Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość mamamalgosi
ja też z Warszawy. Rodzę (mam nadzieję) w św Zofii, bo również mam stamtąd lekarza. Pierwsze dziecko tam rodzilam wiecjestem spokojna jeśli chodzi o opiekę od a do z. U mnie już 14tydzień w połowie, ten czas w drugiej ciąży strasznie szybko leci... pozdrawiam w ten słoneczny piękny dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Gangi a na kiedy masz termin?ja chyba też jednak zostanę przy szpitalu na Czerniakowskiej,wiem czego się spodziewać i jak jest. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
MamaMagda90 no pewnie jeszcze mozna pomysleć:) mam na 21/23.07. Ostatnio koleżanka tam rodziła będąc wczesniej na patologii była zachwycona wlasnie opieką. Słyszałam ze podobno to ze lekarz ze szpitala to i tak loteria bo moze go nie byc ale ponoć warto mieć położna z danego szpitala. No i ja tez nie mam żadnych objawów, tylko brzuch pomału rośnie i spac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Jak się samemu wybiera szpital to faktycznie nie jest łatwa decyzja, ale macie jeszcze kupę czasu :) ja mam problem w ogóle z tematem porodu, tzn CC, dlatego skupiam się na tym, że będzie przy mnie lekarz, którego znam, razem wybierzemy termin. Kurczę, ale nadal boję się tak planować dalej niż na miesiąc do przodu, nie chcę się przywiązywać do dziecka za mocno już teraz, bo nie wiem jak to się skończy. Dziś mam taki dzień właśnie. Huśtawka bywa męcząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mnie męczą dalej mdłości i codzienne bóle głowy,w nocy też spać nie mogę za to mogła bym przespać cały dzień masakra:) ja przy drugim porodzie też nie miałam lekarza że szpitala na Czerniakowskiej po prostu zaczęło mnie boleć i w nocy pojechałam i zostałam bez problemu przyjęta,jeszcze przy cc okazało się że mam już zielono krwiste wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny, tak mam nadzieję że co do testów PAP-A to tylko formalność , mam nadzieję że będą ok. Jestem ciekawa jaka płeć... ,mam nadzieję że za miesiąc się dowiem. Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
My dziś jedziemy nas morze. Parę dni z daleka od domu nam się przyda :) sylwester na plaży, kosmos ;) oby nam wszystkim nowy rok przyniósł to, co najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u was na usg pojawił się jakiś ogonek między nóżkami dziecka ? Jestem nastawiona na dziewczynkę i jak zobaczyłam to się przeraziłam ale lekarz mnie uspokoił,że na tym etapie u chłopców ogonek i u dziewczynek łechtaczka wyglądają tak samo i jak ktoś się nie zna to stwierdziłby że chłopiec ale on nie jest w stanie określić bo to tak samo wygląda. Czy miałyście podobny przypadek ? Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćyanka
Hej dziewczyny, przyłącze się do Was. Jestem w 13tc i termin mam na 10 lipca 2016 :) Jestem już po ogólnych badaniach z krwi i moczu. W tym tygodniu również przeszłam badania prenatalne -ze względu na wiek-(35) Dzidziuś rozwija się prawidłowo, ja jak na razie oprócz lekkich bólów pleców, częstego siku :) humorów przechodzę ciąże spokojnie. :) Pozdrawiam i życzę miłeo popołudnia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Gośc a jak będzie chłopak to co? Najważniejsze żeby było zdrowe. Jamarianna życzę udanego wypadu nad morze:)odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze chcę dziewczynkę aż się boję myśleć co by było gdyby jednak wyszło,że to nie dziewczynka :( Czy u was na badaniach lekarz wspominał coś o płci i jak to wygląda w 12/13 tc ? Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Gośc mi lekarz w poprzednich ciałach powiedział w 12 tyg płeć,nie rozumiem twojego podejścia do tego ze musisz mieć dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie proszę o zrozumienie tylko pytam jak to było do tej pory u was na usg. Wiadomo,że kobieta kupuje więcej ubranek dla dziecka,pościel,zabawki a nie bardzo podobają mi się samochodziki,pistolety i te wszystkie rzeczy dla chłopca.Ciężko byłoby mi później jakby dorastał zajmować się nim. Kobietą sama jestem więc opieka nad dziewczynką byłaby dla mnie łatwiejsza i przyjemniejsza bo chyba łatwiej byłoby mi się z dziewczynką pobawić lalkami i kupić domek dla barbi niż z chłopcem jeździć resorówkami po dywanie z ulicami :( Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaMagda90 To już nie rozumiem nic z tego. Mnie lekarz powiedział,że na typ etapie wygląda tak samo a sprzęt ma dobry.Pytałam też innych koleżanek i inni lekarze mają podobne zdanie. Ciekawe jak twój lekarz stwierdził płeć? Chyba że były to już badania prenatalne w 3D to podobno jest możliwe ? Moj***adania za tydzień Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mój lekarz z tego co wiem też ma dobry sprzęt i było chyba 3d,ale był pewien na 100 procent co do płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba musiało być jednak 3D bo wtedy łatwiej jest określić płeć.Lepiej wszystko widać. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimi co za durna baba z ciebe biedne te twoje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacyjna Mama
