Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
Witam☺ Już myslalam, ze nikt tu nie pisze... Ja gacuje na gape od 1 stycznia. Tak to sobie ulozyłam, że tluszczowke skoncze przed powrotem do pracy. Karczek jakos znosze ale pomidora nie przelkne; jem z brokułami. Marzy mi sie taka grupa wsparcia ale w realu, fajnie by było. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy 75 g karczku to na surowo, czy po upieczenie, usmażeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazymy surowe ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć chcę zacząć na gapę ale nie mam diety czy ktoś może mni przesłać na margaretka555@wp.pl dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagacka1
Cześć , jadę na gape od wczoraj. Czy można się do Was dołączyć na fb? Jak to zrobić? Bardzo mi zależy i potrzebuję wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawarka_48
No, jadę i ja od jutra z koksem :) rano ważenie, mierzenie i do boju! Przeszłam już raz cała ścieżkę na legalu, mówią, że każdy kolejny raz jest trudniejszy... tak na prawdę zaleźy to tylko od nas, jak będzie - a będzie dobrze ! Trzymam kciuki za wszystkie gacowiczki - gapowiczki - legaliczki i całą resztę. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawarko 48 ja tez od dzisiaj zaczelam gace ale na gape wczoraj dzwonilam do nich ale trzeba czekac w kolejce oczekujacych a ja juz nie moge patrzec na siebie. Kiedys ok 2 lata temu próbowałam tej diety, ale wytrzymalam tydzien bo po drodze jakies imieniny, urodziny i zawsze tysiac wymowek, ale mam nadzieje ze tym razem uda mi sie walczyc z moimi slabosciami . Mam do zrzucenia ok 25 kg wiem duzo, ale dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawarka_48
gość z 10:40 życzę samozaparcia, powodzenia i siły, uda się , zobaczysz. Wiesz co, na mnie działa odpowiednia motywacja, sama ją sobie zapodaję :) ale są chwile, że słabnę. Szukam wtedy wsparcia czytając i śledząc przemiany innych gacujących, wiem, że też jest im ciężko i źle ale się zbierają w sobie i prą do przodu. Na legalu on-line pozytywnie działała na mnie moja konsultantka - przynajmniej do czasu - w pewnym momencie wyczułam jakby obojętność, rutynę z ich strony ( zmieniałam kilka razy konsultantów). Jestem pewna, że siła jest w nas przede wszystkim. Będzie dobrze :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
To znowu ja gość z 10.40 będę pisała gość kasia, będzie łatwiej mnie rozpoznać. Tak jak już pisałam wcześniej zaczęłam dziś stosować gacę i postaram się codziennie podawać swoją wagę myślę, że to też forma motywacji a zaczynam z wagą 89 kg , 168 cm wzrostu 42 lata zobaczymy co z tego wyniknie. Dziękuję Bawarko_48 za słowa otuchy,mam nadzieję że wytrwam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Ewa i mnóstwo kilogramów do zgubienia. Moja waga to 86, 5 kg. Chciałabym rozpocząć gacowanie od piątku i dlatego bardzo proszę o przesłanie mi diety gacy. Bardzo proszę o taka dietę, która nie jest z internetu, a od osoby, która korzystała z gaca system. Będę bardzo wdzięczna. Mój e-mail: nadzieja_13@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Bawarko_48 ja jednak zapisałam się na listę oczekujących chyba będzie mi łatwiej na początku kiedy ktoś będzie mnie rozliczał a i cena usługi podziała motywująco, ale powiedz mi ile ty schudłaś na tej legalnej diecie i czy miałaś efekt jo jo , dlaczego zrezygnowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogośćEwa
Dieta nie z internetu, a od Gacy kosztuje. Zapłać, to dostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy ośrodek: GACA CENTRUM POZNAŃ Na wiosnę GACA SYSTEM zaznaczy na mapie Polski kolejny ważny punkt. 16 kwietnia planujemy otwarcie GACA CENTRUM POZNAŃ. Jest on odpowiedzią na duże zainteresowanie Mądrym Odchudzaniem w Wielkopolsce – otrzymaliśmy setki listów i wiadomości od mieszkańców Poznania i całego województwa, stamtąd też pochodzi wielu naszych pacjentów realizujących proces odchudzania online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawarka_48
