Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

mała mi bardzo ci dziekuje za odpowiedz odnosnie kremu do pupci u mnie za granica jest bepanthen wiec sie zastanawiam czy nie kupic a sudocrem tylko w powaznych odparzeniach dzieki jeszcze raz no i ten linomag tez poczytama kto smarował sutki jaka masc na obgryzniete sutki piszcie ja juz przygotowuje sie na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem o co wam chodzi z tym "ujawnianiem się". Piszecie że sobą od początku ciąży, chyba możecie sobie zaufać. Nikt przecież nie rozpowszechni waszych danych!! A tu każdy wchodzi, czyta i jak wasz znajomy jest inteligentny i czyta wnikliwie to was rozpozna. A po drugie przecież nikogo nie zamordowalyscie żeby się " ukrywać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Ja tez nie mam fejsa niestety:( Tak na szybko wam napisze ze zaczelismy remont w domu wiec nie bardzo mam czas na internecie siedziec choć bede sie starala was podczytywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozemy sie tutaj troche pomeczyc albo w google wpisac Mamy na czerwiec 2016 cz.2 i tam jest nowy watek. Przechodzimy tam? Bo zaraz zrobi sie zamieszanie jedne na fb drugie tu a trzecie na nowym watku to piszcie jaka opcje wybieramy zeby bylo ok dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
No to troche niedobrze ze sie tak podzieliśmy , ja jestem na fb , rozumiem innych bo sama miałam obawy. Nie wiem co w takiej sytuacji teraz. Na fb to działa zdecydowanie sprawniej Ale nikogo nie zmusimy. Może ten pomysł z cz2 nie jest taki zły jak dziewczyny nie chcą fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja np mam bardzo mała grupke znajomych na fb czyli takich z ktorymi utrzymuje kontakt na zywo a niestety tutaj znamy sie tylko z forum wiec kazdy inaczej odbiera prywatnosc jednak dla mnie to jakbysmy sie wszystkie pozapraszały zeby tak pisac to by wyszło 20 osob i nie kazda z nas moze chce miec tak z forum znajomych pozatym nie kazda z nas ma facebooka wiec dzielicie sie na grupki a tu przezciez tez mozemy [pisac jesli macie chceci mozna sie pozapraszac ale mysle ze to po 2 3 dziewczyny a nie wszystkie wiec kochane badzmy razem cały czas licze na was ze rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że założenie nowego wątku na kafe nic nie da. I tak strona po 30 postach będzie się wieszać. Można np założyć forum prywatne na str http://www.phorum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc co do ujawnienia nie zgodze sie z toba ze tu sie rozpozna poniewaz nie dodajemy tu zdjec jest bezpiecznie nikt cie tu nie namierzy a na facebooko masz dane gdzie mieszkasz i wszystko pisze jeli jestes juz w znajomych mozesz duzo sie dowiedziec takze uwazam ze forum jest bardziej bezpieczne nie znamy sie az na tyle i na zywo tym bardziej zeby otwierac sie kazdemu kazdy ma prawo do swojej prywatnosci jesli tobie nie przeszkadza to nie znaczy ze kazdy musi a ja uwazam ze ten temacik powinnien zostac i nie otwierac nowego duzo dziewczyn wchodzi rzadko i zamieszamy totalnie krton chce moze odejsc i to wolny wybor a kto chce niech tu pisze do konca porodu ja tak uwazam ze najlepiej tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
Dziewczyny na fb tylko jedna ta co założyła grupę nas zaprasza do znajomych także tylko jeden nowy znajomy dochodzi, grupa jest zamknięta nikt z obcych tam nie może sobie pisać tylko te które są dołączone do grupy, poza tym grupa nazywa się zwyczajnie GRUPA , owszem kto chce może sobie zobaczyć profil danej osoby pooglądać zdj jeśli taka osoba ma to odblokowanie dla obcych - nie znajomych. Wszystko tam szybciej działa. Ale rozumiem Was bo ja tez jeszcze się przestawić nie mogę . Jest mi po prostu szkoda że się tak podzieliłyśmy, bo tyle piszemy razem a tu nagle ciach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi i ja Ci Wysłałam maila. MYsle ze najlepszym rozwiązaniem byłoby prywatne forum, ale ja niestety nie potrafię takiego założyć. .. lepiej, żebyśmy się nie dzieliły. .. Słyszałam, że oliwki zamykają pory w skórze i ze juz dawno odeszło się od ich stosowania przy noworodkach. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
