Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

gość321 - termin @ mam na sobotę, ale już nie mogę wytrzymać i chyba jutro zrobię test. A objawy zaczęły mi się pojawiać co kilka dni inne. Najpierw miałam takie kłucie w podbrzuszu kilka dni po współżyciu i było ono tak silne że aż promieniowało mi na nogi :( no i pojawił się ból piersi i stały się one nabrzmiałe ( dodam że po poronieniu całkowicie zniknął mi ból piersi przed @ a teraz się pojawił pierwszy raz od czerwca), teraz mam tylko bóle menstruacyjne, ból piersi, kłucie w jajniku i czasem zakręci mi się w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
No ale skad wiesz ze po dniach plodnych? Z tego co pamietam mialas isc sprawdzic czy w ciazy jestes . Jak nie jestes to okres i dni plodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 jutro idę na usg, ale dzisiaj rano zrobiłam test i jest jedna kreska, więc nie jestem w ciąży. Okres miałam 7-9 października, cykl 28 dni, a owulacja była 20.10, właśnie kończą mi się właśnie dni płodne. Mój M. jest chory bierze antybiotyk od 3 tyg. więc dopóki mu nie przejdzie, starać się nie będziemy następna @ będzie 4.11, a owu 17.11, więc za 3 tyg zaczynamy starania, jeśli M. wyzdrowieje... Zresztą zobaczymy co mi jutro po USG powie lekarz, może jest ze mną coś nie tak... bardzo się boję o to wszystko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak 7 pazdz. Okees mialas to masz szanse na lipiec sie zalapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Aga133 o godz .12:36 dzis to nie ja pisałam!ktoś sie za mnie podszywa!!tylko nie wiem w jakim celu!AGA133 poczekaj na usg,to na pewno wszystko wyjasni.A jesli maz bierze antybiotyki,to jasne nie ma co sie spieszyc.Nie martw sie,poczekaj do jutra:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Aleksandra 26 to mocno 3mam kciuki za jutrzejsze testowanie.Myślę,ze 1dzien przed @ mozna juz zrobic test:-),oby sie udało! A bierzesz cos?jakies witaminy?kwas foliowy?pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc321 Dziękuje kochana za słowa wsparcia :-) Ktoś się podszywa? jakim cudem? No i jak ty się kochana czujesz? Już po staraniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek2015
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było, je zaraz zaczynam dni płodne spróbuje z testami, może w tym msc się uda, fajnie że jest nas coraz więcej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 nie wiem,ja tamtego postu nie pisalam.Musimy sie wspierac,ja tez nie wiem czy nam sie uda..a to juz 4cykl:-(.Tak juz po staraniach:-)pozdrawiam.Kasiaczek2015powodzenia,przyjemnych i owocnych staran:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a sprawdzacie temperatury ciała? Ja przy dwóch ciążach już po kilku dniach miałam podwyższoną temperaturę, i trwało to do jednego miesiąca. Teraz, mimo że jestem po czterech dniach od ostatnich starań, mam podwyższoną do 36.9. Wiem, że to może być zbieg okoliczności, może mnie brać jakieś choróbsko, ale w poprzednich ciążach mi się to sprawdzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 Dziękuję za słowa wsparcia :) tak biorę Femibion Natal1 i tam już jest kwas foliowy , no i oprócz tego od 16-20dc duphaston i raz na miesiąc pimafucin (globulka dopochwowa) tak mi zalecił lekarz po poronieniu... Mam nadzieję że będzie dobrze i że tym razem się uda. Bardzo się boję........ każde ukłucie i ból nawet ten menstruacyjny, który podobno jest normalny powoduje u mnie stres..... :( A za WAS wszystkie trzymam kciuki żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - Ja nigdy nie mierzyłam temperatury, miałam inne objawy , jutro robię test :) Moje objawy które nie dają mi spokoju heheh :) : - piersi stały się obrzmiałe i bolące - kłucie w podbrzuszu które trwało chyba z tydzień - teraz tylko bóle menstruacyjne które pojawiają się i znikają - lepki, biały śluz - senność Każdy ma inne objawy, ja chyba przeleciałam po wszystkich forach dotyczących objawów heheh :) Trzymam za Cb kciuki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra to śluz też może być objawem? Od kiedy tak masz? Bo ja mam taki śluz jak bym miała dni płodne, ale to chyba za wcześnie by szukać takich objawów jak okres mam mieć dopiero 2 listopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek 2015
