Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BULINKA 22

ODCZUCIA PO ODSTAWIENIU PIGULEK

Polecane posty

Gość cxxczzxzzxczxczxczxcczx
W życiu nie łyknęłanbym tego świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojojojojoj
A ja całe szczęście nawet nie odczułam braku pigułek. Przez rok brałam Cilest(ale nabawiałm się ostrej grzybicy przy nim no i nóżki puchły) potem były 4 opakowania Harmonet-u. Aż wkońcu lekarz przepisał mi pigułki i najmmniejszej dawce hormonów jakie wystepuja na rynku - Kontracept. Brałam je ponad pół roku i wogóle nie odczułam że je odstawiłam-bo pewnie dawka była bardzo mała, ale tableteczki działały bez zarzutu. Pierwszy okres po odstawieniu dostałam po 35 dniach, zobaczymy co bedzie z kolejnymi..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem juz po...
Do Basias 2000: z sexem wg ulotki trzeba się wstrzymać 7 dni od dnia zakończenia kuracji. Nie spiesz się ze współzyciem...po kuracji albothylem pochwa jest bardzo wyjałowiona i nie trudno o urazy i złapanie kolejnej infekcji, więc zastanów się czy warto ryzykowć. Jak kocha to poczeka ;-) A..myślę że póki nie dostaniesz okresu możesz spokojnie brać następne tabletki, weź dziś, a jeśli nie bedzie okresu to za 3 dni następną. Jeśli natomiast weźmiesz dziś tabletkę a jutro dostaniesz okres nic się nie stanie..organizm szybciej oczyści się z martwego nabłonka...a i koniecznie!!! stosuj coś na odbudowę flory...Lacibios Femina naprawdę polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziele angielskie
plum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina25
hej ja brałam prawie 6 lat bez przerw piguły rózne bo zawsze jakies skutki uboczne były.Najlepiej yasminelle tolerowałam.Odstawiałam bo żle się czułam zero libido, nastroje, waga i oczywiscie bole głowy których juz nie mogłam znieść.Otóż nie biore i same plusy schudłam, libido wysokie jedyne co to troche mnie sypie na twarzy ale mam nadzije ze do pol roku to minie. dziwie sie jak długo mogłm sie tak truć, teraz wiem ze nie było warto ale podejrzewam ze po urodzeniu dziecka wroce do hormanóe ale nie tabletek. w końcu to praie najpewniejsza antykoncepcja. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina25
co do okresu po odstawieniu to tu był koszmar pierwszy miałam jak w zegarku na drugi czekałam 40 i został wywołany a trzeci juz normalnie ale to dopiero poł roku moga sie takie rewelacje dziac ale dodam, ze nie jest tak bolacy jak przed braniem wrecz przeciwnie nie boli tylko trwa dłuzej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggggggggga
JA BRAŁAM TABLETKI RZEZ 5 LAT A W KWIETNIU JE DOPIERO ODSTAWIŁAM I ZNALAZŁAM SIĘ PRZEZ NIE W SZPITALU:( NIE RADZĘ BRAĆ TABLETEK AŻ TAK DŁUGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_greta
Ja brałam Rigefidon przez 5 lat. Zaczęłam wcześnie... miałam 15 lat. Teraz mam 21. Zaczęłam mieć przerażające myśli o tym, że moje dziecko może być kiedyś chore albo będę mieć problem z zajściem w ciąże. Jak miałam 15 lat to dziecko było by czymś strasznym, teraz mam 21 i nawet gdybym zaszła to wiem, że ja i mój mężczyzna damy mu miłość. Pewnego dnia poczułam, że powinnam je odstawić nie tyle dla siebie (bo nie miałam żadnych problemów) ale dla zdrowia mojego dziecka, które może za parę lat będę chciała mieć, chce aby mój organizm był wtedy na to przygotowany i uregulowany. Po odstawieniu mam dziwne skoki emocjonalne. Potrafię się w jednej chwili śmiać i płakać. Jestem bardzo nerwowa, nie wysypiam się. Mam nadzieję, że moje hormony się wkrótce uspokoją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska ja
Hej dziewczyny.odstawiłam tabletki YAZ miesiąc temu,kiedy moge spodziewać się normalnego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola 22
