Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gośćCzerwiec27
Sylwia - wykorzystasz! A jaknnie to i zal nie bedzoe!!! :) ja do ciucha planuje w czwartek i pt isc.. Bo w czw o 4zl a w pt nowy towar... I moze uda mi sie jakies krotkie spodenki kupic dla ciezarowki albo sukienki.. Bo jak zrobi sie cieplo to bede w czarnej d.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Czerwiec ale są rzeczy, którymi nie wystarczy kierować i nikt za mnie ich nie zrobi, obecnie jestem od zakupów i wyboru wszystkiego, mój mąż zapie/prza, że żeby z nim pogadać musze jechać do pracy, teść tez pomaga, do sprzątania jeszcze daleko. My poprzednie mieszkanie tez mieliśmy od dewelopera i było tak jak Ty opisujesz, po pracy robota, wszystkie fugi porobiłam, w malowaniu pomagałam, teraz aż żal ze w tym nie pomogę tym bardziej, że mam czas. A mąż pracuje w branży rowerowej, teraz serce sezonu, a wiadomo, że kasa na to wszystko potrzebna i trzeba wybierać czy "robić to" czy "zarobić na zrobienie tego"... bo duuuuzo pracuje po ... hm pracy ;) no trzeba sobie radzić. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
Czerwiec a co ty używasz na te dziąsła co za pukanka, bo ja wczoraj przy myciu zębów wygladalam jak zombie. Różefi dziewczyny tu pisały ze arbuz dobrze wpływa na ta wodę w organizmie, także spokojnie chyba możesz jeść bezkarnie Andzia30czerwiec to konieczne musicie to poprzenosic bo z wilgocią nie ma żartów, też kiedyś przez to przechodzilismy , na szczęście tutaj mamy aż za suche powietrze. Czyli tak jak myślałam że dla piersi to nie najlepsze te staniki jak tak piszesz. Ja zawsze miseczka sztywna a wcześniej to nawet push-upy były bo wiecznie za małe cycki miałam a teraz 3 rozmiary większe cyce jak melony i gdaja że jeszcze urosną . Więc pewnie kupię ten 1-2 sztuki a na dzień jakiś z miseczka usztywniana , z tym że na pewno będzie mniej wygodny jak te zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozefi juz drugi miesiąc siedzimy u teściów, a mieszkanie mają małe. .. na pewno robimy i im zamieszanie, chociaż nikt się nie skarży, ale każdy przyzwyczajony do swojego spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
No i pomyliłam Andzia to dobrze ze mała ma dobrą wagę ważne ze się mieści i tak jak dziewczyny może będzie drobna nie każdy rodzi się jak byk! Moja siostra urodziła siostrzeńca z wagą 2600 gram o była kruszynka, ale żadnych komplikacji nie było dostał 10/10 w inkubatorze też nie leżał a straszą ze jak dziecko poniżej 3 kg to do inkubatora, bzdury ze ho. A teraz ma 10 lat i chłop jak tralala, jeszcze wzrost po ojcu ma także ciągnie do góry . Więc nie ma się co przejmować , nawet mnie doktor ostatnio na tj USG powiedział że jedne dzieci rodzą się większe a lżejsze a inne na odwrót. Więc jak mówi ze w porządku to dobrze. Sylwia takie remonty zawsze ciesząc panele ściany to już Pikuś przy tym co mieliście do zrobienia No Czerwiec to widzę że harówkę miałyśmy podobno u mnie tez praca do 16 później skrobanie ścian , gruntowanie wywalanie rupieci i o 22 do domu jeszcze dojechać a mąż nieraz do pracy na nocke. Ale mamy to za sobą i wspomnienia tylko zostają jak się myslismy w misce w kuchni z tego kurzu bo łazienka cała rozwalona była . Ale zawsze to co twoje i praca własnych rąk cieszy bardzo. Jeszcze tylko pokój dla małej ogarnąć musimy bo dalej składowisko tam mamy, więc pewnie większość rzeczy tam nagromadzonych do rodziców wywioze . Przydałaby się nam jeszc na szafa na korytarz truje mojemu żeby to przed narodzinami małej zrobić bo gdzie odkurzacz włoze deskę do prasowania no tego już do rodziców nie wywioze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
