Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Do gościa z 10.37 - ja też nie widzę żadnego posta do Bawarki i też mam duże luki między postami! Myślę, że nie ma tu złej woli kogokolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćellunia 2016.01.09 bawarko 48 ponawiam prośbę o wyprowadzanie usmiech.gif gośćlotto 2016.01.07 bawarka48 czy mogłabyś kochana wkleić tutaj wyprowadzanie? Jowa 2016.01.08 Bawarko czy mogłabyś zdradzić TE ważne punkty na wyprowadzeniu? Jeszcze 2-3kg i zamierzam wyjść juz z diety. Boje się żeby nie przytyć szybko. Carmen000000 również podkreslala wagę tego etapu ale niestety zniknę Jak żeś ślepa, to okulary załóż, lub zacznij czytac ze zrozumieniem...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprowadzenie znajdziesz na jednym z postów na schudnij wygraj zdrowie.Jak cię nie stac na legalne to sobie poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
witam wszystkich, moja dzisiejsza waga to 86,6 strasznie wolno ktoś też tak miał? Od soboty jestem legalnie na diecie, wcześniej niby byłam parę dni na tłuszczowce, ale trochę podjadałam jednak waga szybciej spadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
gość dziś - moze jak Ty nie ejstes samolubem to oplac GS i wprowadzaj regularnie rozpiski bo to co piszesz jest ponizej krytyki!jak slowo daje jesli ktos oplaca cos i kupuje to dla siebie to z calym szacunkiem ale zastanow sie czlowieku czemu ludzi wyzywasz od samolubow....masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Chciałabym rozpocząc diete :) czy moge poprosić o jakies menu na email, bede bardzo wdzieczna. Pozdrawiam dodi99d@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawarka_48
Oj ktoś mnie tu od samolubów zwyzywał... trochę nieelegancko. Inteligentny człowiek domyśli się , że pewnie musi być jakiś powód, skoro ktoś czegoś nie podaje, nie ujawnia na publicznym forum i nie trzeba tego tłumaczyć . Carmen, dzięki za dosadne wytłumaczenie ;) Nie będę się nikomu tłumaczyć, nie podejmę polemiki z niektórymi, bo do pewnego poziomu po prostu się nie zniżam, przy całym szacunku do wszystkich i do każdego z osobna. Pozdrawiam Gacków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zaczynam tygodniową tłuszczówkę na karczku. Colon C zakupiony! Trzeba trochę wytłumić smaki i zacząć kolejny etap zrzucania bo Alpy czekają i trzeba się wbić w kurteczkę narciarską! Trzymajcie kciuki! Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpiszcie sobie w google: owmorde gaca i włączcie myślenie, zanim zaczniecie jakąkolwiek dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zebra
Hej Dziewczyny (i CHłopaki?)! Nowy ROK i nowe postanowienia - ja dobijam 40. a moja waga niestety 90kg (teraz 88,9). chcę zacząć gacową dietę, ale na razie nie dam rady udżwignąć finansowo. Widziałam, że chyba Dewi coś przesyła - te metaboliczne historie bardziej mnie ciekawią. Mogę się uśmiechnąć o przesłanie diet na maila? 7.zebra.2@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
witam, moja dzisiejsza waga to 86,0 kg czyli równo po tygodniu 3 kg od soboty legalnie , czyli tłuszczowa u mnie ok 1,5 tygodnia dlatego ciężko wytrzymać, wczoraj piekłam ciasteczka maślane dla dzieci i niestety jedno zjadłam , ale trudno. Od soboty dieta bardziej urozmaicona bo otręby z żurawiną, morele suszone do tego migdały i kefir, potem grejfrut( z tego najbardziej się cieszę) na obiad kurczak z warzywami i kasza gryczana na kolację twaróg myślę, że jadłospis ok. Zobaczymy jakie efekty po 2 tygodniach. Najgorsze jest to, że 27 stycznia mój mąż będzie miał poważny zabieg w szpitalu, jadę z nim więc 3 dni mnie nie będzie w domu i nie bardzo wiem jak rozwiązać ten problem ciągnąć ze sobą jedzenie na trzy dni 200 km? Nawet nie będę miała możliwości podgrzania tego, nocleg mam zaklepany w akademikach przy szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zebra
jedzenie na 3 dni spokojnie przetrwa podróż (testowałam wiele razy), a jeśli chodzi o podgrzanie - jeśli mi zależy na ciepłym obiedzie, a jestem na wyjeździe to.... proszę o to w barach/karczmach/restauracjach na trasie/w okolicy - do tej pory zawsze spotykałam się z życzliwością i nie było problemów (nigdy nikt nie chciał ode mnie nawet symbolicznej opłaty, choć nic w danym miejscu nie zamawiałam - nawet kawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
hej, ja od dzisiaj na legalu jestem i szukam kompanek we wsparciu. :) po pierwszym dniu to jeszcze nic nie mogę powiedzieć, ale z kazdym dniem będzie coraz więcej tematów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawarka_48
