Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Oddzia艂 zamkni臋ty

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
Wawo鉂わ笍 Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Wawo Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Jest tak na tym 艣wiecie M臋偶czyzna musi podoba膰 si臋 kobiecie Tak to jest bo nic na to nie poradz臋 babe Musi mie膰 w艂adz臋 bo tak to jest facet ma gest babe Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Tak to jest i tak zostanie Nie na pr贸偶no nawijanie Chcesz s艂ysze膰 z moich ust babe babe czekasz ju偶 Czu艂e s艂owa lukrowanie i to Ci臋 kr臋ci o je kochanie Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe 馃憚馃憚馃憚 WAWO Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe x2 Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
WAWO馃憚馃憚 Gdzie jeste艣??? Jestem bawidamek i damy zabawiam Wierno艣膰 przesada Teraz takie czasy nasta艂y Jedna lubi sex druga robi p.. To ja bawidamek i damy zabawiam Z regu艂y kobiecie nie odmawiam Niby jak mo偶na odm贸wi膰 pieszczoty Kiedy kochanie na wszystko lek z艂oty Ja kusz臋 i namawiam uderzam i spadam Bo ja na zmys艂ach gram Jedna chwila i pod sob膮 Ci臋 mam Ja wiem Ty tego chcesz Wiem 偶e lubisz mnie na sobie mie膰 Juz dzi艣 spe艂ni臋 twe sny B膮d藕 gor膮ca i nie m贸w nic. Jestem bawidamek i damy zabawiam Jestem bawidamek i damy zabawiam Jestem bawidamek i damy zapinam Niewa偶ne jaka ruda blondyna Dwadzie艣cia wi臋cej mo偶e latek mia艂y Co mi do tego one same tego chcia艂y To ja bawidamek co lubi grzeszy膰 Czy masz do艂a, mog臋 Ci臋 pocieszy膰 Jestem jaki jestem i nie chc臋 zmiany Masz ochot臋 zaraz pogadamy. Ja kusz臋 i namawiam uderzam i spadam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Wawo, je偶eli tu zajrzysz, to pami臋taj 偶e t臋skni臋 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Wawo鉂わ笍 Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Wawo Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Jest tak na tym 艣wiecie M臋偶czyzna musi podoba膰 si臋 kobiecie Tak to jest bo nic na to nie poradz臋 babe Musi mie膰 w艂adz臋 bo tak to jest facet ma gest babe Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Tak to jest i tak zostanie Nie na pr贸偶no nawijanie Chcesz s艂ysze膰 z moich ust babe babe czekasz ju偶 Czu艂e s艂owa lukrowanie i to Ci臋 kr臋ci o je kochanie Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe WAWO Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Wawo Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Jest tak na tym 艣wiecie M臋偶czyzna musi podoba膰 si臋 kobiecie Tak to jest bo nic na to nie poradz臋 babe Musi mie膰 w艂adz臋 bo tak to jest facet ma gest babe Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Tak to jest i tak zostanie Nie na pr贸偶no nawijanie Chcesz s艂ysze膰 z moich ust babe babe czekasz ju偶 Czu艂e s艂owa lukrowanie i to Ci臋 kr臋ci o je kochanie Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe WAWO Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Te偶 t臋skni臋 za GosciemWawa. Gdzie on si臋 podziewa? Gdzie jest? Wr贸膰 :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Wawa odszed艂 z forum????nie :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Wawy tu nie ma :-( odczep si臋:-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Wawo Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Jest tak na tym 艣wiecie M臋偶czyzna musi podoba膰 si臋 kobiecie Tak to jest bo nic na to nie poradz臋 babe Musi mie膰 w艂adz臋 bo tak to jest facet ma gest babe Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Tak to jest i tak zostanie Nie na pr贸偶no nawijanie Chcesz s艂ysze膰 z moich ust babe babe czekasz ju偶 Czu艂e s艂owa lukrowanie i to Ci臋 kr臋ci o je kochanie Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe WAWO Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe WAWO馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰napalona
Przerobilam Wawe i dal sie wkrecic na spotkanie:-) jest niez艂y:-) blondyn:-) niebieskooki:-) udaje spokojnego i niesmialego ale w oczach blysk szalenstwa:-) zawsze sie usmiecha:-) jest slodki:-) zawsze mily:-) ciacho:-) mniam:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Wawa, WAWA jest mniam, mniam 馃憚 Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Wawo Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Jest tak na tym 艣wiecie M臋偶czyzna musi podoba膰 si臋 kobiecie Tak to jest bo nic na to nie poradz臋 babe Musi mie膰 w艂adz臋 bo tak to jest facet ma gest babe Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe Tak to jest i tak zostanie Nie na pr贸偶no nawijanie Chcesz s艂ysze膰 z moich ust babe babe czekasz ju偶 Czu艂e s艂owa lukrowanie i to Ci臋 kr臋ci o je kochanie Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe WAWO Babe babe tak do mnie m贸w Chc臋 by膰 Twoim babe Babe babe chc臋 s艂ysze膰 zn贸w Ciep艂e s艂owo babe babe Tu tubi dubi dua chc臋 by膰 Twoim babe Tu tubi dubi dua tylko Twoim baby babe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Kiedy wr贸ci Wawa?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×