Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Claudiie90
Agora to tak samo jak Ty, wzięłam 3 globulke ale jest trochę lepiej :) + do tego mam maść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana, to dokładnie tak jak ja, też mam 23 lata:) na szczęście już nadszedł ten dzień, ale godzina 19 jest tak bardzo odległa, że chyba dostanę bzika, dobrze że do 16 będę w pracy, to może odrobinę zapomnę:) oczywiście jak tylko będę wiedziała co i jak to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) dobrze ze juz czwartek coraz blizej weekendu bo nie moge sobie poradzic z sennoscia w pracy. Wczoraj zrobilam druga bete zeby spradzic czy rosnie ale piekny wynik 1500 :) wizyta za tydzien juz nie moge sie doczekac, podobno od tej wartosci hcg juz widac malenstwo.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! Agora ja mam zamiar w następnym tygodniu robić. Nastraszylas mnie ze aż tyle zapłaciłas! MadeleineP kochana dasz radę!!! Zobaczysz jak ci dzisiaj dzien szybko minie a pozniej do lekarza i zobaczysz swoją dzidzie! Czekam na wieści po lekarzu! :) Bezzka to super ze beta ładnie przyrasta!! :) nawet sie nie obejrzysz a juz będziesz po wizycie pisała nam o swojej dzidzi! :) Ja dziś znowu obudzilam sie z mega bólem głowy. Trochę mnie mdli, a tak po za tym ok. A co u was kochane? Jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka1986 ani na czerwiec, ani nawet na lipiec się nie załape, już po dniach płodnych, jestem załamana... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiie a jaka masc stosujesz? Gracjana nie chcialam straszyc:/Sama bylam zszokowana. Ale moze trafilam fo jakiegoś drogiego lab. W internecie znalazłam info, ze komplet badan ciazowych moze kosztowac nawet o polowe mniej. Podstawowe badania krwi i moczu mozna tez wykonac na skierowanie, ale chcialam sie kłuć raz i miec komplet wyników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Agora wiem, wiem rozumiem. Normalnie sie przestraszylam. :) a grupę krwi tez robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaa133 witam cie a to czemu myslisz ze sie nie udało wiesz napewno ze nic nie bedzie a kiedy miałas ostatnia@ kurcze jescze 9 dni pazdziernika nie poddawaj sie ja w ciebie wierze madleine trzymam kciuki za wizyte zebys sie cieszyła ze wszytstko jest ok u mnie dzis o dziwo nie wymiotowałam kurcze szkoda ze alex odeszła dziewczyny piszcie jak tam sie czujecie buzki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety badania kosztują, no chyba ze ktos ma to szczęście że bez problemu dostaje sie do gina na nfz i ma badania za free. Dziewczyny nie orientujecie się przy jakiej wartosci beta hcg moga zacząć sie wymioty? Bo mnie lekko mdli do poludnia ale tragedii nie ma a to koncówka 5tego tyg. Mam nadzieję że mnie to ominie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga ty to dziwna jestes. Jeszcze dwa dni temu pisalas ze W PIATEK 23 MASZ WIZYTE U GIN CZY JESTES W CIAZY CZY NIE A teraz nagle czwartek 22 a ty ze po dniach plodnych i nawet na lipiec sie nie zalapiesz ( na lipiec w listopadzie sie zachodzi) Co ty krecisz? Sciemniasz az milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agora, przerazilam sie kwota jaka zaplacilas za badania i postanowilam zadzwonic do swojego laboratorium z pytaniem o wycene badan jakie zlecila mi moja pani doktor. pani powiedziala że za mocz, morfologie, tsh, grupe krwi i toxo Igg, igm wyjdzie 170 zł. A jakie ty miałaś te badania? Justynka1986 z alex35 to ja byłam tez związana bo my juz od kwietniowych mam zaczełyśmy razem pisać. Tam tez pojawiła sie taka sytuacja jak u nas na forum tylko ze tam dziewczyny sie podały i zawinęły sie w grupę zamknieta na FB. Bezzka to chyba nie zależy od bety? W sumie nie wiem, nie powiem ci bo ja bety w życiu nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie wiekszosc badan juz robilam, bo u mnie lekarz zlecal przed inseminacja, grupe