Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość23P
Dziewczyny moglybyscie mi pomoc? Wy bardziej doswiadczone jestescie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Mi zostało 6 dni do @. Mam jakieś objawy i wewnętrzne przeczucie, że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki, żeby @ nie przyszła i żebyście podczas testowania ujrzały dwie kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witajcie Dziewczyny! Justyna266 fajnida,ze do nas dolaczyłas,24 lada chwila :-)oby się udało! Agaaa133 fajnie,ze zostaniesz ze mna i z nami:-).Tak cos mniej dziewczyny pisza,ale przynajmniej mozna nadążyc;-).Zuzka2015 25ty tez juz blisko!a jakies objawy masz?? Promyczkowa24 super by było,gdyby się udało!3mam kciuki! A jakie masz objawy?Miłego dnia Dziewczyny:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka2015
Kurcze pisałam z telefonu i miało być 28 a nie 25 nie zauważyłam pomyłki (Nie lubię pisać na dotyku). Promyczkowa24 - oby Twoje przeczucie się sprawdziło ;) Będę trzymać kciuki. Ja w sumie na nic staram się nie nastawiać bo już drugi raz w ciągu miesiąca łapie mnie jakieś przeziębienie i kiepsko się czuję :( Wszystko się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Zuzka2015 28 prawie za tydzien,wiec zleci..ja termin @ miałabym dopiero na 2listopada,wiec jeszcze dalej..Dziewczyny,ktore robicie testy owulacyjne mam pytanie.Co oznacza jak 3dni z rzędu test jest pozytywny???mialam tak w tamtym miesiącu..Teraz poki co 2mialam pozytywne,ciekawe jaki dzis wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość321 - dzięki kochana, że do mnie zajrzałaś na czerwcówki i za twoje ciepłe słowa - ja za ciebie też mocno trzymam kciuki i wierzę, że tym razem na pewno ci się uda :) zajrzę tu na pewno 2 listopada, żeby ci pogratulować dwóch kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc321 ja też @ na 2 listopada :) Zobaczymy :) Mam nadzieję, że nam wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam teraz na czerwcówkach 2016 i poczytałam o poronieniu samoistnym i może miałam dwie kreseczki, a później okres to może mi się też to przytrafiło... :-( boje się tego usg, mdłości miałam 2-3 razy, a teraz zero jakichkolwiek objawów :-( poza tym że odrzuca mnie od słodkiego, a ja straszny łasuch jestem :-) a jak to nie była @ tylko poronienie samoistne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie ze to jednak poronienie, mimo wszystko trzymam kciuki. A kiedy masz lekarza? Moze by ci dal tabletki na podtrzymanie o ile jeszcze nie zapozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarz po @ i powiedziała, że mogę być w ciąży albo mogę nie być, w piątek idę na usg i się okaże wszystko, dwa testy miałam pozytywne, ale sama już nie wiem co myśleć, przez to wszystko nie mam w ogóle apetytu... zdjęcie moich testów http://zapodaj.net/2eafd9496831f.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaa133 ja trzymam kciuki zeby to byla ciaza kochana gosc321 ty to kochana myslisz o wszhstkich tez trzymam kciuki do 2 listopdaa zeby ci pogratulowac 2 kreseczek buzki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki, niestety nawiedziła mnie @ 2 dni przez planowanym terminem, szkoda, ale przede mną nowe starania, które również są przyjemne, powodzenia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gosc 14:32 teź 2listopada?to super!a jakie masz cykle,ile masz lat?to Twoja pierwsza ciaza?