Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość Kushina
Cześć wszystkim :) Ja też mam nadzieję zaciążyć w tym miesiącu ;) Mam 29 lat. Od początku cyklu robię testy owulacyjne i dopiero teraz pojawiła się słaba druga kreska zwiastująca zbliżającą się owulację, a jest już 21 dzień cyklu. Tak że polecam testy owulacyjne, bo normalnie już bym myślała, że owulacja była dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziewczyny gosc 321 aga133 trzymam cały czas za was kciuki nie poddawac sie ja uwielbiam lipiec moj maz jest z lipca wzielismy slub w lipcu i poznalismy sie w lipcu wiec zycze wam zeby wam przyniosł szczescie ten miesiac działajcie grzejcie sie ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziękuję Justynko1986 ,ale mnie miło zaskoczyłaś,ze do nas wpadłaś i dziękujemy za te słowa :):*** Ja jednak , mam nadzieję,żeAgaaa133 jest w ciąży i że wszystko będzie ok .Pozdrawiam Ciebie i Dziewczyny z Czerwca, buziaki pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Gość 102030 to raźniej nam teraz będzie ,może się uda??? bardzo bym chciała .A ile maszlat masz już dziecko?Pozdrawiam serdecznie :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Kasiaczek2015 dziękuję za kciuki ,niestety nie udało się :(( ale...może jeszcze się uda.... próbujmy dalej...widzę,że parę nas się tu spotkało... będzie nam raźniej... Ja też znowu kupię te testy owu i jeszcze mam ochotę kupić herbaty Femitea czytałam o nich na necie co myślicie?? to zioła , więc nie zaszkodzą ,a może coś pomogą??? Kushina też tak myślę,że mimo wszystko warto używać testów owu , bo ja też myślałam,że już jestem po owu a jak się okazało miałam ją później... Agaaa133 a co u Ciebie jak się czujesz?? Buziaki Pozdrawiam Was serdecznie Dziewczyny,miłego wieczorku :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirti
Nie wkleilo mojej wiadomości..przeskakuje z czerwca wiec 2 cykl staran choc poprzedni próby dopiero chyba po owulacji a teraz juz z pelna obserwacja i testami owu. Ostatnia @ 27 wrzesień, cykle 25 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane, ja też już byłam na majowym forum i miałam zostać mama ale w 4 tygodniu piękny czar prysnal nastąpiło tzw samoczynne poronienie masakra, miałam tak mocny okres ze co chwilę byłam w ubikacji. teraz mamy za tydzień ślub ale cały czas się staramy może ten stresik przed ślubem, pewnie wszystko się ułoży. wtedy byłam taka szczęśliwa a tu od razu krew jak grom z jasnego nieba. a co tam u was Jak się czujecie? mam 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Ja planowana @ mam dostać za 5 dni, ale mam nadzieję że nie przyjdzie.. Jestem już po 1 poronieniu w 11 tyg o dziecko staraliśmy się 7 miesięcy dla mnie to było tak jak 7 lat bo bardzo pragnę zostać matka i dać dziecko mojemu mężowi bo wiem jak wiele dla niego znaczy rodzina. Niestety się nie udało.. Ciążę straciłam 17 września:( starania zaczęliśmy po 10 dniach nie słucham lekarzy bo każą czekać pół roku.. Jak dla mnie to za dużo :/ jestem zdania że jak organizm nie będzie gotowy na ciążę to jej nie przyjmie i tyle.od kilku dni pobolewa mnie podbrzusza mam dużo sluzu i nabrzmiale piersi i ogólnie czuje się osłabiona właśnie takie objawy miałam w pierwszej ciąży nie wiem czy to hormony czy może się udało faktycznie, bo ponoć po poronieniu jakieś 3-4 miesiące jest się bardziej płodną.. Ile w tym prawdy to nie mam pojęcia ale nie będę czekać z założonymi rękami i czekać na nie wiem co bo latka lecą a ja CHCE BYĆ SZCZĘŚLIWA więc nic złego nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju111