Hej, ja odstawiłam tabletki po 5-6 latach [2 lata harmonet, kolejne 2 microgynon, ostatnie 2 yasminelle] w kwietniu tego roku, bacznie obserwowałam reakcje organizmu i powiem Wam, że są niesamowite. Gdybym wiedziała, że to tak silna ingerencja stosowała bym inną antykoncepcję - ale jak wszystkie poszłam na łatwiznę...(musze jeszcze dodać, że odstawiłam tabletki w ogromnie trudnym dla mnie czasie związanym ze śmiercią babci, problemami w i zmiana pracy, za czym poszly problemy na studiach, no i zmiana partnera - wszystko wiosna 2010) Pierwsze dwa miesiące nie było żadnych zmian, normalny okres i nic wiecej kolejny cykl-powrot niesamowitego bolu brzucha, następny cykl plamienie miedzy miesiaczkami, nastepny nie dostałam miesiaczki w terminie (nie pękł pęcherzyk graffa, przez którego pęknięcie pojawia się czasem plamienie) okres spoznil mi sie tydzien, ale się pojawił, w kolejnym miesiacu, dostalam okropnego rozstroju żołądka w dniu miesiaczki, no i najgorsze - od tamtej pory z wagi 56-58 kg ważę 70... :( ;( Poza tym wróciła płaczliwość przed okresem, więc tradycyjnie raz na miesiąc płaczę, że przytyłam i nawet zdarza mi się już z tego śmiac, jednak co robić, żeby wrócić do wagi sprzed odstawienia tabletek?! Jem tyle co zwykle, (zawsze tez jadlam duzo slodyczy i z tym trudniej) ale tez nie jem wiecej niz kiedys... sporadycznie ćwiczę... Minusy odstawienia są widoczne, ale i tak nie wrócę do tabletek, bo z wiekiem, tylko trudniej organizmowi będzie się pozbierać, plusy, doskonałe samopoczucie, brak chandry, depresji, czy napadów smutku, ochota na seks, mimo wszystko uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodkakakak
dzielcie sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polalaa
Hej dziewczyny ! Ja odstawiłam tabsy po 10 latach brania z małą przerwą na ciążę. Powiem tak: nie spodziewałam się, że to tak wywraca organizm do góry nogami. Wypadają mi włosy, cera jak u nastolatki, okres co 33-40 dni i to już 4 miesiąc leci. Tak jak wy wszystkie czuję nareszcie, że jestem kobietą w sensie libido, bo do tej pory sex był mechaniczny. Tyle, że mój mąż nie chce stosować gumek (egoistyczny samiec) i jesteśmy tzw białym małżeństwem, więc super. Sadzę, że chce mnie przetrzymać i zmusić do powrotu do tabletek ale nie dam się !!!!! Nie chcę nawet myśleć co by było, gdybym podjęła decyzję o odstawieniu za parę lat :( ps. moja koleżanka ma po tabletkach problemy z kręgosłupem, bólami kości itd podobno na gęstość kości również wpływają hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teska19
hej. przestałam brać anty tydzień temau.. czyli jestem dwa tygodnie bez nich już i nie wiem od dwóch dni mam uczucie mdłości i bóle gowy czy może być to spowodowane odstawieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teska19
jak długo trzeba czekać aż te "objawy" po odstawieniu się skończą. nie biore anty już drugi tydzień i mam dość. nie wiem czy iść do lekarza czy czekać. wyniki krwi mam dobre.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmwww
Ogólnie to biorę tabletki Yaz od 4 miesięcy (moje pierwsze tabletki). Ostatnio ominęłam dwie i po stosunku postanowiłam, że nie dokończę opakowania. Minął dzień i dostałam okres. Tydzień po tygodniu. Czy to normalne? Boli mnie podbrzusze i w ogóle jestem zmęczona. To krwawienie może być spowodowane odstawieniem tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja68
witam Ja przez 10 lat ,brałam tabsy,i skończyłam miesiąc temu,teraz czekam na okres,minął właśnie 29 dzień i na razie nie mam ,ale jeszcze nie panikuję ,bo z tego co przeczytałam, opóżnienia są normalnym objawem w tej sytuacji. Byłam zmuszona odstawić pigułki,ponieważ moje libido spadło do zera,przy tym zaczęłam odczuwać problemy z wątrobą,nie mówiąc już o tym,że mój organizm samoczynnie buntował się przeciw braniu,po każdym kolejnym cyklu,gdy miałam zacząć brać nowe opakowanie miałam odruchy wymiotne,jakby mój organizm,krzyczał nie!!!.Teraz stałam się spokojniejsza,chce mi się śmiać i narazie jet ok.Mam nadzieję ,że okres też się pojawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili00091
