Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość Izulka2929
Patrycja ja dokładnie nawet wiedziałam kiedy zaszłam w ciążę bo mąż wyjeżdża więc nie ma go w domu, pojechałam do niego 13 sierpnia, zaszłam w ciążę 14/15 sierpień a test zrobiłam 31 wyszedł pozytywny, więc testy bardzo szybko pokazują. Okres miałam dostać kilka dni później. Dziewczyny czuję się lepiej, tłumaczę sobie że tak miało być. Robię to dla moich dzieci i męża. Dzieci bardzo ciężko to przeżyły, czego się nie spodziewałam, dowiedziałam się wczoraj w szkole od pań wychowawczyń, mam kochane dzieciątka. Nachodzą mnie gorsze chwile, przed oczami to wszystko, i ciągle pytanie "dlaczego" ale nie chce już dzieciom robić przykrości. Muszę jakoś przetrwać ten czas i żyć dalej. Jeszcze dwa tyg i wrócę do pracy może wtedy nie będę zabijała myśli tym wszystkim. Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki jak najmocniej się da :* Mam nadzieję że zaświeci słoneczko dla nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej dziewczyny,ale sie rozpisalyscie:-)i super! Witaj DianaKarina1983 jestesmy w podobnym wieku,tak wnioskuje z Twojego nicku,ja 4cykl..dzieci jeszcze nie mam i mam 33lata..Okres 2listopada ma byc..zero objawow..nadal..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Patrycja 1109 Kochana,to cudownie!czyli znowu sie sprawdza,ze jak sie nie myśli,to wtedy się udaje!Gratuluje 2ch kreseczek!:-)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Aguś133 to super,ze juz lepiej sie czujesz.Ja rowniez 3mam kciuki ,by Tobie sie udało w następnych staraniach.Pozdrawiam Cię cieplutko:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Aleksandra 26 9listopad juz niedługo,ale masz fajnie. GOŚĆ B- super,to chyba juz jutro np.mozesz zrobic test?ja tez na 2listopada mam termin @,ale nie robie testu,bo nic nie czuje:-(:-(:-( Izulka 2929 w pracy troszke uda Ci sie nie myślec o smutkach,będzie dobrze Kochana:-*Pozdrawiam Cię i ściskam,proszę nie zamartwiaj się tak:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość321 właśnie cały czas pamiętam, że razem mamy mieć @ na 2 listopada :) Jutro zrobię test. A Ty nie nastawiaj się tak pesymistycznie. Brak objawów o niczym nie mówi :* Ja w pierwszej ciąży nic nie czułam :* B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Witam was dziewczyny gorąco, mam nadzieję że do was dołączę, już byłam w marcowe mamusie ale się nie stety nie udało. W 8 tc okazało się jeżeli jajeczka są puste i miałam zabieg. 3 miesiące przerwy, słyszałam że po lyzeczkowaniu łatwiej zajść w ciążę i mam taką nadzieję za tydzień testuje a czuję jak mnie kłuję w jajniku mocno ja już chyba się doszukuje tych objawów już sama nie wiem.A staramy się ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Ja bym miała termin na koniec marca byłam koniec lipca początek sierpnia później z dziewczynami na fb Troszkę a pozniej już usunęłam się z fb. Ja cię terenie pamiętam być może się minelysmy. A który to twój cykl starań po poronieniu? Długa miałaś przerwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
W którym tc poronilas? I teraz jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gość B ,wiem,ze tez moze nie byc objawów,ale ja juz 3cykle nieudane mam za sobą,dlatego boje sie ze znowu będzie@.Dziekuje za wsparcie:-*pozdrawiam.Witaj Ania282828 więc mam nadzieję,ze sie udalo:-).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja tez bylam na fb. Poronilam 31.08. W zasadzie mialam zabieg bo dziecko zmarlo. To byl 10tc. Termin tez mialam po 20.03. Po zabiegu dostalam pierwszy okres a w zasadzie na poczatku plamienie od 1.10 do 5.10 a od 6.10 do 9.10 mega mocny okres. Po tym okresie staralismy sie prawie codziennie i liczylam ze powinnam w pon 26.10 dostac okres jakbym liczyla 1 dzien om 1.10 ale nie dostalam. Zrobilam test i nic. Wiec poczytalam w necie ze plamienia nie liczy sie jak 1 dzien om. Wiec lucze teraz od 6.10 to okres piwinnam dostac w sobote 30.10 bo mam cykle 26 dni. Dzis robilam test i nic. Od tygodnia mam sluz wygladajacy jak plodny ale taki sam mialam na poczatku poprzedniej ciazy. Po poronieniu bylam u gin na kontroli i mowila ze wszystko ok i mamy pozwolenie. Wogole zrobilam bad genetyczne na okreslenie plci to byla dziewczynka. Zrobilismy jej pogrzeb. A ty w ktorym tyg poronilas mialas zabieg czy jak to wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania doczytalam ze mialas zabieg. Ja w 8 tyg widzialam serduszko. A w 20tyg juz nie bilo. Po zabiegu widzialam moja corke 2 cm w bloczku parafinowym bo badania robilam na wlasny koszt i musialam zawiezc cialko na badania wiec dali mi he do reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie ciagle pisac o poronieniach!to forum o staraniach,wiec piszcie