Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

justynka1986 ja już zrobiłam dwa testy obydwa mają dwie kreseczki :-) ale miałam też okres, krótszy niż zwykle i ginka mi powiedziała, żebym się tym nie martwiła, nie które kobiety tak mają i kazała mi się zapisać na usg na 23.10, żeby sprawdzić czy jestem w ciązy czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje wam coś to kółko wzajemnego wsparcia? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny:-) Agaaa133 ale masz fajnie,ze juz te 2kreseczki:-).Justynka1986 dziekuje za mile slowo:-)pozdrawiam Cie serdecznie,buziaki:-* Miłego Dnia Dziewczyny,juz prawie weekend:-)! GOŚĆ to nie kółko wsparcia a wspólny temat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś321
Jasne,ze nam sie nalezy odpoczynek Justynko1986:-)pozdrawiam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,co tam u Was??Agaaa133 jak sie czujesz?Mirti,co u Ciebie?Paulinko30?jak sie czujecie?Ja ide dzis do fryzjera:-)chce sciac wlosy ..pozdrawiam,milego weekendu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Gość321 kiedy planujesz testować? Ja chyba jutro sprawdzę ale bez większej spiny bo do @ od jutra 4 dni, kupi dzisiaj test o czułości 10 i zobaczymy. Jak nie jutro to może w kolejnych dniach cos pokaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość321 kiedy planujesz testować? Ja chyba jutro sprawdzę ale bez większej spiny bo do @ od jutra 4 dni, kupi dzisiaj test o czułości 10 i zobaczymy. Jak nie jutro to może w kolejnych dniach cos pokaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jedynym innym niż zwykle uczuciem jest mocny bol piersi pojawił sie zaraz po owulacji a standardowo pojawia sie na kilka dni przed @, ale prawda tez i taka ze doszukuje sie czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Mirti , ja narazie czekam na owulację dopiero.... dziś robię pierwszy test owulacyjny...ciekawe jaki wyjdzie...a wczoraj były staranka :) ale wczoraj to był 9dc dopiero... , a dzis 10ty więc... może być negatywny...w tamtym miesiącu test owu z tego co pamiętam był w 11dniu... A @ dopiero jeśli by się nie udało powinnam dostać 2 listopada..., więc daleko jeszcze... 3mam kciuki za Ciebie , skoro masz takie objawy to może się udało?? :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Tzn. w 11dniu był test owu pozytywny.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1981
Ale macie super dziewczyny, ze wiecie kiedy macie owulacje, u mnie dzisiaj 17 dc i testy negatywne, nie wiem czy wogole owu sie pojawi no i nie wiem kiedy mam miec @, oczywiscie i tak sie staramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość321 wczoraj spędziłam cały dzień w łóżku, bardzo źle się czułam :-( bo rano musiałam jechać ważne sprawy załatwić i wyszłam bez śniadania, ale kupiłam sobie jogurt, a i tak dopadły mnie straszne mdlości :-( dzisiaj już zjadłam rosołek i czuje się jak narazie ok :-) a i zauważyłam że pojawiły mi się żyły na piersiach, więc z niecierpliwością czekam na piątkowe usg :-) Mirti trzymam kciuki za ciebie, żeby ci się pojawiły te wymarzone dwie kreseczki :-) http://zapodaj.net/2eafd9496831f.jpg.html link do moich dwóch kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam je na początku października, ten jeden jakoś się rozmył, nie wiem czemu... była wcześniej kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a czy wy macie regularne cykle? Ja mam 24 lata , trzeci cykl starań, dzis 22 dc. Ale okresy mam bardzo nieregularne. Raz nawet miałam cykl 45 dni!! Jestem w trakcie badań. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ola ! U mnie dzis 18dc i test owu negatyw. A stosujesz moze testy owu lub mialas robiony monitoring cylku? Zawsze masz tak dlugie cykle? U mnie to jest tak ze chormony musza sie uregulowac, tak sadze, bo tak naprawde nie wiem kiedy mam miec @. Z tym ze ja jestem po porodzie i kp i przez ten czas@ nie mialam. 1,2 mialam lekkie plamienie, to wszystko. Pozostaje mi tylko czekac no i sie starac oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1981
Wyzej pisalam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeee tylko raz miałam taki dlugi a rak to 28. 39, 30, 36 różnie. Dopiero teraz zobaczę na usg czy byla owulacja, we wtorek mam wizytę. Biorę cyclodynon który trochę mi reguluje, poczytajcie o nim, podobno pomaga zajść właśnie przez to ze reguluje hormony. Dziewczyny a jest w ogóle szansa zajścia przy nieregularnych cyklach, czy bez uregulowania ani rusz? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiejszy test z 1 krechą, ale jeszcz min 4 dni do.@ wiec jutro rano zrobię kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,wczoraj mnie tu nie bylo.Witaj gosc1981 ja jez robie testy,wczoraj mialam pozytywny a to 11dc.Jasne starajcie sie,podobno testy nie zawsze sie sprawdzaja.3mam kciuki za Ciebie! AGAAA 133 czuje,ze u Ciebie ciąża jak nic:-)!Rosołek Cie wzmocnił.Do piątku niedaleko:-),ja jestem w trakcie starań..3mam kciuki za piątkowe usg:-)!Gosc ja mam regularne cykle co 26dni,badania wszystkie ok,33lata..a jakos sie nie udaje:-(to 4cykl staran..Mirti 3mam kciuki mocno,chyba za wczesnie testowalas.Milego Dnia Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się tu można uśmiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośc321 jesteś w trakcie starań, więc mocno trzymam kciuki, żeby ci tym razem się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziekuje Agaaa133 chyba jednak zostaniesz na mamach na czerwiec,tam wiecej nawet chyba zagladasz:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna266
Chętnie dołączę. Starania i owulacje mam za sobą. Okres powinien pojawić się ok 24. Takze czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośc321 kochana zostanę z tobą i trzymam kciuki, żeby ci się udało :-) chociaż tu u nas cisza, dziewczyny czasu nie mają pisać... Witaj Justyna266 a może jednak zamiast okresu dwie kreseczki wolałabyś ujrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna266
Oczywiście ze tak. Taka mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja też czekam na odpowiedź, czy będę mamą na lipiec. Powiedzcie mi, jakie forum proponujecie na okres ciąży? Z wcześniejszym dzieckiem byłam na mamazone.pl, ale już tam forum zlikwidowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka2015
Dawno mnie nie było. Widzę, że coraz więcej nas tu jest :) ja też teraz czekam albo okres albo upragnione dwie kreseczki. U mnie ok 25 się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×