Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę? part II

Polecane posty

Gość KKKM
A narazie to chciałbym nie miec problemu z zasypianiem . Zasnąć z nią , bez seksu, przytulania itp. Po prostu wiedzieć że leży obok. I wiedzieć że to był tylko koszmar a nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin, jeśli wolno mi spytać oczywiście. Skąd taka chęć zaśnięcia obok niej? Z tęsknoty, czy może jest inny powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Wziąłbym Lena już dawno. Ale co biedny psiak siedziałby w domu sam całymi dniami? Męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Chyba z tęsknoty. A może dlatego że od 3 tygodni nie śpię bez alkoholu albo tabletki. Brakuje tego zapachu skóry i ciepła jej ciała obok. Lubiłem na nia patrzeć jak śpi. Ale już się nie rozczulam bo wychodzę na totalnego kretyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie obudzisz się z tego. Dziewczynka, serio? :) Ja wolałabym chłopca, są łatwiejsi w wychowaniu, bardziej podatni na dyscyplinę, konkretne obowiązki, jakoś łatwiej jest z nimi. A kotek? Kotek może być sam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś Ty, jest i Lena, może pomyślicie nad tym czatem? Różnica będzie tylko taka, że nikt kogo tam sami nie zechcemy nie wejdzie. Bo jak nie chcesz Marcinie mówić o tym o czym chcesz, bo "ktoś się przyj***e", to nie ma to większego sensu. Właśnie taka normalna rozmowa, wywalenie z siebie wszystkiego jest dobrym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Każde zwierzę potrzebuje właściciela. Kotek też. A dziewczynka bo mam dwie chrześnice bratanice i kocham je totalnie. Są psotne, codziennie wykłócają się o to co ubrać ( a młodsza ma 3 lata dopiero) i mają swoj***abskie humorki ale są fenomenalne w tym wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucięło mi... To nie jest żadne frajerstwo. Spójrz obiektywnie. Byłeś z nią 4 lata. Kochałeś ją. To jest normalne. Za to tylko kretyn właśnie będzie twierdził, że skoro zdradziła, to Ty jak robot masz wszystko skasować z pamięci i przestać czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Ja jestem za czatem. Tylko inni chętni się poobrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://czat.onet.pl Pokój zrobię z taką samą jak temat. Chętnych zgarniemy. Teraz i tak ich nie ma. Mnie tylko zależy na tym, żebyśmy mogli powiedzieć wszystko co chcemy, a jak ktoś ma nawet odmienne zdanie, to nie będzie nikogo wyzywał, ani pierdolił bez sensu. Tylko zarejestrujcie sobie tam nicki. Nie trzeba żadnych maili potwierdzać, ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin, poza tym samo słowo, którego użyłeś "chętni". Kojarzy mi się to z ludźmi co są ciekawi jak to się po prostu skończy. Sensację sobie k***a znaleźli... To forum nie służy Ci dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Może i nie. Wtedy działałem pod wpływem silnych emocji. Nie myślałem o tym co robię. A potem wsiąkłem w to. Mimo wszystko jest tu trochę normalnych i życzliwych ludzi. a jeśli są ciekawi jak to się skończy to mogą czekać latami:) Chyba, że się przekręcę i nie będzie miał kto pisać. Chociaż jakiś podszywający się znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przekręcisz się. Nie jesteś sam. Masz świetnego brata, bratową. A rozgarnięci ludzie jak zechcą, to dołączą. Zobacz. Założyłeś part II i już debile odpadli. Dlatego, że k***a nie potrafią znaleźć. To dobitnie świadczy o poziomie co poniektórych. Z tego co ja zauważyłem, paru gości popisało faktycznie pokrzepiająco. Ja zapamiętałem Lenę, Pavla, GościaK i jeszcze jedną panią, której nicku nie pamiętam. I z tymi masz chyba najlepszy kontakt, a o to tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
no i kochana Greta. ale wśród gości też było trochę sensownych wypowiedzi. tylko nie było jak się do nich zwracać, przez to, że zostali anonimowi. a czy się nie przekręcę? na to akurat wpływu wielkiego nie mam. nie czuję się najlepiej ostatnio, ale mam nadzieję, że to zmęczenie. ojciec zmarł wcześnie, ja jestem po kilku chemiach. ale choroba może wrócić w każdej chwili. i w innej postaci też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z czatem dobry. Ja jak coś się pisze, ale dopiero na wieczory, bo od 8 do 18 w pracy jestem codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Greta. Dlatego chcę się przenieść na czat. Na forum każdy chce się popisać jaki to on nie jest mądry itd. Poza tymi wymienionymi wyjątkami oczywiście. Takie roztrząsanie spraw, ciągłe pytanie co zrobisz, jak zrobisz. Ja chcę żebyś pogadał jak z kumplami i koleżankami. O pierdołach, o filmach o czymkolwiek, byle choć na chwilę przestać w tym tkwić. Jeden temat już mamy - psy kontra koty :) Zrobiłem ten pokój. Nazwa Dać szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 18 napewno nie omieszkam zajrzeć, a póki co znikam, bo moi poprzednicy mi taki burdel w dokumentach zostawili, że chyba do grudnia bedę miał co segregować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozlane mleko
Marcin a nie myślałeś o tym aby zrobić badania na płodność. Jesteś po paru chemiach , co prawda nie jest to wyrok ale bywa, ze ludzie już nie mogą mieć dzieci , choć tez bywa ,ze po kilkunastu latach organizm regeneruje się i płodność powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Fajnie ze o mnie ktoś pomyślal mimo że jestem od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze o mnie ktoś pomyślal mimo że jestem od samego początku. X O Grecie też zapomnieli. Proszę bez fochów, pomarańczowe nicki szybko wylatują z pamieci, bo zlewają się z tysiącem innych pomarańczowych nicków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież tu chodzi tylko o to, żeby był większy komfort, nikt przecież nie ma zakazu. Ludzie, skupmy się na tym, żeby mu naprawdę pomóc, a nie tylko pierdolić o dupie maryni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Na androida w ogóle istnieje jakaś java? Nie mogę sobie poradzić, a na laptopa nie mam czasu wchodzić. Kurde :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Niestety nie działa. Szkoda szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
kiki nikt o Tobie nie zapomniał:) nie będę wymieniał każdego życzliwego z imienia bądź nicku:) zainstalowalas ta jave? probowalas dopiero wtedy wejść na czata? powinno dzialac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×