Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość mamamalgosi
Wanilia powodzena!!! ja mam polowkwe dopero 23.02 w22tyg. Wczoraj bylm i ginekologa, maleństwo niestety nie chciało pokazać czy w dalszym ciągu jest chlopczykiem, ale zakładam, że tak ;) sztuka robi mi się znowu tak jak w erwszwj ciąży krótka, ale dramatu nie ma, do kontroli. się popracować, w końcu mam czas jak córka zasnęła. miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz po polowkowych :-) Wszystko dobrze i to najwazniejsze. Fika, rusza sie, wszystko na swoim miejscu :-) Wszystkie parametry wskazuja 22tydzien a jestem w 20 wiec dzidzia jest duza, lekarz mowi ,ze to bardzo dobrze :-) 420g szczescia :-) Co do plci, nic nie dojrzal ale tego sie spodziewalam wierzymy wiec innemu lekarzowi ,ze to na 90% dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko w to uwierzyć ale byłam dziś rano u lekarza i nadal nie można podejrzeć płci bo dziecko się tak chowa.Po wyjściu już byłam lekko podirytowana niewiedzą i zaraz umówiłam się do innego lekarza i już jestem po drugiej wizycie i on też nie wie czy chłopiec czy dziewczynka.Dziecko bardzo zasłania się nóżkami.Połówkowych jeszcze nie miała ale na jutro jestem umówiona do trzeciego lekarza który może w końcu powie co się urodzi.Jednak zaczęłam biegać od lekarza do lekarza bo wy wszystkie znacie płeć tylko nie ja.Jak na razie 3 lekarzy nie dostrzegło płci.Jutro idę do czwartego. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mną mąż od samego początku jest na każdej wizycie,nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej.Jak zapomnę się o coś zapytać to wtedy on to zrobi. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dopiero wyświetliła się nowa strona i mogłam doczytać wszystkie wpisy. Gość321, przy mnie mąż był też gdy miałam dopochwowe usg.Mnie to nie krępuje,męża też nie a lekarz pozwolił,nawet sam zapytał czy mam życzenie żeby mąż widział badanie i monitor czy nie Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
WANILIA 86 super,ze taka duza juz dziewczynka jest:-),ze badania połówkowe w porządku:-)!Gratuluje i ciesze się razem z Tobą:-)!Pozdrawiam Kochana:-*. MIMI a w którym jestes tygodniu?to dziwne rzeczywiście,ze lekarze nadal nie znaja płci..hmm 3mam kciuki za jutrzejsza wizyte.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 tydzień. Wanilla gratuluję zdrowego dzidziusia. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja też jeszcze nie znam płci:)usg miałam w 11tyg i 4 dniu lekarz powiedział że jeszcze za malutki dzidziuś a potem na wizycie w 14tyg to dzieciątko sobie tak jakby siedziało i też nie było nic widać więc też żyje w niewiedzy ale poczekam do następnej wizyty a jak nie to do polowkowych i wtedy napewno się dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie gosc 321 no ja juz wiem jestem po usg polowkowym u mnie juz 24 tydzien i bedziemy miec ALICJE 2 CÓRCIE marzył mi sie synek ale z córci tez sie bardzo ciesze bedzie siostrzyczka dla naszej córeczki ma juz 600 gr 23 cm wszytsko ładnie widac i jest zdrowa a to najwazniejsze pozdrawiam kochana ty tez bedziesz miec córeczke takze fajnie trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Wanilia86, gratuluję, co za kawał Dziewczyny :):):) pięknie rośnie, oby tak dalej :* Mimi, bo to zawsze tak jest, że jek chcesz coś zobaczyć lub znaleźć, to się nie da, ale trzymam kciuk żeby się jutro udało :) Justynka1986, gratuluję :) my z siostrą jesteśmy we dwie i najlepsze przyjaciółki, mimo 6 lat różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za mile slowa :-) Teraz ja trzymam kciuki za Wasze polowkowe :-) Mimi widzisz moj lekarz prowadzacy ciaze nie widzial plci w 13 tygodniu, nie widzial w 17 i teraz nie widzial w 20 tygodniu. Uwazam ,ze ma slaby aparat usg. Inny lekarz prywatny spoza abonamentu w 17tygodniu okreslil plec na 90% dziewczynka. Kolejne usg u mojego lekarza pewnie planowo kolo 32tygodnia wiec chyba w międzyczasie pojde jeszcze raz prywatnie poza abonamentem by potwierdzic corcie. Wazne ,ze zdrowe :-) to najważniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanilia86 Chodzę prywatnie i sprzęt ma dobry,a dziś nawet byłam u drugiego też prywatnie i podglądał dziecko w 3D w kolorze,leżałam chyba z 20 min bo powiedziałam że przyszlam by dowiedzieć się jaka płeć.Jutro jadę do kliniki na usg.Ciekawe czy się dowiem w końcu.Nie możlliwe by w sumie 4 rożnych lekarzy z 4 różnymi sprzętami nie widziało płci. Wybieram dobrych specjalistów,na prawdę dobrych Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Mimi, tak bywa że jak na złość nie można zajrzeć co między nóżkami.. Powodzenia jutro! U mnie w 12 tygodniu nagle ukazał się siusiak, na prenatalnych się zasłonił, a u mojej gin w 14 znów siusiak :-) Teraz czekam do 23go lutego na wizytę, a połówkowe też dopiero w 22 tygodniu.. kawał czasu! Wanilia super że wszystko jest ok :-) Cieszę się okropnie i mam nadzieję, że każda z Nas będzie miała takie dobre wiadomości I u Justynki druga potwierdzona dziewczyna! :-) Dbajcie o siebie! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Seria badań połówkowych zaczęła się super :) obyśmy wszystkie do tego spokojnego grona dołączały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny:-)Mimi,19tydzien,to mysle ze juz powinni okreslic plec,mnie gin powiedziala,ze w 14tym tyg mozna i jak w 15bylam to powiedziala,ze dziewczynka ewidentnie..Teraz czekam by na połowkowych to potwierdziła,bo juz mam zarezerwowany wózek z dodatkami rózowego koloru:-).Napisz po wizycie,3mam mocno kciuki,pozdrawiam:-).Tak połowkowe u nas teraz,oby dzieciaczki byly zdrowe i by kazda z nas znala plec:-)jesli chce oczywiscie:-).Milego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia86
Umowilam sie dzis na jeszcze jedno usg polowkowe by potwierdzic plec :-) Oczywiscie w innym gabinecie i u innego lekarza. Za okolo 2h powinno się cos okazac - jesli maluszek zechce cos pokazac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Wanilia86 3mam kciuki za badanie ,bys poznała dziś płec:-)! A Mimi??Ty juz po badaniu??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 17 tygodniu lekarz powiedzial na 90% dziewczynka. Teraz musi to ktos potwierdzic bym byla pewniejsza. Poki co czekam w poczekalni :-) Mimi daj znać jak u Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% dziewczynka :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Wanilia86 gratuluję!!! Pełnia szczęścia, co? :):):):):) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Wanili86 gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Wanilia86 gratuluje!!rozumiem Cie doskonale,ja tez b.b.b.sie cieszyłam jak lekarka powiedziała,ze dziewczynka teraz czekam na połowkowe,by potwierdziła.Miłego wieczorku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Halo Mimi odezwij sie,czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gość321, pamiętasz jak pytałaś ile razy się robi te przeciwciała? No to mi lekarz teraz przed kolejną wizytą kazał zrobić po raz drugi i mówił, że jeszcze w III trymestrze powtórzymy na wszelki wypadek. Więc może i Ty będziesz to niedługo znów robiła. Niech kłują, szukają, grunt, że wszystkie wyniki najważniejsze są ok ;) Też nie mogę się doczekać USG połówkowego i potwierdzenia chlopaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojechałam dziś do kliniki.Odwołałam wizytę bo mój mąż stwierdził że chyba zwariowałam żeby w ciągu dwóch dni robić tyle razy usg.On sam jest lekarzem i mówi że jeśli nie ma takiej potrzeby,nie ma zagrożenia to nie powinno się tak często wykonywać i że myślał że wczoraj żartuję że umówiłam tą wizytę.Stwierdził że zawsze zachowywałam się racjonalnie i byłam skupiona na pracy a teraz mam jej chyba za mało bo wymyślam głupoty.Pół nocy nie przespałam,rano odwołałam wizytę,pojechałam do firmy i znów poczułam dawny pracoholizm :) Doszłam jednak do wniosku że te różowe rzeczy co kupiłam albo się przydadzą a jak nie to oddam koleżanką a teraz już kupię pełną wyprawkę po kolor mieszkań czyli barwy stonowane nieukierunkowane na płeć.Będzie pasować i do dziewczynki i do chłopca.Jak lekarz na połówkowych dojrzy płeć to dobrze nie to poczekam do kolejnych usg albo do porodu.W końcu wcześniej czy później dowiem się kto się tam chowa a teraz wrzucam na luz :D Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale błąd -koleżankOM Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
O, Mimi, co za zmiana! Brawo, bardzo zdrowe podejście :) pokoje można pięknie urządzić w neutralnych barwach, tak samo wyprawka, teraz jest taki duży wybór unisexów :) ten luz na pewno posłuży i Tobie i Maleństwu. A pewnie i tak już niedługo dowiesz się kto tam mieszka :) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej kobiety nie wiedziały co się urodzi i jakoś żyły przez te 9 miesięcy.Poza tym przemyślałam sobie że sama też nie chodzę ubrana jak lalka Barbi w różowe słodkie ubrania tylko wizytowo,nie śpię pod różową tandetną pościelą tylko coś nieco bardziej z klasą, nie jeżdżę różowym samochodem tylko czarnym to nawet jakby to była dziewczynka to nie zrobię z niej jednak głupiutkiej,różowiutkiej lali tylko też jednak musi mieć coś z klasą :D a chłopca też fajnie się ubierze bo są takie ubranka jakby dla dorosłego tylko w wersji mini.Będzie dobrze już się nie martwie Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mimi, no pewnie, że będzie dobrze, będzie cudnie, zakochasz się w tej kruszynie i wszystko Ci będzie jedno czy córcia czy synek :) A co do ubranek, to mi się te chłopięce nawet bardziej podobają, granaty, szarości, bardzo lubię takie kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Mimi, gratulacje z powodu zmiany nastawienia!!! Mądre słowa mądrej mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×