka 4 cm! Mimo twardnien brzucha trzyma się nieźle! Jestem dobrej mysli :) Butelki kupuje z Tommee tippee. Przy starszej się super sprawdzały! Smoczki też miałam z tej firmy...ale kuzynka poleciła mi z avent więc może tym razem te spróbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam dni szybko leca juz jutro na usg nie mozemy sie doczekac. Troche lenistwo nam w dupke weszlo wczoraj do 14 na łóżku dzisiaj tez dopiero po 8 pobudka potem zawiezlismy tesciowa do banku i fryzjera obiad z wczoraj jets ale mojemu tesciowej rosol nie smakowal cos woda mu bylo bardzo czuc dzisiaj jesc nie chce to na szybko jajko sadzone mu zrobimy . Jutro tez wolne od gotowania bo caly dzien nas nie nbedzie tesciowa robi kapuste z grochem pychotka wiec w srode pewnie odgrzejemy a i tak malo czsasu na gotowanie bo w srode znow mamy wizyte. Moja mama malemu kupila spiochy w ktorych jest czapeczka i rekawiczki niedrapki i spiochy z napisem przystojniak po tatusiu moj sie usmiechnal jak zobaczyl ale rozmiar 56 a ja raczej patrze na 62 ale coz nie ma co narzekac .. Momentami denerwuje mnie to kafe bo sie napisze jak glupia a tu mi wgl sie nie dodaje albo nie pokazuje co wy piszecie i mam nerwy :D ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Mam nadzieje.. ludzie są podli, czasem nie przemysla ze moga komus zrobić przykrość, zwłaszcza gdy teraz jestesmy bardzo wyczulone na wszystko. Rozumiem Cię doskonale, dla dzieciatka wszystko, można sie poswiecic przez te pare miesięcy oby urodzilo się zdrowe. Pozniej na pewno nadrobisz z ulubionymi potrawami :) Justek- ja przez 16 lat mojego dzieciństwa bylam na diecie bezglutenowej. Nie jest to takie straszne, choc czasami slinka cieknie gdy inni zajadaja sie ciastami, chlebkiem.. teraz i tak jest duzo produktow bezglutenowowych do wyboru, rozne wypieki, chleby a kiedys mama musiala sie naprawdę nakombinowac przy mnie zebym miala co jesc. Inni jedli ciastka a ja Snacki czy flipsy, inni kopytka a ja kluski śląskie itd. Na szczęście wyroslam z tego i teraz jem wszystko. Taka dieta u Ciebie będzie krotkotrwala. Andzia- jesli chodzi czapki to trzeba miec cienkie bawelniane na spacer i po kapieli, a rozmiary roznoe podaja dla noworodka albo tak jak ciuszki 56-62 albo obwód glowki 33-37. GoscCzerwiec- ja też stwierdzilam ze poraprzerzucic sie z ciuszków na inne akcesoria. Dzis zrobiłam zakupy w sklepie internetowym, nowe ciuszki na poczatek do szpitala, czapeczki i zamowilam pieluszki tetrowe i flanelowe. A w sobote wybieramy sie na zakupy do wiekszego sklepu, moze uda sie juz czesc rzeczy kupic typu: posciel, kocyki, smoczki, butelki, bujanka i co tam będzie ;) no chyba ze cenowo będzie nie do zaakceptowania to ruszymy gdzirs indziej. Chcielismy tez rozejrzec się za wozkami, lozeczko juz mamy wybrane z Klupś Ewelina II :) biale z szuflada i korona dla naszej krolewny (korona pasuje do nazwiska ;) w sobote mamy tez zavzac szkole rodzenia, trochę tylko obawiam sie mojego chorobska czy przejdzie, bo gardlo ciagle boli, ledwo mowie ;( Dziewczyny nie wiem jak Wam ale mi zaczyna się dluzyc, im bardziej brzuch rosnie, im Zuzia silniejsza i im wiecej rzeczy mamy tym bardziej chce juz ja tulić.. nie wiem jak dam rade do czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie:) zaglądam juz do was od tygodnia ale tak jakoś nie było okazji się przywitać... Może napisze króciótko o sobie.... 