Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość rita1310
gosc321 nie dołuj Tobie się uda i nam wszystkim się uda.Później razem będziemy narzekać na nieprzespane noce i bałagan w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc321 kochanie a co to za smutki nie wolno ci myslec i porownywac ze tez tyle bedziesz czekac tobie sie uda w tym miesiacu i koniec trzymam kiukasy słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Ju111 nie wiem,co doradzic chyba maz ma racje,ale rozumiem tez Ciebie:-(.. Agaaa133 dzieki Agus:-),3maj kciuki za mnie.,moze w końcu sie uda..Witaj Alex35 milo mi,dziekuje za te słowa ja tez 3mam kciuki za Ciebid 20go dobrze pamietam?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 dziekuje Agus:-*:-* Witaj Alex35 i Justynka1986 jestescie kochane:-*:-*dziekuje za mile slowa i kciuki,pozdrawiam Was serdecznie:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj gosc (dzis 14:49) jasne,fajnie ze do nas dołaczyłas:-).Moze jakis nick wymysl,bedzie łatwiej. Zatem witaj Rita1310:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcóweczka 09
A zatem to mój nick, mam pytanie: Wspomagacie się jakimiś specyfikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
:) Witaj lipcóweczka 09, ja biorę kwas foliowy Folik, olej lniany od niedawna, a dziś kupiłam wit.D i tyle , staram się w miarę zdrowo odżywiać.A Wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Miłego wieczorku Dziewczyny,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witajcie Dziewczyny,milego Dnia:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gośc321 :-) humorek dopisuje? :-) ja mam dzisiaj mdłości, ale to chyba od tego męczącego kaszlu, chociaż może jest tego inny powód :-) a śniadanie dzisiaj na słodko - deser czekoladowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcóweczka 09
Ja w pierwszej ciąży stosowalam olej z wiesiołka. Teraz póki co kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 a staram sie,by humor dopisywał choć jest ciężko:-(.Smakołyki zajadasz:-)i b.dobrze!Ja myskae,ze mdłosci to powod ciaży w 100%:-)!Pozdrawiam. LIPCÓWECZKA 09 ja olej z wiesiołka stosowałam parę dni,ale nie zauważyłam wiecej śluzu..a Ty długo go stosowałas?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc321 ja trace już głos, więc chyba mnie rozłoży całkiem :-( Lipcóweczka ja teraz też biore tylko kwas foliowy, nic więcej nie stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala25
Cześć dziewczyny :) Też do Was dołączę. To będzie mój 3 cykl starań, poprzedni wydłużył się o 9 dni choć od roku miałam @ co do dnia. Stosuje Vitaminer z kwasem foliowym i olej z wiesiołka, bo nie obserwuję o siebie śluzu płodnego. Mam nadzieję, że ten miesiąc będzie dla nas owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 moze jakas grypa Cie zaatakowała?uwazaj na siebie.A mam pytanie,jesli okaze sie,ze jestes w ciazy,to zostajesz u nas?czy na Mamach na Czerwiec?:-)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Olala25 :-)fajnie,ze z nami jestes,oby nam sie udalo:-).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita1310
Cześć dziewczyny.Ledwo żyje,jakiś wirus paskudny totalnie opanował moje ciało,a o L4 nie mogę nawet pomarzyć.Na szczęście od wczoraj jest @ wiec odliczam dni do nowych starań :) Powiedzcie ten wiesiołek to poprawia jakość śluzu zauważalnie i szybko?Może moim problemem jej zbyt mala ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala25
Witaj gość321 :) rita1310 czytałam, że wiesiołek zwiększa ilość śluzu, ale na pewno trzeba też pić dość dużo wody, żeby miał z czego się naprodukować. Jeśli chodzi czas, jaki trzeba go brać by zobaczyć efekty - jedne dziewczyny widzą już w pierwszym cyklu, a inne w 3-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,Rita1310 ja uzywalam 1butelke oleju z wiesiołka,ale nie zauwazylam,by wiecej bylo śluzu...Agaaa133rozumiem,fajnie jak z nami bedziesz:-).Ja starania zaczynam od dzis:-)choc to za wczesnie,ale chce by sie udalo w tym miesiacu dlatego mysle by codziennie sie starac,moze w koncu sie uda??Milego Dnia Dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 nie wstawił sie cały post.Miałam na myśli to,że fajnie jak z nami zostaniesz:-).Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Cos tu cichutko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc321 ja też trzy dni wcześniej zaczęłam starania, a później mi się mąż rozchorował i nie było starań wtedy kiedy była największa szansa, ale mimo to chyba się udało, będę wiedziała 23.10. O 17stej mam usg :-) a jeśli się udało to termin mi wypada na 17.06.2016, jeszcze tydzień nie pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina30
Czesc dziewczyny mam na imie Paulina od kwietnia staram sie o druga dzidzie corka ma 9 lat . Od 2 dni spoznia sie miesiaczka a test wskazal 2 kreseczke blada 29 ide do lekarza bede wiedziala czy sie udalo ciesze sie ale nie zapeszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Agaaa133 to juz niedlugo 23:-)zleci,zobaczysz:-*:-*.A mojego meza cos glowa boli,wiec..ciekawe co z tych staran bedzie...Super jakby Ci sie udalo:-)na czerwiec,ale zostan z nami:-). WITAJ Paulina30,fajnie ze z nami jestes.A czyms sie wspomagasz?np.jakies witaminy,itp?Ja od lipca sie staram:-(pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirti
Witajcie dziewczyny mnie tez cos rozlozylo...wiec sie kuruje. Na szczęście to jedynie przeziębienie... Mój planowany termin @ to 22 październik, myślicie ze w weekend mogę zrobić jakiś tescik o czułości 10? Wiem, ze najlepiej poczelac no ale cierpliwość nie jest moja najmocniejsza strona.. Owu byla kolo czwartek, sobota max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina30
Brałam clostilbegyt i inofolic od kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Mirti mysle,ze za wczesnie na test,poczekaj do dnia @ wiem,ze to trudne,ale teraz test moze nic nie pokazac.Paulina30 a to jakies tabletki na recepte?Milego wieczoru Dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus 133 poczekaj do 21 bo ja zrobiłam 3 przed i negatywny był wiem ze to niee jest proste ale 5 dni zleci szybko ja dodatkowo mierzylam temperature mirti trzymam kciuki masz na 22 10 a ja miałam na 22 09 i nie przyszła oby ci przyniosła ta data szczescie kochana gosc 321 słoneczko pozdrawiam cie fajnie ze jestes paulinka gratulacje ja poszłam 23 dni po terminie @ i było pieknie widac pecherzyk ciazowy zycze ci tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×