Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę? part II

Polecane posty

Gość gość Greta
Mleko, chyba poszlo wreszcie, no jednak udalo mi sie cos znalezc na tej mojej poczcie, hehehe. Tak na marginesie to jest to moje nieaktualne nazwisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta, napisz proszę na konrad.agonia@o2.pl Lena, Tobie odpiszę później. Wiedz jedno, czytałem cały temat. A teraz zobacz moje pierwsze posty i zobacz jakie mam o Tobie zdanie. Wcale nie jest negatywne, i ja nikogo nie uniewinniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bez przesady. Co to ma do rzeczy? Nawet jeśli ma problemy to takie problemy nigdy nie wykluczają ojcostwa. X To ma do rzeczy że w ciągu kilku lat od chemii plemniki mogą być "wadliwe" i dzieci w tym czasie się nie plodzi, chyba że chce się zaryzykować ewentualne choroby. Każdy chory jest o tym poinformowany przed leczeniem x Co oznacza "nie płodzi się dzieci"? Nie uprawia się seksu? Zakładam (może naiwnie), że partnerka autora zabezpieczała się w tej sytuacji (sypiając równolegle z 2 facetami) jak mogła, a zabezpieczenie zawiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Jejku, tym od plemnikow podaj Marcin jeszcze rozmiar swojego penisa, nosz.... Tylko pamietaj musi byc malutki bo jak bedzie za duzy to uslyszysz ze to prowokacja , hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chroniła Cię, interesujące. Twoje życie, Twoja sprawa, przeżyj je w zgodzie z swoim sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcinie błagam, przestań robić z nas idiotów. Jeśli bała się Ci puścić to nagranie, bo wiedziała jak to się skończy to po co w ogóle je robiła? Skoro była tak uległa wobec szantażysty, że zgadzała się nawet pójść do niego na imprezę, a szantażysta tak bardzo ingerował w jej życie, że ją do tego zmuszał to jak zamierzała skończyć tę chorą sytuację? Myślała, że szantażyście nagle przejdzie i znormalnieje? Nawet to, że była w ciąży ją nie powstrzymało przed spełnianiem jego zachcianek? x Z tej opowieści wyłania się obraz kobiety, która nie tylko jest łatwym na maipulację cielęciem, które nic nie zrobi, żeby się bronić, ale także osobą niepełnosprawną intelektualnie. Na pewno nie jest to już w miarę dojrzała 27-letnia kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Pisanie na forum z obcymi ludzmi jest na swoj sposob fajne, bo mozemy byc bardziej otwarci niz do znajomych ale ..... Wkurzajace jest to ze ze wszystkiego trzeba sie tlumaczyc. Dlaczego to, dlaczego smo, dlaczego tak a nie siak. Dlatego bo Marcin tak czul i tak chcial a co? Moze mial nas prosic o pozwolenie? My tu jestesmy tylko od wsparcia od pomocy a nie nakazu i wytycznych jak ma zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGreta
Przepychajcie bo mnie zaraz cos trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fju, fju... ze zdradzającej regularnie ukochanego faceta z jego najlepszym kumplem partnerka autorka przeobraziła się w poświęcającą własny tyłek i zdrowie noszonego w sobie dziecka cierpiętnicę. A wszystko po to, aby ukochanemu mężczyźnie nie stała się krzywda. Jestem pod ogromnym wrażeniem, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
hehe Greta dzieki:) az oplulem klawiature z wrazenia:) prosze nie rob mi tego przy kawie ale dzieki bo poprawilas mi humor tym penisem:) wiesz nigdy nie mierzylem..wstyd sie przyznac:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorku kochany, pisz na czacie. Nas już nie obchodzi twoja bajeczka. A... Tam nie płacą....ojej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Internetowi Sędziowie, mysle ze gdyby mozna bylo cofnac czas to dziewczyna Marcina postapilaby zupelnie inaczej. Wam nigdy nie zdazylo sie popelnic bledu? Ja wiele razy chcialabym aby czas sie cofnal. Niestety......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Greta, nie rozumiesz ze dopiero ludzie z forum uswiadomili choremu na białaczkę skutki chemii? Że wcześniej żaden lekarz mu nie powiedział ani sam nigdzie się nie poinformował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest różnica pomiędzy popełnieniem błędu a permanentnym wykazywaniem przejawów braku mózgu i instynktu samozachowawczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego miałby tutaj nie pisać? nie było mnie w tym temacie ale widzę że nawet sensownie kilka osób się tutaj wypowiada, co w tym morzu głupoty na kafe sprawia że topik jest interesujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Marcin, ja juz tu glupawki dostaje na wpisy co poniektorych. A najbardziej bawi mnie ta ich satysfakcja " i tu cie mamy". Jacy oni sa z siebie dumni, jakby dokonali odkrycia na miare Kopernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Greta może wtedy zmierzę się specjalnie dla Ciebie i dla nich:) zawyżę wynik i beda wiedzieli ze prowakacja jest prawda:) satysfakcja jeszcze wieksza:) my z Konradem tez troche glupawki dostajemy ...wiec wybacz ale zaczyna mnie troche ponosic.. powstrzymam sie z szacunku do Ciebie:) ale za poprawe humoru masz u mnie cokolwiek chcesz:) bo doslownie oplulem ekran i nie przesadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Greta dziś Marcin, ja juz tu glupawki dostaje na wpisy co poniektorych. A najbardziej bawi mnie ta ich satysfakcja " i tu cie mamy". Jacy oni sa z siebie dumni, jakby dokonali odkrycia na miare Kopernika. x Czy tylko ja mam wrażenie, że nie tylko jednej osobie płacą za wpisy w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
O! Teraz nawet jasnowidzow mamy. Marcin nigdy nie napisal ze nie mial o tym pojecia jakie sa skutki po chemii. Nie przyszlo Wam do glowek ze moze dla niego bialaczka i caly tamten czas byl tak ciezkim przezyciem ze jedynie o tym wspomnial nie rozpisujac sie o szczegolach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się poruszać sprawy tej "prowokacji". Szkoda tylko,że zwolennicy tego, że to prowokacja nie potrafią zrozumieć, że skoro oni mogą wierzyć , że to prowokacja, tak my możemy wierzyć autorowi w prawdziwość jego historii. To też świadczy o poziomie ludzi skłonnych wierzyć, że to prowokacja. Wygląda to śmiesznie, bo "moja prawda jest najmojsza" :D Rzucają się tacy jak za przeproszeniem gówno w klozecie i starają się udowodnić swoje racje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Greta uważaj, bo Tobie już też płacą?:) Konradowi pewnie też:) ile masz z tego? bo może więcej niż ja?:) przyznawać mi się tu szybko:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo1985 dziś Nie chce mi się poruszać sprawy tej "prowokacji". Szkoda tylko,że zwolennicy tego, że to prowokacja nie potrafią zrozumieć, że skoro oni mogą wierzyć , że to prowokacja, tak my możemy wierzyć autorowi w prawdziwość jego historii. To też świadczy o poziomie ludzi skłonnych wierzyć, że to prowokacja. Wygląda to śmiesznie, bo "moja prawda jest najmojsza" smiech.gif x Ciekawa opinia, zwłaszcza, że w takim samym stopniu dotyczy tych, którzy obrażają niewierzących w prawdziwość opowieści. Tak samo dotyczy poziomu Agonii nazywającego nas idiotami i poziomu Grety urządzającej sobie z nas kpiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×