Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość kawusia4
Zaczynam bać się tego, co mnie czeka za 2 miesiące. Średni przyniósł znów z przedszkola jakieś choróbsko. Przeszło mu szybko, ale najstarszego i najmłodszego trzyma prawie tydzień. Na noc lapia gorączkę. No i więcej nie śpię niż śpię, później przez dzień chodzę nieprzytomna a w nocy znów to samo. Mąż wraca późno z pracy, a do tego często ma wyjazdy kilkaset kilometrów od domu, wie gonie go, żeby spal na dole i się wyspał niż nieprzytomny jezdzil. Mam nadzieję, że tej nocy będzie juz spokojnie i cieszy mnie, że wreszcie weekend , to odeśpię, a mąż chłopcami się zajmie. Zawsze miałam miseczkę B i dopiero teraz kupiłam biustonosz do karmienia. Biust trochę podrósł, zobaczę czy się sprawdzi tak to wyjmowałam pierś z miseczki i karmiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
Kawusia to nie miałaś wcześniej biustonoszy do karmienia? Tylko takie zwykłe? Pytam bo się zastanawiałam czy takie normalne zwykle z odpinanymi szelkami by dały radę ? To odpoczniesz w weekend. Ładnie, się nie pracuje a człowiek na weekend czeka. Ja to mam weekend codziennie więc nawet na niego nie czekam. Ale dziewczyny doskonale was rozumiem. Czerwiec masz rację lepiej wszytko ż jednej serii dla malucha do kapeli i po , bo jak coś to faktycznie się wie z czego co się dzieje, dzięki. A ten skarb matki to sobie też pewnie obczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćant
Dziewczyny a zamierzacie używać oliwki dla niemowląt, bo ja wyczytałam, że poleca się ją tylko w pierwszym miesiącu i to nie przy upalach, coś wiecie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Dobry pomysl z ta grupa na fb bo to kafe zrobilo sie nie do zniesienia. Ja kupilam linomag zielony podobno jeszcze bepanthen jest dobry. Oliwke kupiłam i nic nie slyszalam zeby nie stosowac wszystkie moje kolezanki korzystaja i nigdy nic zlego nie mowily. Ja troche dzisiaj sie zajelam praniem sprzataniem i gotowaniem, chociaż dzien szybciej zlecial. Kawusia współczuje tych chorubsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam oliwki przez tydzien. Później nie wytrzymałam i kupiłam mleczko Nivea. Nie znoszę oliwek. Wszystko tłuste. Posmarujesz dziecko, rece tłuste i wszystko w koło. Raz siostra mi przewróciła i ścianę zalała :D Nie było łatwo to usunąć :) A mój mąż to taka fajtlapa że aż się bałam jak pomyślałam on+noworodek+oliwka! Aż mi się przypomniało jak chciał mała chusteczkami nawilzonymi myć :D Ale się wtedy usmialam :D Co do tej grupy na FB to ja nie mam nic przeciwko. Ale nie każdy chce "ujawniać" swoje imię i nazwisko. Także jak będzie zgoda większości to ja nawet mogę taka grupe zalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie staników do karmienia to tez wolę usztywniane wyjściowe a po domu bawełna ,niestety w większości sklepów jest "pełna rozmiarowka do 90E" a na chwilę obecną już mam porządne F ,a dobporodu jeszcze 2 miesiące, heh moja siostra normalnie ma j a jak karmi to nawet k i jedynie u brafiterki może dobrać odpowiedni stanik ,a to jednak dużo wyższy koszt ,jednak jakość o niebo lepsza i jak cycochy wyglądają ;) Goscczerwiec27 u mnie też trzeba mieć swoje sztućce i kubek o wodzie nie wspomnę ;) Kosmetyki babydream mają bardzo mało zbędnych składników i warto je kupować także dla ceny, mnie też ten skarb matki zainteresował i jeszcze hipp. Gosc1987 no to miałyśmy podobny dzień, ja się (tfu tfu tfu) dobrze czuje więc mi się aktywność włączyła, zmylam naczynka nastawilam pranie i z moim ogarnelismy jedzonko,pozniej poszliśmy na spacer zakończony pysznymi lodami :D już się boję jutrzejszego poranka bo jak się tyle poruszam to kość lonowa i krocze po nocy nie pozwalają się w normalny bezbolesny sposób podnieść z łóżka,ba przekręcić się nie mogę z boku na bok. Zrobiłam porządek ze stopami,rozlozylam się z miska