Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość Carmen000000000
Carmen od czasu dłuższego nie jest na diecie od dietetyka to raz współpracowała z trenerem to dwa, i zrobiła w międzyczasie uprawnia z dietetyki sportowej jest instruktirem fitness a jak ktoś sobie życzy coś więcej ode mnie to jak wcześniej podać proszę mail odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawny aktywny użytkownik forum
k.... gościu co ty piszesz??? jakie stawia się??? Carmen udzieliła mi kilku wskazówek a ja napisałem do czego się zastosuję a do czego nie. I tyle. Jestem jej wdzięczny za podpowiedzi co nie znaczy że mam jej słuchać w 100%. Napisałem do czego się zastosuje a do czego nie. Carmen mam nadzieję że nie masz mi tego za złe. Jeśli jednak masz to przepraszam. PS. Wiedziałem że nie należy się tu udzielać bo zaraz się jakiś poj.b trafi. Jeszcze raz życzę powodzenia Wszystkim i znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawny aktywny użytkownik forum
gośćmarlena Domyśl się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Dawny aktywny użytkownik- absolutnie nie mam Ci za zle i wlasnie dlatego jak widzimy co sie tu dzieje jesli Ty badz ktos inny ma ochote chwile ze mna porozmawiac niech poda kontak mialowy do siebie odpisze. Do goscia i do wszytkich ja mam jedna podstawowa zasade kazdy jest dorosly i decyduje sam. Czlowiek madry uwagi 2giej osoby odbiera jako rozmowa a kazdy inny jako ataki i nie wiem co jeszcze. To tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aran
gość 12.45 Twoje zdolnośc***ercepcji i rozumienia tego co się tu pisze są na poziomie starszaków w przedszkolu. Weź sobie do czytania książeczki Disneya, może zrozumiesz ich treść, bo jak się czyta twoje wpisy to żal .. ściska. Sorry, ale mnie to wkurza tak jak i błedy ortograficzne choć nie jestem polonistą ale inżynierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aran
nie wiem skąd te gwiazdki w tekście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Akuna
Do Goscia. Niestety, ale tak to wychodzi cenowo z dietami "pudelkowymi". Wiekszosc firm chce 50-54 zl za jeden dzien. Razy 7 dni w tygodniu... Szukam kogos kto stosowal chociaz przez miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akuna. Ja byłam na pudełkach przez 1,5 miesiąca, 1200 kacl efekt był jedzenie smaczne i oczywiście po odstawieniu pudełek zaliczylam jojo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Akuna
G_ona, ile kg Ci spadło na pudelkach? Byłaś głodna? Ćwiczyłaś czy tylko dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aran
Pudełka najlepiej odchudzają .... kieszeń. Jak chcesz to jest bardzo wygodna forma, bo kto bogatemu zabroni robic dziwne rzeczy? Przecież nawet w sieci jest mnóstwo tanich ofert do wykonywania samemu. Trzeba tylko opracować sobie metodę przygotowywania posiłków tak aby się nie narobić. Mozna przygotowywać porcje mięsa jednego dnia i pomrozić sobie a potem tylko dodawać warzywa czy to w formie sałatki czy takiej jak lubisz. Najłatwiejsza metodą jest "zupa" /mięso plus warzywa/ gęsty posiłek, który mozesz zjeść na zimno lub ciepło. Smak zmieniasz dodając przyprawy, sok pomidorowy, koper, natkę. Jak lubisz mozesz z tego zrobić krem. Mój syn nazywa taki zestaw "szamka dla psa" ale prosto i wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka A
Ja często na tłuszówce z kurczakiem lub karkówką zamiast warzyw gotuję zupę z brokułów lub kalafiora. Na bulionie warzywnym z imbirem wszystko miksuję o dodaję drobno pokrojone mięsko. Mocno rozgrzewa. Konsultant powiedział, że to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
A propos zup. Dziewczyny macie jakieś przepis na smaczna zupę bez soli. Teraz zimno, zupa fajna sprawa ale bez soli.....no....nie wchodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aran
Właśnie o czyms takim mówię. Tak robię. tak samo dodaje sie kaszę albo ryz /na wyprowadzeniu/ Gotuje 100g jak wystygnie wkładam do pojemnika /wiem ile on waży/. Do gorącej zupy dodaję połowę wagi kaszy, chwilę czekam aż się wszystko zagrzeje i gotowe do jedzenia. Dodaję oliwę, którą sama sobie doprawiłam tj do butelki oliwy włożyłam ostrą paprykę i czosnek. Po kilku dniach jest super. Przygotowanie takiej potrawy trwa naprawdę chwilę. Możesz zrobić podwójną i na jutro masz problem z głowy. Po co Ci pudełka? Chyba, że zbierasz plastik. pozdrawiam Gotowanie drobno pokrojonego mięsa w warzywach trwa n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aran
