Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
czy ktoś byłby taki miły i wstawił tutaj aktualne wyprowadzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just1973
Witam udało mi się pozbyć 2 kg to już coś. Ja też nie dotrwalam do wyprowadzenie rok temu, konsultant stwierdził że powinnam ważyć ok 55 ale wtedy wyglądała bym jak zombi i sobie opuściłem waga od czerwca skoczyła ponad 15 i jestem znowu w duszy I myślę że legalnie to oszustwo, szkoda kasy a konsultant gada ciągle to samo jak mantra w tym wszystkim ważne jest aby być przez kogoś motywowamym i to daje kopa jak witamina B. Jeśli ktoś może zamieścić wyprowadzenie to Bóg Bóg zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magy
Witajcie! Ja również wyprowadziłam się sama wcześniej. Schudłam 20kg, ale przytyłam 5kg bo wykańczała mnie monotonia diety, częste tłuszczówki, coraz gorsze samopoczucie i.. wypadające włosy! Zobaczyłam też, że dieta wcale nie jest opracowywana indywidualnie dla mnie! Ale naprawdę odczułam smutek kiedy w następnym dniu po wygaśnięciu abonamentu nie mogłam już wejść do swojej historii odchudzania on line!!! Choć zostawiłam u nich przeszło 4 tys. zł! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawarka_48
Witaj Magy, ja zostawiłam u nich też sporą sumkę, nawet ciut większą niż Ty, wliczając wszystkie suplementy, witaminki, apetit stopy, water auty, norelki itp. Nikt nas nie zmuszał do tego, to był nasz wybór, efekty były, więc spoko luz. Bardzo podobnie jak Ty, zarządałam wręcz wcześniejszego wyprowadzenia , bo monotonia, kryzysy psychiczne i początki podjadania stawały się nieznośne. Daj znać, jak sobie radzisz teraz, jak wygląda Twoje menu, co z soleniem potraw. Jak tam Twoja aktywnosc fizyczna? Ja postanowiłam spróbować po raz kolejny pozbyć się za pomocą skompletowanych rozpisek kilkunastu kilogramów, które niestety wróciły. Nie jestem jednak przekonana, że robię dobrze... Cały czas mam dylemat, czy nie skorzystać z pomocy dietetyczki, która ułoży dietę bardziej spersonalizowaną i urozmaiconą pode mnie osobiście. Bo nie czarujmy się , ale dieta Gacy to takie same zestawy dla wszystkich, o różnej gramaturze na poszczególnych etapach. Dieta jest jak najbardziej skuteczna . Jak już zaznaczyłam we wcześniejszym poście, ma tez minusy - pewnie , jak każda inna redukcyjna masowa dieta. Ale wszystko jest lepsze niż trwanie w beznadziei, otyłości, stresie, załamce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magy
Witaj Bawarka! Rzeczywiście dieta Gacy bardzo się powtarzała różniąc gramaturą! Chudnie się szybko, ale - jak zwrócił mi uwagę trener na siłowni - nie sposób nie chudnąć przy 1000 kcal i 6h treningu w tygodniu!!! Jak sobie radzę teraz? Tak naprawdę to już się wyprowadziłam z GS od września, kiedy zaczęłam podjadać ( również sól i słodycze!). 4-5kg do góry, to i tak mało - jak na mnie! Myślę, że ważna jest siłownia i białkowe kolacje, o których mówi Gaca. Dzięki niemu również nauczyłam się jeść ŚNIADANIE i 4 posiłki w ciiągu dnia. No i owoce do 16.00. Ja sama chciałabym ważyć 58kg i brskuje mi na dziś ok. 11kg. Spróbuję wrócić do diet metabolicznych, kiedy można się było bardziej najeść i owocowego raju, ze względu na większą ilość owoców i warzyw, których mi tak brakowało! Ale nie ukrywam - okres Świąt był czasem wielkiego obżarstwa i dopiero zacznę od poniedziałku. Też myślałam o indywidualnym programie dietetycznym i treningowym, ale u nas to kosztuje 550zł miesięcznie! Kolejne duże koszty, a potem człowiek pójdzie na urodziny, imieniny, etc. i ... płynie. Chwilowo