Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość jamarianna
Gościu321, nic się nie martw, poczytaj o tym konflikcie tu: http://m.dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/badania-przed-ciaza/101-konflikt-serologiczny Powinno Cię to uspokoić :* Airina, dziękuję :* dam znać po wizycie. Moje małe jakby wyczuło, że schizuję, bo nagle się ożywiło i demonstruje, że mieszka u mnie w brzuchu :) jezu jak dobrze, że takie kontaktowe to Małe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość321 Nic sie nie martw,wszystko sie unormuje. Badania usg tez nie sa jakies bardzo dokladne no chyba ze połówowe to one są dokladniejsze. W biedronce są ubranka dla maluchów?? jade jutro! :) 5cio pak za 15zl to naprawde mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Dziewczyny jutro nie chcę stać w kolejce wśród zakichanych ludzi, więc się skuszę na pączki własnej roboty :) co o tym przepisie myślicie? http://wp.tv/i,pulchne-mini-paczki-w-15-minut-skutecznie-tv,mid,1867203,cid,2285654,klip.html?ticaid=5166aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiawesola Gratulacje zwłaszcza po tylu latach starań. Dziewczyny a ćwiczycie coś teraz w ciąży ? U mnie spacery,basen 1-2 x w tyg i gimnastykę teraz zaczęłam ale sama w domu przed tv.Czy któraś z was jeździ na rowerku stacjonarnym,orbitreku albo bieżni ? Mojego ginekologa już nie pytam bo zwykle zbywa tego typu pytania odbiegające od zdrowotności.Może wy wiecie czy można lekko sobie ćwiczyć na tych sprzętach ? Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
Dziewczyny u nas potwierdzony chłopak!:) 15tydz i 4 dzien, 10cm i 140gram:) Kasiawesola wielkie gratulacje, 7 lat to kupa czasu ale warto czasem poczekać na ten cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Gangi gratuluję synka:) To jestem jedną z niewielu która jeszcze nie zna płci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gagni gratki!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, byłam na usg i tak się zastanawiam czy na 100% to synuś. Gin mówił że prawdopodobnie chłopczyk, mamusie które już wiecie jaka płeć porównajcie :) http://zapodaj.net/8bfc49f0e5d8a.png.html <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagni- gratuluje chłopczyka :) super wieści :* Gościu Tobie rownież !!:) Mi pani dr w 13 tyg powiedziała ze na 90% dziewczynka ale jeśli okaże sie ze jednak nie to tez bede szczęśliwa ;) Mimi ja zapisałam sie na zajecia " aktywna mama" wprawdzie sa tylko raz w tyg ale zawsze cos , dodatkowo jak mam wolne chodzę na spacerki sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast mam zrobić jeszcze raz krew bo wyszedł skrzep Wiecie o co chodzi bo się denerwuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
Byłam dziś u lekarza. Waga stoi w miejscu od ostatniej wizyty, może to trochę dziwne, ale z dzieckiem wszystko ok. Płci nie znam, lekarz zbadał tętno, poczekam do połówkowych. Dostałam globułki na bakterie w pochwie. To 18 tydzień, bardzo się bałam po wcześniejszych doświadczeniach, ale trochę się uspokoiłam. Teraz odliczam do połówkowego za 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fridka1 wdzę że idziemy równo u mnie też 18tc i za 3 tyg połówkowe. ja już wiem że będzie synuś <3 Wszystkim mamcią zyczę smacznego pączusia ja niestety dieta w miesiąc nabrałam 4kg nie wiem skąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
Ja muszę uważać na cukier. Nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam pączka. Teraz też muszę się obejść, ale dla dzidziusia wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę, dla dziecka jest matka się poświęcić odrobimy po ciąży :P mnie gubi podjadanie pozno w nocy i czesto rano np o 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się teraz zastanawiam. Miałam w moczu ogólnym dużo bakterii, lekarz bez posiewu zlecił Monural czy antybiotyk, wzięłam go, po jakimś czasie zrobiłam posiew, wyszedł ujemny, a dalej mnóstwo bakterii w moczu. Dziś dostałam clotrimazolum na te bakterie z pochwy i wydzielinę. Zastanawiam się czy nie powinnam ich dostać już 3 tygodnie temu na poprzedniej wizycie zamiast tego monuralu. Jeżeli posiew wyszedł ujemny to nie wiem czy dlatego, że wzięłam monural czy już wcześniej nic w tym posiewie nie było i brałam antybiotyk niepotrzebnie. Z tego wszystkiego nie zapytałam lekarza. Coś tam mówił, że na dziecko bakterie z pochwy nie mają wpływu, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Inna sprawa, że mocz trochę źle był pobrany, bo się nie podmyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