kurde, co to za cięcia. Miało być, że mięso gotuje się chwilę. Ja wolę pierś z indyka ale tak samo jest z kurczakiem. Do ryby np możesz dodać trochę przecieru pomidorowego albo soku /wg wagi/ Spróbuj dodać np seler naciowy, marchewkę, koper włoski i pora. Przypraw tym co Ci smakuje np. koper, majeranek, zioła prowansalskie, imbir, curry, pieprz. Ja wolę ostre smaki wtedy potrawa nie jest bezpłciowa ale jakaś czyli ma smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendowo :))) Jowa, ja robię zupy - kremy, na gęsto w małej ilości wody gotuję mięso (filet), dokładam warzywa, wyciągam mięso i miksuję. Mięso, albo w kawałki, a jak mi się znudzi, przepuszczam przez maszynkę, jest super do gęstej zupy. Warzywa takie jak mam w rozpisce, z przewagą pietruszki, selera, bo lubię, wolę np dać mniej kalafiora. Kiedyś miałam z ziemniakiem, też go zblendowałam na koniec, smak super i powiem Ci, że nawet nie potrzebowałam dużo przypraw, dodałam na koniec zieloną świeżą pietruszkę. W tych nie solonych zupach ważne jest aby znaleźć to co Ci najlepiej smakuje, jeśli korzeń pietruszki, dajesz go więcej niż pozostałych warzyw. Pieprz, cząber, co lubisz, dla mnie koniecznie świeża zielona pietruszka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier**nicze..co z głupie baby.... kombinujecie z tymi dietami, co jedna to lepsza. a wystarczy zastosować prosta zasadę: przestań żreć i zacznij się ruszać. ale nieee....lepiej wymyślać diety które goowno dają... i latami użalać się na kafe że jest się tłustym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Bardzo dziękuję. Spróbuje poszukać smaku bez soli. Pozdrawiam ciepło bo mróz straszy za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz kotlety sojowe, to jest dopiero smak bez soli i panierki ;) tu bez ziół nie dałabym rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illusjon
A ja wybrałam karkówkę staram się ją mieć przynajmniej co 4 tydzień ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
A może ktoś wie jak wygląda sprawa ze słodzikami. Ze niezdrowe - wiadomo, wiem ze gaca dozwolił. A jak sprawa wygląda ze stewią. Czasami na tluszczowce mam smaki na słodkie. Można bialy serek z odrobina stewii? ( ta 0 kcal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Co się dzieje z wpisami? Albo obcina. Wczorajszego brak???? Pytalam wczoraj o slodziki. Pamiętam ze byly dopuszczone slodzone napoje. Ale czy na tluszczowce mogę stosować stevię 0 kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taci
Coś słabo się odzywacie, no ja to jestem na płatkach owsianych. Trzymam się twardo diety i jestem z siebie zadowolona. Dzisiaj siłownia i aby tak dalej. Wagę oczywiście podam w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tłuszczówce na pewno nie można słodzika, ale w inne dni też trochę dodaję do twarogu na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illusjon
Ja do twarogu na kolację zawsze dodaje pieprz cayenne, cudownie pobudza pracę jelit. Nie wiem czy nie lepiej niż Colon C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało tu teraz zaglądam, bo nie lubię chamstwa, a niestety co raz częściej jest ono tu obecne. Jedno jest pewne, wyzwiskami i chamskimi komentarzami nikt mnie nie przekona, że mam się przestać odchudzać. Nie mówię, ze dieta Gaca nie ma skutków ubocznych. Ja na diecie dietetyczki 8 lat temu nabawiłam się awitaminozy... Wiec to nie tylko problem z dieta Gacy. Póki co ja mam idealne wyniki. Miałam dobre jak zaczynałam dietę, ale teraz mam np. hemoglobinę dużo lepszą, bo miałam bardzo blisko niskiego progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna dieta nie jest zdrowa, dawno to już było pisane ale jesteśmy dorośli i sami decydujemy. Dla mnie odpowiada i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Dziewczyny slodziki i stewia nie maja wplywu na przebieg diety to ie sa cukry mozecie je jesc ....w kazdej fazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Carmen! Bogini ty moja! Uratowalas/uradowalas mnie w tej niedoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Znowu zjadlo mi pól wpisu.... O co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka A
Ja często do sera i jogurtu a kolację dodaję stewię i cynamon daje pyszny smak. A wracając do zupy dodaję suszonej włoszczyzny lub podlaskiej przyprawy do rosołu (Rossmann) i korzenia lubczyku (sklep z ziołami) daje smak bulionu. Wrzucam brokuł/kalafior i kawałek imbiru. Potem miksuję. Mięso kroję w kostkę podsmażam na chrupko i dodaję wraz z zieleniną. można dodać czosnku i papryki. Już teraz nie muszę solić. Jest to na tłuszczówce jakieś urozmaicenie. Myślę, że należy olewać złośliwe komentarze i nie reagować. Może się zmęczy ten gość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×