Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę? part II

Polecane posty

Jak pozwolisz jej wrócić i będzie coś nie tak, albo będziesz chciał zwyczajnie pogadać - wbijaj. Jak nie pozwolisz, tak samo :) I nie p********z jak potłuczony. Każdy ma prawo żyć jak chce i z kim chce. Wiesz, tacy "frajerzy" jak Ty czy ja mamy ważną rolę w społeczeństwie :D Dzięki nam jakiś pajac jeden z drugim może się poczuć lepszym niż w istocie jest, także bądźmy dumni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi do łba wpadło. Nie lepiej byłoby się jakoś dogadać z tymi kilkoma sensownymi osobami (bo i tak na palcach jednej ręki policzyć) i na jakiś czat prywatny się przerzucić? Jak tak czytam ludzi to odnoszę wrażenie, że często chcą napisać coś jeszcze, ale coś ich blokuje. Pewnie ogrom tych debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc spróbuj. Daj szansę. Podziwiam, bo ja bym nie potrafiła. Choć, wstrzymaj się chociaż do wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Taaa jeden pajac na pewno poczuł się lepiej dzięki mnie pukając moja kobietę. Niestety on ewidentnie poczuł się lepiej i chyba dalej czuje. Śmieć jeden! To że nie chce jej jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Ale to że nie weźmie na siebie konsekwencji jesli jest ojcem już nie. To dopiero najwyższy wymiar sk****enia. A co do decyzji czy spróbuje czy nie. Boje sie że emocje wezmą górę jak otworzę wyniki. Nie wiem czy starczy mi sil żeby to zrobić samemu i chciałbym mieć to za sobą. To jak czekanie na wyrok. A ona zapewne czuje podobnie albo jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Lena ja też nie wiem czy potrafię. Tego nie wiem. Ale gdybym dal szanse to z pewnością na innych, moich warunkach i po wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin, ja o tym spotkaniu na poważnie mówiłem. Dlatego o ten mail pytałem. Jakbyśmy tu się telefonami wymienili to by dopiero było - -'' Do następnej środy na bank bym zdążył przyjechać. Wcześniej też. Pytanie tylko czy wystarczyłby Ci do tego nieznajomy z neta i czy nie wolałbyś bliższej osoby. Jak brata na przykład. Co do palanta, wiesz, że wystarczy uderzyć odpowiednio w kręgosłup i parę razy w łeb, żeby koleś się zmienił w warzywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin, samo to ,że bierzesz pod uwagę powrót, to to już przewyższa moje możliwości, więc podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Brat ze mną będzie. Sam zaproponował. Ale dzięki za Twoje serducho i propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takie moje serducho fajne jest na gorączkę. Tyle czasu w lodówce siedzi, że zbija temperaturę momentalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Wiem Konrad. I gdyby mojego brata tam nie było to miałbym problem. Nie żałuję, bo śmieć nie jest wart tego żeby spaprać sobie przez niego życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Twoje serducho jest więkse niż myślisz. Skoro przejmujesz sie takim frajerem jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj, te wyniki będą 30 września? To sama będę zestresowana, ale trafiłeś z datą, w moje urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
No co Ty? To będziesz świętować:) Ja nie wiem jaki wynik w moim przypadku będzie powodem do świętowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartowałem tylko, ale dzięki. Ten "frajer" jest lepszy niż 99% ludzi, których znam. Powinni zmienić prawo. Co ja bym dał, żeby morderców, pedofili i s*******i takie sądy do mnie kierowały. Marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Waga to bardzo poczciwy znak zodiaku. Dobra duszyczka z Ciebie Lena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie. Czytając, to co piszesz, to wiem, że chciałbyś żeby okazało się, że Ty jesteś ojcem, prawda? Chciałbyś stworzyć rodzinę, z nią, wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie poważnie chłopaki, 30 września :) No proszę, 29 :) Wierzycie w znaki zodiaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena wpadnij na chwilkę 30 to Ci chociaż życzenia złożę, skoro na piknik się boisz iść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na piknik? W taka pogodę? Zapalenia pęcherza dostane od tego chłodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Konrad taki cudowny to ja nie jestem. Bywam też opryskliwy, ironiczny no i cholernie bałaganie. Żebyście widzieli teraz moje mieszkanie. Masakra! Zaraz się karaluchy zalęgną. Ale gotować dobrze umiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Ja wierzę. Wiadomo że różne rzeczy maja wpływ na to jacy jesteśmy, ale znak zodiaku moim zdaniem też. Ja jestem byczek majowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Taaa zwierzątka by się przydały :) Ale wolę te sierściaste:) jak psy czy koty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
A odpowiadając na pytanie o dziecko. Tak chciałbym być ojcem. Bardzo. Ale nie w takich okolicznościach. Mimo wszystko jak miałbym nim być to dałbym z siebie wszystko i mialbym nadzieję, że to bedzie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, jeśli w Twoim "zadupiu" jest jakakolwiek kawiarnia, herbaciarnia, bar, restauracja, knajpka, czy cokolwiek lubisz, to mi nie robi różnicy gdzie :) Ja nie bałaganię. Ale chyba dlatego, że nie mam z czego tego bałaganu zrobić. Jeden pokój + łazienka, biurko, łóżko, szafka. Koniec wyposażenia mieszkania. Odnośnie znaków zodiaku: http://www.astrolabium.pl/astrologia/zodiak/znaki-zodiaku/257-waga Facet: Jest zadbany i z klasą, typ dandysa, szarmanckiego uwodziciela. Ryczę ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×