Część dziewczyny... Bardzo bym chciała do was dołączyć. Niestety musze poczekać ze staraniami. Jestem 3 tygodnie po poronieniu. Najchętniej juz bym się starała o maleństwo ale lekarz wczoraj na kontroli stwierdził ze macica jeszcze się nie zagoiła. Radził tez czekać minimum 4 miesiące. Niestety nie dam rady tyle czekać.... Bardzo przeżywam stratę pierwszej ciąży i wiem ze kolejna pomogłaby mi podnieść się po tym wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
gosc321, mam jedno dziecko, i mam na karku 32 lata..stara dupa ze mnie :P ja nie uzywam testow owulacyjnych, bo mam cyclotest, komputer, ktory mi pokazuje dni plodne i te najbardziej plodne(czyli podczas ktorych ma odbyc sie owulacja).. ja wlasnie dzis zaczynam kolejny cykl :) zobaczymy, czy za ok. 14 dni proby sie powioda ;) gosc z 20.35, przykro mi bardzo, ze stracilas malenstwo..:( ale nie poddawaj sie, widocznie tak musialo byc. Niedlugo na pewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 u mnie w czwartek miałam bardzo obfite krwawienie, a w piątek tylko lekkie plamienie, a wczoraj to już czysto, więc mam mały, malutki cień nadziei że może jednak się udało :-) ale dowiem się wszystkiego jutro u lekarza... Witam nowe dziewczyny i życze powodzenia i przykro mi że to przeżyłyście takie tragedie, teraz może być tylko lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gość (wczoraj 22;21) Kochana też wiele przeszłaś :((( współczuję bardzo ,ale na pewno teraz będzie dobrze, 3mam mocno również za Ciebie kciuki . 5 dni to już niedługo !!!:))a masz jakieś objawy Kochana???Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ju111 Kochana :(( tak mi przykro , ale głowa do góry będzie dobrze uda się teraz :**** musi!!!!! Fajnie ,że tu jesteście Dziewczyny!!!:***:)) Jest nas coraz więcej!!!! Gość102030 to ja dopiero jestem stara du... ;) ,bo mam 33lata a niestety jeszcze nie mam dziecka :(((,ale mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno... Fajnie , że masz już dziecko, mam nadzieję , że w tym cyklu Ci sie uda :)) 3mam mocno za Ciebie kciuki!! Agaaa133 to super, jutro jestem z Tobą i napisz koniecznie po badaniu co powiedział ginek. Pozdrawiam serdecznie,powodzenia :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny mam taką propozycję co Wy na to ??? Dziewczyny ,które nie jesteście podpisane tzn jesteście jako gość może jakiś nick podacie swój???chodzi mi oto , że łatwiej Was będzie odróżniać? ale to tylko moja propozycja :) Pozdrawiam serdeczne ,miłego wieczorku :))) Fajnie , że nas tu coraz więcej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytka90
Cześć dziewczyny. To ja gość z wczoraj 22:21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytka90
Cześć dziewczyny. To ja gość z wczoraj 22:21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytka90
Cześć dziewczyny. To ja gość z wczoraj 22:21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytka90
Dziękuję za miłe słowa wsparcia :) Co do objawów to czyje się tak jak przed poprzednią ciąża tzn ból brzucha (takie napięcie) dokładnie 8 dni po owu czułam ból i kłócie w jajknikach do tego wzdęcia dziwny posmak w ustach i dużo śliny oraz dużo sluzu w miejscu intymnym a także bolesność i nabrzmialość piersi. Nie wiem czy sobie wkrecam ale naprawdę odczuwam takie rzeczy.. Z niecierpliwością czekam do terminu @. Mam nadzieję że nie przyjdzie i że znowu dla mnie zaświeci słoneczko oby już tak naprawdę a nie na chwilę.. Wszystkim panią życzę powodzenia :) Przepraszam za spam ale coś mi się poplątało i kilka razy dodało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
