Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość jamarianna
Dziewczyny, pomożecie? Odebrałam właśnie wynik morfologii i bad moczu. Morfologia ok, mocz generalnie też, ale mam 'pojedyncze' bakterie... Wiem, że nie powinno ich być. Wizytę mam w czwartek, więc się dowiem co robić, ale może któras z Was miała podobną sytuację i coś mi rozjaśni? Bo się zaczęłam stresować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ja tez narazie 1kg na plusie ale tylko 2razy mnie wazyli..a czuje jakby wiecej bylo.Ja tez w 13tygodniu,ale mam jeszcze nudnosci:-(jesli chodzi o wspolzycie nadal nie mam ochoty..a Wy?3mam kciuki Mimi za prenatarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna nie martw sie,mysle ze pojedyncze bakterie to nic zlego,pewnie dr.przepisze jakies tabletki.Teraz nie mialam bakterii w moczu,ale z 2lata temu tak,to jakas infekcja .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jamarianna, jeśli bardzo się stresujesz to zadzwoń do lekarza powiedz że masz wizytę w czw ale wyszły ci takie bakterie i czy jest konieczność przyspieszenia wizyty.Od tego jest ginekolog. Jak mnie coś niepokoi to pytam.Po rozmowie z nim z pewnością się uspokoisz. Też bym wolała,żeby waga stała w miejscu a tu już kilogram na plusie a co będzie dalej :( Zawsze dbałam o wagę i ważę się regularnie codziennie z rana więc jak już raz zobaczyłam pół kilo więcej,potem drugi raz to już nerwówka. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość321 U mnie libido zawsze było wysokie i jest takie nadal choć z obawy przed częstymi skurczami nie kochamy się już codziennie jak kiedyś tylko tak dwa razy w tygodniu.Lekarz niby pozwolił ale jednak się boję i wolę nie tak często. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jamarianna nie denerwuj się wydaje mi się że to nie będzie nic groźnego. Możesz zadzwonić do lekarza i zapytać co to oznacza,ja też wkoncu muszę iść na badania żeby wynik odebrać przed wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Dzięki Dziewczyny :) przyspieszyc wizyty sie nie da bo jutro swieto, ale sprobuje ponekac lekarza telefonami ;) poczytalam o tych pojedynczych bakteriach i nie musza nic zlego oznaczac. Ale czlowiek od razu panikuje jak cos odbiega od normy. Mimi, kilogram to prawie nic! To duzy obiad hihi, gdybys nagle z 5 przytyla to byloby za duzo a tak wszystko ok :) Gosc321, u nas tez z seksem ok, czasem mam obawy, ale nic zlego sie nie dzieje po, wiec sobie nie odmawiamy 3-4x w tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
U mnie Maluch 37,7 mm w 10 tygodniu. Aha, i mój lekarz określa wiek ciąży po wielkości płodu, bo wg terminu OM jestem w 13 tyg, ale miałam potwierdzoną owulację monitoringiem w 22 dc dopiero. Dlatego mój prowadzący ciążę określa wiek ciazy po rozmiarze Dzieciątka :-) - i w ten sposób jestem w 11 tyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Aha, libido zerowe, ale to dobrze bo zakaz mam a kg do przodu 3 !!! Muszę się pilnować bardziej. A to przez to że mam polegiwać jak najwięcej, mąż zakazuje cokolwiek robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mageliza1987 to chyba każdy lekarz ma jakieś swoje sprawdzone sposoby na określanie który to tydzień.U mnie wg usg i wg OM jest równe 13 tygodni,dziecko mierzy ok 6 cm.A owulacje miałam też dość późno bo ok 19 dc Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Mimi właśnie to świadczy o tym że nie ma co porównywać wielkości dziecka, bo każda z nas ma inny organizm, zagniezdzenie zarodka trwa w kilkudniowych odstępach, różne są owulacje itd. Byle w normie :-) mimi, kiedy masz prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi powodzenia na badaniach ;) 3 mam kciuki !!:) jamarianna- tez uważam ze nie powinnaś sie martwić aż tak jeśli np nie piecze Cie nic przy siusianiu to ni jest zle aczkolwiek nie mozna tego lekceważyć ;) Co do libido to rożnie u mnie bywa czasem mam ochotę większa a czasem wcale :P Jak tam pogoda w waszych rejonach ?? U mnie od wczoraj śnieżek Sie pojawił dzis -6 ale pare dni temu było -15 brr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mageliza1987 ,tak masz racje porównywanie jak już widać na naszym przykładzie nie ma sensu bo dzieci różnie rosną i zależy też od zapłodnienia,zagnieżdżenia i jeszcze długości cyklu. Badania mam w sobotę dopiero.Już się nie mogę doczekać. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Airina U mnie pogoda taka przyjemna zimowa.Mroźno,śniegu trochę jest i nawet słonko dość często ostatnio się pojawia :) Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
U mnie na Śląsku też aura zimowa :-) -5, mało śniegu, ale biało jest. Zima ma swój urok :-) Ja w czwartek do mojej ginekolog po skierowanie na prenatalne, musi od nowa zrobić zdjęcia, opisać bo mam 28 lat i musi jakoś uzasadnić bezpłatne badania. W sumie dziwi mnie to, bo mam stwierdzoną mutacje genu protrombiny MTHFR i 4 stracone ciąże.. No ale.. taki jest NFZ a ja będę miała okazję podejrzeć malucha :-) a w poniedziałek 11go już Te prenatalne. Obawiam się, ale jest konieczne.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti1906