Gościu 321 dzięki co tam w ogóle u Ciebie?, pewnie, że musimy się wspierać, ja też biorę teraz witaminy elewit, ale jak mi się skończą to zmienię na symnatal pro baby myślę, żeby tak brać witaminy jeszcze z jeden miesiąc bo coś paznokcie zaczynają mi się łamać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dzieki za slowa wsparcia- u mnie calkiem galancie :) byly przytulanki i setduszkowanie teraz czekam na testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - tak jak najbardziej może być śluz, właśnie podobny do tego który występuje w dniach płodnych, tyle że ja mam bardziej lepki niż zazwyczaj. Niewiem czy może tak wcześnie się pojawić jak u Cb no ale każda z Nas ma inaczej :) musisz jeszcze troszkę poczekać żeby się upewnić....... ale to czekanie właśnie jest najgorsze :P ja powinnam dostać @ w sobote ale już nie mogę wytrzymać i zrobię jutro rano i dam WAM znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka2015
Aleksandraaa 26 trzymam kciuki ;) ja też już nie mogę wytrzymać z tym czekaniem, strasznie mi się dłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Aleksandra nie rob jutro.to zawczesnie!!! Bedzie negstywny i sie tylko zdolujesz... jesli planowany okres masz na sobote to test rob w niedziele z pierwszego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 - za późno już zrobiłam............... UDAŁO SIĘ!!! JESTEM W CIĄŻY!!! Mojej upragnionej :) 2 kreski , choć jedna trochę bledsza ale jest!!! :) Ale się cieszę :) Zuzka2015- dzięki :) Kochana a Ty kiedy masz termin spodziewanej @??? Trzymam kciuki żeby i Tobie się udało i WAM wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Aleksandra gratulavje!!!! :) kiedy mialas ostatnia @ ? Lapiesz sie jeszcze na czerwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 - Dziękuję bardzo :) ostatnią @ miałam 27.09. i według moich obliczeń termin będzie na 2 lipca, no ale ja nie jestem lekarzem więc to tylko moje przypuszczenia :) sssssstrasznie się cieszę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Pierwsza mama na lipiec! :D dobra wrozba i na ta dobra wrozbe proponuje tabelke- sukcesywnie bedziemy sie do niej dopisywac co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________wiek_______ktora ciaza______termin porodu Aleksandra26__26_________?_____________02.07.2015 (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość321
Hej Dziewczyny,znowu ktos sie bawi i podszywa sie za mnie podpisuje sie gosc321 jak ja.A wiec napisal godz 20:18,22.23 i dzis 10.21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość321
Nieprawdziwy gosciu321 wymysl sobie inny nick ,chyba ze tak Cie to bawi?Ale nie ma sie co przejmowac Jak Justynka 1986napisala ludzie chorzy zdarzaja sie wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość321
Znowu 11:15 to podszywajaca sie chora osoba.A wiec Aleksandra 26super,gratuluje Kochana ze się udało:-)!gosc ja nie sprawdzalam temperatury.Kasiaczek2015 witaj:-)to tez bierzesz witaminki:-),ja tylko kw.fol i wit. D od niedawna.Ja wczoraj robilam test owu tak z ciekawosci i dziwne to ale 4ty juz wyszedl jakby pozytyw miala ktoras z Was tak??Na łamiace paznokcie polecam odżywke w lakierze Eveline. TAK JUSTYNKA1986 ktos sie nudzi,ale najlepiej nie zwracac uwagi na niego mam nowy nick:-)jak cos jakos sie poznamy:-).Aleksandra26ale fajnie,ze Ci sie udało!:-)jeszcze raz gratuluje!:-):-*pozdrawiam,milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwygość321 - dzięki Kochana :) ale jestem pełna obaw że coś się znowu może stać, bo co innego zajść a co innego donosić :( już jedno maleństwo straciłam :( Dziewczyny które straciły ciążę nigdy nie będą w pełni cieszyć się z ponownej bo zawsze będzie im już towarzyszył strach...:( staram się myśleć pozytywnie :) gość- Aleksandra26, 26 lat, ciąża druga (w tym jedno poronienie), termin na 02.07.2015 (?) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość321
Aleksandra 26 b.mi przykro z powodu poronienia:-(,ale teraz bedzie dobrze,mysl pozytywnie:-*jestes mlodziudka!Ja mam juz 33lata:-(niestety i 4cykl staran..ciekawe kiedy sie uda i czy w ogole sie uda:-(.3maj sie cieplutko:-*:-*pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość321
Dziewczyny sorki,ze nie na temat,ale ta osoba podajaca sie za mnie przyznala sie do tego na forum mamy na czerwiec,ze nie moze zniesc,ze nie jest w ciazy tak jak pozostale dziewczyny..jacy ludzie sa mściwi,tylko co ja jestem winna?zreszta ja tez nie jestem w ciazy.A wiec gosciu odpusc sobie i nie zasmiecaj forum.Powodzenia w dalszych staraniach.Pamietaj,ze robienie komus na zlosc nic ci nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×