Ale dziewczyny znalazłam rozwiaznie myślę że w porządku dla tych co nie chcą się ujawniać na fb albo go nie mają. Możecie założyć sobie na fb konto fikcyjne albo konto pod zupełnie innymi danymi czyli wszystko wyssane z palca , wystarczy tylko mieć drugiego maila na którego możecie sobie właśnie taki profil założyć. Wtedy MałaMi przypisze was do grupy nie jakoś prywatną osobą tylko ten ktoś inny. Myślę że to byłoby dobre rozwiązanie, żeby się nie dzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, chwilę mnie nie było a tu takie zmiany!! Ninus tu dobrze pisze! Dziewczyny zakładajcie fake konta na fb i piszemy dalej. No chyba, że któraś podejmie się próby założenia prywatnego forum... MałaMi zaraz wysyłam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Ninus, myślałam o tym, żeby założyć konto na fb. Ale wiem, ze nasz wątek za 2-3 miesiące się zakończy a konto zostanie. Myślę, że założenie fikcyjnego profilu nie byloby sprawiedliwe wobec tych, którzy ujawniają przed nami cale swoje życie na profilu. Więc zameldowałam się na nowym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninus kto chce niech sie dołaczy tylko nie wszystkie maja facebooka wiec i tak sie podzielimy to jest dobre roziwazzanie ale nie dla całej grupy wiec szkoda ze ten temacik nie moze byc kontynuowany lprzeciez nie zacina codziennie i jestesmy juz tu długo kochane trzymajcie sie i kto hce niech pisze tu lub na fb a te ktore nie maja facebooka niech zostana bo przeciez nie kazdy chce zakladac konto tylko zeby pisac było bez zacinania ja juz byłam na takim forum gdzie własnie zaproponowano przejscie na fb i jednak nie przetrwało to wiec szkodan by było zniszczyc nasza grupke buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie uważam że tworzenie fikcyjnych kont jest nie fair w stosunku do dziewczyn które ujawniają swoje prawdziwe dane. Wtedy coś za coś. Ja wiem kim ty jesteś a ty wiesz kim jestem ja. To tez taki rodzaj zabezpiczenia. Grupa jest tajna. Nikt nawet nie wie że istnieje, nikt jej nie widzi i tym bardziej nie widzi zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
ja nie pisze sie na fb. Ale wy dluzej sie znacie,wiec moze wolicie tak..szkoda,bo tu bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez srednio jestem nastawiona do zamknietej grupy na fb. Po pierwsze jesteśmy tutaj razem od 7 mies i malo zostalo tak naprawdę do konca zeby teraz gdzieś się przenosic. Poza tym tutaj mogą zagladac rozne osoby, które też dodają swoje opinie czy radza sie, im jest nas więcej tym lepiej i kazdymoze cos nowego i ciekawego wnieść a tak to będziemy zamkniete tylko w obrebie kilku/ kilkunastu osób. A poza tym na moim tel facebook tez mi się zacina ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćant
Co do oliwki to ja też słyszałam właśnie o zatykaniu porów i wzmaganiu potowek. Dajcie dziewczyny znać, czy jesteście tutaj, czy przenosicie się na część drugą, bo ja choć rzadko się udzielam to regularnie Was podczytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria zacina się przy każdej nowej stronie. Jak nie chcecie na FB to zalozcie nowy wątek na innym forum i wtedy wszyscy dołącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane to przejdzmy na cz.2 bo widac ze nie kazda chce na fejsa. Zanim urodzimy to juz wiecej jak 100 str sie nie utworzy a po narodzinach i tak rzadko bedziemy zagladac wiec nawet nie zauwazymy ze sie kafe zacina. Narazie tylko kawusia sie zameldowala. Dawac kochane przechodzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dolaczycie do nowej strony, narazie kawusia sie zameldowala chociaz cisza, a reszta Bezka i inne ktore nie chcialy przejsc na fb odezwijcie sie. To chyba przez to ze weekend to taka cisza albo znowu zawiecha :( Tam sa nowe dziewczyny, wiec warto przejsc bo cos sie dzieje. Szkoda, zeby zakonczyc wszystko po takim okresie pisania. Mamy na czerwiec 2016 cz.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różefi
A mi tam ,aż tak to zacinanie nie przeszkadzało ,wątek był założony ,byłyśmy od początku i jakoś dalybysmy radę do rozwiązania, później i tak rzeczywiście będzie mniej czasu na pisanie,każdą z nas będzie pochłonięta dzieciaczkami. Także najchętniej zostałabym tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussia
Zwierzogród (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu... Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussia
Zwierzogród (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu... Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane te dziewczyny ktore nie wiedza jest nowa stronka naszego temaciku mamusie czerwiec 2016 cz2 zagladac kochane bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×