Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamalejmai

Alimenty na 2letnia córeczkę

Polecane posty

Gość gość
tak sobie czytam i ciezko mi uwierzyc ze jakas baba potrafi narzekac na 1k :o chlopie oddawales kiedys niemal wszystko to teraz zawsze bedzie za malo. moze jak zostaniesz w samych gaciach, bez dachu nad glowa to sie baba ocknie. ja bym szedl do sadu. dostalaby po lapach za ta pazernosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłem na ten wątek przypadkiem, nie wiem czy Wam ten temat pomoże,ale ja mam taką sytuację- pozytywną dlatego sie dziele. Przy pierwszy dziecku sie nie udało bo nie wiedzieliśmy o tym,ale przy drugim skorzystaliśmy z pomagamy mamom- to jest inicjatywa która pomaga uzyskac zasiłek dla matek w ciaży, teraz dostajemy prawie 3000 zł , nie zapłaciłem za to ani złotówki na żadnym etapie. Może komus to sie przyda. Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłem na ten wątek przypadkiem, nie wiem czy Wam ten temat pomoże,ale ja mam taką sytuację- pozytywną dlatego sie dziele. Przy pierwszy dziecku sie nie udało bo nie wiedzieliśmy o tym,ale przy drugim skorzystaliśmy z pomagamy mamom- to jest inicjatywa która pomaga uzyskac zasiłek dla matek w ciaży, teraz dostajemy prawie 3000 zł , nie zapłaciłem za to ani złotówki na żadnym etapie. Może komus to sie przyda. Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam tylko 1 strone... i zauwazylam to "Owszem, ze wydaje tez za granica ale 250eu to chyba nie jest tak duzy wydatek? mysle, ze przesadzacie " Podaj ojca dziecka do sadu za granica to zobaczysz ile dostaniesz ;) Tu gdzie ja mieszkam ojciec ma wyliczone "minimum na zycie" (troche ponad 500 euro) a do pozostalej sumy na jedno dziecko zabieraja mu (w najlepszym wypadku, czyli kiedy matka ma wylaczna opieke nad dzieckiem) 18 procent. W Twoim wypedku dostalabys 158 euro... a tobie sie w Polsce 250 euro marzy ???? Pazerna baba z Ciebie i tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam tylko 1 strone... i zauwazylam to "Owszem, ze wydaje tez za granica ale 250eu to chyba nie jest tak duzy wydatek? mysle, ze przesadzacie " Oj, autorko, podaj ojca dziecka do sadu za granica to zobaczysz ile dostaniesz ;) Tu gdzie ja mieszkam ojciec ma wyliczone "minimum na zycie" (troche ponad 500 euro) a do pozostalej sumy na jedno dziecko zabieraja mu (w najlepszym wypadku, czyli kiedy matka ma wylaczna opieke nad dzieckiem) 18 procent. W Twoim wypadku dostalabys 158 euro... a tobie sie w Polsce 250 euro marzy ???? Za dobrze sie macie, "samotne mamuski"... moze jakby wam troche te alimenty przykrecil to mniej tych samotnych by bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daje taka jedna z druga, z pozniej robia sobie z alimentow sposob na zycie. nic tylko sie rozmnazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nie widuje sie z dzieckiem, ma w d***e wychowanie, dbanie o wiezi - niech placi jak najwiecej. matka powinna takiego ciula do golej d**y oskrobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby tak machnac sobie 2, na kazde po 1k, miec dach nad glowa jak baba z tematu tutaj, nic tylko cieszyc sie zyciem :D faceci jestescie pipki, dajecie sie doic takim, dziecko pewnie tez przesiaka charakterem matki i ojca traktuje pozniej jak bankomat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********ie. zaplodnil i nawial - niech placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, najlepiej niech facet oddaje wszystko eks a sam idzie pod most

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba oczywiste, ze facet ktory splodzil dziecko powinien dbac aby mialo w zyciu lepiej niz on. Jesli jest tak nieporadny, ze placac godne pieniadze zostaje w podartych skarpetkach - to juz jego problem. A matce tez cos sie nalezy od zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem bardzo jak zakonczyla sie ta sprawa, tatomai zagladasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś huj a nie ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×