No wreszcie sie odblokowalo :-) Andzia to super ze mala rosnie w swoim tempie, jak będzie troszke drobniejsza to będziesz miala lzej ja urodzic :-) Sylwia Ty to masz forma ja polatam troche ze szczota i juz zieje jak pies i brzuch jak kamien. Taka bezużyteczna sie czuje ze masakra. Ale masz racje przy wykanczaniu i urzadzaniu domu jestes niezbedna. Jak my wykanczalismy dom to musialam byc wszedzie i wszystkiego dogladac nawet jak wracalam w nocy z pracy to lecialam najpierw zobaczyc jak sie prace posunely i czy wszystko po mojej mysli :-) Rozefi mamy tunele foliowe z papryka, pisalam kiedys ze zeby zarobic na dom i obyc sie bez kredytow pracowalismy z mężem na dwa etaty. Najpierw do normalnej pracy na pelen etat a po pracy do foli i truskawek. Teraz maz pracuje na 2 etaty a ja sie lenie w domu i denerwuje ze nie moge pomóc. Myślałam ze troche lepiej bede ciaze przechodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkita1244
Matko ale naskrobalyscie. :-) z laktatorem to jest tak ze im częściej stosujesz tym bardziej pobudzasz laktacje. Takze dla osoby ktora tak jak ja w 1 ciąży tryska mlekiem to nie jest najlepsze wyjście. Moje mleko w różnych butlach nie odpowiadalo tez córce. Dopiero w 11!!! Miesiącu zaakceptowała butelkę. Byla tez antysmoczkowa wiec non stop na cycu. zobaczymy jak teraz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Rozefi ja juz staram się nie przejmować waga. Musze poszukać Db okrycie na lato zebyna plaży nie straszyć za bardzo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się postów nazbierało do nadrobienia od wczoraj :) Mnie wczoraj mąż wyciągnął do galerii na trochę bo potrzebował spodni (schudł ostatnio sporo i wszystkie z niego spadają). Pojechałam jako głos doradczy i tylko ciągle szukałam miejsca żeby usiąść. Po powrocie padłam na nos :) Zdałam sobie sprawę, że to głupie ale w sklepach nie ma miejsc do siedzenia :D Andzia fajnie, że mała już taka duża :) Mi kiedyś lekarz powiedział, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie i nie ma co panikować :) Sylwia od paneli już niedługa droga do końca remontu. Ja lubiłam układanie paneli u siebie bo szybko było widać postęp :D U nas też to ja byłam od latania, załatwiania i wybierania, kupowania, dowożenia, dbania żeby nie zabrakło niczego. Mąż pracował wtedy codziennie do późna, a ja z kolei kończyłam dużo wcześniej więc dowoziłam majstrom co było trzeba. Majstrzy przeszkolili mnie z różnych przewodów, syfonów, kostek, itd. :D U mnie też piękna pogoda. Zjadłam niedawno śniadanie, czuję się dobrze więc może podjadę do sklepu poszukać biustonosza do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
U nas w szpitalu lista jest bardzo krótko co zabrać: •przybory toaletowe •dwa ręczniki (najlepiej kąpielowy i zwykły) •pantofle •klapki pod prysznic •szlafrok •krem lub pomadka do zwilżania ust •1 butelka wody mineralnej niegazowanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi85
Hej. Nikita napiszę jeszcze raz bo może nie doczytałaś. Czy mogłabys polecić stanik do karmienia usztywniany? Jakiej firmy używałas? Nie popełnię drugi raz tego błędu i nie będę chodzić w miękkich. Fatalnie to wyglądało :/ Ale potrzebuje podpowiedzi. Zastanawiałam się nad Triumphem albo Esotiq ale nie będę bulic tyle za stanik jak nie sprawdzony. Gość czerwiec, Nikita ma rację, częste odciąganie pokarmu tylko pogorszy sprawę. Trzeba się poprostu przekroczyć dopóki laktacja się nie unormuje. Później nie jest już tak tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi moje znajome bardzo polecaly Triumph Mamabel i planuje je wyprobowac, no chyba ze akurat nie beda na mnie pasowaly. Dziewczyny które juz rodzily jak to jest z piersiami? Czy mozna juz teraz kupowac staniki do karmienia czy jeszcze przed porodem one sie powieksza? Bo nie wiem czy jeszcze poczekac. Mi dzisiaj strasznie siada kręgosłup:( nigdy nie mialam takich boli, pomagam sobie piłką ale chodzic i tak ciezko.. GoscCzerwiec jesli bys podejrzewala hemoroidy to polecam żel Pro Rectal. Ja jeszcze przed ciążą mialam stwierdzona szczeline o***tu i bardzo sie obawialam hemoroidow bo jednak u mnie ryzykp jest wieksze. Od razu kupilam zapobiegawczo ten zel (mozna stosowac w ciąży) i nic