Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość A_asia87
Mimi gratuluję zmiany podejścia:-) Twoja zmiana dobrze Tobie zrobi i też dziecku. Myślę, że na następnym usg dziecko wreszcie pokaże to co ukrywa:-) będę trzymać za to kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Super mimi , tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mimi brawo super ze zmieniłaś podejście :)ja też nie znam płci i wcześniej też bardzo chciałam ja poznać teraz mi już powoli przechodzi i spokojnie czekam do wizyty i do polowkowych:)narazie nic nie kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,jamarianna dziekuje za odp dot.tych badan na przeciwciała. MIMI,super podejscie:-)!masz racje.Pozdrawiam,milego weekendu dla Wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katee853
Dziewczyny a co myślicie o wózkach baby design?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Wanilia86, nasz Młody dziś pokaz tacie dał :) aż się mąż zdziwił, że czuje jak sobie fika :):):) fajny leniwy poranek, a za oknem piękne slońce. Już niech będzie wiosna ;) miłego weekendu Dziewczyny! MamaMagda90, strasznie jestem ciekawa co pokaże Wam USG :) masz jakieś przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jamarianna własnie nie mam żadnych:)w pierwszej ciąży od razu wiedziałam że będzie chłopak jak tylko się dowiedziałam,nie potrzebowałam żadnego usg:)w drugiej myślałam że będzie dziewczynka tak czułam,ale okazało się że chłopak:)a teraz to sama nie wiem,nie mam przeczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda90, loteria ;) ja w tej ciąży mimo obaw męża nie czułam, żeby to miała być dziewczynka i jakoś tak na spokojnie podeszłam do tematu z lekkim przekonaniem, że może się uda nam chłopczyk :) bardzo się cieszymy, bardzo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Cieszę się razem z Wami:)zobaczymy może na wizycie się pokaże,chociaż akurat tam to tak dokładnie nie patrzy sprawdza czy się rusza i czy serce bije i tyle ale powiem jej napewno że chciała bym poznać płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda90, czasami się trafiają życzliwi lekarze, przecież to żaden problem zerknąć, Dziedziuś jest już na tyle duży, że nie jest to gimnastka jak przy usg genetycznym. A może Twoje Małe samo Ci się pokaże, może pooglądaj na youtube takie podobne czasowo usg i zobacz czego się można spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Zobaczymy jak to będzie :)do wizyty mam jeszcze trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Wanilia86 ja mam wizytę dopiero 25 lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
Hej dziewczyny ja mam połówkowe 2 marca, juz sie nie moge doczekac:) czuje jak maluch sie rusza czasem, fajnie juz lipiec zbliża sie wielkimi krokami, niedawno czekałyśmy na bicie serca a juz połowa:) miłej niedzieli dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście cudowne. Ja jestem tylko przyszlą babcią. Ale lubię was podczytywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gościu, dzięki :) ja nigdy nie siedziałam na forach, zawsze jakoś tak miałam do nich luźny stosunek, że tak powiem, ale tutaj jest mi bardzo dobrze, potrzebne jest takie miejsce, gdzie możemy sobie ponarzekać, pochwalić się, forumowiczki sobie wzajemnie kibicują :) dużo dobrej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
O rzeczywiście jakas tu cisza nastała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałgosi
Cześć dziewczyny, nadrabiam wszystkie wpisy z weekendu, bo nie miałam czasu tu wejść. Ja mam za sobą pierwszą IP w piątek, bo dopadł mnie straszny ból kości i brzucha. Więc po 7 godzinach spędzonych w poczekalni okazało się na szczęście, że wszystko jest w porządku. Muszę się oszczędzać i na kontrolę w przyszłym tyg. w niedzielę była powtórka (bóli, nie IP). Was też tak bolą kości w okolicy miednicy? Mi aż promieniuje na kości udowe i do stóp. Nieprzyjemne uczucie, aż z bólu spać nie mogłam :/ widzę, że w zeszłym tygodniu aż zaroiło się od usg :))) ja też byłam 10go, ale nasze dziecię się zasłoniło :) dzisiaj zaczynam 21 tydzień, czas leci :) oby do 23go do prenatalnych :) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,ja tez czekam z niecierpliwością na badania połowkowe 25lutego,i na wiosne czekam ,a potem na lipiec!:) znowu kupilam w ten weekend kilka ciuszkow,tak mnie kusilo,ze nie moglam sie powstrzymac:)! Mam pytanie do dziewczyn,ktore juz maja dzieci,czy mialyscie po porodzie zastoj laktacji??chce karmic butelka i boje sie,bo to podobno bol okropny!!a nie chce kupowac zadnych laktatorow:(jak to jest?