krwi tez koniecznie. Gracjana wymioty wlasnie zaleza od beta hcg, wraz ze wzrostem tego hormonu pojawiaja sie mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Bezzka, kochana widzisz ja taka nie doświadczona jestem! :) wybacz! Tak jak pisałam ja jeżdżę w życiu bety nie robiłam, także nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za swoj***adania, czyli mocz, toxo, tab,ft4, grupę krwi i jeszcze parę innych zaplacilam 252zł w miejscu rodzinnym, bo tu gdzie teraz mieszkam cena była 400zł, więc wolalam dołożyć 15km i zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doswiadczenia za duzo tez nie mam, w koncu to pierwsza ciąza ;) ale tak duzo przeszlam starajac sie o nia ze naczytalam sie sporo w miedzyczasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synthia007
Witam byłam wczoraj u lekarki i stwierdziła 5 tydz ciąży. Było widać sam pusty pęcherzyk. Tylko późno wieczorem zaczęłam plamic na brązowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Gracjana090515 - miałam już więcej nie pisać, ale po tym co przeczytałam muszę :) Bardzo bardzo się cieszę twoim szczęściem :) To super wiadomość :) Moje gratulacje kochana :) Wiedziałam, że w końcu ci się uda :) ja też się z wami zżyłam przez te kilka miesięcy... justynkaa1986 - trzymaj się ciepło, za ciebie też trzymam kciuki, żebyś już tyle nie wymiotowała, dziękuję, że we mnie wierzyłaś i stałaś po mojej stronie... mam prośbę - wypisz mnie z tabelki - niestety wczoraj dostałam okres - przeżywam teraz najgorszy czas w moim życiu - taki ogromny żal, że już nigdy nie zostanę znowu mamą... Claudiie90 - za ciebie trzymam bardzo mocno kciuki, na pewno ci się udała zajść w ciążę i zostaniesz szczęśliwą mamą :) Reszta dziewczyn - dzięki i trzymajcie się ciepło, trzymam za was wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex domyslam sie jak mozesz sie czuc, bardzo smutno mi ze tak niesprawiedliwie los Cie potraktowal. Ale wierze ze wkrotce sie uda i bedziesz mogla sie cieszyc malym szczesciem. Jestesmy z Toba! Synthia a bylas dzisiaj u lekarza? Pusty pecherzyk bo moze jeszcze za wczesnie, a te plamienia trzeba sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Alex35:-(b.mi przykro,ze sie nie udało:-(:-(wiem co czujesz,ściskam Cie mocno.:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam teraz test przed wizytą i jedna kreska, a 2 tyg temu były dwie :-( a już dni płodne mi się kończą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex trzymaj sie ciepło ta koncówka na twoje odejscie niesprawiedliwa ze jeszcze ktos kto cie nie zna rzuca takimi tekstami ale my bedziemy pamietac o tobie kochana trzymaj sie i zycze ci szczescia ciesz sie ze masz swoja rodzine i ze jest zdrowie czasami szcescie przychodzi niespodziewanie zycze ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /08.06.2016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /6-10.06.2016 Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016 claudiie90.............21/6/1/17.10./----------- bezzka..................31/3/1/12.10/26.06.2016 Zetkaaa ....... .........19/4/1/16.10/26.06.2016 agora.....................25/3/1/8.10/20.06.2016 Gusia1910.............23/-/2/13.10/16.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga tak to jest jak sie uprawia seks tylko w dni plodne... coz sierpien tez jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę 5 listopada. Jutro idę rano na bete żebym chociaż wiedzieć czy dobrze rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M. jest teraz chory, od 3 tyg. przyjmuje antybiotyki i daliśmy sobie teraz spokój ze staraniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś to kafe się psuje. Mi nowe posty się wyświetlają po czasie. Alex współczuję, trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś to kafe się psuje. Nowe posty wyświetlają mi się po czasie. Alex trzymaj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×