dość płacenia. Wykorzystam to, co zdobyłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po tych wszystkich postach mam do was prośbę czy ktoś może przesłać na mój adres jzelazowska@onet.pl dietę wyprowadzenia z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Bawarko ja po piątkowej konsultacji dowiedziałam się, że muszę schudnąć do wagi 58 kg co uważam za zbyt niską wagę tyle ważyłam zaraz po maturze i też nie wyglądałam najlepiej, bardzo chudo wręcz, czytając wasze posty zrozumiałam , że aby wyprowadzić się z diety to muszę uzyskać taką wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawarka_48
Kasiu, dokładnie tak. Po wyprowadzeniu kilka kilogramów wraca, bo zaczynamy jeść " normalnie", dodjąc sól. Ale mimo wszystko chudnięcie poniżej jakiejś tam powiedzmy normy, od początku wydawało mi się niezbyt rozsądne... Dopytywałam moją konsultantkę czy tak trzeba, dowiedziałam się, że mam się nie martwić na zapas... W pewnym jednak momencie, kiedy zaczęłam się niezbyt komfortowo czuć ( delikatnie mówiąc), nie czekałam dłużej, posłuchałam swojego organizmu, rozsądku i nie dochodząc do 46 kilogramów wyznaczonych przez GS, wyprowadziłam się przy 58 kg. Trochę wróciło, kiedy zaczęłam jeść w miarę normalnie, bo przecież do starych nawyków bezsensem jest wracać , bo wiadomo , czym to się kończy. Niestety, jeśli mamy skłonności do tycia w genach , w naturze, w nawykach , to już do końca życia trzeba uważać. Tak, jak pisała Magy, dieta uczy nas systematyczności i odpowiedniego komponowania posiłków, picia dostatecznej ilości wody, jedzenia kolacji białkowych i nie przesadzania z owocami po 16-tej. Musimy polubić sport, gimnastykę, ruch - bez tego nie ma efektów. Ale i tak najważniejszy jest ROZSĄDEK ! :) Przyznaję się , że ja zachłyśnięta GS na pewien czas go zatraciłam... Teraz to wiem, ale z drugiej strony, jeśli się w coś wchodzi sumiennie, to na 100%, wtedy są efekty. Ale ich koszt zdrowotny jest czasem niemały... I tak to się właśnie kręci. Dlatego nie miejmy do nikogo pretensji, że coś się dzieje nie tak, że -jak to u mnie było- zdarzają się niesamowite skurcze łydek w nocy, czasowa deregulacja okresu , wypadanie włosów, ospałość na przemian z rozdrażnieniem. Same przecież podejmujemy świadomie decyzje, biorąc odpowiedzialność i godząc się na reguły gry. Dziś postanowiłam dać sobie czas na przemyślenie i przetrawienie dalszych kroków, nie ukrywam, że miał na to wpływ post Magy. Poważnie zastanawiam się nad rezygnacją z tłuszczówek i korzystając z zestawów metabolicznych i wit. rajów , gdzie jest więcej bardziej urozmaiconego jedzonka, owoców, dać sobie " trochę oddechu ". 2-3 razy w tygodniu trening ( w domu). Przerobiłam już system redukcji " szybciej-więcej", teraz pora być może na " wolniej-mniej" :) Idę myśleć ;) Pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Zosia maj wczoraj wysłałam email Mi tez kazali chudnac do 48 kg. To waga nastolatek. Przy 55-53 kg swobodnie wchodzę w 36 rozmiar. Wydaje mi sie ze to rozsądna granica. Wydaje mi sie ze norma powinna uwzględniać wiek i budowę ciała. Mam 44 lata i mocna budowę. Schodzenie z waga do poziomu 16 latki jest nie rozsadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magy