To wyżej to ja, fridka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Dziewczyny tak się broniłam przed poznaniem płci, ale dziś się nie udało nie zobaczyć! Pierwsze co się nam pokazalo na usg jak tylko lekarz dotknął brzucha aparatem to był siusiak :) nie dalo się tego z niczym pomylić. Lekarz nic nie powiedział na moją rozdziawioną minę tylko się uśmiechnął szeroko :) jestem taka szczęśliwa, że będzie synek! Zobaczcie, jak to się układa, mimo wszystkich przejść jest nam pisany syn... Strasznie jestem wzruszona :) Dla mam które nie moga cukru i dla innych na diecie podsyłam przepis na bezglutenowe pączki, zaraz się za nie zabieram. Wygladają smacznie i łatwo się robi. Jogurt użyję lekki, jajko, dodam bezglutenowej mąki i miodu lub rodzynek, ale można i bez cukru :) http://wp.tv/i,pulchne-mini-paczki-w-15-minut-skutecznie-tv,mid,1867203,cid,2285654,klip.html?_ticrsn=3&ticaid=6166bd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_asia87
Jamarianna gratuluję chłopca!:-) widzę, że większość z nas będzie mieć synów:-) Ja dziś skuszę się na tradycyjnego pączka;-) od ostatniego badania przytyłam tylko kilogram więc na jednego pączka się skuszę;-) Ogólnie to ostatnio nie mam apetytu na nic, jedynie śniadanie jem ze smakiem a tak w ciągu dnia tylko trochę jem obiadu i kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jamarianna ogromne gratulacje wyobrażam sobie jak jesteś szczęśliwa ;)niech mały synek zdrowo rośnie:)a na przepis się chyba skuszę ale może w weekend:)bo dzisiaj nie mam siły na nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Dziękuję Kochane :) cudownie się czuję, taka niespodzianka :) A_asia87, możesz śmiało zaszaleć, ja przez miesiąc przytyłam 2kg, pierwsze kilogramy w tej ciąży, nie dostałam bury, ale 2 kg miesięcznie to maks, taki dostalam prikaz ;) MamaMagda90, myślę, że Twoje Maluchy chetnie zjedzą te pączusie. Właśnie zrobilam i są boskie! A trwało to z 10 min ;) w sam raz na weekend, a dziś odpoczywaj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie wszystkie już znacie płeć tylko ja nie :( Nigdy nic nie widać Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridka1
Nie martw się, ja też nie znam. Ważne żeby było zdrowe. Do połówkowych niedaleko, a ubranek i tak teraz jeszcze kupować nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja też jeszcze nie znam płci i czekam do polowkowych,chyba że może wcześniej na wizycie się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
Mimi pomęcz lekarza..., jak porusza dziecko to sie pokaze, chyba ze nie ma czasu ale jal poświeci chwile to nie da sie nie zobaczyc płci:) Jamariana super! Gratulacje!:) małe rozrabiaki będą. Ja do tej pory przytyłam niecałe 2kg także juz 2 paczki zjadlam i mysle nad trzecim:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś bezpieczny szampon dla ciężarnych. Może trochę świruję, ale używałam fructis z kwasami aha, a teraz czytam, że aha może powodować przebarwienia. Balsam Bielenda dla ciężarnych ma roślinną witaminę A, a niby piszą by się witaminy A wystrzegać w ciąży, ale to przecież dla ciężarnych, chyba że słowo "roślinna coś zmienia". Używacie żeli pod prysznic Yves Rocher? Chyba są bezpieczne? Trochę świruję, nie farbuję włosów, paznokci i tak nie maluję, nie chodzę w ciąży do kosmetyczki, a i tak dostaję świra co można a czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gościu14:48, używam żeli i szmoonow yves rocher i poprzednio też używalam i nic się nie działo :) nie farbuj, ale z szamponem nie przesadzajmy ;) Gagni smacznego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gagni Na prenatalnych leżałam chyba z pół godziny,Lekarz próbował na wszelkie sposoby,kazał mi się powiercić,pukałam po brzuchu a ono sobie leżało a raczej siedziało z przykurczonymi nóżkami i ani rusz.Tylko rączką pomachało.Przeze mnie przecież był poślizg w klinice bo za wszelką cenę lekarz nam chciał pokazać i nic z tego.Na usg podobnie.Nóżki skrzyżowane i koniec. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mimi, na połówkowym USG już pewnie się da zobaczyć co tam jest w brzuchu. U mnie teraz 18 tydzień leci, a ja sama bez pokazywania widziałam płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
Cześć dziewczyny ;) fridka- cieszę sie ze z dzidzia wszystko dobrze !! :) Yanka- ja od początku ciazy ok 4 kg przytyłam ale wszystko w brzuszek poszło :P Jamarianna- super :) gratuluje synusia !!!;) ile juz mierzy ? Miałas wagę podana melenstwa ? Ja zjadłam dzis jednego paczka moze skuszę sie jeszcze na maksymalnie jednego ;) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja też się dzisiaj skusilam na dwa paczki,narazie jestem z waga na minusie więc sobie pozwoliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×