Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość Izulka2929
gość czyli dwa miesiące. Znaczy ja to nie wiem jak to będzie bo miałam zabieg, dokładnie 15 października. 6 listopada idę do lekarza to z nim porozmawiam ile mam odczekać. Narazie muszę zregenerować siły, fizyczne a przede wszystkim psychiczne . Karolina test nie zawsze pokaże, różnie z nimi bywa, bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość321
Hej Dziewczyny,Gosciu to gratuluje,ze czujesz juz ze jestes w ciazy.SandraSandra,ja tez zero objawow ..ciekawe jak u mnie bedzie..ale jakos im blizej @,to trace nadzieje:-( Witaj Gosc:-)tym razem musi Wam sie udac,3mam kciuki! IZULKA 2929 Kochana przytulam Cie mocno,nie zadręczaj się tak,zobaczysz ze wszystko się ułoży.Miłego Dnia Dziewczyny i prosze myślcie pozytywnie!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość321
Aleksandra26 jak sie czujesz?Mirti,Agaaa133 co tam u Was?Izulka2929 cos lepiej u Ciebie?Ja pracy do 17tej...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
prawdziwygość321 - nie trać nadziei :) ja za ciebie mocno trzymam kciuki z ukrycia :) na pewno tym razem ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka2929
prawdziwygość321 niby troszkę lepiej. Byłam w mieście, trochę załatwień i zakupy. Oczywiście musiałam coś odwalić :/ Byłam w Urzędzie Skarbowym opłacić umowę z samochodu, wypełniłam, później druczek, zapłaciłam wszystko git, później zakupy, wróciłam do domu zorientowałam się że nie mam umowy :/ dzwoniłam do Urzędu, została tam, ehhhh moja głowa nie myśli. Dam radę muszę jakoś, jest mega ciężko ale muszę zebrać się w sobie i żyć. Wam również ciężko tak pragnąć być w ciąży a tu okazuje się że nie ma, trzymam za Was dziewczyny kciuki aby to stało się już wkrótce. Buźki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość321
Witaj Alex35 miło,ze tu zaglądasz:-),dziekuje za te słowa:-*,a co u Ciebie?pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość321
Rozumiem Izulka2929 ciagle o tym myslisz,nie dziwie sie,to normalne:-(.Ale zobaczysz,ze czas leczy rany.Dziewczyny moja kuzynka jest duzo mlodsza ode mnie,tez poronila na poczatku a potem..znowu zaszla w ciaze i urodzila piekne zdrowe blizniaki!Tak ,ze nie smuc sie Kochana:-*:-*,bo zawsze po burzy wychodzi sloneczko i u Ciebie tez tak na pewno bedzie:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny wracam do swego dawnego nicku,mysle ze juz "tamta" osoba da sobie spokoj z podszywaniem sie.A wiec znowu jestem gosc321.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam mieć @ w niedzielę, ale tak strasznie kusi mnie by zrobić sobie test ciążowy wcześniej. np. w piątek :) Wiem, że może wyjść negatywnie, ale i może już pozytywnie?? Miałyście tak, że testy Wam wychodziły pozytywnie jeszcze wcześniej przed @? Buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość321 - staram się pogodzić z myślą, że nie będę już miała więcej dzieci - a to jest bardzo trudne :( niestety życie pisze nam różne scenariusze - widocznie moje miało być tylko (a może aż) z 2 dzieci. Teraz zdrowie mojego męża jest najważniejsze. Ale tobie bardzo kibicuję i wierzę, że niedługo będziesz wspaniałą mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Mysle,ze 2dni wczesniej mozesz sprobowac.Ja mam dostac @ w poniedzialek..Niestety jeszcze nie mialam okazji zrobic testu ciążowego:-(. A masz jakies objawy??pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziekuje Alex35 jestes Kochana:-*,masz racje najwazniejsze teraz zdrowko Twojego meza.A jak bedziesz miec 37lat to moze jeszcze zmienisz zdanie.W tym wieku kobiety tez rodza dzieci.A poki co masz piekna rodzinkę,meza i parke super na pewno wiele kobiet o takiej rodzinie marzy:-).Buziaki,3maj sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość321 - dzięki :) kochana jesteś :) zajrzę tu niedługo, żeby ci pogratulować dwóch kresek :) trzymaj się - na pewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex35 :* Na pewno jeszcze będziesz miała jednego dzidziusia :* Prawdziwygosc321 jedyne co, to lekkie ukłucie lewego jajnika od wczoraj, nie wiem czy to można uznać za objaw. Wiem, że jak test mi wyjdzie negatywnie to nie załamię się, i spokojnie poczekam do niedzieli. Zastanawiam się tylko, kiedy najwcześniej można zrobić test, skoro hormony hcg wytwarzają się po zagnieżdżeniu zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka2929
