Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość Carmen000000000
Paulinka napisz swój mail napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaja2702
paulinacieslik007@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illusjon
Carmen To i ja poproszę :D anne.vote@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem po witaminowym raju myślałam że nic nie schudne bo konsultantka mówiła żeby się nie ważyć a tu taka niespodzianka 2,5 kg mniej:-) ja nie jestem głodna na diecie najgorszy był pierwszy tydzień teraz jest OK:-) Pozdrawiam dietujących:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam 20kg w 2 Miesiące dzięki African Mango. Zamiast diet które nic nie dają polecam prosty i skuteczny sposób :) http://nplink.net/lbWjNrDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGabi178
Halo kto pomoze mi jak mam podzielic sobie czas kiedy jesc ? Pracuje na trzy zmiany. Jak ide na noc to przespie sniadanie. Jak to zrobic ? moze poprostu byc te dni bez sniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGabi178
ja jestem na pierwszym tagodniu diety i nie wiem dlatego jak to podzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGabi178
kto moze mi pomoc i podac mi diete na nastepne tygodnie? Prosze. na tlusczowke juz mam ale dalej potrzebuje. Prosze , pomocy Gabi178@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Kołobrzeg
Dieta drakońska nic w ogólnym rozrachunku ci nie da, efekt jojo, przy zbyt nagłum spadku wagi pewne, to już bym szybciej zrozumiała osoby na mniej restrykcyjnej diecie biorące, nie wiem powiedzmy foreverslim czy inny środe tego rodzaju. To im bym dała większą szansę na końcowy sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w szarobury dzień :-) trzeba się ruszyć i posprzątać ogród bo liśc***ełno :-) Kochani jestem tak pozytywnie nakręcona bo po 10 tygodniach mam 17,5 kg mniej:-) wiem że jeszcze długa droga przedemną ale naprawde mi się chce i dietować i trenować :-) Pozdrawiam i lece grabić ogródek pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carmen000000 mozesz napisać do mnie tez snake33@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne kapsułki na mnie nie działają, gdy biorę to wydaje mi się, że wszystko mogę jeść i ile chcę. Wtedy jest odwrotny skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illusjon
Kapsułki mają być zdrowsze od ciemnego makaronu z cieleciną i warzywami przygotowanymi na parze???? Co za bzdury... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doriska, Gratuluję Ci bardzo, bardzo. Świetny wynik :-) Bardzo cieszę się razem z Tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorusia może do końca roku będzie dwu cyfrowa waga:-) Też twierdze że to co teraz jem jest zdrowe kupe warzyw i owoców , nic nie smaże tylko pieke, griluje i gotuje na parze więc co tu może być nie chalo a to że organizm domaga się starych nawyków to już od nas zależy czy powalczymy czy nie . Ja po 10 tygodniach naprawde czuje się dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość EwaEwa
Cześć wszystkim, Ja w czwartek kończyć będę 16 tydzień. Lecą mi włosy od 2 tyg. Konsultanta wybrałam bardzo fajnego. Przypadł mi cykl mieszany, a w związku z tym, że lecą włosy konsultant zmienił mi na metabolizm :).Co do ćwiczeń również kazał odrzucić siłowe. Tego bym nie wiedziała z żadnego forum. Ps. Czy ktoś mi może przesłać swoją dietkę- tą teraz legalną? - odpisze ze swoją imieinazwisko@wp.pl Ewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaja2702
Dwa ja skonczylam drugi tydzien, podaj maila napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) znalazłam Was bo mi gdzieś znikłyście . Zostawić na chwilkę i narozrabiają diabełki hahah . Poczytam i się dołączę do dyskusji jak czas pozwoli . Pozdrowienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Dziewczyny jutro mam 160g udka na obiad. Wiem ze bez skóry, ale nie pamiętam czy waga był liczona z kością czy bez. Może ktoś pamięta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela sama nie mogę w to uwierzyć narazie nie zgrzeszyłam jeśli chodzi o dietę ale z ćwiczeniami różnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ta dieta jest bezsensu. Dieta to nie tylko kalorie ale o wiele bardziej złożony proces. Każda zjedzona rzecz pociąga za sobą reakcję hormonalną. W skrócie mówiąc to co jesz w zależności od poziomu hormonów jest albo magazynowane jako tłuszcz albo spalane. U 97 % kobiet zaburzony jest poziom hormonów i dlatego nie możemy schudnąć. Nawet jak trzymamy dietę, to nasze ciało zamiast pozbywać tłuszczu magazynuje go ;/ Dopiero pozbycie się złych hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie tłuszczu i wyprodukowanie nowych odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu pozwala schudnąć automatycznie. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę. Więcej możesz się dowiedzieć na http://skutecznadieta.com.pl ale w wielki skrócie Ci powiem żebyś jadła więcej zielonych warzyw – sałaty, ogórka, kalafioru, jarmużu i innych. Najlepiej do minimum 2 posiłków dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
Izabela39 jak super że się odezwałaś. Jak się czujesz? Pamiętam że miałaś mieć jakiś zabieg. Jesteś już po? Dużo o Tobie myślałam. Zastanawiałam się czy nie masz jojo. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale ten czas leci, u mnie -20kg : ) ale radocha. Przeszywanie guzików już nie pomaga, co mnie ogromnie cieszy. Gratuluję Wam spadków, fajnie że dołączają dziewczyny z tamtego forum. Piszcie co u Was. Yenni80 jesteś? Co u Ciebie? pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debilne hejty, dieta zła lepsze kapsułki. Jak się nie podoba to omijamy dużym łukiem i nie zaśmiecamy forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Dewi gratuluje wyniku - oficjalnie mnie dogonilas :) u mnie byly zawirowania ostatnio - po 7 dniowej tluszczowce ze spadkiem -4kg polecialam na weekend do tzw cieplych krajow (ciagle trzymajac diete) i na oficjalnym wazeniu po powrocie (tydzien temu) mialam te 4kg z powrotem. Wyobrazcie sobie moją reakcje. Na szczescie poziom tkanki tłuszczowej spadl i obwody tez, wiec to ewidentnie bylo zatrzymanie wody, ale mimo wszystko załamujace. Po tygodniu w domu znow jestem na tym poziomie -4kg i postanowilam w tym roku juz nigdzie nie wyjezdzac, jak mam sie tak potem stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illusjon
Dewi, Ogromne gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×