w pokoju i powyginana jak paragraf wyszorowalam stopy ,obcielam paznokcie i nakremowalam - cóż za wspaniałe uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi ja jestem za grupą :-) Też nie znoszę oliwek i wolę kupić mleczko do ciała z nivea, przy córce używałam i bardzo oszczędne opakowanie z pompką i dobrze się wchłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja założe ta grupę. Zrobię tajną. Nikt nie będzie jej widział tylko członkowie. Żeby nie podawać swoich nazwisk na kafe podam maila na którego wysyłajcie mi linki do swoich profili i wasze nicki z kafeterii żebym mogła was dodać do grupy. Samo imię i nazwisko może być kłopotliwe bo może być kilka osób o takim samym. Mail to natasza.rey@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Dziewczyny z tymi stanikami... To jak mnie te ktore kupilam beda draznic to pojde do zwyklego bielizniarskiego i kupie zwykly usztywniony zapinany z przodu i wszystko... Wydaje mi sie ze z powidzeniem da rade i usztywni i umodeluje cycki... Szczerze mowiac nie widze sensu przepłacać za cos co w nazwie ma "ciążowe" i przez to dodatkowa cyfre z przodu w cenie:) Patrzylam krotkie spodenki ciazowe i szczerze jak zobaczylam ze ok 80zl na allegro to niech sobie wsadza je gleboko... Kupie w ciuchu a jak nie znajde to nakupie kiecek letnich. Za 80zl to ja kupie 20szt rzeczy i to w ciuchu gdzie same h&m, cubus, next itp.. A nie za szmate z allegro marki hindi z Indii :) Dziewczyny ja w srode bede zamawiac te kosmetyki Skarb matki, wiec jak mi przyjda to Wam powiem jak zapach i wchlanianie. Przetestuje na sobie i wywacham:) jak ktoras z Was jest zainteresowana to polecam zajrzeć na ich oficjalna strone, bo maja rozpisane co 0+ a co od 1 miesiąca no i o ile dobrze pamietam jest lista gdzie sa dostepne. Ja oczywiście bede brac z apteki internerowej bo zwyczajnie nie mam ani ochoty ani sily na sklepy:) A co do oliwek, nie lubię ale np ten olejek oliwka na zapobieganie rozstepom pomaga wiec mysle ze dziecku warto oliwke kupic.. Moj najwiekszy minus w oliwkach to to ze nie maja pompki tylko zwykle butelki i leje sie po wszystkim... W tym skarb matki maja oliwke w zelu... Wiec pomysle czy tradycyjnej nie kupic malej a docelowo tej w zelu... Tradycyjna bym olala ale mam ja na liscie do szpitala i jak mam sie uzerac z nimi w szpitalu to juz wole kupic mala buteleczke a nie sluchac orania bani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Mleczko z nivea tez mam z reszta cala serie kosmetykow z tej firmy. Rozefi ja tez odpukac dobrze sie dzisiaj czuje ale to krocze to caly czas boli i chyba tak.juz bedzie do konca. Moim.zdaniem pomysl z fb jest super ale oczywiście jak Mala Mi mowisz decyduje wiekszosc :-) Ale mi sie maly dzisiaj dziwnie rozpycha tak jakby sie nie miescil i próbuje mi brzuch rozciagnac. Jak mi nozke w bok wsadzil to oddechu nie moglam zlapac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ode mnie polecialo :) Mala Mi nazwij gruoe jakos zeby skapy nie bylo, bo po chusteczkę znajomi maja widziec ze do ciazowej grupy dolaczamy. Wymysl jakas przyglupia tajna nazwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - ja to mleczko od poczatku ciazy uzywalam. Bo wiekszosc na rozstepy to od 4msc.fajne to mleczko i elwgancko nawilza:) a z maluchem mam to samo, choc dzis trochę grzeczniejszy ale pewnie w nocy albo jutro nadrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi ode mnie też mail poleciał :) Jakbyś miała problem z zaproszeniem mnie to daj znać tutaj bo ja mam różne zabezpieczenia na fb powłączane. Powiem Wam, że dzisiaj się wybrałam po biustonosz do karmienia i wyszło na to, że nie ma dla mnie staników... Mam duży biust i niestety... Kupiłam zwykły, miękki od góry. Oby się sprawdził... Całe życie mam z tym problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Ninus zazwyczaj nosiłam miseczkę