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,ja tez czekam z niecierpliwością na badania połowkowe 25lutego,i na wiosne czekam ,a potem na lipiec!:) znowu kupilam w ten weekend kilka ciuszkow,tak mnie kusilo,ze nie moglam sie powstrzymac:)! Mam pytanie do dziewczyn,ktore juz maja dzieci,czy mialyscie po porodzie zastoj laktacji??chce karmic butelka i boje sie,bo to podobno bol okropny!!a nie chce kupowac zadnych laktatorow:(jak to jest?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Mama malgosi,wspołczuje:-(ja nie mialam zadnych boli,czuje sie b.dobrze,jesli chodzi tylko o chec wspołzycia to w ogóle nie mam ochoty..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja od czasu do czasu czuje w dole brzucha ciągnięcie i w sumie tyle. Mamamalgosi dobrze ze z dzidziusiem wszystko ok,ale czekanie tyle godzin na izbie to jest przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala2910
mamamałgosi o kurcze 7 godzin to strasznie dużo. Obyś tam więcej nie trafiła. Co do bólu miednicy to też go mam. Szczególnie jak za dużo się poruszam. Boli miednica, kości udowe, kość ogonowa. Może to wszystko się rozszerza, rosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) u mnie weekend nie wygladal za ciekawie, w piatek dopadlo mnie zatrucie i caly piatek i sobote spedzilam w lazience. Na szczescie wrocilam juz do formy ale dzis pogoda mnie przytlacza. Nigdy nie regowalam na zmiany pogody a w ciazy zupelnie odwrotnie, jestem oslabiona, spiaca i w ogole nie do zycia. Z niecierpliwoscia wypatruje wiosny i sloneczka :-). Ja narazie ciuszkow nie kupuje mam kilka kartonow na strychu "w spadku" po dzieciach mojego rodzenstwa takze poki co sie wstrzymuje ale jak zrobi sie cieplo to zaczne buszowanie po sklepach i pokupie pare drobiazgow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Halo Dziewczyny..ktos mi cos napisze czy mial ten zastoj laktacji??tak sie tego boje:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Niestety ja ogólnie nie miałam za dużo pokarmu więc nie miałam zastoju ale jeśli bym już miała to bym odciągala,jak byłam w szpitalu to kobieta z którą leżałam miała nawał pokarmu i ciągle z laktatorem siedziala.raczej taki zastój nie jest przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
MamaMagda90 dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mamomalgosi, dobrze, że pojechalaś na IP i Cię zbadali. Czekanie 7h to masakra, ale za to teraz już wiesz na pewno, że te dolegliwości są bezpieczne. Zrobiłabym tak samo na Twoim miejscu! U mnie też czasem macica daje o sobie znać i pobolewa w nocy biodro lewe, ale to od spania na lewym boku. Gościu321, jak pójdziesz na szkołę rodzenia to tam powiedzą jak nie dopuścić do zastoju pokarmu. Poza tym jeśli będziesz karmić swoim mlekiem, nawet z butli, to laktator Ci się przyda. Chyba, że od początku nie chcesz karmić i przejdziesz na mleko modyfikowane, to wtedy możesz poprosić o tabletki na wstrzymanie laktacji, ja takie dostałam po ostatniej ciąży jak już było wiadomo, że nie będę miała kogo karmić i żadnych dolegliwości ze strony piersi nie miałam. Moje kolezanki polecaja karmienie w kapturkach nasutkowych silikonowych, podobno ocalają sutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sushimaki
Gościu, na początku po porodzie pojawia sie nawał pokarmu. Nic przyjemnego, bo organizm w ten sposob ustala sobie ile mleka mama musi produkować dla dzidziusia. Nie można za dużo odciągać, bo wtedy Twój organizm dostanie sygnał, żeby nadal produkować mleko i będzie tylko gorzej. Jedyna rada, to odciągać malutko, żeby poczuć choć trochę uglę i robić zimne okłady. Zastój pokarmu pojawia się później i może mu towarzyszyć wysoka gorączka i dreszcze. Zresztą w obydwu przypadkach, nawału i zastoju, jest ból piersi i stają się one twarde. W przypadku zastoju trzeba jak najwiecej przystawiać dzidziusia do piersi i można pić szałwię i robić z niej okłady. To pomaga ograniczyć produkcje mleka :-) Mam nadzieję, że Cię gościu nie nastraszyłam. Przeżyłam jedno i drugie i nie było tak źle. Ważne mieć możliwość kontaktu z jakąś pomocną położną środowiskową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×