Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Witam ,melduje się ,odnalazłam Was kochane :) ilusion możesz podesłać mi jadłospis na : "Owocowy raj"co była cielęcinka z makaronem razowym i misa sałaty z pomidorem i olejem.Oto mój e-mail:inesa@poczta.onet.pl wielkie dzięki z góry :)Może będę mogła już coś po tym szpitalu zacząć robić ,po konsultacji z lekarzem .Gratulacje spadeczków wszystkim dietującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1977
witam , udało mi się odnaleźć nowe forum.... :) szkoda tamtego... ale fajnie, że jest nowe, bo w grupie siła :) ja ostatnio odpuściłam sobie dietę na miesiąc, właśnie ze względu na wypadanie włosów. Nadal wypadają, mimo, że nawet kupiłam i biorę lek na niewypadanie ... Waga przez miesiąc + 2 kg ( nie dużo, jak na to, co jadłam), ale chcę powrócić i jeszcze trochę powalczyć przed Sylwestrem :) ja też poproszę, jeśli ktoś ma , rozpiskę na witaminowy raj.... joanna.kowalska1977@op.pl z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane!!! A może ktoś wklei Witaminowy Raj Plissss Dziękuję z góry.Pozdrowienia i trzymam kciuki za wszystkich.Jesteście wsparciem dla cichych gapowiczów Gacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu pisze o zgubnych skutkach diety ok sa na pewno nie zaprzeczę .A skutki nadwagi ludzie z otyłością mają ich po stokroć więcej.Choćby na moim przykładzie podwyższony cukier jak jestem na diecie cukier rewelka.Obrzęki i bóle nóg parę dni temu naprawdę koszmar byłam już przerażona czułam taki dyskomfort a na dzień dzisiejszy w nocy w pracy miałam zasuwę ze hej a nogi w porządku.Przez te parę dni obrzęki prawie zeszły.Nie wspomnę jeszcze o innych sprawach a są. Dorusia77 jesteś kochana malcwi@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są lepsze diety do walki z otyłoscia, wysokim cukrem, cholesterolem, opuchlizną itp. Bez takich skutków ubocznych. Fenomen tej diety polega tylko na tym, że chudnie się szybko i do de. A gdybyście pokopały trochę, zrobiłybyscie sobie same rozpiski (bo to chyba też ma jakies podłoze psychologiczne - że łatwiej się trzymać tego co na papierku przez kogos wypisane niż siebie) to dałoby się schudnąc bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przedmówcy
Gaca ma kasę na reklamę i wciąż powtarza jak mantrę : "Podstawą systemu jest indywidualnie zbilansowana dieta ..." natomiast klientom wciska na zmianę kilka jadłospisów, które się powtarzają, trochę gramatury różnicuje w przypadku olbrzymiej otyłości, ale na tłuszczowce to samo daje. To, że zbilansowane to mit, wszyscy wiedzą a on sam najlepiej to wie, ale wciska ludziom, a to jest nieuczciwe i przekręt. Do "zbilansowanej" diety konieczne są witaminy i inne suplementy a i tak po kilku miesiącach włosy wypadają garściami i wątroba wysiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea74
Fajnie, że jest nowe gorum. Tamtego przez ostatnie dni nie odwiedzałam i nie wiem, co sie takiego wydarzyło, że zostało skasowane. Ja mam chwilową przerwę, ale - 17kg jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy Wy przy tej diecie macie regularne okresy? Pytam was boo mi juz z tydzień sie spóźnia i troche mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy ten witaminowy raj jest w którym tygodniu bo ja tak daleko nie sięgam a nie ma tamtych wpisów żeby sprawdzić ja mam wydrukowaną dietę chyba jeszcze bardzo starą bo się nie różni od tej koleżanki ona odchudzała się w 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aran
Cześć, ja odchudzam się od maja br i ani razu nie miałam takiej diety "smalcowej". Napiszcie jaki jest jadłospis w 3 tygodniu wyprowadzania, /chociaż orientacyjnie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze brakuje tamtego forum bardzo .Tam było wszystko ,a teraz trzeba prosić i szukać jak się nie ma ,szkoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn ktore tak bardzo krytykują ta dietę moje pytanie jest czemu żaden dietetyk , lekarz nie pisze albo mówi o tej diecie ze jest taka bardzo zła tym bardziej ze jest taka rozreklamowana i zawsze w czwartki jest w kawa cZy herbata i nikt nie mówi o tak złym wpływie tej diety tylko wy mądre i uczone tu będziecie nas uświadamiać . A co do indiwidualnej diety to ja jestem pewna ze jest indywidualna bo ja odchudzam sie legalnie i podsyłam moje rozpiski mojej koleżance z dieta bardzo sie wspieramy i idziemy bez wpadek tylko zaczynałyśmy z rożna waga ja z mniejsza i u mnie juz 26 kg mniej a u niej dopiero 15 kg i mysle ze to wlasnie dlatego ze dieta jest ułożona dla mnie pomimo ze inni maja to samo do jedzenia ale to wlasniegramatura jest najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tyczy