Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość Carmen000000000
Jowa- powiem tak wiekszosc z Was jak jest na nielagalu i robi tlusczowke to sobie mysli a tam jedna wasa to malo kcal albo cos tam to malo nie utyje i fakt nie utyjesz bo i tak jestes na deficyce ale 1g cukru wiecej na tym etapie NISZCZY w calosci tlusczowke bo w niej chodzi o wprowadzenie organizmu w ketoze a w menú Gacy (menú ktore dobrane jest DO OSOBY nie do koleznaki bo bardzo wazna jest waga ciala wzrost wiek i inne aspekty) jest to wyliczone ile g wegli przypada na bialka abialka dobrane sa do suchej masy koncowej. Wiec albo jestesmy na Gacy albo nie :) bo porostu to nie ma sensu i supelemntacja bo jak nie tez mozemy sobie zaplanowac jojo :) Zawroty glowy masz bo organizm wykorzytal glikogen i cukier i sie meczy to normalne. Jesli Twoja glowa nie pracuje bez wegli zmien diete bo dziewczyny dieta powinna ulatwiac wam zycie a nie utrudniac : ) Ja na swojej jezdze na wakacje chodze do knajp i sie nie mecze i nie zamierzam jej konczyc bo ja poprostu zmienilam styl zycia : ) PS: ja jak illusjon moge zyc bez wegli bo jestem miesozerna i czuje sie swietnie :) kazdy czlowiek to inny organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen - jak wygląda/ na czym polega Twoja dieta? jestem na Gacy legalnie od sierpnia. Schudłam 15 kg i zastanawiam się nad przejściem na inną "zdrowszą" diętę (tzn. poszukać dietetyka i współpracować z nim). Czy mogę zmienić dietę i ndal ciągnąć redukcyjną tylko nie gacową? (w domyśle, nie chcę czekać do wychodzenia u Gacy). Czy w ten sposób będzię jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Un Angel - podaj mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illusjon
Jestem po kolejnej konsultacji. "Pani" ze mnie zadowolona, chociaż opuszczam treningi. bo czasami z czasem lub siłami na ćwiczenia nie wyrabiam, dlatego trochę inaczej mi ustawiła trening. Może dam rade. Ćwiczenia to mój jedyny słaby punk... :P 21 listopada jadę na wesele i już się nie mogę doczekać reakcji rodziny :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Angel - zwraca mi mail ... nie jest napisany blednie ten co podalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Carmen00000 jak jestem na tłuszczowce nigdy nie podjadam węgli.. Zaciskam zęby i tyle. W 2011 byłam na legalu gacowym. Jadę wg własnych starych rozpisek (zaczynałam z podobnej wagi). Zamieniłam wyłącznie karczową tłuszczówkę (tylko wtedy taka była) na łososia. Zasady pamiętam, suplementy też są. Dziękuję za uwagi, wskazane i pożądane :-) Miło posłuchać kogoś kto wie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Jowa- napisalam o podjadaniu na tlusczowce bo wiem ze wiele z Was to czyta a naprawde wazne tego nie robic :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen dostałam maila od Ciebie,a raczej forward maila, którego pisałaś do kogoś. Nie pisałam nigdzie, że mam syna ;) Więc może ten mail powinien trafić do którejś z odchudzających się mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
no to dziewczyny mi nie wyszlo :) przepraszam juz sie poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość becia
Witam wszystkie Gacowiczki :) Mam pytanie czy ktoś nie chciałby kupić MOLKI po okazyjne cenie 60 zł ? Zakupiłam ...użyłam raz i na tym koniec... Dieta Gacy u mnie nie zdała rezultatu (monotonia) Jeśli ktoś byłby chętny podaję swój e-mail..... beciag82@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę Carmen :) Witaj kochana :) Ja posłuchałam jednak Twoich rad.... Jestem pod opieką trenera i mam opracowany plan dietę i suplementację ...i muszę powiedzieć że jestem zachwycona ...szczęśliwa i przede wszystkim najedzona. .a przy tym waga w dół :) Pozdrawiam cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
gość dziś - az mi sie buzia cieszy :)trzymaj sie dzielnie na diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się pochwalić -6 kg mniej w 10 dni.Dzisiaj byłam po nocy w pracy poszłam na siłownie i myślałam że nie dam rady ale 60 min zaliczyłam a potem wracałam jakaś taka radosna i lekka chyba endorfiny mnie niosły:) Czy ma ktoś może odnośnik do filmiku gacy ćwiczenia na brzuch i ramiona bo od poniedziałku na brzuch mi dochodzą.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tłuszczówke znoszę bardzo dobrze jedzenia na razie mi wystarczy i głód mnie nie męczy jestem na starym systemie.Ale jak sobie pomyślę że musiałabym jeszcze raz zaczynać to nie wiem.Czekam z utęsknieniem na owoc a to jeszcze tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość becia
