Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość MamaMagda90
Nie wiem czemu nie ma mojego wczesniejszego postu no ale nic informacja z ostatniej chwili jest taka ze wlasnie zauwazylam ze mam jakies plamienie o brunatnej barwie dosyc takie geste chyba,lekarka kazala jechac na izbe przyjec wiec jade,bardzo sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny:-)ja w domku bylam wiec nawet w Sylwestra odpoczelam.Plci nie znam,ale mam nadzieje poznac za 3tyg.Co do ruchow podobno dopiero najwczesniej w 18tyg mozna poczuc tak mi lekarka odp.Milego weekendu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
MamaMagda90 kurczę, to trzymaj się dzielnie i daj znać co i jak. Musi być dobrze! Może to plamienia w terminie kolejnej miesiączki? Często się tak zdarza.. czekam na informacje od ciebie. U mnie nadal ok. Nie czuję się ciążowo co mnie cały czas martwi. Bo nie wiem czy jest dobrze czy nie, ale pozostało mi mieć nadzieję i wierzyć że Maluch ma się dobrze.. Zaczęłam 11 tydzień. 11 stycznia badania prenatalne :-/ ech.. same obawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mageliza to my jesteśmy na tym samym etapie jak narazie plamienia się skończyło,dam znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z Was kupywała ubranka na tym e-rafix ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki w tym nowym roku , wszystkiego dobrego :) MamaMagda90- mam nadzieje ze wszystko w porządku u Ciebie mimo tych plamien. Uwazaj na siebie :* Gość 321- wierze ze sie martwisz co do badan ale jeśli usg wyszło dobrze myśle ze nie mam powodu do stresu :) tak jak pisały dziewczyny gdyby było cos nie tak to lekarz by zadzwonił bo w takich wypadkach dzwonią do pacjentki wiec głowa do góry :) Co do płci , pewnie ze tez chciałabym dziewczynkę ale najwazniejsze zdrowie jak byłby chłopczyk to tez bym sie cieszyła bo napewno byłoby to inaczej ale wszystko sie okaże. Co do ruchów to czytałam ze dziecko od 14 tyg porusza sie w łonie matki ale jest to jeszcze nie odczuwalne dla Nas koło 18-20 tyg ponoc można juz czuć ruchy dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Cześć, chciałam tylko powiedzieć że w dalszym ciągu siedzę na izbie przyjęć,bo najpierw biorą panie na ktg. Dla mnie dosyć dziwne bo jeśli coś się dzieje to i tak siedzisz i czekasz a kobiet w ciąży że 20 i większość właśnie na ktg,a ty siedź i się zmartwiaj,w tym szpitalu to ja rodzic nie będę,zobaczymy co będzie jak ktoś mnie już przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia86
W wiekszosci szpitali czeka sie po prostu w kolejce. W pierwszej ciazy w 30 tygodniu czekalam godzine z krwawieniem z drog rodnych a przede mna wchodzily panie na kontrolne ktg. Pozniej tez w dniu porodu ze skurczami ponad 2,5 godziny czekalam az mnie ktos zbada, myslalam ze urodze na korytarzu i tez przyjmowali kolejno i znowu przede mna byly same panie na kontrolne ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja się spotykam pierwszy raz, jak jechałam do szpitala bo coś mnie ciągnęło czy klubów byłam przyjmowana od razu tak samo do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda90 bardzo dobrze, że pojechałaś, w końcu Cię przyjmą i powiedzą co się dzieje. Ale jeśli nic Cię nie boli, to wszystko będzie ok :* na pewno nie daj się bez porządnego przebadania wysłać do domu! Usg obowiązkowo... Trzymam kciuki :* Mageliza1987, nie martw się na zapas, chociaż wiem, że to trudne, ale spróbuj :* będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja w dalszym ciągu czekam na izbie przyjęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Strasznie długo... Trzymaj się, ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Siedzę już 3,5godz i powiem wam że żałuje że tutaj przyjechałam i tylko jestem coraz bardziej wkurzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaMagda90 a w jakim szpitalu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co sie dzieje w szpitalach jest zalosne. Moj maz latem siedzial 9 godzin na izbie przyjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Na karowej bo mam z tego szpitala gina i powiedziała że mam tu jechać,ale jakbym wiedziała ile się czeka to bym tu nie przyjechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma na Karowej rodziła cała noc tyle czekała i w końcu prywatnie karetka ja do medicavera zabrała bo dziecko by sie udusiło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jestem już po,na szczęście z dzidziusia wszystko ok piękne tętno i machalo nóżkami:)dostałam literkę i zakaz wysiłku fizycznego,ale mi ułożyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda90, uff :) przy okazji zobaczyłaś swoje Maleństwo jak szaleje w brzuchu :) :) ja teraz mam wizytę z usg 7, nie mogę się doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gosc, nie strasz, w każdym szpitalu może być dobrze, albo źle, co rodząca to opinia. Po co się straszyć, i tak mamy dużo stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Nie wiem czy to z tego stresu czy co jeszcze wymioty mnie dopadly w drodze powrotnej i straszny ból głowy ale to chyba ten strach że mnie schodził. Tylko nie wiem jak ja mam mieć oszczędzający tryb życia i zakaz wysiłku fizycznego bo przy dwójce małych dzieci może to być trudne tym bardziej że cały dzień jestem z nimi sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMagda90- Dobrze ze wszystko w porządku u Was !! Teraz możesz spać spokojnie przynajmniej :) tyle godz czekania to porażka jakaś .. U nas służba zdrowia jest fatalna ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda90, no tak, przy dwójce to już cała masa roboty, pewnie cięzko o chwilę dla siebie... Może z rodzicami pogadaj? Ja miewam w domu 9 latka, ale to 2/3 razy w tygodniu i na weekendy, wiec w pozostałe dni mogę bezkarnie odpoczywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Rodzice mieszkają 70km obecnie oboje pracują i nie mają za bardzo czasu a rodzice męża mieszkają na Dolnym śląsku ale akurat za nimi nie przepadam;)dam jakoś radę dobrze ze starszy chodzi do przedszkola to chociaż wtedy mam więcej spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko poród z mężem nawet cc.Polki są zacofane ponad dwa tyś lat bo już św. Józef był przy narodzinach Chrystusa. Zwykle zacofanie Polski i ciemnota w środku Europy! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda90 kumam, moi rodzice na szczęście mieszkają niedaleko, mama już by się bardzo chciała przydać, strasznie się martwią i boją pytać jak się czuję, ale jak my damy radę, to oni też :) to trzymaj się dzielnie, oszczędzaj ile się da i czekamy niech minie kolejny miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Tak właśnie robię:)na szczęście chyba chłopaki coś czują bo zajmują się dzisiaj sami sobą więc ja mam trochę czasu żeby sobie polezec,dobrze że nie długo mam to usg to będę jeszcze bardziej spokojniejsza no i mam nadzieję że tylko do wizyty będę musiała brać ta luteine a potem będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×