Ja bylam dzis na badaniu. Z maluszkiem wszystko w porzadku. Wyniki w normie. Ladnie rosnie :) prawdopodobnie bedzie chlopak :)nastepna wizyta za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti gratulacje !!:) niech rośnie zdrów :) mageliza1987- a z jakich okolic śląska jestes ??:) 3 mam kciuki za badania !! Musi byc dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mageliza1987, tyle przeszłaś, lekarze wiedzą jakie są zagrożenia a mimo to trzeba coś tłumaczyć... Nie rozumiem :( ale trzymaj się, tym razem musi się udać :) dotarłyśmy już tak daleko :) Beti1906, gratulacje :):) oby tak dalej! U nas za oknem od kilku dni takie mrozy, że ciężko oddychać, ale za to jakie cudne słońce codziennie, aż się chce wstawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacyjna Mama
Witam, ja mam niski poziom cukru we krwi, ale łapę się na ostatnie punkty normy. Efekt jest taki, że jak złapie mnie głód to robi mi się słabo, muszę słodzić herbatę by jakoś się rozkręcić lub od czasu do czasu zjeść coś słodkiego. Najgorsze jest to uczucie osłabienia. W dodatku mam zmienne zachcianki, apogeum zachcianek, jednocześnie na słodkie i słone. Cieszę się, że już 12 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Dziś ja zaszalałam i pojechałam do szpitala. O rana dziwnie bolał mnie brzuch, bardzo nisko i kłująco, nic nie dawaly zmiany pozycji. Mój lekarz kazał z każdą wątpliwością i bólem jechać do jego szpitala. No to siedzę na solcu. Od razu mnie przyjęli, lekarz zbadał, zrobił usg i wszystko jest z dzidzią ok, pobrali mi mocz jeszcze raz do badania, bo może to ten pęcherz mi dokucza. I teraz czekam na wyniki. W sumie jestem tu dopiero może z 45 min. Uff, strachu się najadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamadwóchsynków
Nom ja mam termin na 2 lipca jestem w 15 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamadwóchsynków
Jeszcze nie wiem co będzie dowiem się 3 lutego obojętne co będzie i może być syn i córka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo a jak nazywa się twój lekarz na Solcu? Też tam chodze i tak z ciekawości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jamarianna to dobrze ze wszystko ok z dzidzia i dobrze że nie musiałaś czekać na przyjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny, ja niestety niskie libido mam cały czas... i boję się nawet współżyć , choć lekarka powiedziała , że nie ma przeciwwskazań..., ale skoro nie mam ochoty to bie zmuszam się też :). Już niby 13 tydzień, więc 4miesiąc a póki co nadal trochę mi niedobrze... :(( a najgorzej mam ze spaniem :(( , jakoś niewygodnie mi się śpi :(( i budzę się 3 lub nawet więcej razy :(( AAA Ja też jestem ze śląskiego tzn. z Zagłębia bardziej :) Pozdrawiam miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wakacyjna Mama Mamy chyba ten sam problem z cukrem.Muszę bardzo przestrzegać regularnych posiłków bo ostatnio jak zrobiłam za dużą przerwę między kolacją a śniadaniem to słabo mi się zrobiło i prawie zemdlałam.Ile masz cukru ? Mnie jak spada poniżej 70 to mi słabo i mam ciemno przed oczami i zaburzoną koncentrację.Mam na szczęście w domu glukometr i czasem sobie mierzę żeby nie dopuścić do spadku cukru. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gosc, udał mi się dostać do Mariusza Wójtowicza, ale chodzę do niego prywatnie, tylko awaryjnie i do porodu mam bywać na solcu. Dziewczyny mi ochota na seks to dziś przeszła całkiem... Nadal mnie pobolewa ten dół brzucha po bokach i dopiero jak mi jutro dr W. powie, że ok, to może się w weekend skuszę ;) Dziś byłam na solcu pierwszy raz, razem z badaniami i wypisem trwało to niecałe 2h więc bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaa 26
Dziewczyny a ja piszę do Was z innym problemem a mianowicie czy Was też tak strasznie swędzi brzuch i dół pleców????? No masakra nie mogę przestać się drapać. Na rozstępy używam Bio Oil. Wizytę mam we wtorek , w sumie już niedługo to się zapytam lekarza ale najpierw chciałam się dowiedzieć czy Wy też tak macie??? gość321 - ja też się budzę kilka razy w nocy bo nie mogę spać, myślałam o kupnie takiej poduszki do spania dla kobiet w ciąży ale niewiem czy to coś da. Miała któraś z Was taką poduszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandraaa 26 Mnie swędział brzuch jak stosowałam oliwkę w żelu,miałam nawet małe krostki zmieniłam na balsam dla kobiet w ciąży.Po tym już mnie nie swędzi. Bio Oil o ile wiem też ma konsystencje oliwki i to może być przyczyna.Spróbuj zmienić na balsam. Również budzę się w nocy i od razu muszę iść do toalety ze względu na pęcherz.Jak już się obudzę nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji bo często spałam na brzuchu a teraz mnie uciska mimo że brzuch mi jeszcze nie wystaje za bardzo to jednak taka pozycja już nie jest wygodna.W ten weekend mam zamiar zamówić właśnie taką poduszkę ciążową.Podobno pomaga bo moje koleżanki miały i sobie chwalą. tym,że jest tyle kształtów i rodzajów ze mam problem którą wybrać.Cenowo też duża rozpiętość bo od 50 zł do 200. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Dziś dzwonili do mnie z Sigmy gdzie mam mieć prenatalne i z 12 przesunęli mi na 9 . Czyli już w sobote . Ostatnio widziałam bąbelka 16.12 i już się nie umiem doczekać . Aleksandraaa 26 - Ja mam tą poduszkę , daje dużo choć i tak nie umiem przyzwyczaić się do spania na lewym boku . Przynajmniej na prawym jest ok . Bo przed ciążą to wygodnie ino na plecach i na brzuchu . Moją kupiłam w kauflandzie za 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×