na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc kochane nie myślcie bo to naprawdę dużo od psychiki zależy w 1 ciaze zaszlam bardzo szybko bo w 3 cyklu no ale cóż nie udało się.A teraz 5 cykli miałam już wszystkiego dość...ludzi szczęśliwych z dziećmi i Panie z brzuazkqmi doprowadzaly mnie do łez.Jutro wizyta u gin tak strasznie się boję że już bym chciała wszystko wiedzieć.Jeszcze dopadł mnie taki ostry suchy kaszel że nie mam sily:( trzymam za was kciukasy i niech wam też wyjdą te 2 krechy... :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Patrycja1109 oby nam wszystkim sie udalo!3mam kciuki za wizyte u ginka.Milego wieczoru Dziewczyny.Buźki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Oj Karilolcia współczuję bardzo ją bym chyba tego nie przeżyła, ale teraz to lepiej ponoć zajść więc jest nadzieja. Ja to mam problem z określeniem dni płodnych, ja mam śluz praktycznie cały czas. A wcześniej nie wiem kiedy zaszłam bo wyjezdzalismy na wakacje i stwierdziliśmy, że przez wakacje się nie staramy i uważamy więc w płodne nie było. A później niby poszłam w 6 tc od okresu a gin zapewniał że to nie ten Tydzień, że musiało mi się coś przesunąć bo to wczesna ciąża i nic nie widać za 2 tyg już będzie,a później zaś nic nie było widać i diagnoza puste jajeczko w szpitalu robili usg i się drugie pokazało jajeczko, mam wrażenie że to było wszystko za szybko. To takie dziwne pierw kobieta uważa żeby tylko nie zajść później się zdecyduje i tak się boji podjąć ta decyzję o Dziecku chce bardzo i nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! a moja@ niespodziewanie nie przyszła (miała być w niedzielę). Październik to był miesiąc w którym całkowicie zapomniałam, że się staramy o bobo i totalnie wyluzowałam z chęciami. I tu niespodzianka. Od poniedziałku trzy pozytywne testy. Póki co ogarnia mnie szczęście i niedowierzanie zarazem. Zrobiłam prezent urodzinowy przyszłemu tatusiowi. W środę wizyta u lekarza. Licząc wg zasady lekarskiej powinno być na 3 lipca- nasza druga rocznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Gratulacje atramka, długo się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...od początku roku. W sierpniu zrobiłam badanie na prolaktynę. Brałam Bromergon i już w drugim cyklu przyjmowania leków są dwie kreski. Teraz jest szczęście strach niedowierzanie. Dziwnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest druga krecha! Bledziutka, ale jest :) W poniedziałek powtórzę test. Miłego dnia dziewczyny!! :* B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek2015
Hej dziewczyny gratuluję wszystkim przyszłym mamusia ja pierwszy raz stosuje testy i w życiu bym się nie spodziewała ze tak późno mam owulacje zobaczymy może tym razem się uda miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny! ATRAMKA86 gratuluje!to super,ze sie udalo!To Twoje pierwsze dziecko?Pozdrawiam. GOŚĆ B-gratuluje!ale macie fajnie Dziewczyny!!!ja tez stosowalam testy owu ,ale niestety jak narazie sie nie sprawdzily...Teraz czekam na @...poki co nie robie testow,bo nadal zero objawow,ale pocieszam sie tym,moze 10listopada ginek cos doradzi,jak Tobie Atramka86 i wtedy sie uda??:-(Atramka a ta prolaktyne to z krwi sie bada??jak to jest?Pozdrawiam ,miłego dnia Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Atramka 86 a miałaś lub masz jakieś objawy?jak się czujesz?pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc b i inne dziewczyny ktore maja pozytywny test i wiedza juz ze zostana na temacie zalozcie jakies niki sensowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________wiek_______ktora ciaza______termin porodu Aleksandra26__26_________?_____________02.07.2015 (?) dopisujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________wiek_______ktora ciaza______termin porodu Aleksandra26__26_________?_____________02.07.2015 (?) agunia1981____34_________3_____________10.07.2015 atamka86______29_________1_____________? gosc b_________?__________?______________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________wiek_______ktora ciaza______termin porodu Aleksandra26__26_________?_____________02.07.2016 (?) atamka86______29_________1____________ 03.07.2016 agunia1981____34_________3_____________10.07.2016 gosc b_________?__________?______________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________wiek_______ktora ciaza______termin porodu Aleksandra26__26_________?_____________02.07.2016 (?) atamka86______29_________1____________ 03.07.2016 agunia1981____34_________3_____________10.07.2016 gosc b_________?__________?______________? SandraSandrs___?__________2______________? Patrycja1109____?__________1______________? calkiem liczne stadko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×