B , po pierwszym porodzie po 3 dniach , gdy nadszedł czas na nawal , ja wychodziłam do domu i zobaczyłam swoje piersi w lustrze pomyślałam"wow" :) Po nawale , jak laktacja się ustabilizowała zmniejszyły się. Przy drugim i trzecim efektu wow juz nie było. Były większe, ale nie aż tak. Kupowałam staniki o rozmiar większe niż zazwyczaj z cienkim usztywnieniem, żeby bylo łatwo pierś wyjąć. W tej ciąży pierwszy raz kupiłam biustonosz do karmienia, tak dla spróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Mogę Wam polecić saszetki z Rossmana z domol . Miałam po najmłodszym biały ręczniczek kąpielowy ubrudzony dawno , dawno temu maścią Tormentiol ( sporadycznie używaliśmy na odparzenia) . Ma brązowy kolor, po niczym nie chciało zejść. Ostatnio wzięłam saszetkę, namoczyłam na noc, wyprałam w 60 stopniach i byłam w szoku , że ręcznik jest śnieżnobiały. Co myślicie o wózku tako omega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część dziewczyny!jestem z Wami od samego początku, namiętnie podczutujevawas Was wieczorami;) termin mam na 17.06. Już mam synusia,teraz czekamy na córcia. Od 6 tygodnia ciąży mam założony krążek,więc można powiedzieć,ze wegetuje na trybie oszczędnościowym. Aktualnie poruszanie temat kosmetyczki wyprawkowy.,więc się udzielę. Przerabialam to już z położna i muszę przyznać,ze wiele się zmieniło od czasu gdy mój syn był niemowlakiem. Zaczynając od kąpieli :dostałam instrukcja aby przez pierwsze 6ygodni używać do kąpania emolium. Po okresie 6tygodni przejść na normalny płyn. Oliwki nie używać. ..poza tym sama nie polecam,przy synu używAłam i niestety żółkly mi ubranka,których nie dało się doprac. Maść do pupy linomag z zieloną nakrętką. Czyszczenie uszu -nie patyczkami a sa teraz specjalne płyny do uszu. Mi został polecony audiobaby. Co do kremu z filtrem : położna powiedziała,ze nie używać . Dziecko i tak nie jest wystawiane bezpośrednio na słońce, a to co do niego dotrze pozwoli na przyswojenie witaminki D. Na kikuta do pępka octanisept i fiolet. Jako wkładu laktacyjne poleciła te z logo żelowe. Ponoć mają wchłania tak jak pampersy...także na wyjścia z domu można zainwestować,aby nie paradować z wyciekami:) wszystkie piszecie o swoich brzuszkach mój już ma 114cm!!!powoli zaczynam się toczyć :) co do wagi to +8kg i teraz mam duże zapotrzebowanie na słodycze,więc to nie jest moje ostatnie słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ghcswrjnvxsey ks się do cm do serii do serii serii DJ do dł do WP do AK zł ks pod stół ks do hab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi85
Justek pisałam do Ciebie na FB i maila. Odezwij się do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Kawusia - napisz na maila do Malej Mi:)-jest na poprzednuej stronie. Reszta dziewczyn - czekamy na Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do grupy na FB dołączyły juz gośćCzerwiec, Dorcia, Nikita, gosc1987, andzia i ja. Zaraz też dołączy mam nadzieję justek. Zapraszamy pozostałe kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Ja to wolę zostać tutaj, więc jak Maluszki zaczną pojawiać się na świecie to dajcie znać. Nie mam Facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie kazda chce przejsc na fb i sie ujawniac ale Wy juz chyba zadecydowalyscie. Wejdzcie tu czasem zwl jak maluchy sie pojawia abysmy wiedzialy co u Was kochane. A ja proponuje poprostu zalozyc nowy watek na kafeteri i kto chce ten zostanie i te ktore podczytuja moze sie przylacza bo pewnie chcialyby ale wiedza, ze Wy juz tutaj takie zgrane bo tyle ze soba juz piszecie. Ok zakladamy nowy watek Mamy na czerwiec 2016 cz.2. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez wole zostac na kafeterie bo pozniej itak zmniejszymy czestotliwosc nasze maluchy nas zajma takze pomeczmy sie jeszcze tutaj chwilke buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×