Mnie zalecono wagę docelową - 52kg. Mam 162cm wzrostu i prawie 50-tkę na liczniku. Chyba wyglądałabym jak anorektyczka, pomarszczona na twarzy niemiłosiernie a przecież trochę tkanki tłuszczowej jest potrzebne! Zgadzam się z czymś innym: na Wyprowadzeniu dowiadujemy się nt. wagi z czerwoną lampką - w moim przypadku to 65kg. Przekroczenie tej wagi jest niebezpieczne i grozi powrotem do otyłości! Z tym się zgadzam i tego chcę absolutnie pilnować! Ale to jest program MINIMUM , GS daje apetyt na MAKSIMUM! Też tego chcę, ale chyba trzeba trochę ostudzić ten apetyt i zwolnić tempo. Lekarze mówią, że chudnąć 1kg/miesiąc to bezpiecznie chudnąć! Po roku 12kg toż to 2 numery w dół. Tylko że człowiek taki niecierpliwy i żądny efektu Wow na już! Dzięki Bawarka za odwołanie do mojego postu. Tylko może nie myślmy za długo tylko Działajmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Jowa- podaj mail do siebie napisze. Kaorka1972 -na wyprowadzeniu nie przytyjesz tylko nabierzesz wody i miesnie uzupelnia sie w glikogen przy weglowodanach i owszem na wadze bedzie wiecej ale masy tlusczowej nie nabierzesz. just1973- wyprowadzenie to nie oszustwo tylko standard. Cos co sobie zalozyli w programie i co Ty kupujesz i tyle. Magy- na wypadanie wlosow olej sezamowy nalezy jesc i wcierac go we wlosy i skore glowy pomaga bardzo bardzo szybko (olej z pierwszego tloczenia) Dieta jest opracowana dla wagi docelowej czyli dla wyniku np 55kg. Bawarka_48- jak masz watpliwosc to sie nie mecz :) dobry trening i odpowiednia dieta daje efekty te same tyle ze bez meczarni :) Piszesz dieta jest jak najbardziej skuterczna - fakt - ale kazda dieta na poziomie 800-1000kcal jesli chodzi o utrate wagi jest skuteczna co bys na niej nie jadla. Cialo nie ebdzie tak samo wycgladac jak zjemy w tych 1000 slodycze a zjemy czyste produkty ale i na czekoladzie nie przekraczajac 800kcal i na innym jedzeniu schudnie kazdy. Ps: ile Ty masz wzrostu ze Ci kazali zejsc na 46kg?!?!bo jestem w szoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Magy- dziewczyny ja Was nie rozumumiem ze dla was tylko gramatury to jest malo :) te gramatury maja swoje duze znaczenie jesli chodzi o poszczegolne osoby a tym bardziej przy redukcji i owszem dieta opiera sie na tych samych produktach z okreslonych powodow (dlugo by o tym pisac) kazdy z nich ma swoje wlasciwosci i ejst powiazany z innym w celu uzyskania najszybszej redukcji przy minimum potrzebnym dla organizmmu. Zdecydowanie przylaczam sie do opini twojego trenera i to tez napisalam wyzej nie da sie nie chudnac na 100kcal. Dobra dieta nie marnuje Ci zycia spolecznego. Jak czlowiek zmienia diete musi tak nauczyc sie zyc zeby dni typu imreza nie byly jej zawaleniem. Nalezy zmienic podejscie do diety jako takiej i naczyc sie zyc zadowolonym z siebie w inny sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Dziewczyny nie ma czegos takiego jak sklonnosc do tycia to sie tylko tak potocznie mowi poprostu problemem jest niewiedza powszechna. Mam3typy ludzi ektomorfik/endomorfik i mezomorfik kazdy z nich ma inne predyspozycje i mozliwosci zarowno w budowaniu miesni jak tkanki tluszczowej. jesli kazde znas jadlby zgodnie z zapotzrebowaniem energetycznym na makroskladniki zadna nie utyje. Niestety dzi w pozywieniu jest tona cukru i wydaje Ci sie ze jesz normalnie zdrowy owocowy jogurt a tam zamiast owocow jest cukier i wzmacniacze smaku.... Na Gacy braki okresu wypadanie wlosow i a tym bardziej skurcze sa z niedoborow makroskladnikow, a niedobory makroskaldnikow sa stad ze nie da sie prowadzic kogos w diecie 30min na miesiac to w mojej opini jest akurat nieporozumieniem.....:/ zdrowe odchudzanie to nie 1kg tylko 0.5 kg na tydzien co daje 2 na miesiac i o tym mowi kazda ksiazka fachowa 1kg mowi kazda gazeta kolorowa..Dlatego GS cieszy sie takim wzieciem bo jak slusznie napisala Magy my chcemy wszytko na juz