mi sie nie pojawilo! Za to na wargach sromowych żyły wyszly. A sukces dzisiaj taki, ze spakowalam torbe do szpitala dla siebie! Uff.. :) zostalo jeszcze pakowanie dla skarba ale zostawiam na przyszły tydzień, co za dużo to nie zdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Rozefi-zadek mnie nie boli wiec mysle zw to chwilowe na szczescie :) Sylwia-wiem co czujesz.. Ja to robilam tu wszystko, łącznie z kuciem tynkow i plytek, mieszaniem kleju, noszeniem wiader z wylewka, jak zaczal sie etap malowania, paneli i fug to dka mnie juz byla praca tak lekka ze az smieszna :) no i w koncu widoczna. Tyle ze u knie ekipa to bykam ja, maz i moi rodzice. Fachowców to jedtnue do instalacji bralismy, do gazu, pradu i wody. Ale jak masz tam zespol to pilnuj ich i poganiaj i bedzie dobrze:) Ninus-ja uzywam pasty z szalwia z ziaji i plukanke tez miałam z ziaji rozowa naklejka na nadwrazliwe dziasla czy jakos tak... Dobra plukanka tyle ze droga jest Eludrin. Mijej siostrze polecila stomatolog i po problemach jak reka odjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów zawiecha?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Andzia - ja tetry jakos dwa zl z hakiem a te flanelki niecale 4zl..zamawialam u tego super dydka z allegro co link dawalam:) Ninus-no pewnie ze po remonvie radosc jest niesamowita!! Co sie czlowiek naoral ale przynajmniej ma jak chce :) u nas pokoj malego tez jeszcze troche jak skladzik, ale sama nic nie zrobie a maz tez po pracy jak zdechly wraca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Co się odblokuje to sie zablokuje! No co za s**t!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mala Mi- a te muszle??? Probowalas może? Tzn ni wygodniej chyba niz co chwile zmiana wkladki Nikita- ja wlasnie wrocilam od koleżanki i tez liste mam krótka.. Tyle ze wlasnie np pisze przybory toaletowe... A to nue tyle pasta szxzoteczka co wszelkie podklady i inne... U mnie hitem jest ze np nie umieścili majtek siatkowych, nie wiem może licza ze ta bella mama miedzy posladkami zamontiwana bedzie haha... Za to np jest wyszczegolniony papier toaletowy i uwaga dziewczyny... SZTUCCE i Kubek!!! No i oczywuscue mineralna... A i podgumowane kapcie.. W d***e ich mam, moje sa bez gumy nie mam zamiaru latac za nowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
Nie no coraz gorzej z tym kafe, może by założyć nowy wątek też na kawę tylko część druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi85
Jeju znowu się zacięło. Może rzeczywiście trzeba pomyśleć o czymś innym gdzie możemy normalnie pogadać? Bo to jakaś masakra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni w końcu się odblokowało. Pewnie na 5 minut ;/ Nikita dzięki za informacje. Zamówię sobie jeden na próbę. Później najwyżej dokupie. Po domu będę chodzić w sportowym ale jak wychodzę do ludzi to nie chce mieć wiszących naleśników :D Strasznie to krępujące. Gość czerwiec nigdy jakiś się nie zastanawiałam nad tymi muszlami. Muszę przemyśleć sprawe. Może by poszukać jakiegoś innego forum albo jeśli wszyscy się zgodzą założyć jakąś zamknięta grupę na FB? Zawsze to więcej prywatności i możemy się fotkami wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanko jakie wy bedziecie kupowac kremy do pupy doradzcie moze sudocrem czy moze inne sama nie wiem co wybrac a buteleke z jakiej firmy prosze odpiszcie jak sie wogule czujecie u mnie narazie dobrze weekend i moja ma 2 tygodnie przerwy szkolnej wiec odpoczniemy i wyspimy sie tego potrzebuje kiedy macie wizyty i ile wasze pociechy waza buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwiec do tamtego mieszkania tez ekipa był mój mąż, teść i ja, pomagali trochę koledzy, zaoszczędzi listy kuuupe kasy tez dzięki temu. Tu nie dość, że jest więcej tego i więcej bardziej złożonych robót mamy 2 gości co robią zlecone prace, ale co się da to mąż i teść, tyle, ze teraż taki okres, że czasu mniej... Ja o tych muszlach nie