Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę? part II

Polecane posty

Gość kiki65g
Android 5.0 Samsung galaxy note 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Niestety też nie działa. Znalazłam tylko tyle- Obsługa środowiska Java jest na ogół instalowana w urządzeniach mobilnych przez producentów. NIE można go pobrać ani zainstalować we własnym zakresie. Samsungu wstydź się. No cóż, dziękuję za próby pomocy. Będę Was odwiedzać wieczorami, zobaczę co słychać i jak się trzymacie, ale pewnie wszystkiego nie przeczytam, bo ostatnio mocno się rozkreciliscie! :-D Marcin, pamietaj. Dasz rade! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k
Zajrzałam na onet ale cisza i spokój. Albo jestem w złym miejscu albo nikogo w tej chwili tam nie ma. Spróbuję też zainstalować javę na swój telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Ech, Panowie rozpisaliscie sie ze hej, wreszcie doczytalam i...... A niech tam, ja jestem ciemna masa jesli chodzi o sprawy komputerowe i w ogole techniczne, wiec nie mam pojecia o czym piszecie i jak to mialabym zrobic zeby sie do Was dolaczyc, ło. Na dokladke mam iPada apol a wiem ze wiekszosc polakow nie kuma jak tu co dziala. Ja zreszta tez nie, bo uzywam tylko skaypa zeby z mezem pogadac i dziecmi. I zeby oczywiscie z Wami popisac. Wiec jesli mnie chcecie to prosze krok po kroczku jak malemu dziecku wszystko wytlumaczyc. Bardzo nie chce tracic z Wami kontaktu a szczegolnie zalezy mi na Konradzie, bo tak radzi jak psycholog jakis a jak mam problem i cos czuje ze on by mi go szybko rozwiazal i wytlumaczyl tak ja Tobie Lena i Marcinowi. Ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
A ktory to ten Konrad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc po kolei Greta. Wchodzisz tutaj: www.czat.onet.pl I tam po prawej stronie na górze będą pola "nick" i poniżej "pokój" Nic tam nie wpisujesz, tylko klikasz na "wejdź". Potem zgodnie z instrukcjami rejestracja nicka, banalna sprawa. Z tego co wiem, jeśli czas pozwoli to Marcin będzie wieczorem. Ja nie wiem zależy czy będę musiał do pracy iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Agonia to Konrad :) Dziekuje Ci, zaraz sprobuje swoich sil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
No jakie to proste, hehehe Ale nie dla mnie. Weszlam tak jak kazales i .....pokazala sie strona z czyms po angielsku a ja w tym jezyku raczej jakotako, ech Ale cos chyba kaza mi zrobic tylko co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po angielsku to pewnie Java, taki program. Trzeba to mieć, żeby działało. Jaką masz przeglądarkę internetową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Safari, jesli o to pytasz. Teraz musze uciekac bo maz sie na skaypie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na linuxie wszystko jest takie piękne. Jedna komenda w konsoli i po sprawie. Na tych nowych wynalazkach się zupełnie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Ciekawe jak wyjdzie ta opcja z czatem bo jest znacznie szybsza i wygodniejsza. Mi pasuje w każdym razie. Ale jeśli już to też dopiero wieczorkiem wejdę. Chyba że towarzystwo ma już dość starego żałosnego zrzędy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybciej i wygodniej, racja. Tylko sporo osób ma kłopoty z tą javą. Nikt nie ma dość, bo nie ma żadnego żałosnego zrzędzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Tak myślałem, że będą kłopoty. Dużo osób korzysta jednak z urządzeń mobilnych. Ja też często piszę ze smartfona, ale nie mam androida tylko Windows. Jak nie zrzędzę? Użalam się nad sobą jak baba? I zaczyna mi być autentycznie wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Pavlo a co to znaczy sciagnac i zainstalowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Marcin, nic podobnego, urzeklo mnie to jak pisales dzisiaj z Konradem o swoich uczuciach. Alez Ty ja musisz kochac chlopie. Nie musisz sie niczego wstydzic, wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Kr**** kobietka bo 1,6 m w kapeluszu i czterdzieśc***are kilo wagi ale zdobyła moje serce. Tylko co mi z tego Greto? Nic dobrego. Ale jak to mówią LOVE HURTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Wpisalam co kazalesi... Podana fraza nie zostala odnaleziona. Co teraz ? Dodam ze z duma nosze wlosy koloru blond :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu
Nie przechodzcie na czat, od samego początku obserwuje ten wątek i w gorszych chwilach pomaga mi on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Marcin malo kto potrafi tak kochac, to z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
A z Konradem troche dziś poczatowaliśmy i niestety nie byłem już tak kulturalny jak tu. Dyskusja była w męskim gronie wiec troche inna niż tu. Sorry Konrad za to, ale i tak starałem sie panować nad moim specyficznym poczuciem humoru i mam nadzieje że mi darujesz . W co wierzę, bo równy z Ciebie gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Jestem ciekawa ile Konrad moze miec lat? Podoba mi sie jego madrosc do roznych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Młodziutki. Bardzo:) Chyba, że nie podał prawdziwych informacji. Chociaż po co miałby klamac akurat w tej kwestii. Ja się zdziwiłem ale na plus. Są jeszcze mądrzy, młodzi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Poczulam sie staro :( Zartuje, wiek to nie metryka a stan umyslu :) Marcin, moja corka jest w Twoim wieku i mowi mi ze jestem od niej mlodsza o rok a ja nie zaprzeczam, hehehe Wkurza mnie troche ze mam 55 lat bo wcale sie na tyle nie czuje a i nie wygladam. Przynajmniej tak mowia zyczliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Greto pewnie że wiek to tylko liczba. Ja za to czuje sie stary. Mam juz nawet siwe włosy wiec od lat gole sie na łyso. A teraz pewnie tym bardziej bede musial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Młodziutki czyli ile? Bo zastanawiam się w której ja jestem grupie :-D nie przechodzcie na czat, bo nie będę na bieżąco :( nie mam czasu włączyć komputera przez cały dzień. Marcin, każdy z nas bywa czasem wulgarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×