3 lata walczyłam z pcos i po drożności jajowodów udało się od razu w pierwszym cyklu:) termin wg OM mam na 16 a wg usg na 9 czerwca. Właśnie trwa 25 tc a maluda waży calusieńki kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Dziewczyny szwagierka zaczela pisac do mnie smsy jak sie czuje który tydzień i pyta o moja córkę! Sama nie wiem jak się zachować. Niedawno byliśmy na spotkaniu rodzinnym i zachowanie bylo katastrofale wobec mnie i córki ze z mężem wyszliśmy chyba pisałam o tym. Mam jej odpisywać? Kurde skąd takie nagle zainteresowanie skoro od ponad roku totalna iggnorancja itd. Ciężko mi uwierzyć w Db intencje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justek007 odwiedziny są fajnie, ja dziś z godzinę u sąsiadki przesiedzialam, a teraz jestem u rodziców pierwszy raz od miesiąca na spokojnie mogę ich odwiedzić,bo ostatnio ciągle jak nie urok to sraczka. Mi tez towarzyszą huśtawki nastroju ale ja obstawiam,ze to właśnie przez libido... Goscczerwiec27 dobrze,ze masz zajęcie ,oby efekt tez był zadowalający :) Mam nadzieję ...ludzie nie maja w sobie współczucia za grosz,każdy najmadrzejszy ,zostaje powiedzieć miej to w doopie ,ja się zawsze śmieje i mowie ze muszę mieć dużą doope żeby mi się wszystko w niej zmiescilo ;) Ja tez czekam na listę wyprawkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Butelki- moja byla kompletnie antybutelkowa przez kilkanaście miesięcy wiec u mnie wszystkie firmy aż w końcu avent natural zalapala- podbno smoczek najbardziej odzwierciedla brodawke naturalna. Bezpeczny maluch- super rewelacja tez polecam jak macie możliwość. Naprawde warto skorzystać. Ja w czwartek 27 tydzień! Szok i niedowierzanie :-) dzis zaczelam juz konkretnie rozmyślać o tym jak zorganizować wsio dla maluszka. Wysprzatalam dom a to 120m , pranie, wietrzenie domu bo uwielbiam świeże powietrze, obiad pycha wyszedł i teraz baba piecze sie w piekarniku zrobiona z pomocą córci :-) w sumie to sprzatanie i robienie prania tez z małą bo dla niej to frajda. Plus zabawa z nia. Narobilam sie i jak tylko polozylysmy sie z mala to skurcz za skurczem. :-( jutro oprócz zabawy z corka caly dzień odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak możecie dopiszcie proszę do listy moją córeczkę, bo gdzieś zaginęła w tej tabelce. A jak by nie kombinować ze spacjami, tekstem czy kropką to i tak wyskakuje mi jak spam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 22 tygodniu ciąży, robiłam ostatnio badania z krwi i moczu, dzisiaj miałam wizytę u ginekologa...i strasznie mnie wystraszył,nie wiem tylko czy słusznie...lekarka "doczepiła" się wyniku glukozy we krwi...: mój wynik to 70,4 (gdzie obok napisana jest norma 70,0-100)nie było żadnej strzałki świadczącej o podwyższonym albo obniżonym wyniku...(sprawdzałam wyniki z grudnia gdzie byłam w 14 tygodniu i glukoza we krwi wynosiła 77 i wtedy lekarka nic absolutnie nie powiedziałasmutas.gif a dzisiaj powiedziała że mój wynik może świadczyć o cukrzycy ciążowej itp...wyszłam spanikowanasmutas.gif dopiero potem przyjrzałam się tym wynikom, porównałam z poprzednimi...i kurde mam 70,4 to aż tak wysoki wynik?? powiedziała jeszcze że to górna granica normy...!! Boże kochany...zawału idzie dostać,ja już nie wiem co mam myśleć..dodam że to wynik badani krwi pod kątem glukozy a nie test obciążenia glukozy...bo tego jeszcze nie miałamsmutas.gif co mam przez to rozumieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Justek 007 jeśli możesz to bardzo proszę o dopisanie Ninuś 1101...30/3/1/1.06.2016 Córcia Nie wiem czemu ale wyświetla mi się spam jak chcę się dodać. I oczywiście gratuluję chłopaków. Nieźle cztery nogi jak kopią to pewnie wiesz, że żyjesz :) Super. Czerwiec27 jak tylko skończysz to wrzuć zdj bo strasznie jestem ciekawa efektu (ładnie moja mała pewnie też będzie ciekawska :) Przyszła mama ja nie wiem co za ludzie po tym świecie chodzą, masakra jakaś. Jak można tak mówić a co dopiero kobiecie w ciąży jak ma cukrzycę. Normalnie nienormalni!!! Nie wiem może ja jestem przewrażliwiona, bo