słyszałam, tetra dawała rade, na wyjścia chłonne wkładki. Najwięcej cieknie podczas karmienia ( z tego drugiego cyca) i podczas schylania i tez tak mialam, że z czasem się unormowalo, a no i nocne wycieki... U mnie siara tez ustala. Dzień mam kiepski, jakoś werwa spadła, płakać się chce bez powodu i po raz pierwszy tez brzuch micno spięty ze aż nospe wzięłam. Szymon ma kolegów, chłopaki się bawią, ja leżę. .. Ja jeszcze bym chciała koszule fajna, bo już jedną kupiłam, jedna mam z poprzedniej i druga z poprzedniej ale brzydka. A chciałabym do szpitala dwie nowe i ta jedna starą. Ja bym chciała fajny stanik bo mam same te bawelniaki do karmienia, wygodne ale deformujace, z tym, że ja nie chce sztywniakow bo też teraz niewygodne. W szpitalu miałam maxi size biustu potem się unormowalo i był porównywalny do końcówki ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją używałam przy córce Linomagu a Sudocremu tylko na odparzenia. Miałam malusieńki opakowanie, chyba nawet jakąś próbkę i mam ją do tej pory bo moja mała może z 3 razy była odparzona. Wiem że duzo mam używa Bepanthenu, Nivea przeciw odparzeniom albo właśnie Linomagu. U mnie w rodzinie Linomag jest już od lat :)) Poleciła go mojej kuzynce 20 lat temu teściowa która była położna i tak już poszlo na całą rodzinę. Nigdy się na nim nie zawiodłam. Odparzenia mala miała jak właśnie zapomniałam na noc ją posmarować. Wystarczylo odparzenia raz potraktować Sudocremem i było po krzyku. Także i na jego skuteczność nie mogę narzekać. Ale dużo osób mi odradzało regularne stosowanie. Kiedyś nawet mi koleżanka coś mówiła że jej córka miała jakiś problem z wargami sromowymi, musieli jej jakies zrosty rozvinac i lekarz jej powiedział że to przez Sudocrem. Ale ile w tym prawdy to nie wiem i jakby miał się do tego przyczynić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Co do zmiany forum, zalozenia zamknietej grupy na fb-to jestem zaaa! O ile ktoras umie to ogarnac:) ewent.jakies zamkniete forum tez niezla opcja. Z tymi muszlami to gdzies widzialam. Obczajcie sobie, ja jakby mnie az taki nawal spotkal to moze pomysle... Bo po co sie zalewac jak ktos madry cos wymyslil, tak na moj babski rozum to dziala tak jak zbiorniczki i z piersi w taki pojemniczek ścieka. Co do kremow i innych ja zadecydowalam ze kupie ta serie skarb matki, przekonali mnie swoją polskoscia:) tam jest krem zdrowa pupa, no i kupie oczywiscie wspomniany juz linomag.. Sudokrem na ta chwile odpuszczam. Nie lubie go... I jakoś mnie nie przekonuje. Dzieki za ten lek na hemoroidy:) narazie nic mnie nie boli, widac efekt lekkiego zastoju w organizmie no i potem przy lawinie uszkodzenia:) ale jak sie (oby nie) pojawia to skorzystam z leku chetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
No ja tez myślę ze te nie usztywniane to będę deformować. Ja muszę mieć sztywny bo sobie nie wyobrażam jak ktoś znajomy wpadnie a ja z takimi cycorami będę. Na noc na pewno ten jeden zamowie albo dwa , bo i tak bez stanika teraz śpię , a ten będzie w sam raz na nocne karmienia. Mi też koleżanka linomag polecała więc zakupie, wezmę też sudokrem na czarną godzinę ale małe opakowanie, w kąpiel to chyba będę starą konserwatystka i zrobię tak jak moja mama i siostra mydło bambino. A oliwke z czego to polecałyscie babydream może bo już zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ninus o oliwce jako tako chyba nic nie pisałysmy.. Ja pisalam i ktoras jeszxze dziewczyna o olejku na rozstepy z babydream... Moja kolezanka z babydream uzywa całej linii dla coreczki i jest zadowolona. Ja z tej firmy krem na wiatr i z filtrem50 na slonce kupie.. Reszte oliwki, mydelko, mleczko itp. z skarb matki. Ogolnie ponoc najlepiej jest w miarę jednej serii kosmetykow sie trzymać... Czemu-nie wiem, może dlatego ze jakby cos sie dzialo to nie zgadujesz od czego tylko wiesz ze te kosmetyki dla Twojego malucha nie pasuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×