Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość
????? Antybiotyk to przeciwskazanie? Kto ci tak powiedzial? Phihehehe tak dlugo antybiotyk ? To co on malarie ma? Swoja droga - zadziwiajace ze ludzie nie kochaja sie przez caly miesiac tylko w 3 dni plodne a pozniej ryczy taka ze sie ni udalo Sama sobie jestes winna wiec sie nie zalamuj- trzeba ponosic konsekwencje swoich decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam takie pytanie. Jestem w ciąży, chodzę prywatnie do ginekologa. Wczoraj wypisała mi jakie badania mam zrobić na następną wizytę i jak dowiedziałam sie w laboratorium ile mnie to będzie kosztować to włosy mi dęba stanęły. Słyszałam kiedyś że można wykupić ubezpieczenie dodatkowe taki pakiet medyczny, żeby mieć darmowe badania laboratoryjne. Ktoś z was z tego korzystał? Skąd najlepiej wykupić takie ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Agora mam maść pimafucort. Masakra. Dziewczyny Ja odpadam... testy negatywne, a jest 5 dni po @ :/ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiie90 test powinien już wyjść, chociaż znam przypadek gdzie test wyszedł dopiero tydzień po spodziewanym @. Nie chcesz zrobić bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zrob bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kużwa,a może ma zaburzenia hormonalne,wróżką jesteś? wcale nic tu ciązy nie oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah kochany gościu. Wróżką nie jestem i nie napisałam, że jest w ciąży tylko zaproponowałam badanie pewniejsze od testu z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~jelonka34~
Witam wszystkie kobietki :-)Kochane ja jestem w 8 tygodniu ciąży i mam termin na 6.06.2016 r.Ciesze się mega bardzo! Staraliśmy się o niunia kilka miesięcy ale w końcu wyszło :-)Także wierzę ze i wam się uda i trzymam.kciuki.Piszcie Jak u was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ktos jeszcze czeka na zrobienie testu ktory potwierdzil by ciaze na czerwiec??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Alex35 kochana, tak mi przykro. Naprawdę wierzyłem ze tym razem sie tobie uda! Dziękuje za miłe słowa! Życzę tobie wszystkiego najlepszego! Trzymaj sie kochana i wpadają do nas!!!! :) sciskam i całuje... MadeleineP kochana czasem warto wydać 20 zł na paliwo niż bez sensu dołożyć 150 zł do badań :) zawsze to lepiej za zaoszczędzone pieniążki kupic coś sobie lub dziecku! :) jak po wizycieu lekarza kochana? Nic sie nie odzywasz a my czekamy na wieści!!!! Napisz jak tylko wrócisz!!!! Claudiee90 dopóki nie ma okresu jest nadzieja... Justynka1986 u mnie kochana wporządku. Pogoda dobija i przez nią brak sił.. A tak po za tym ok :) dziś zero mdłości! A co u ciebie? Jak sie czujesz? Jelonka24 kochana gratuluje i witam! :) jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gracjana powoli zaczynam się obawiać mąż powiedział ze strasznie wydęło mi brzuch.. no faktycznie trochę to widać. Ale sama nie wiem... Dziewczyny z pracy mi mówiły ze mogę mieć niski poziom bety i dlatego nie wykrywają. Dlatego powinnam zrobic szybko bete bo jesli jest niska to powinnam dostac witaminy od ginekologa.. Jutro 6 dzień bez @ nigdy mi się nie spozniala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Claudiee90 a naprawdę nie masz gdzie tej bety zrobic??? Czasami warto przejechać parenascie kilometrów niż pózniej pluć sobie w brodę ze nic sie nie zrobiło...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, melduję posłusznie że wróciłam od ginekologa i sytuacja ma się następująco: moja dzidzia ma 9mm-kolos!:) Jestem zakochana w jego ogromnym, pięknie bijącym serduszku! Jest piękne choć tak mało jeszcze widać:) Następna wizyta za 4 tygodnie! Nie mogę się już doczekać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madleine to super ciesze sie bardzo masz na 6.06.2016 a ja mam 08.06.2016 to mamy blisko tylko widac u mnie inaczej licza bo jestem koncówka 6 a tobie wyliczyli 8 tydzien a tylko 2 dni roznicy terminu ale tutaj tak dodaja 41 tygodni a w polsce 40 czyli jak mam na 8 .06 to w polsce bym miała na 1.06 ale sie okaze wkrotce buzki gosc 321 jak tam kochana a kiedy testujesz trzymam kciuki gracjanka bedzie dobrze ja sie nie mge doczekac swiat bozego narodzenia jak bede mogła sie ieszyc ta wiadomoscia z rodzinka i wogule a tu