Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość321
Kasiaczek2016 mysle,by kupic lisc maliny tzn.herbate.A co lekarz Wam przepisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 byłam u lekarza, powiedziałam o sytuacji, że jak dzwoniłam to mi nie chcieli odłozyć karty i pani ginka mnie przyjęła :-) powiedziała, że do trzeciego miesiąca można mieć miesiączkę i żeby za 2 tyg (23.10) mam iść na usg i wtedy się wszystko okaże :-) ale że testy też nie dają 100% pewności, ale trzeba myśleć pozytywnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
No to super!a jednak!:-):-)ja wierze,ze bedzie dobrze:-)i ze jednak sie udalo:-).A jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 a do 23.10juz niedaleko,nie martw sie:-):-*pozdrawiam. A JA mysle co tu kupic,by sobie pomoc..:-(tzn jakies ziola?tabletki?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny milego wieczorku:-)ja w pracy jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana już wczoraj nie miałam czasu ci odpisać, a wieczorem miałam wypadek samochodem... ja też mam nadzieje, że się udało, ale okaże się za 2 tygodnie, pani ginka powiedziała, że nawet jeśli teraz bym poszła na usg to i tak nic nie było by widać, bo nawet jeśli się udało to byłby dopiero 4-5 tydzień, ale najważniejsze, że miesiączką mam się nie przejmować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemzegdziesnanasczekasz
Faktycznie sporo nas tutaj w podobnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemzegdziesnanasczekasz
Napisałam taki długi post,a jest tylko pierwsze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka2015
Cześć dziewczyny ;) obserwuje fora mamy na... przez ostatni czas ale na zadnym jeszcze nie pisałam. Pomyślałam że dołącz do Was, łapię doła i pomyślałam że razem raźniej. Powoli już tracę nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka2015 nie trać nadziei :-) napisz czemu łapiesz doła, co się dzieje? Długo się starasz o dzieciątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemzegdziesnanasczekasz
Dziewczyny co daje picie liści maliny?Pytam bo nie mam pojęcia.Mam o wiele za długi nick.Musze pomyśleć o innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemzegdziesnanasczekasz
Brzuch mnie mega boli @biegnie do mnie coraz szybciej.Niech juz wpada bo chce jak najszybciej rozpocząć nowe starania.Mam nadzieję,że do konca 2015 zobaczę wyczekane dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka2015
Aż i tylko 5 miesięcy. Problem w tym,że nie mam już ochoty się starać. Chciałam odpuścić żeby było spontanicznie ale nie wychodzi. Jeżeli teraz się nie uda to mogę na następny rok o staraniach zapomnieć. Mam teraz pracę ale zamykają to miejsce i przeniosą nas gdzieś daleko i będę musiała zacząć wszystko od nowa. Nie mam już siły. Paranoja ta doprowadza mnie do tego, że ciągle kłócę się z mężem, kłótnia to za duże słowo,szukam zaczepki, trochę zwalam na niego winę za niepowodzenia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witajcie Dziewczyny Agaaa133 o rany ,jakto wypadek?mam nadzieje,ze nic powaznego sie nie stalo?wczoraj okropne drogi byly przez ta pogode.To dobrze,ze poszlas do ginka,przynajmniej bedziesz spokojniejsza.A jak sie czujesz?masz jakies objawy?pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Zuzka2015,rozumiem Cie:-(,ja teraz 4cykl staran..juz,niby w styczniu gin powiedziala,ze wszystko jest ok..i jakos nie udaje sie..mam testy owu..zaczne je robic od soboty..Poza tym tez juz trace nadzieje,postaram sie odpuscic i nie myslec,ale trudne to bedzie poza tym mam taka prace ,ze zanim wroce do domu czesto jest 20 lub pozniej i wszystko w biegu:-(wiec nie wiem czy uda sie tak na spontana:-(u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Zuzka2015 a w jakim jestes wieku?masz juz dzieci?pozdrawiam i 3mam