u mnie rodzina cukrzyków i może trochę przesadzam, ale są tez pewne granicę. Jak się ma cukrzyce to się trzeba pilnować co się je, mierzyć cukier i jeść co jakiś czas i nie ważne czy to cukrzyca ciążowa czy jak ktoś insulinę bierze. I trzeba o siebie dbać, a Ty tym bardziej bo nie tylko o siebie ale i o maluszka. Co za ludzie no. Ja się trochę napatrzyłam na cukrzyków, bo mojej babci dwie nogi odcięto przez stopę cukrzycową, dziadek 25 lat chorował na cukrzycę, a teraz mama już od roku i mam trochę przeprawę z nią bo ona tez na początku się pilnowała dietę miała a teraz już robi sobie co chce. Więc nieraz jak przyjadę to zaczynam wykłady, gadanie i nie raz pokrzyczę nawet. A Ty kochana musisz zlewać co inni gadają, ty rób to co robisz, a zobaczysz maleństwo urodzi się zdrowe i tobie cukrzyca minie po ciąży ja mocno trzymam kciuki :) LISTA WYPRAWKOWA tez czekam. Bo póki co to mam dwa ciuszki body i skarpetki ha ha a dziewczyny już piorą i prasują. Na szczęście już jutro marzec to pewnie się wybiorę na łowy na ciuchy, bo jak Was czytam dziewczyny to ja w czarnej d... jestem z zakupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Ninuś 1101..............30/3/1/1.06.2016 Córcia Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/córeczka Asia........................./07.06.2016/córeczka justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/ nikita1244................28/.../2/09.06.2016/synek gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/córeczka Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/córeczka MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/córeczka mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/synek justek007.................28/36/1+1/21.06.2016/dwóch synków Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/synek bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/córeczka Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ gośćCzerwiec27........28/3/1/27.06/synek Gosc 1987.................28/3/1/27.06./synek kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/synek Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016/ Andzia30czerwiec.....25/ -/2/30.06.2016/córeczka Mila 0256..................21 /1/1/ 3.07.2016/Synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to obiecana lista wyprawkowa. Tylko weźcie pod uwagę fakt, że moja jest przygotowana pod bliźniaki :) Sama jeszcze nie wiem czy wszystko z tej listy jest niezbędne i czy kupię i kiedy. Na bieżąco konsultuję ze znajomą, która rok temu urodziła :) Ubranka napisałam tylko ogólnie, to staram się ogarniać w głowie co mam a czego nie. Listę stworzyłam na podstawie kilku list znalezionych w internecie. Jak wymyślicie coś co trzeba tam dodać lub wyrzucić to dajcie znać :) Wyprawka: • ubranka • pieluszki tetrowe • łóżeczka x 2 • Prześcieradła do łóżeczek x 4 • materace do łóżeczka x 2 • śpiworki do spania • kocyki • wanienka • przewijak • termometr do wody • ręczniki z kapturkiem x 2 • nożyczki do paznokci dla niemowląt • sól fizjologiczna do przemywania oczu • płyn odkażający do pielęgnacji pępka (np. Octenisept) • waciki dla niemowląt • oliwka dla niemowląt • Płyn do mycia dla niemowląt • proszek do prania dla niemowląt • szczoteczka do włosów z miękkiego włosia • krem do pielęgnacji pupy (np. Linomag, Bepanthen, Alantan) • krem na odparzenia (np. Sudocrem) • krem ochronny (w zależności od pory roku na zimę, bądź lato) • pieluszki pampersy • chusteczki mokre • biustonosze do karmienia • wkładki laktacyjne • laktator elektryczny • sterylizator i podgrzewacz do butelek • termoopakowanie (?) • pojemniki do przechowywania pokarmu • niania elektroniczna / monitor oddechu • rożek x 2 • leżaczki niemowlęce x 2 • wózek • foteliki samochodowe x 2 • majtki siateczkowe • podkłady jednorazowe do przewijania • podkłady poporodowe • podkłady na łóżko • aspirator / gruszka • termometr • smoczki • butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wklejania listy naszej to wystarczy że napiszecie cokolwiek w poście (kropkę, jakiś wyraz czy coś innego) i zatwierdzicie. Potem trzeba ten post edytować - w tej edycji już można normalnie wklejać tabelkę i nie krzyczy, że spam :) Wg najnowszej tabelki mamy remis między chłopcami i dziewczynkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Justek z tego co czytalam to termometr do wody jest zbedny:) o laktatorze tez dziewczyny sugerowaly zeby sie wstrzymać bo moze mleka i checi ssania bedzie tyle ze okaze sie zbedny :) Dorzucilabym kolderki plus obleczki na nie :) (nie wuwm czy bylo) bo jak okaze sie ze maluchy nie moga spac w spiworkach to potem na wariata trzeba latac a tak to wcześniej czy pozniej kolderki sie przydadza. A i jeszcze takie podkłady do przewijania one sa wielokrotnego uzytku, widzialam w pepco, taka niby ceratka- przydadza sie jak u kogos bedziemy, rozkladasz, przewijasz i nic sie nie uwali:) :) jak skoncze to dzierganie i uruchomie lapka to wrzuce foty ale pewnie zanim skoncze to potrwa i... Zmienilam koncepcje bo z dywanem bym sie zajechala... Zrobię z tego pufffe :) :D jako dywanik by sie nie sprawdziło bo sie slizga na panelach, jako pufa bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Dzięki Justek:) Ja juz sie przerazilam kosztami a jak spojrzalam i zdalam sobie sprawe ze ty masz to 2x to masakra:) Ale pozniej 2x wiecej szczęścia;) Ninus oni mi zarzucili ze ja sie przejmuje np.cukrem w chrzanie czy keczupie i unikam. I za przyklad podali mi ze znajomi cukrzycy az tak sie nie przejmuja wiec ja przesadzam. No tak tylko ze oni wezma insuline i poziom wyrownaja a ja co? Co ma sobie moje dziecko wstrzyknac zeby ten cukier strawic? A bedac na diecie juz od kilku dni nie mam przekroczen wiec nie widze powodu dlaczego mialabym sie troche nie wysilic tylko nastrzykiwac insulina. Mnie sie nic nie stanie jak zrezygnuje z kawalka ciasta a mojemu maluszkowi ten kawalek moze mocno zaszkodzić. Pozatym jak moglabym z premedytacja szkodzic dziecku. Ono narazie polega tylko na mnie wiec musze zrobic wszystko co dla niego jest najlepsze:) Ja mam nadzieje jeszcze zdążę sie najeść słodyczy a do porodu juz blizej jak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Justek :) tak robilam ale i tak krzyczalo ze spam.. Jesli chodzi o listę to pewnie kazdy mialby jakis komentarz ;) pieluchy flanelowe tez slyszalam ze sie przydaja (na upalne lato do wozka zamiast koca, do lozeczka zamiast kolderki, mozna na przewijak polozyc, nawet do 10 szt. moze sie przydac), spiworki właśnie niecwiem czy beda przydatne dla nas latem, no chyba ze będzie chlodno, na pępek tez chyba stednio ten Octenisept polecaja, najlepiej sie sprawdza podobno rozcienczony zwykly spirytus. No ale pewnie ile ludzi tyle opinii, moze dziewczyny ktore maja juz dzieci sie wypowiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Spirytus ponoc roznie ze zalezy bo jedni zalecają a inne polozne znow dra jape o niego :) Pieluszki z tego xo czytalam dobre tez do wanienki, zamiast gabkowego wkladu bo maluchowi ciepło i przyjemnie w kapieli jak pod nim lezy pieluszka. Aaaa dorzuciłabym pokrowiec na materac... Bo jak cos sie uleje tu czy tam to materac ochroniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam do wanienki kupic taki maly lezaczek z naciaganym materialem frotowym który mozna prac. Bardziej higieniczne niz gąbka, no wlasnie taka ceratke na materac tez koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