gosc321, na pewno sie uda! trzymam mocno kciuki. mam przeczucie, ze ten miesiac bedzie owocny :) trzymam mocno kciuki ze testujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny coś się dzieje z naszym tematem, pisałam do was wcześniej i w ogóle nie ma mojej wypowiedzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny!witaj Zytka90 to chyba sie udało:-)3mam kciuki za Ciebie,na pewno tym razem bedzie dobrze:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gośc102030 dziekuje,oby tak bylo by nam sie wszystkim udało.A ja dzis bylam po testy owulac.,kupilam tez folika,ale tej herbatki femitea nigdzie nie bylo!w zadnej aptece,ani w sklepach zielarskich ,trudno przeczytalam sklad i kupie moze korzeń lukrecji. Bede tez pic dzika roze i miete ,bo to ma w skladzie. AGA 133 nieraz ciezko cos dodac,a co u ciebie?3mam kciuki za wizyte u gina dzis:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gośc102030 dziekuje,oby tak bylo by nam sie wszystkim udało.A ja dzis bylam po testy owulac.,kupilam tez folika,ale tej herbatki femitea nigdzie nie bylo!w zadnej aptece,ani w sklepach zielarskich ,trudno przeczytalam sklad i kupie moze korzeń lukrecji. Bede tez pic dzika roze i miete ,bo to ma w skladzie. AGA 133 nieraz ciezko cos dodac,a co u ciebie?3mam kciuki za wizyte u gina dzis:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do poradni gin, była bardzo nie miła pani i powiedziała że mi karty nie odłoży, bo nie pamiętam swojego nr karty i muszę przyjechać, ale najlepiej żeby jak najwcześniej, bo ona tak chce, przecież ja też do cholery pracuje i nie mogę przyjechać o której jej się podoba, powiedziałam jej że będę po 14stej i tak dwie godziny się zwalniam z pracy -nie mogę wziąć wolnego, bo wszystkie dni wolne mam wykorzystane, przepraszam że nie na temat ale mnie ta pani zdenerwowała gość321 boje się tej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek 2015
Dziewczyny ale pogoda straszna, ja nigdy nie słyszałam o tej herbatce, jak raz byłam u swojej gin i mówiłam jej ze planuje zajść w ciążę to ona dała dla mnie i męża witaminy ale to było trochę temu i teraz tez kupiłam sobie witaminy dla planujących myslałam żeby brać folik ale przez ten stres, gorzej jem i zaczęły mi się paznokcie łamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemzegdziesnanasczekasz
Dzień dobry.Może z Wami będzie mi raźniej.Staramy się o dzidzie nadchodzi właśnie 3 cykl naszych starań.Jeszcze w sobotę myślałam,że się udalo test pokazał cień kreski jednak 3 kolejne ostatni dzis rano nie maja nawę cienia z cienia tamtego cienia.mam 33lata mąż po 40 więc czas ucieka.Mamy 12 dziecko o drugim zaczęliśmy myśleć dwa lata temu jednak poważne starania rozpoczęliśmy dwa miesiące temu.teraz poczekam jeszcze dwa dni na @ i później znów zabieramy się ostro do pracy.O pierwsze dziecko staraliśmy się około roku.Myślałam,że tym razem pójdzie szybciej.Przestalam palić,biorę folik,mąż zażywa witaminki.Wpadam w rozpacz na widok kobiet w ciąży i małych dzieci.Czułam,że to już to!!Jednak testy mówią same za siebie i ból brzucha zwiastuje zbliżającą się wielkimi krokami @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133:-(wierze Ci,ze bylas zla i nie dziwie sie,w takich syt.powinna przyjac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj wiemzenanasgdziesczekasz,to podobnie jak u mnie,mamy wiele wspolnego:-)ja tez mam 33lata,maz 44..to nasz 4cykl..tylko niestety my nie mamy w ogole dziecka:-(.Fajnie,ze tu jestes.Ja tez biore folik i testy owu kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
hej :) widze, ze sporo nas tu w podobnym wieku :) ale dzis zimno ..brrrr... ja dzis tylko na chwile..spiaca jestem jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×