Kasiu, myślę, że chyba dobrze, że chcesz pogacować legalnie. Będziesz miała bardziej konkretne spojrzenie na całkształt, dostaniesz menu, porady, ćwiczenia. Dieta ta ma - jak wszystkie pewnie- swoje plusy , ale też minusy, o których niestety nikt Ci legalnie nie powie. Kto gacowałam ten wie , o czym mówię. Absolutnie nie mam zamiaru ani Ciebie , ani nikogo innego odwodzić czy zniechęcać, bo sama kolejny raz podjęłam próbę. W 2013 r. pod wpływem Fat Killersów postanowiłam spróbować, udało się zrzucić ponad 17 kg , ważyłam 56 kg, jednak waga wyznaczona przez system to było 46 kg. Zaczęłam wysiadać psychicznie, podjadać, waga szła w górę i przy 58 kg stanowczo " zarządałam " wyprowadzenia. Wyprowadziłam, zakończyłam. Było ładnie , pięknie ale jak się nie stosuje kilku punktów po wyprowadzeniu to waga rośnie. No i urosła. Teraz chce zrzucić około 12 kg, zobaczymy. A się rozpisałam.... ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Ja dziś po pierwszym dniu -1kg, czyli waga 88 , u Gacy jestem 91 na liście oczekujących, więc będę stosować tydzień tłuszczówki bo szkoda mi tego zapału i nastawienia do tej diety, tylko nie wiem czy przyznać się potem u nich że już jestem w trakcie tej diety, czy startować od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlotto
bawarka48 czy mogłabyś kochana wkleić tutaj wyprowadzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto się przyznać.wszystkie dane mają w systemie i nie będziesz musiała kombinować ze zmiana danych osobistych itp... a to żaden wstyd na chwile zboczyć z drogi.ważne że wracasz i będziesz pod kontrolą konsultantów-łatwiej się pilnować jeśli masz kontrole co 2tyg. w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Ja zaczęłam 1 tydzień na własną rękę oczekują na konsultacje. Ale nie uwzględnili tego. Musiałam zacząć wszystko od nowa. Jeśli masz zapał to zrób 4 dni tłuszczówki+3 z węglami. a potem zacznij na legalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
no właśnie mam zapał i nie chciałabym tego przerwać, a swoją droga to strasznie długi mam termin oczekiwania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Moja waga dzisiejsza 87,7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Bawarko czy mogłabyś zdradzić TE ważne punkty na wyprowadzeniu? Jeszcze 2-3kg i zamierzam wyjść juz z diety. Boje się żeby nie przytyć szybko. Carmen000000 również podkreslala wagę tego etapu ale niestety zniknęła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Bawarko czy mogłabyś przybliżyć TE ważne punkty na wyprowadzeniu? Zostało mi jeszcze 2-3 kg i będę wychodzić z diety, boje się przytyć. Carmen0000000 tez podkreślała ważność tego etapu, ale niestety zniknęła, a szkoda bo to guru diet ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Carmen czyta ale jest zabiegana jak ktos cos pyta to odpisuje :) i bez pprzesady z tym goru diet ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
no i ja już legalnie, powiem szczerze, że konsultacje stanowczo za krótkie ale jadłospis rewelacyjny! Ja miałam jeszcze stare rozpiski gdzie jadło się tylko karkówkę i smalec. Zobaczymy jakie będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Jak milo Cię usłyszeć Carmen! Niechybnie Cię wykorzystam. Zostało mi 2-3 kg do wyprowadzenia. Waga leci w dol troszkę wolniej, ale systematycznie. Mysle ze jeszcze di konca stycznia, może połowa lutego i koniec Czy możesz pomóc mi na tym etapie? Odchudzałam się z gaca wg moich rozpisek z 2011. Ale nie miałam od niego wprowadzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia Maj
Jowa, odezwij się do mnie na priv, proszę... chcę Ciebie podpytać o kilka rzeczy amelia.b43@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćellunia
bawarko 48 ponawiam prośbę o wyprowadzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyDokonca
u mnie niedługo legalne wyprowadzenie :) dzięki Waszemu wsparciu udało się od 15.12.15 zbić prawie 5 kg.ciekawa jestem czy można poprosić o wyprowadzenie jeśli zamiast 62 będe miała 64 kg?czy ktoś był w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obydokonca...ja wczoraj byłam na konsultacji....ważę teraz 67kg a wyliczyli mi że powinnam 55kg. Niestety nie chce tyle ważyć. Max chciałąbym jeszcze zrzucić 7kg. Niestety aby załapać się na tańszy karnet MUSZĘ ważyć 55kg! Konsultant zrobił notatkę że na własne żądanie chcę zakończyć odchudzanie dochodząc do wagi 60kg. Wiem na pewno że nie będę wyprowadzać się z diety u Gacy, lecz u normalnego profesjonalnego dietetyka. To co oni proponują na wyprowadzeniu to jakaś porażka. Dla mnie w tej chwili waga jest satysfakcjonująca ale wiadomo że na wyprowadzeniu przytyję jakieś 3-5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×