Carmen gość z 16.08 to ja Becia ☺ A Gacy miałam dość właśnie z tego względu że dieta była monotonna. ..na tłuszczówce też czekałam z utęsknieniem na owoc... W międzyczasie oczywiście zaczęłam treningi na siłowni i tam w międzyczasie poznałam fantastycznego człowieka trenera personalnego. ..zresztą mistrz medalista w kulturystyce i fitness w 2014 r . To on pokazał mi że można jeść i to prawie wszystko i waga idzie w dół a przy tym te mięśnie brzucha ☺ Zresztą jak zaczęłam ćwiczyć. ..a dieta Gacy doprowadzała mnie do szału ...byłam ciągle głodna i ciągle coś podjadałam. .miałam napady na słodkie byłam nerwowa niemiłosiernie. .. wtedy zaczęłam wspominać Ciebie ...przypomniałam sobie jak sama kiedyś ćwiczyłam i w międzyczasie zaczęłam rozmawiać z trenerem.... Jej to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. .. Jestem szczęśliwa. ..uśmiechnięta chudnę. ..a moja miłość do fitnessu narodziła się na nowo ☺❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość becia
Zresztą teraz nawet nie nazywam tego dietą... Zmieniłam nawyki żywieniowe i wiem co jest złe a co dobre..posiłki komponuje sama tylko w wyznaczonych gramaturach białka..węgli i tłuszczu...a reszta należy do mnie ...czy zjem na śniadanie kanapki z pieczywa razowego czy jajecznicę czy owsiankę. ..itd...☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Jeszcze raz do Carmen00000 czy można stosować na tłuszczowce stewię/ksylitol? A poza tłuszczówką? bo słodzik był dozwolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Becia Ty nawet nie masz pojęcia jak ja się cieszę z Twojego wpisu :) mi się buzia uśmiechnęła od ucha do ucha. Ja sama trenuje i dlatego Gaca realny dla mnie nie jest. Studiuje od jakiegoś czasu dietetyke i z sukcesem prowadzę dwie osoby. Jeśli Ciebie jedna przez coś takiego jak forum udało mi się popłynąć w kierunku o którym piszesz tzn ze było warto robić te wszytkie wpisy :) nie ma nic lepszego niż wejść na drogę diety która jak sama piszesz przestaje być dieta :) każdy ma inną motywację każdego co innego pociąga. Mnie diety restrykcyjne zawsze meczyly i strwsowaly i tylko czekałam końca. Dlatego cieszę się bardzo jescze raz to podkreśle ze napisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Jowa z tego co mi wiadomo stevia tak ksylitol nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaja2702
Dziewczyny, jestem podczas drugiego tygodnia Gacy, mam fajna konsultantke ,wiec mam nadzieje,ze dalej bedzie szlo :) jak narazie schudlam 4.5 kg. Waga wyjsciowa 10 dni temu 72.00 kg , obecnie 67.6kg , moj cel to 60 kg, Ile mysliscie jeszcze tygodni do wyjscia? Jestem kaprysna i zla jak osa choc glodna tak naprawde nie chodze, bardziej brakuje mi poprostu smakow do ktorych jestem przyzwyczajona... Narzeczonego wkurzam swoim zachowaniem i on widzi zmiany fizyczne w moim wygladzie,ale tez zauwaza ze jestem dosc nieznosna:P Ile myslicie zanim do wyjscia z diety i jak dlugo wyjscie bedzie trwalo? PROSZE o porade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaja2702
Dziewczyny, jestem podczas drugiego tygodnia Gacy, mam fajna konsultantke ,wiec mam nadzieje,ze dalej bedzie szlo :) jak narazie schudlam 4.5 kg. Waga wyjsciowa 10 dni temu 72.00 kg , obecnie 67.6kg , moj cel to 60 kg, Ile mysliscie jeszcze tygodni do wyjscia? Jestem kaprysna i zla jak osa choc glodna tak naprawde nie chodze, bardziej brakuje mi poprostu smakow do ktorych jestem przyzwyczajona... Narzeczonego wkurzam swoim zachowaniem i on widzi zmiany fizyczne w moim wygladzie,ale tez zauwaza ze jestem dosc nieznosna:P Ile myslicie zanim do wyjscia z diety i jak dlugo wyjscie bedzie trwalo? PROSZE o porade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaja2702
Dziewczyny, jestem podczas drugiego tygodnia Gacy, mam fajna konsultantke ,wiec mam nadzieje,ze dalej bedzie szlo :) jak narazie schudlam 4.5 kg. Waga wyjsciowa 10 dni temu 72.00 kg , obecnie 67.6kg , moj cel to 60 kg, Ile mysliscie jeszcze tygodni do wyjscia? Jestem kaprysna i zla jak osa choc glodna tak naprawde nie chodze, bardziej brakuje mi poprostu smakow do ktorych jestem przyzwyczajona... Narzeczonego wkurzam swoim zachowaniem i on widzi zmiany fizyczne w moim wygladzie,ale tez zauwaza ze jestem dosc nieznosna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość becia
Tak Carmen ja to samo zawsze nie mogłam się doczekać końca diety ...Chodziłam zła i po paru dniach badz tyg podjadałam. Teraz jedyne czego nie mogę się doczekać to pięknie wyrzezbionych nóg i pośladków bo brzuch i ręce już widoczne ☺ Teraz ani mi się myśli o podjadaniu czy zaglądnij do lodówki. ..szafki między posiłkami bo po prostu jestem najedzona. ..i czasem patrzę na zegarek ...jej znowu pora jedzenia! A mi się wcale nie chce. ..lecz zjadam grzecznie posiłek ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taci
Dobrze mieć trenera obok siebie tak na odległość to nie wiem czy to się uda. Cały czas myślę co tu począć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Dziewczyny najważniejsze w życiu to nie marnować go na coś co nas meczy i wykańcza i jeśli Gaca daje siłę to rób ale 100% a jeśli się męczysz to znaczy ze to nie jest dla Ciebie jeśli coś jest zgodne z Tobą nie będziesz się na tym męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaja2702
Carmen moge prosic rowniez o mailika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×