łatwiej by było jakbys miała jakis nick?pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Mirti moze to implantacja?zostan z nami:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 nie mysl negatywnie Kochana:-*:-*:-*będzie dobrze:-*:-*jestem z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321 oj zdecydowanie nie implantacja.. Wiadomo, szkoda ze sie nie udalo ale jak najbardziej zostaje akurat mam wizytę u gina 27 wiec niech zobaczy czy wsio ok, bo juz rok nie bylam. Teraz @ przyszla juz po 23 dniach wiec może da mu cos na wyregulowanie cykli. Trzymam za Was kciuki dziewczynki i oczywiście tu zostaje olejny cykl staran przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga czemu nie zrobisz testu teraz? Pokazujesz stare testy sprzed okresu...... robisz sobie chora nadzieje i masz beznadziejngo lekarza ktory karmi cie ta nadzieja- totalnie nieprofesjonalne Zrob test jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc321 założę nicka jak mi się uda z dzidziusiem ;) Dzień chyba taki najbardziej płodny miałam w niedzielę, więc cały weekend starań. Mam 27 lat, i mam już dwójkę dzieci. I odpowiadam od razu na pytanie, czemu w tak młodym wieku chcę od razu trzecie- dobrze się czuję w roli matki, spełniam się w tej roli, a moja 4 letnia córa błaga o siostrzyczkę (20 miesięczny brat jej nie wystarcza ;)). W poprzednie ciąże zaszłam od strzała, mam nadzieję, że teraz też się uda. Byle do 2 listopada ;) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Mirti,super,ze z nami zostajesy:-*:-*:-)! GOŚĆ rozumiem,fajnie ze masz juz dwójke dzieciaczkow:-)polubiłas bycie mama:-),to razem czekamy do 2go..Ja juz 4cykl..:-(z testami owu..pozdrawiam,do jutra Dziewczyny!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,ja juz po staraniach ;-)choc zrobie test owu dzis,bo mi zostala 1szt.Ale ciezki mam ten tydzien bo od 9lub 10do .19a nawet 20w pracy,wiec jak wrocilam do domu padnieta bylam,a tu akurat dni plodne..więc nie wiem czy sie udalo...Zmeczenie tez pewnie ma wplyw na zajscie w ciaze..Ale w tym miesiacu postanowilam odpuscic..A umowilam sie na 10do ginka..jakby przyszla @ to pojde moze mi cos przepisze..Pozdrawiam,milego dnia:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc321 dzieki ze nas bronisz ale szkoda własnie pisac do gosc bo o to mu chodzi musimy przeczekac i znow bedzie dobrze narazie bede milczec szkoda ze ktos taki jest wsrod nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Halo Dziewczyny?co tam u Was??Agaaa133 jak sie czujesz?Mirti??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestem tu nowa :) W czerwcu poroniłam ( poronienie chybione) była to moja pierwsza ciąża. Teraz z mężem staraliśmy się o maleństwo.... i chyba czuje że się udało. Mam kilka objawów które towarzyszyły mi przy pierwszej ciąży tj: kłucie w podbrzuszu, zawroty głowy, nabrzmiałe piersi. Od wczoraj kłucie w podbrzuszu zamieniło się w ból menstruacyjny który pojawia się co jakiś czas i znika. W poniedziałek nie wytrzymałam i zrobiłam badanie beta i wyszło 6,75 ale to było 6 dni przed terminem spodziewanej miesiączki. Jak myślicie jest jakaś szansa???? Strasznie się stresuje... :( dodam że mam problemy z tarczycą i to chyba przez nią poroniłam za pierwszym razem - teraz jestem pod opieką endokrynologa a tarczyca jest w normie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość321, justynkaa1986 - dzięki dziewczyny za wsparcie i stanie po mojej stronie - niestety muszę się z wami pożegnać :( wczoraj dostałam okres - to już koniec moich marzeń o kolejnym dziecku... czuję taki ogromny żal i ból... trzymajcie się ciepło, trzymam za was mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Agaaa133 co sie stało???czemu jestes zalamana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Aleksandra 26 ,wszystko wskazuje na to,ze sie udało:-),a kiedy masz termin @?Od kiedy masz te objawy??To 1wszy cykl staran?Fajnie,ze z nami jestes:-)pozdrawiam. ALEX 35 b.wspolczuje:-(:-(wiem,co czujesz:-(:-(.Jestem z Toba:-*:-*.Dziekuje Tobie rowniez za wsparcie Kochana.Pozdrawiam Cie i ściskam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×