a tak naprawde zdrowa zbilanoswana dieta terwa tyle samo co dieta z GS+wyprowadzenie bo pamietajcie dziewczyny ze samo uzyskanie wagi to tylko polowa sukcecu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen dzięki za radę dotyczącą wypadających włosów. Nie zgadzam się z Tobą, że nie ma czegoś takiego jak skłonność do tycia! Ja od dziecka byłam przekarmiana w imię miłości rodzicielskiej, nauczona że słodkie jest dobre, że pomaga w stresie, etc. Tkanka tłuszczowa nabyta w dzieciństwie ponoć zostaje z nami na całe życie! No i jeszcze to co mówi Gaca: tylko 20% ludzi nie ma problemu z cukrem, wszyscy pozostali będą tyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawarka_48
Carmen, ja jestem niskopienna - tylko 156 cm ( wiek jak w nicku) ale mimo wszystko te 46 kg to przesada. Przy 55 kg wyglądałam na lekko zasuszoną, ubrania x/xs, wièc nie wyobrażam sobie jak wyglądałabym poniżej 50 kg ;) Wygląd to pół biedy ale czy jest to psychicznie do ogarnięcia bez załamki , anoreksji tudzież odchyleń ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Święta racja mamy już troszkę lat i trzeba też myśleć o tym, że fajnie być szczupłą ale co wtedy z cerą, ja mam ten problem , że zawsze byłam szczupła na twarzy a przy wadze zalecanej przez Gacę to same kości stercza jak u kościotrupa, ja odchudzam się przez Internet więc może troszkę ich ocyganię, że mam już te 58 kg tak aby skorzystać z wyjścia z diety, zobaczymy na razie długa droga przede mną do mojego celu 65 kg. Fajnie, że piszecie tyle ciekawostek na temat tej diety czytanie tego forum to o wiele lepsza sprawa niż konsultacje u Gacy co prawda miałam je na razie pierwszy raz ale czego można się dowiedzieć wciągu 20 minut? Moja dzisiejsza waga 86,8 kg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Carmen proszę o kontakt ola1pola1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelik69
Zdecydowanie polecam Gaca System świetnie wspomaga odchudzanie. Dodatkowo warto też pomyśleć np. o afrykańskim mango, które genialnie wpływa na przyspieszenie metabolizmu. Więcej informacji można o nim znaleźć na http://africanmangoopinie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Na gacy jestem od 12 października z wagi 93 schudłam do 75.9kg tak było przed tygodnie. Jestem na gapę wiec ważę się kiedy chcę.Macie rację że przy tak małej podaży kalorii to na każdej diecie można schudnąć.Ja wybrałam gace chociaż ze 20lat temu byłam na diecie Diamondów tz nie łączenia i schudłam 16 kg.Bardzo podobały mi się szybkie spadki ale końcówkę dietowania wole mięć wolniejszą choćby ze względu na skórę.Jak widzę że zaczynam być bardzo głodna i że coś mi brakuje to wprowadzam ryż do 3 posiłku robię to raz na miesiąc.Tak jak wy obawiam się co będzie jak osiągnę wagę docelową choć tak naprawdę nie wiem jeszcze jaka ona będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Magy - to tylko kwestia jak sie to nazywa bo sama zobacz piszesz, ze z dziecinstwa wynosisz zle nawyki zajadania stresu slodyczami. Nie tkanka tlusczowa zostaje nabyta w dziecisnstwie tylko nasz komorki tlusczowe jakie nam sie tworza zostaja tyle ze kazdy je ma. Problem polega na tym jak bardzo je wypelniamy. Jezli czlowiek je zgodni z zapotrzebowaniem na makroskladniki uwzgledniajac swoj typ budowy wysilke i styl zycia nie ma opcji tycia. My dzisiaj czesto jemy za duzo. Nasze tak zwane normalne ejdzenie juz dawno przestalo byc normlane. Gwarantuje Ci ze jedzac zgodnie z zapotrzebowniem nie utyjesz tyle ze kto z nas siedzi dzien w dzien z kalulatorem i liczy? mozna