Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekler22

chuda do grudnia

Polecane posty

Gość gość
A ja żadnych tabletek nie bede jadła bo szkoda na to kasy i szkoda zdrowia... moje menu Śniadanie to co zwykle 250 2 śniadanie jabłko 100 Obiad noga z kurczaka z ziemniakami i cwikla 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler22
To na górze to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam? Ja też zjadłam dziś mały kawałek tortu, ale planuję jeszcze pojeździć na stacjonarnym rowerze. :) Tort bez czekolady i polew, więc może 500 kalorii nie miał... :) Zastnawiam się, kiedy się zważyć? I który dzień diety dziś właściwie jest...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65'minutbzumby za mną. Planuje w nastepna sobotę ubrac się w te za Male dżinsy i sprawdzić czy może juz w nie wejde . Widze juz pierwsze efekty skora napieta ladnie celulit sie redukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część dziewczyny czy mogę dołączyć ? Mam 26 lat i 84 kg. Muszę w końcu coś z tym zrobić a wsparcie dużo daje. . . . Już któryś raz gdy otwieram kafe wpadam na wasz tomik.. może to znak?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zapraszamy :) a jaka dietę bedziesz stosowax? Jak bedziesz ćwiczyć ? Noi oczywiście jaki masz cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
hej dziewczyny ja takze sie dołączę ale zaczynam od jutra mam 28lat waga waha mi sie w granicach 69 kg mierzyc sie nie mierze bo sie oram za bardzo mialam kilka przygod z odchudzaniem ale trwalo to max dwa tyg pozniej brak motywacji i len i to olbrzymi dlatego szukam wsparcia i motywacji jak wiadomo w grupie razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc wszystkie dziewczyny mile widziane za mną 65 minut zumby Moje menu dzisiaj zaszalalam nie byli odchudzająco Śniadanie to co zwykle 250 i jabłko 50 Obiad pierś z kurczaka faszerowana wątróbka i cwikla 500 Kolacja rosol dwie kromki razowca z masłem szynka i serem zoltym 500 Noi słodycze byly.. Dzisiaj nic nie schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi pomógł Foreverslim. Wczesniej próbowałam kila innych prepratów i nic. Dziś mija pięć tygodni jak je biore i mam już ciekaw cyfry na mojej wadze elektronicznej. Zamiast 67 kg jest 62 kg. W moim przypadku to sukces. Nawet mój mąż zauwazył zmianę ( a do zbyt spotrzegawczych nie nalezy -niestety). Polecam ten produkt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Ja juz nastawilam się psychicznie ze od jutra koniec z obżarstwem oby mi nie minęło założyłam sobie zeszyt żeby notować co zjadłam i swoje wymiary do tego mam zamiar ćwiczyć skalpel chodakowskiej o ile córcia(1,7miesiecy) pozwoli w kwietniu na samych ćwiczeniach chodakowskiej i odrzuceniu słodycz cm ładnie mi spadły oby moje nastawienie się nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczoholiczka
Część tu ja gość z 13.39. Tak więc oficjalnie dołączam.A więc tak mój plan to do grudnia (dokładnie do swiat) zrzucić co najmniej 15 kg niestety muszę się przyznać że jestem slodyczoholiczka nie wiem czy takowe określenie jest jak nie to od dzisiaj będzie.....ale dość przecież kurde ludzie się z alkoholizmu leczą a ja bym miała nie dac rady z żarcia jak koń się oprzeć ??? O nie koniec z tym... od jutra dieta i cw.... mysle że 1200-1500 kcal. .wiem mogła być mniej ale tak jak koleżanka wyżej mam dzieciątko w wieku 1 rok I 7 mc....więc muszę mieć dość energi aby za Jim się doczolgac a jeszcze starszy niekiedy swoje rożki pokaże.tak więc od jutrz start...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Slodyczoholiczko ja tak samo mam problem ze słodyczami czwórka dzieci w domu wiec pokusy na każdym kroku ale musze wytrwać w poprzednim moim poście źle napisalam najmłodsza córka ma 22mc nie wiem czemu napisałam 17 psota telefonu chyba hihi no dziś zaczęłam :śniadaniem platki owsiane z 5 suszonymi śliwkami do tego zielona herbata na obiad planuje kotleciki z brokułów i kaszy jaglanej ćwiczeń dziś raczej nie będzie bo cały dzień zalatany będzie no ale w końcu chodzenie to tez aktywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczoholiczka
Witam w ten mroźny poranek....... brrr z wyra nie chcę się wstać masakra nie cierpię zimną.... no ale ok leżeli mysle co dzisiaj zjem i chyba pomysłu nie mam.... chyba po prostu wypije kakao zamiast kawy bo ja mam to do siebie że rano nic nie przelkne bo od razu mnie żołądek boli.obiadek planuje rósł jak na taką pogodę przystało i kawałek mięsna gotowanego. No i od dzisiaj start z cw. W czoraj mąż mi że strychu sprzęt przyniósł stoper rower i platformę wibrujaca...... I to jego narzekanie "i tak albo ci się za tydz znudzi albo w całe nie zsczniez".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