kciuki,by Wam sie udalo:-*! WITAJ wiemzegdziesnanasczekasz,moze dlatego,ze za dlugi post to sie nie dodal? Moze nick zmien na krotszy,bedzie latwiej.Mam nadzieje,ze uda Ci sie jeszcze w tym miesiacu zobaczyc 2kreseczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jesli chodzi o lisc maliny lagodzi skurcze miesni gładkich macicy i ułatwia implantacje.Poniewaz nigdzie nie moglam dostac herbatki płodnosci Femitea,ktora ma w składzie właśnie lisc maliny,lisc miety,lisc pokrzywy,owoc dzikiej róży,herbate rooibos i herbate zielona postanowilam pic osobno te herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka2015
Mi też gin piwiedziala ze jest wszystko ok miałam usg bo miałam bole w podbrzuszu i wszystko jest niby dobrze. Nie mam jeszcze dzieci. Mam 23 lata. Też mam nadzieje ze nam wszystkim tutaj się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 jechałam po 20stej do domu i wybiegło mi stado dzików, nie zdążyłam wyhamować, było ślisko i ciemno. Rozbiłam samochód, ale ze mną wszystko w porządku, z nerwów płakałam pół nocy... Ja się teraz dobrze czuje, poza tym że męczy mnie straszny kaszel... boje się że w usg nie będzie ciąży :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Zuzka2015 to młodziudka jestes. AGA aa133 wspolczuje,ale najważniejsze,ze Tobie nic sie nie stalo.Ta pogoda okropna,latwo o przeziebienie.Nie martw sie,mam nadzieje,ze jednak usg pokaze ciaze.Myśl pozytywnie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka2015 będziesz na pewno matką, młoda jesteś :-) myśl pozytywnie Gośc321 staram się myśleć pozytywnie :-) ale czasem mnie dopadają takie czarne myśli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemzegdziesnanasczekasz
Musze zdobyć w takim razie liść maliny!!Albo teściowej krzaki opędzluję i zjem na surowo nawet ;) byle pomogło.Zdeterminowana jestem.Najgorsze jest to,że moja sąsiadka nie planowała żadnej swojej ciąży,a właśnie widzę jak rośnie jej brzuszek z 5 dzidzią.Ona nie jest zachwycona jej mąż również z takiej płodności.W ich przypadku powinna być przymusowa antykoncepcja skoro sami nie potrafią o to zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 rozumiem Cie:-(:-* wiemzegdziesnanasczeaasz:-)tey bym zjadla te liscie malin,ciekawe czy by pomoglo..;-)Jak to jest,ze Ci co nie chca dziecka zachodza w ciaze,a ci co staraja sie nie wychodzi?:-(smutne to bardzo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Rozmawialam z taka dziewczyna ma 37lat i 3lata sie stara..:-(i nic..zdołowalo mnie to zupełnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju111
Witajcie dziewczyny. Ja juz wczesniej pisałam jestem 3 tygodnie po łyżeczkowaniu macicy. Nie chce czekać 3 miesięcy ze staraniami. Chce zacząć teraz. Niestety mąż ma obawy. Jak go przekonać że juz jestem gotowa i ze można próbować.? Juz nie wiem jakich argumentów użyć. Zaraz po poronieniu uzgodniliśmy ze zaczniemy starania w styczniu. Ale ja już czuje się gotowa. Nie mogę czekać tak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc321 przestań, uda ci się zajść w ciąże i bedziesz miała swoje wymarzone dzieciątko :-) uda się! :-) myśl pozytywnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość321 - ja też wierzę, że ci się tym razem uda :) trzymam za ciebie mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju111 nie wiem co ci doradzic, ja po wyłyżeczkowaniu przez miesiąc nie współżyłam z moim partnerem... ale to 4 lata temu było, lekarz mi kazał co najmniej miesiąc pościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Moge dolaczyc? Man 28 lat I zaczynam starania o drugiw dziecko. Man nadzieje ze szybko sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita1310
Juz nie bede wiemzegdziesnanasczekasz bo to strasznie długie od jestem rita1310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×