się tylko ,,Zdrowieprzedewszystkim'' piszesz ,że wszystko jest ble - diety itp ,a sama nam reklamujesz zioła ? Ty jesteś normalna ,po co tu zaglądasz i co chwilkę bzdury swoje kopiowane wstawiasz .Zgiń i przestań mieszać ,bo czytać się tego nie da .Przepraszam ,ale wkurzyła mnie ta bardzo zdrowa osoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mówią, mówią, tyle, że nie na antenie, bo którego z nich stac na kupienie czasu reklamowego czy bytnosci w programie? myslisz, ze Gaca w tej kawie i herbacie za darmo siedzi? Dlatego , że to najlepsza dieta na świecie? Jasne:) Ja cię nie musze uswiadamiać, bo nie jestem na tej diecie - inne dziewczyny piszą o tym przez co przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 20.55 ratunku. Lekarze mają tą dietę gdzieś. Moja lekarka w życiu o niej nie słyszała. Jak jej pokazałam jadłospis to za głowę się złapała i zabroniła. A telewizji sama się dziwię ale myślę że skończy się i to. Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego w tej diecie cały tydzień się je to samo? Najbardziej dziwiła się temu. Choć innym rzeczom też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak jak się obawiałam, było trochę podjadania no i w niedzielę i ciastko się zdarzyło więc na wadze nie wiele spadło przez ten tydzień (0,80kg)-dobre i to. Walczę dalej dzisiaj z płatkami bo teraz mam dwa tygodnie program mieszany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illusjon
Srekotka i Asia1977 Przesłałam Wam "owocowy raj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trzymałam się diety gorzej z godzinami posiłków i wodą.Ja nie mogę wcisnąć w siebie tyle wody Jutro się zważę .A jajeczniczka po tygodniu karczku pychota i wcale nie przeszkadzał mi brak soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się poniedziałkowo :D Dzisiaj waga pokazała 66,4 - wiec dzisiaj mogę odnotować równo 13 kg mnie mniej :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendowo :)) fajnie, że nas znalazłyście. Gratuluję spadków :) Nie ważę się, ale widzę po ubraniach, że jest spadek. Niektórych ubrań nie mogę założyć, bo wyglądają na mnie żałośnie, co oczywiście mnie cieszy ;) Energii mi nie brakuje. Nie warto być grubym, bo wiele się traci, dlatego każdemu kto się zastanawia, czy warto się w ogóle odchudzać mówię warto i mam w nosie, czy ktoś powie sekta, psychoza, czy coś tam, jestem ponad to i mam na to wywalone :D A tak optymistycznym akcentem, dziewczyny, fajnie że jesteście, mimo straconego forum, fajnie że mamy kontakt, fajnie że jest poniedziałek, bo walczymy dalej :) czy z grzeszkami, czy bez dalej do celu : ) kolejny tydzień, kolejny minus. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To troche jak budowac dom i dbać tylko o to, żeby był ładny, ale czy jest ciepły i funkcjonalny to już nieważne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy miała któraś tak ze była legalnie na diecie i przerwał na 2 tyg bo mi sie tak zdażyło :( i nie wiem co mam powiedzieć konsultantowi waga nie poszła w gore ale spadków wagi tez nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem dziewczyn co nie sa na tej diecie a piszą tu i próbują nas uświadamiać współczuje wam bo chyba życia prywatnego nie macie i z nudów czytacie rożne fora i krytykujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorusia77 o co chodzi z tą pokrzywą? Nie miałam takich zaleceń, chyba że one przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ale po co te ich wypociny czytać? Ja na to nie zwracam uwagi, siedzą zakompleksione nad tabliczką czekolady i wyżywają się na forum, bo myślą że na kogoś wpłyną i lepiej im się zrobi. Nie czytajcie tego, szkoda na to odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przerywałam, od początku trzymam się w 100%, ale myślę że najlepiej będzie jak powiesz, że nie trzymałaś i już. Przecież może się zdarzyć np. wyjazd. Ważne, że waga nie poszła w górę : ) po to są konsultacje, żeby o swoich rozterkach porozmawiać, zapytać, itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakies rzeczowe argumenty - rozpiska z tym jak jest dieta zbilansowana? Nie, nie ma, laska lądowala w szpitalu dwa razy, ale dalej chce się odchudzac tym sposobem, to trzeba miec z głową. Powtarzam, że można schudnąc dużo bezpieczniej, nawet nie mając wielkiego samozaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 11.51 można pewnie zilami tybetańskimi albo innymi super extra tabletkami ja to mysle ze te wszystkie osoby co piszą zle o tej diecie to prędzej czy pózniej wyskoczą z jakimiś super środkami na odchudzanie bez wyrzeczeń i tym podobnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×