ja wlasnie przez gadanie męża nie mowie mu ze znow zaczynam odchudzanie bo tez" by bylo znów zaczynasz a za pare dni schabowy i paka chipsów heheh"zobaczy efekty i wtedy uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ze słodyczami każdy ma problem nei tylko wy trzeba po prostu albo od razu odstawić albo zmniejszać pomalutku aż do zera sie dojdzie. Dieta poniżej 1200 kalorii to juz glodowka wiec nikomu nie polecam . Ja się dzisiaj czuj***ardzo dobrze planuje wieczorem godzinke zumby a jak będzie to się okaże a teraz pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo ze w końcu cos zaczelo die dziać na topiku bo myślałam ze zostanę do konca juz sama :) a ja planuje kolo niedzieli zrobic przymiarke do za malych spodni zobaczymy czy cos ruszylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczoholiczka
A więc tak kobietki.... śniadanie kakao plus tost z serem obiad zupa pomidorowa z ryżem 2 porcje oby tak dalej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
no u mnie juz pisalam co na sniadanko bylo na drugie zjadlam jogurt naturalny z pomidorkiem szypiorkiem i kielkami obiad kotleciki z jaglanej i brokula a pozniej niestety pol bagietki czosnkowej ale na swoja obrone powiem tylko ze bylam bardzo glodna i wracalam od lekarza z corcia i od niej sobie urwalam ale nie jadlam nic slodkiego huraaaaaa a do tego duzo wody herbaty zielonej i kawy zielonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska833
Hej dziewczyny! :) Ja właśnie dziś zaczęłam 6 tydzień odchudzania. Jest ciężko nie powiem ... ale efekty naprawdę są zadowalające schudłam do tej pory 8 kg mój cel 15. Generalnie nie stosuje diet, a staram się regularnie odżywiać. Ponadto wspieram odchudzanie zieloną kawą http://zielonakawa.info.pl która genialnie zmniejsza apetyt przez co odchudzanie jest o wiele łatwiejsze. Ps. Polecicie jakieś pyszne danie z kurczakiem dla osób odchudzających się? Nie będę ukrywała, ze uwielbiam pierś z kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczoholiczka
A więc tak powiedzmy sobie ze dzisiejszy dzień oceniam na 4+ Kolacja sałatka z gyrosa musiałam zjeść bo tylko trochę zostało no ale tam praktycznie tylko kapustą pomidor i ogórek. Jedno co zgrzeszylam dzisiaj to garstka Chrapek kukurydzianych i zero wody... picie to mój słaby punkt... ale teraz wsi Adam na rower a żeby mi się nie nudziło to wszystko po 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje pierwszych sukcesów w trzymaniu diety! Moje menu Śniadanie to co zwykle 250 Śniadanie 2 jabłka 150 Obiad pierś z kurczaka faszerowana wątróbka i cwikla 600 Kolacja jogurt naturalny activia maly zmiksowany z truskawkami 200 Z aktywności 60 minut zumby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
witam z ranca u mnie owsianka na sniadanie juz wszamana wczoraj nie cwiczylam tylko 20 min na twisterze obrotowym ale dzis sie postaram pocwiczyc o ile mala mi da bo ma zapalenie krtani i bardzo marudna jest mamusie rozumieja co znaczy chore dziecko.zielona kawe rownierz polecam chamuje mi laknienie na slodycze a raczej chamowala bo pije ja juz od roku i chyba przestaje dzialac ale z początku naprawde duzo mi pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta ktora pozwala zrzucic kazdy nadmierny gram jest jednoczesnie najciezsza z mozliwych przepis jest prosty nie spozywac produktow zbozowych powtarzam zbozowych a juz na pewno zmielonych zboz tak wiec odpada chleb i cala masa smieci polecam zagłebic wiedze o wzrostach insuliny po spozyciu posilkow chleb to terminator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczoholiczka
Hej wszystkim w ten paskudny dzień..... U mnie w czoraj ok wieczorkiem była platformą potem rower nie za długo ale jednak.. dzisiaj grzecznie na śniadanie tost z serem a teraz mango na drugie.... Na obiad zupa z brokuła.... kolacja jeszcze nie wiem może udało gotowane z szpinakiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryska86
Ja zaczęłam stosować dietę garstkową . Bardzo jest pomocna i człowiek nie chodzi głodny...ja jednak chcę szybszych efektów i kupiłam sobie suplement http://go-slim.pl/.... waga leci w dół jak szalona ale zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
No u mnie udało się ppoćwiczyć prawie cały skalpel chodakowskiej prócz cw na brzuch bo mała się obudziła i juz nie dała dalej ale nic straconego może później się uda na drugie śniadanie serek wiejski 1/4 papryki i 1/4 ogórka do tego kiwi i zielona kawa czas przygotowania do obiadu dziś znów kotlety z kaszy jaglanej.i.brokula bo mężowi zasmakowaly wczoraj jak mi padjadl i dziś chciał tez wiec nie musze dwóch robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Moje menu Śniadanie 1 2 kromki razowca z szynka serem białym i papryka 250 Śniadanie 2 jabłka winogron 200 Obiad pól piersi z kurczaka z wątróbka i ćwikła 300 kalori Kolacja zupa z soczewicy 300 Razem 1050 może będzie jeszcze jogurt zmiksowany z truskawkami ale nie wiem czy zmieszczę.. Oprócz tego codziennie jest 4 kubki zielonej herbaty i dwa kawy z mlekiem bez cukru dzisiaj byli 55 minut zumby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×