Hej, w ostatnim czasie miałam styczność z trzema kobietami w ciąży (mniej lub bardziej zaawansowanej) kopcących papieroch za papierochem, jedna w ósmym miesiącu ,,popija" wódkę kielich za kielichem, bo ,,koleżanka piła i zdrowe urodziła", dowiedziałam się . Wiecie co, aż się we mnie gotuje... Ja rozumiem bucha od męża w tajemnicy, w domu,bo zachcianka, ale tak na oczach wszystkich, bez odrobiny wstydu, dziwny jest ten świat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Dziewczyny, nie oceniajmy się nawzajem, Mimi, też co prawda uważam, że najważniejsze, żeby dziecko zdrowe było jak się urodzi, ale każda z nas ma inne pragnienia, odczucia. Co do płci, to w obu ciążach w 13 tyg lekarz stwierdził jaka to płeć. Poprzednio się sprawdziło, teraz nie wiem, bo wie tylko mój mąż, ja póki co czekam na niespodziankę. Ale wiem, że łatwiej rozpoznać chłopca niz dziewczynkę. Pozdrawiam z Gdańska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny , ja też marzę z mężem o dziewcynce , ale najważniejsze by było dziecko zdrowe.. Dziś odebrałam wyniki badań prenatarnych z krwi już tzn.Pap-a i HCG wolna jednostka beta i jakieś wykresy itd.. nie mam pojęcia co one oznaczają i dlatego się martwię:(( a na necie też nie ma nic konkretnego..., niby z usg wszystko ok... a do wizyty daleko bo aż do 21.stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Też wiem tyle że łatwiej rozpoznać chłopca:) ja mam nadzieję że się dowiem na usg 12;)a jeszcze przed usg wizyta u dentysty mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
A Wy Dziewczyny macie już wyniki takich badań ?? Ja mam 33lata. HCG wolna beta mam wynik 89,90 ; PAP-A 3,95Potem mam napisane " Skorygowana MoM i obliczone ryzyko" martwię sięco one oznaczają :(( Co do ryzyka pisze wszędzie poniżej granicy odcięcia (to chyba ok??) Pozostaje mi czekać do wizyty... Dziewczyny Szczęśliwego Nowego Roku dla Was Wszystkich :))) Pozdrawiam serdecznie, miłego wieczorku :)))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gość321, kurczę, nie mam ze sobą swoich wyników, bo byśmy porównały i byś się uspokoiła. Ale skoro usg wyszło dobrze, to pappa na pewno też! Z resztą, gdyby wynik był zły, miałabś adnotację z zalecenem żeby się zgłosić jak najszybciej do dalszej diagnostyki. Ewentualnie idź do jakiegokolwiek ginekologa z wynikami usg i pappa, niech Ci zinterpretuje. Zapłacisz za wizytę, ale święty spokój jest bezcenny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do porodu powinno się zabrać męża liczą się z wami a mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21. nawet mieć w szpitalu podczas badań zabiegów cc i porodzie naturalnym Zawsze decyduje Pacjent nie lekarz!!! Taka obecność łączy związek. Polki są zavofane i krepuja się męża a obcego faceta gina nie ciemno gród! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Dziewczyny ja również życzę wam szczęśliwego roku 2016 oby wszystkie Wasze marzenia się spełniły a dzieciaczki rosły i zdrowo się chowaly no i oczywiście szybkich i bezbolesnych porodów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda90, dziękuję i wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny, dziękuję Jamarianna za odp też myślę , że powinno być ok z tymi wynikami ,bo usg ok a nie było tu adnotacji , by jak najszybciej zgłosić się na dalsze badania. Pozdriawiam serdecznie Ciebie i Wszystkie Dziewczyny, miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gość321, dobrze, że się uspokoiłaś trochę. Nie wolno nam się denerwować. Również miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnóstwo świetnych, tanich, używanych angielskich ubranek w świetnym stanie! sklep internetowy http://e-rafix.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Cześć dziewczyny Jaka tu cisza czyżby jeszcze odpoczywacie po sylwestrze;) Muszę wam powiedzieć że ja czasem jak tam sobie siedzę to odczuwam jak się dzidziuś rusza i wiem ze to on;) a które mamy znają już płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×