hej ja brałam tabletki 2 lata i 4 miesiące odstawiłam w środę dziś dostałam jakiegoś brązowego plamienia to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja brałam tabsy prawie 4 lata bez żadnych przerw. mam teraz coprawda długie cylke 40 dniowe ale regularnei co najważniejsze bezbolesne. a przy proszkach to musiałam ze 3 ibupromy zjeść a teraz żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja brałam tabsy prawie 4 lata bez żadnych przerw. mam teraz coprawda długie cylke 40 dniowe ale regularnei co najważniejsze bezbolesne. a przy proszkach to musiałam ze 3 ibupromy zjeść a teraz żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, słuchajcie kobitki... Bo ja oszaleje. Chyba z innej bajki jestem. Kiedyś leczyłam się na depresje, ogólnie jestem raczej depresyjnym typem. Ale dość długo brałam tabletki antykoncepcyjne, w tym krążek Nuvaring... No sucho było, lipido opadło, nerwowa byłam... ale że z natury taka ejstem to nie zwracałam na to uwagi. W końcu postanowiłam odstawić anty, stwierdziłam że zdrowiej będzie a i mam odpowiedzialnego partnera wiec gumki i ew wpadki nam nie straszne. Ale cholera jasna, 2 miesiąc po dostawieniu i tak mi odbija że nie wiem! potrafię ryczeć z byle powodu, całe życie wydaje mi się beznadziejne po prostu. Zaraz potem się uspokajam i za godzinę znowu, BAM! No czuje się jakbym miała stwierdzoną depresję. Czy to możliwe że to od ODSTAWIENIA środków? Może one trzymały moje hormony w jako takiej równowadze? A teraz bez niej mi odpieprza? Czytałam dużo, ze dziewczyny mają depresje po anty, ale po ich odstawieniu poprawia im się...a mi pogarsza. Myślicie że to minie? Słyszałyście juz o takich przypadkach? Boje się, że to nie wina tabletek tylko po prostu oszalałam :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIK2857
laski pomóżcie, brałam tablety przez 5 lat bez przerwy, odstawiłam je i nie dostałam miesiączki a mineło już 5.5 tygodnia, po odstawieniu miałam przez dwa tyg opławy, potem zniknęły i teraz znów się pojawiły, więcej objawów nie mam...jak myślicie co się może dziać że wciąż nie ma miesiączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIK2857
laski pomóżcie, brałam tablety przez 5 lat bez przerwy, odstawiłam je i nie dostałam miesiączki a mineło już 5.5 tygodnia, po odstawieniu miałam przez dwa tyg opławy, potem zniknęły i teraz znów się pojawiły, więcej objawów nie mam...jak myślicie co się może dziać że wciąż nie ma miesiączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIK2857
laski pomóżcie, brałam tablety przez 5 lat bez przerwy, odstawiłam je i nie dostałam miesiączki a mineło już 5.5 tygodnia, po odstawieniu miałam przez dwa tyg opławy, potem zniknęły i teraz znów się pojawiły, więcej objawów nie mam...jak myślicie co się może dziać że wciąż nie ma miesiączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinanana
przepraszam ze w wigilie ale czuje ze oszalalam dziewczyny blagam czy któraś tak miala? brałam Belare około 4 miesiace ostawialam około - miesiąca temu nie wiem co się dzieje po 1 okres powinnam dostac jakies tydzien temu bo mialam ostatni okres 17 podczas brania opakowania ostatniego nie wiem czemu tak ale tak bylo.. ciągle mi niedobrze, mam jadłowstręt nic mi nie smakuje nic nie ma smaku boli mnie głowa tak ze dzien w dzien biore proszki przeciwbólowe.. nic nie jem prawie czuje ciagly stres napiecie stres tez bo boje sie ze to ciaza ale robilam 2 testy około 2,5 tyg od ostatniego sexu ale były negatywne nie wiem czy to moze za wcześnie jeszcze je robiłam w każdym razie czuje ciągle uczucie ze za chwile zwymiotuje ale jeszcze mi sie to nie przytrafilo tylko to uczucie i te dziwne pobolewania w dole brzucha raz macica raz jajniki.. placze ciagle czuje sie jak wrak czlowieka nie wiem czy ktoras tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1334
Ja brałam antykoncepcję od około 18 roku życia czyli 10 lat, A jakoś 4-5 lat temu zamieniłam tabletki na krążki. Teraz odstawiłam wszystko i nie dość że mam okropne problemy że zrzuceniem chociaż 1kg A bardzo się staram to mam też duży problem z wypryskami na dekolcie i na plecach A nigdy nawet jako nastolatka nie miałam problemów z syfkami ;/ czy któraś z Was miała podobnie i czy sytuacja z czasem wróciła do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StevBick

Zithromax Pi Where To Buy Secure Generic Progesterone In Australia Where Can I Buy Nolvadex Pct Black Market Predisone Progesterone Legally

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×