Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość
zapomniała sie wylogowac, to sie zdarza ,no i bach wpadła jak śliwka w kompot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 321 ale zeby tak wszytskie przeszły zeby nie stracic kontaktów szkoda ze nie da sie blokowac niektorych niemmile widzianych szkoda tego temaciku poczekajmy albo poprostu piszmy normalnie i ignorujmy zgłaszajmy wpisy i nie ma zandych ników gosc tylko wszytskie mamy swoj nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie odchodzcie,lubię was czytać :-( ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niby jak nie zdążyła się wylogować? Może ktoś się podszył pod nią? Pomarańczowy gość na moje ma coś z głową i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezzka robisz byki ortograficzne,interpukcja się kłania oj chyba się miało pod górke do szkoły,jaki przykład dasz dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelein a żebym nie miała co jesc, wręcz przeciwnie, lodówka pełna zdrowego jedzenia. Wczoraj robiłam papryke faszerowana mielona piersią kurza i z tegoż mięsa takie pulpety z kapusta i ryżem w sosie pomidorowym. .. wszystko niestety bleeee. Przynajmniej rodzina ma co jesc. Teraz znowu jestem głodna aż mnie mdli i nic nie mogę zjeść. .. a swoją drogą ta zupka to jednorazowo juz jak o niej pomyślę to... bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak miło się nam pisało :( Podoba mi się pomysł z jakąś zamkniętą grupą... Co do jedzenia, to ja w dzień oddałabym dużo za jakąś zupę - choćby chińską. Niestety w pracy nie miałam czasu na jedzenie, co skończyło się bólem głowy. Dodać do tego mdłości, senność i zmęczenie - masakra.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję dziewczyną z mdłościami. Mnie to na szczęście jeszcze nie dotyczy. A dla tych staraczek... ja zaszłam w ciążę w miesiącu, w którym sobie odpuściłam, gdyż stwierdziłam, że przeczekam parę cykli żeby na studniówce móc się normalnie bawić. Przestałam czytać forum, wyliczać dni. No i udało się. Dzisiaj kupiłam pierwsze dwie pary body niemowlęcych, bo nie mogłam się powstrzymać takie to wszystko malutkie i słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny jak myślicie u mnie 4 dni po @... teścik by wyszedł pozytywny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany a mnie juz mdli w ciagu calego dnia...raz jest dobrze a za chwile czuje sie fatalnie. Wlasnie, ciekawe jak tam Gracjana...napisz koniecznie co tam u Ciebie. Ja mam mase ubranek po corci, ciekawie bedzie jak sie np okaze, ze to chlopiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny, nie odzywałam się, bo to nie miało sensu. Szkoda, że ktoś zniszczył taki fajny temat moim kosztem. Mam nadzieję, że nie uwierzyłyście w ani jedno słowo tego pomarańczowego gościa. Chciałam Wam tylko powiedzieć, że to niestety ostatni mój post w tym temacie, także cokolwiek będzie potem napisane pod moim nickiem, to nie będę ja. Będę was czytać i wam kibicować z ukrycia. Trzymam za was wszystkie mocno kciuki - jesteście fajnymi babkami! Było mi miło pisać z wami, dziękuję za wasze wsparcie i wiarę we mnie. Niestety stało się to, czego się bałam - nie będę mamą czerwcową :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczynki! :) Widzę ze tu jakaś głupia osoba chciała zepsuć nasz temat. Żałosne jak ludzie nie maja co robić i maja nudne życie potrafią byc tacy złośliwi i chamscy. Widocznie ich życie jest zbyt nudne i wola zatruwac innym. Najwidoczniej to sprawia im radosc. Żałosne są takie osoby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa wracając do tematu to dziękuje za zainteresowanie. :) Ja juz po wizycie u lekarza. Było cudownie!!! Moje maleństwa jest kochane i pokazało mamusi swoje serduszko!!! Cudowne uczucie!!!!! Radość niesamowita!!!!! Pani doktor powiedziała, ze wszystko jest wporządku, dała witaminy, zleciła badania. Następna wizyta 09.11. Według USG jest to 6 tyd,3 dzien i termin porodu na 11.06.2016 :) Tak sie cieszę ze caly czas patrzę na zdjęcie mojej fasolinki :) cudownie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, które męczą mdłości i wymioty!!! Ja od dziecka choruje na chorobę lokomocyjna, więc nie moge przejechać wiecej niz 25km bez aviomarinu. W niedziele przeczytałam ze nie zaleca sie stosować leku bez konsultacji z lekarzem. Dziś zapytałam mojej pani doktor co ona o tym myśli??? A tu szok! Zaskoczenie! Ona powiedziała ze teraz ginekolodzy przepisuja pacjentka właśnie aviomarin, lub lokomotiw w okresie początkowej ciazy, bo chamuje wymioty i mdłości, także jak tylko mnie zemdli bez problemu mam zdążyć tabletkę bo ona mi pomoże. Jestem pozytywnie zaskoczona! Nawet nie wiedziałam ze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gracjana tak się ciesze z Tobą :* aż łzy w oczach ze wzruszenia :* mówiłam Ci, że się uda :* mówiłam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claudii rob test! 4 dni po @ bedzie na 200% wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Claudiee90 dziękuje kochana! :) nawet nie wiesz jak ja sie cieszę...:) juz mam oprawione w ramke pierwsze zdjęcie mojego dzieciątka! :) Tobie tez sie uda! Ja w to wierze i w ciebie wierze!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Gracjana jak fajnie ;) Ja już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć swoją fasolkę, a tu jeszcze tyle czasu do wizyty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana super !!!! Cieszę się. A pytałaś o te wczorajsze plamienia? Kurcze, jak tak was czytam, to zazdroszczę tych wszystkich objawów (wiem wiem, że też bym pewnie narzekała) :) Pan dr powiedział mi dzisiaj, że zaleca 3 miesięczną przerwę w staraniach. Z pewnością będzie dłuższa, bo będę chciała dokończyć ostatni rok na uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Gracjana!:) mówiłam że dacie radę ;) jutro kolej na mnie i marzy mi się zobaczyć to maleńkie bijące serduszko! A tak w nawiasie z tego co przeczytałam wczesniej to chyba jesteśmy równolatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Bardzo się ciesze dziewczyny z Waszego szczęścia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje kochane!!! :) MadeleineP ja mam 23 lata. Zobaczysz jutro ty zobaczysz swoje serduszko! Tylko koniecznie daj znać jak było!!! I co ci lekarz powiedział!!! :) :) :) Zetkaa a ty kiedy masz wizytę? Ja w sumie tez nie mogłam sie doczekać bo pierwsza Umówilam na 26.10 ale przelozylam na dzisiaj i nie żałuje :) Anianiani kochana pytałam. Któraś tu z dziewczyn pisała ze w momencie kiedy mialbysie pojawić okres moze sie pojawić delikatne plamienie i to właśnie potwierdziła pani doktor.(+- tydzień czasu) Chyba ze sie powtórzy i bedzie silniejsze to mam dzwonić na jej tel. Prywatny i do jej kliniki sie zgłosić. Kochana nie obejrzysz sie jak czas minie i i ty będziesz mogła sie cieszyc swoją ciąża. Bardzo mi przykro ze akurat tobie sie to przydażyło... Napewno musi byc to ogromna strata i ból, nawet niechcę myśleć jak bardzo ale nawet najgorszemum wrogowi nie zyczylabym tego co ty bidulko kochana przeszłas. ... Jestes dzielna!!! Zostanie ci to wynagrodzone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana teraz jest już łatwiej, bo brzuch nie boli. Hormony też chyba wracają powoli do normy, bo nastrój mi się tak gwałtownie nie zmienia. Ale pustka zostaje niestety. Jutro już wracam do ludzi, mimo że zwolnienie mam do końca tygodnia. Fizycznie czuję się lepiej i na głowę dostaję od siedzenia w domu. Będę was podczytywać, bo jakoś się odczepić stąd nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie było mnie tu chwilę a tu takie rzeczy.... gratuluję Mamusiom i 3mam kciuki za Alex:) Claudiie90 pytałaś jak długo biorę globulki...3 dni (tzn dziś biorę ostatnią, 3). Najgorsze jest to, że swedzenie nie ustaje...no ale jesli utrzyma się do końca tygodnia, dzwonię do gin... Dzewczyny byłam dziś na badaniach. Zrobiłam komplet - krew, mocz, i te wszystkie dodatkowe. Nie sądziłam jednak, że to aż tak kosztowne. Zapłaciłam ponad 500zł. Czy któraś z Was robiła już badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×