A i jakas lampka o malej mocy :) bo np ja mam dosc jasno wiec albo cos kupic musze albo zarowke zmienic bo do karmienia w nocy nie odpalimy maluchowi mega zarowki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Do szpitala jeszcze:szlafrok, kapcie wsuwane i klapki pod prysznic zeby grzyba nie zlapac :) no i reczniki.. (sorki jak coś sie powtarza) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś na gorączkę zawsze trzeba w domu mieć! Kropelki bio gaia tzn probiotyk mi lekarz sam mówił że dobrze podawać,espumisan kropelki na wzdęcia, herbatka kolejowa,kremiki i mydelka Bambino moskiterka na lozeczko ochroni przed owadami! A w lecie muchy,komary itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze glupie pytanie ale slyszalyscie o tym ze podczas karmienia piersia nie mozna stosować antyperspirantow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Pokrowiec wazna sprawa ale dopiero później szczerze mówiąc. Ooo to prawda z tetra pod maluszka podczas kąpieli i warto na brzuszek klasc tetre. Spirytus odradzam też lepiej octenisept. Doradzam klin pod materacyk poniewaz noworodkom często die ulewa bo zwieracze jeszcze nie sa wyrobione ;-) choc my i tak jeszcze oprócz klinu jeszcze cos wkladalismy bo to za malo bylo a moja obżartuchem byla :-))) polecam tez floractin w kroplach od początku. Żaden inny tylko właśnie floractin, mysle ze mogl dużo pomoc w pominieciu kolek. A ja jadlam wszystko absolutnie wszystko jak karmiłam piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justek dzięki za tabelkę i za listę. Trochę się przeraziłam ile tego jest ale jak pomyślałam, że Ty masz dwa razy tyle to już się uspokoiłam. Chyba się w końcu zacznę ogarniać z tymi zakupami. O pieluszkach flanelowych też myślałam do wanienki czy do wózka na cieplejsze dni ale chyba z 5 szt wystarczy jak myślicie ? A tetrówek ile planujecie zakupić ? Świetny pomysł z tym podkładem do przewijania na wyjazd czy dla własnej wygody. Widziałam w pepco, ale jeszcze nie kupowałam. Teraz to przynajmniej będę wiedzieć czy potrzebne. Ja jeszcze muszę pokój dla maluszka zagospodarować, bo póki co to tam mamy mały magazynek. Ostatnio nawet mojego chrześnica 6-latka zapytała czy ty w końcu posprzątamy jak się dziecko urodzi, he he więc pewnie pora się zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Jest tego wszystkiego bardzo duzo do kupienia. My dzisiaj wreszcie wybralismy sie na zakupy i ubranka reczniki kocyk i rozek z glowy;-) Nawet koszule do szpitala sobie kupilam wreszcie widac ze z listy zaczelo ubywac;-) Justek Ty faktycznie masz podwojne wydatki ale od razu dwojeczka dzieci;-) Mam nadzieje. .. ludzie naprawdę sa wredni nikt tak dobrze nie zrozumie co czujesz jak my. Staraj sie nie przejmowac i dbaj o siebie i malenstwo czerwiec coraz blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jakie pieluchy/pampersy zamierzacie używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam spirytus bo jak polozna kazala mi wacikami robic nasaczonymi tym specjalnym to pepek nie chcial odpasc i sie babralo a jak babcia przyjechala rozrobila to po 1 dniu odpadl :) ocharniacz na materac sie przyda od poczatku bo dzieckobulewa, moskitiera bo lato, rozek, te podklady sa genialne ja w szpitalu mialam bo jakbjedna kobietka obok przebierala to troche ubrudzila przescieradlo i polozna krzyczala :o no pieluszke do wanienki bo te z gabki to siedlisko bakterii ... polecam fride do noska wygodna niz te gruszki ja sie balam nimi robic. A co do antyperspirantow ja stosowalam i nic nie slyszlam ze nie wolno :D te majtki poporodowe to ciezko z rozmiarem bo ja nawet szczupla jestem a xl ciasne byly ... moze od firmy zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×