jescze 2 tygodnie buzki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Claudii ty myslisz ze q tak wczesnej ciazy mialabys juz brzuch??? ( piszesz o wzdetym) idz do lekarza bo moze powaznie chora jestes! Zrob bete ale szans nie ma brak okresu nieswiadczy tylko o ciazy - do lekarza glupia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gracjana jutro poszukam na internecie gdzieś tutaj w pobliżu laboratorium.... Bo przeprowadziłam się do męża i wgl nie znam tutaj niczego :/ a mój ukochany dopiero z pracy przychodzi po 19 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Pitolisz jak potluczona !! Witaminy na podwyszenie bety= podtrzymanie ciazy?!! Buehehe ciekawe jakie.. luteina czy duphaston witaminami nie sa Wez nie sluchaj tych krerynek! Jesusie Panie gdzie ty pracujesz? Co to za miejsce ze imbecyli zatrudniaja.... (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
MadelineP kochana gratulacje! A nie mówiłam ze bedzie dobrze!!! :) bardzo, bardzo sie cieszę...! :) kochana ty masz przewidywany poród na 10.06 a ja na 11.06 :) Justynka1986 kochana święta Bożego narodzenie! Najcudowniesze dni w życiu! Tez nie moge sie doczekać i juz po nocach śni mi sie groch z kapustą, albo groch z grzybami hi hi hi :) Ja jeszcze nikomu nie powiedziałam o ciazy. Mam to zamiar zrobic w niedziele tylko muszę wpaść na jakiś fajny pomysł zeby ta wiadomość tak fajnie przekazać :) Claudiee90 poszukaj, poszukaj lepiej sprawdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny niestety żegnam się z Wami ( ale zdanej nadzieii juz nie ma i nie bedzie) . Życzę wam zdrowych fasolek :) i szybko minionych 9 miesięcy ;). 3majcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Claudiee90 dlaczego? Co sie stało? Dostałas jednak @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Nie mam miesiaczki. I bynajmniej tu nie pasuje, wiec na sile tu nie będę. To są "Mamy na Czerwiec 2016" a Ja nią nie jestem... Może jestem młoda i głupia, ale swoje w życiu przeszłam. I niestety nie mam pracy siedzącej tak jak tu nie które ze pracują 8h i koniec. Pracuje fizycznie po 12h dla Twojej wiadomości gość321. Myślałam że tutaj chociaż mogę z kimś się czymś podzielić ale się pomyliłam. Gracjana przepraszam ale to żadnego sensu kie ma już. Powodzonka. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny załóżcie gdzieś zamkniętą grupę. Jeśli nie na fb, to na Baby Boom. Ktoś ewidentnie upatrzył sobie ten temat i sieje tu ferment. Claudie olej te wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny najlepiej to ignorowac i tak na innym temacie znajdzie musiałybysmy zmienic niki to bez sensu sie tak szukac mi to nie przeszkadza skoro wiemy ze to jakies bezmyslne cos to czemu uciekamy ono tego chce zazdrosc ze ten temacik sie tak rozkrecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Justynkaa1986 ma racje. Nie ma co siać popeliny i rozbić zamieszanie. Musimy ich ignorować. Claudiee90 każda z nas zaczęła tu pisać z myślą ze moze akurat czerwiec? Ty tez! Także nie żegnaj sie kochana, bo za chwile będziesz musiała wrócić :) ja nadal w to wierze ze ci sie udało! Nie podawaj sie!!!!!!!!!! Jak sie dzisiaj dziewczyny czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj czuje sie w miare...oczywiscie rano musiałam miec odruchy wymiotne... U mnie najbliższa rodzina juz wie o ciazy. Corci jeszcze nie mówiliśmy bo za wczesnie...poza tym ona juz by sie nie mogla doczekac ;)a takiemu maluchowi ciezko wytłumaczyć jak dlugo by musial czekac. Najciekawsze jest to, ze brzuszek mam wystający..nawet rano naczczo...czytalam, ze przy ciazy bliźniaczej moze byc wczesniej widoczny...a najciekawsze, ze śniło mi sie jakies 2 tyg temu ze na usg wyszly bliźniaki!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj czuje sie w miare...oczywiscie rano musiałam miec odruchy wymiotne... U mnie najbliższa rodzina juz wie o ciazy. Corci jeszcze nie mówiliśmy bo za wczesnie...poza tym ona juz by sie nie mogla doczekac ;)a takiemu maluchowi ciezko wytłumaczyć jak dlugo by musial czekac. Najciekawsze jest to, ze brzuszek mam wystający..nawet rano naczczo...czytalam, ze przy ciazy bliźniaczej moze byc wczesniej widoczny...a najciekawsze, ze śniło mi sie jakies 2 tyg temu ze na usg wyszly bliźniaki!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×