Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę? part II

Polecane posty

Gość gość
dokładnie , a dlaczego nie przejdą na priw ? bo to prowo. więc kogo będą wtedy prowokować ? dlatego autor mimo że juz kilka razy pisał że to koniec wciąż tu wraca i zaczepia ludzi,bo ma publiczność. na prywatnym będą wszyscy mili dla siebie,nie będzie tej adrenaliny,kłótni. a tutaj się dzieje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie "goście" już dawno nie istniałby ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozlane mleko
Cisza , czyżby spamerzy odpuścili sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Wieczorem napisze do Konrada :) tylko wtedy mam wolna chwile, a musze utworzyć skype. Miłego dnia moi mili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Dzień dobry rozlane mleko i kiki:) miłego dnia:) Konrad zostawiłem Ci maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonia80
Marcin, odpisałem. Pewnie i tak nie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Konrad dzięki :) Powodzenie się przyda z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Plany są miłe, ale bez szaleństw ;) raczej na spokojnie. Ale nie będę rozjuszał hejterów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się hejterami martwisz? :D Zazdrośni o nasze pensje są po prostu :D Kafe źle nie płaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Dzień dobry :) ej, ej, ej ja też muszę wiedzieć jakie masz plany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Kiki plany mam romantyczne:) Ale więcej nie zdradzę . Może Ci Konrad na priv powie, bo wie odrobinkę wiecej;) Mniej mnie tu będzie zwłaszcza wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jak napiszę coś dłuższego nie uzna tego jako spam. Więc piszę bez sensu, byle pisać dla pisania, bo nie widzę nowej strony. Marcin dostałeś tę podwyżkę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno, dawno temu, w historii daleko, gdy do picia było, chyba tylko mleko. Żył raz sobie człowiek, co zwał się Jasiek Kiep I stworzył cudowny, chmielowy napój, po którym szumiał łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To pewnie był uczony, co rozum miał za stu. I zawsze wielkie, dzięki będziem składać mu. Popatrzcie, co nam dał, dał szczęścia nam paliwo. Niech żyje nam nasz Jasiek Kiep, który wynalazł piwo piwo, piwo, pyszne z pianką piwo, piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dębowy Bęben, Trupi Pub, a także Szczur Pijany, jednego możesz być pewien, tam browar Jaśka jest lany. Więc chłopcy i dziewczęta o jedenastej dajcie STOP I Jaśka wspominajcie, bo fajny był to chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To pewnie był uczony, co rozum miał za stu. I zawsze wielkie dzięki będziem składać mu. Popatrzcie co nam dał, dał szczęścia nam paliwo. Niech żyje nam nasz Jasiek Kiep, który wynalazł piwo piwo, piwo, pyszne z pianką piwo, piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamieszaj w beczce słodu i chmielu sypnij w połowie, od tego smarowania rozjaśni ci się w głowie. Czterdzieści kufli dziennie zabije każdy ból, a koszt to osiem pensów i podatku pensa pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To pewnie był uczony, co rozum miał za stu. I zawsze wielkie dzięki będziem składać mu. Popatrzcie co nam dał, dał szczęścia nam paliwo. Niech żyje nam nasz Jasiek Kiep, który wynalazł piwo piwo, piwo, pyszne z pianką piwo, piwo. Niech Żyje Jasiek Kiep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę nieźle się zacięło. Pavlo, Panie mnie pytają co z Tobą i czy na skype dołączysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj może być ciężko, ale w sobotę nic w planach nie mam więc będę na 1000 %. (╯°□°)╯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałem masę dodatkowej pracy i nie mialem czasu na skype, w sobotę będę na skype za to ◉_◉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×