zwarjowac:/ dlatego czestwo jemy co wydaje nam sie ok ale tez czesto na to co mamay ochote jemy nieregularnie itp. Glownie otylosc dzis wynika raz z obzarstwa, dwa z braku swiadomosci co tak naprawde jemy (wydaje nam sie zdrowy produkt a np wedliny w wedlini jest 30%), mamay rowniez brak wiedz co potrzebuje nasze cialo. Czesto sie mowi a moje kolezanka to moze wszytko a ja tyje z powietrza. Tak bo ta kolezanka (Gacowe 20%) to najczesciej ektomorfik ktory z genetycznego unktu widzenia spala wiecej kcal o 500 niz endomorfik i rzeczywiscie moze wecej weglowodanow a bez nich chhudnie w oczach. Poprostu trzeba wiedziec ile jesc i czego dla swojego orgaznimu. Bawarka_48 - bprzy tym w zroscie to w teori wartosc prawidlowa tyle ze 56 to tez wartosc prawidlowa... wydaje mi sie ze w GS powinni raczej podawac przedzial prawidlowy a klient powinien oceniac na jakim poziomi chce byc bo to dosc absurdalne zeby ktos Ci narzucal wyglad ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Magy - to tylko kwestia jak sie to nazywa bo sama zobacz piszesz, ze z dziecinstwa wynosisz zle nawyki zajadania stresu slodyczami. Nie tkanka tlusczowa zostaje nabyta w dziecisnstwie tylko nasz komorki tlusczowe jakie nam sie tworza zostaja tyle ze kazdy je ma. Problem polega na tym jak bardzo je wypelniamy. Jezli czlowiek je zgodni z zapotrzebowaniem na makroskladniki uwzgledniajac swoj typ budowy wysilke i styl zycia nie ma opcji tycia. My dzisiaj czesto jemy za duzo. Nasze tak zwane normalne ejdzenie juz dawno przestalo byc normlane. Gwarantuje Ci ze jedzac zgodnie z zapotrzebowniem nie utyjesz tyle ze kto z nas siedzi dzien w dzien z kalulatorem i liczy? mozna zwarjowac:/ dlatego czestwo jemy co wydaje nam sie ok ale tez czesto na to co mamay ochote jemy nieregularnie itp. Glownie otylosc dzis wynika raz z obzarstwa, dwa z braku swiadomosci co tak naprawde jemy (wydaje nam sie zdrowy produkt a np wedliny w wedlini jest 30%), mamay rowniez brak wiedz co potrzebuje nasze cialo. Czesto sie mowi a moje kolezanka to moze wszytko a ja tyje z powietrza. Tak bo ta kolezanka (Gacowe 20%) to najczesciej ektomorfik ktory z genetycznego unktu widzenia spala wiecej kcal o 500 niz endomorfik i rzeczywiscie moze wecej weglowodanow a bez nich chhudnie w oczach. Poprostu trzeba wiedziec ile jesc i czego dla swojego orgaznimu. Bawarka_48 - bprzy tym w zroscie to w teori wartosc prawidlowa tyle ze 56 to tez wartosc prawidlowa... wydaje mi sie ze w GS powinni raczej podawac przedzial prawidlowy a klient powinien oceniac na jakim poziomi chce byc bo to dosc absurdalne zeby ktos Ci narzucal wyglad ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magy
Hej! Czy powstała zamknięta grupa na fb, o której pisaliście wcześniej? Chciałabym móc się przyłączyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just1973
Jeżeli jest coś takiego to ja chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Szkoda ze wszyscy uciekają na fb bo brakuje tej wymiany informacji i własnych doswiadczen. Carmen wyslalam wiadomość. Nie spieszy sie z odpowiedzią ale potwierdź proszę ze ja dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Jowa- nie dostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie: jak wstawić tę stopkę z historią odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowa
Carmen poszło jeszcze raz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bawarka48 napisz,ze nie dasz nikomu swojego wyprowadzenia, bo jesteś samolubem, a nie udawaj,że pytań nie widzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×