PrawdziwyGość dziękuję jesteś kochana :* mam nadzieję że zawita do mnie słoneczko. U Ciebie kochana tak samo , na pewno słoneczko Cie nie ominie :* Alex ja tez mam dwójkę, dwóch synków 8 i 6 latek, kochane dzieciaczki. Mam nadzieję, że Tobie również uda się trzeci dzidziuś aby tylko zdrówko dopisało. Ja mam nadzieję, że również dzidziuś do nas zawita. Chociaż teraz mam obawy troszkę czy aby zabieg został dobrze wykonany. Zobaczymy z biegiem czasu jak to się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dzięki dziewczyny za wsparcie :) Na razie muszę odłożyć starania na jakieś 2 lata . A potem to już będę trochę za stara na starania, więc chyba nie zostanie mi nic innego jak zostać przy 2 dzieci - ale dobrze że są :) Trzymam za was wszystkie mocno kciuki, aby wasze marzenia o dzieciach się spełniły :) I to jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraSandra
Gość321 ja miałam to samo, im bliżej miesiączki tym bardziej wierzyłam, ze sobie wmawiam hihi :) trzymam kciuki za dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Hej dziewczyny z mężem postanowiliśmy, że zaczniemy starać się od tego cyklu w właśnie mam dni płodne... staranie się o drugie ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,witaj esmi90 tez mam nadzieje,ze wszystkim nam sie uda w koncu ujrzec 2kreski:-).Gosc podobno niektore dziewczyny maja taki objaw jak piszesz klucia w podbrzuszu,ja nic nie mam,czuje sie normalnie wiec..chyba znowu sie nie udalo...Milego dnia,pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 - dzięki, czuję się lepiej :) bóle podbrzusza się zmniejszyły, teraz pojawiają się sporadycznie, bóle nóg całkowicie zniknęły po tym jak mój kochany mąż ułożył mi stos poduszek na to moje nogi i tak spałam... heheh obudziłam się rano w tej samej pozycji tak mi było dobrze :D z dnia na dzień coraz bardziej bolą mnie piersi, zwłaszcza wieczorem jak już zdejmuję stanik. No i nie mogę sobie poradzić z sennością w pracy... masakra wczoraj przydzwoniłam w pracy głową o klawiaturę bo prawie usnęłam na siedząco. A co U WAS???? gość321 - ja przy pierwszej ciąży też nie miałam żadnych objawów tylko jedno jedyne ukłucie dosyć mocne dzień przed spodziewaną @ w podbrzuszu :D esmi90 - Powodzenia! trzymam kciuki :) u mnie leci 5tc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Aleksandra26 o kurcze to ta sennosc musi byc meczaca,ze az tak na siedzaco mozna zasnac:-),fajnie i milo,ze maz wpadl na ten pomysł z poduszkami i ze bol nog po tym ustapil:-).Ja mam maly bol piersi jak dotkne,ale tak mam zawsze przed okresem...poza tym nic nie boli.5tydzien,to super!jak ten czas leci!Chcialabym byc tez juz w ciazy..pozdrawiam Cie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dolaczam do lipcowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia1981
Witam-ja mam termin na 10 lipca,ciąża 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Gość tzn udało Ci się już ?? były 2kreseczki?????Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Agunia1981 gratulacje :) super,że się udało, długo się starałaś??? Miałaś jakieś objawy?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chcialabym dolaczyc. To nasz pierwszy cykl. Okres powinien byc 1-2 listopada. Mam juz 3 letniego synka. Mierze temperature i jak na razie podwyzszona. Powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja1109
Witajcie dawno mnie tu nie było....poprostu przeszłam zalamke ze ciagle się nie udaje.Zmieniłam pracę bo nerwowo juŻ NIE wytrzymywałam nie staraliśmy się zbytnio o dziecko w tym mięs Ale dzisiaj natknelo mnie i zrobiłam test i wyszedł pozytywnie.Do @ zostało mi 2 dni czy u was tak wcześnie było już pewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośc321 ja powolutku wracam do zdrowia, już nie długo przyjdzie @ i zaczniemy może nowe starania, ja na razie totalnie odpuściłam to wszystko, ale zaglądam do was i trzymam kciuki za was wszystkie, żeby było wszystko dobrze u was, buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja1109 - ja też nie wytrzymałam do terminu spodziewanej @ i zrobiłam dzień wcześniej i wyszły 2 kreski :) robiłam też bete 6 dni przed @ i wyszło 6, 75 , więc już wtedy wiedziałam że coś tam się dzieje :) teraz leci mi już 5tc. Pierwszą wizytę mam na 9 listopada i do tego czasu chyba zwariuję bo już bym chciała zobaczyć to szczęście :* DIANAKARINA1983 - trzymam kciuki żeby i Tobie się udało :) powodzenia i oczywiście daj znać :) agunia1981 - Gratulacje!!! który to już tc? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo już Gości tu, wszystko się zlewa.. Pora założyć nicka, ale zajmę się tym później :) Póki co będę się podpisywać B. Do 2 listopada z testem chyba nie wytrzymam. Tym bardziej, że mam więcej objawów- od wczoraj mdłości, to kłucie lewego jajnika non stop, i moje brodawki na piersi zrobiły się ogromne, jak przy karmieniu piersią. A na jednej piersi wyszła mi niebieściutka żyłka :) Miłego dnia dziewczyny! B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×