Trzymam kciuki gośćK, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest możliwość dostania się do zamkniętej grupy na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Coś cichutko tutaj? Czyżby się gdzieś wszyscy wynieśli? A jeżeli tak to gdzie? Ja dzisiaj co prawda dopiero drugi dzień ale bedę potrzebowała wsparcia i rad. hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Witaj Bawarka, jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, widzę, że nowe osoby się pojawiły :) a może były, tylko dawno nie zaglądałam, super. Ja mam ważenie po niedzieli więc poczekam, ale nadal trwam i nadal na rozpisce :) Chciałam wyjaśnić kwestię przesyłania informacji, czy może jakiś diet. gość zebra :) nie przesyłam żadnych diet i nie wiem skąd taka informacja w ogóle się wzięła. Gwoli wyjaśnienia ogólnie, owszem jestem legalnie, płacę za to, że ktoś poświęca mi czas i prowadzi mnie przez te wszystkie tygodnie. Pisałam też, że mam pewne rzeczy dopasowane do swoich powiedzmy dolegliwości (o czym nie raz pisałam). Nie wezmę odpowiedzialności za nikogo, kto mógłby iść moim torem odchudzania. Mogę wymienić się opinią, doradzić ze swojego doświadczenia, ale nie prowadzę rozsyłania mojej prywatnej dokumentacji dietowej, którą i tak wybieram na konsultacji pod swój gust. I dlatego nie piszcie do mnie w tej sprawie, poza tym nie odpowiadam na żadne niepodpisane maile, zawierające jedno zdanie, bez żadnych wyjaśnień ;) Ot tak i już :) Mail, na który dostaję zapytania służył innym celom, doczytajcie proszę. Jeśli ktoś dopiero zaczyna na pewno przydadzą mu się konsultacje, wsparcie i dokładny program. Pozdrawiam i gratuluje wszystkim spadków i do napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
witajcie , od soboty jestem na legalnej diecie 1 tydzień i od tygodnia biorę antybiotyk dość silny na zatoki, czy jest możliwe abym wolniej chudła tzn przeczytałam gdzieś info że woda zatrzymuje się podczas brania antybiotyków. Czy ktoś miał podobne doświadczenia? Moja waga dość wolno spada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćowmordę
Dietę Gacy. Rzucam, bo nie wytrzymuję. Głodu i przede wszystkim bólu głowy z tego głodu. Mój krótki epizod w Gaca System trwał dwa miesiące. Wysłałam rezygnację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest na gacy, trochę się schudnie a potem jeszcze więcej przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawarka_48
Wreszcie ktoś logicznie, mądrze i dosadnie wyjaśnił, o co chodzi z tym rozsyłaniem, udostępnianiem diety. Dzięki Dewi :) Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę, to może się dzielić z kim tylko chce swoim jadłospisem. Jest jednak lekkomyślne przekazywanie swojego osobistego menu, które wybiera się co dwa tygodnie. A co, jak ktoś jest uczulony, ma niestrawność czy alergię ? A co , jeśli gramatura jest za mała , czy za duża i efekty nie będą odpowiednie? A co , jeśli ktoś nie wie, że trzeba brać witaminy,suplementy, pić meal drinki, molkę itp? A później jest płacz i zgrzytanie zębów, bo są zawroty głowy, wypadają włosy czy nie daj Boże skacze cukier, czy odwadnia się organizm. I nie chodzi tu o samolubstwo, egoizm , tylko o odpowiedzialność za siebie i za innych. Chętnie za to podzielę się doświadczeniem, radą , zwłaszcza, że przeszłam "całość" kilka lat temu, a teraz " przeprosiłam " się z Gacą i redukuję po raz drugi troszkę nadprogramowych kilogramów i jestem ciekawa, czy dam radę utrzymać dyscyplinę korzystając z własnych rozpisek, gacując samodzielnie tym razem . Na razie jest super, wierzę, że będzie dobrze :) Teraz jest najlepszy czas na budowanie formy i figury wiosenno letniej, więc do dzieła ! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawarka_48 świetne podejście :) do lata jeszcze sporo czasu, do wiosny póki jest styczeń też :) gośćkasia - najważniejsze jest zdrowie, ja teraz biorę tabletki, bo dorwało mnie przeziębienie (zaraził mnie mąż, zrzucił je na mnie ;) ). Generalnie na tej diecie nie miałam problemów tego typu, ale zaznaczam, że szczepiłam się przeciw grypie. Jeżeli dostaniesz w aptece tabletki bez cukru do ssania, to super (o ile je potrzebujesz), jeśli nie, bierzesz to co Ci ''PO'' zapisał. Odstawiasz ćwiczenia, kurujesz się. Przede wszystkim zdrowie. Jesteś na legalu, masz wiadomości do konsultanta, napisz i zapytaj, czy w związku z antybiotykoterapią na te dni wzmocnią Ci dietę? Ja miałam dodawane węglowodany w niektórych przypadkach (ale to inna sprawa). Jeśli nie, zadzwoń na infolinię, doradzą, lub wyślij maila podanego na str. Nie wiem co Ci doradzą, zapytaj, po to są, korzystasz z programu wykorzystując cały wachlarz, który Ci się należy w tej opiece, masz wątpliwości, pytaj. Korzystałam wielokrotnie, gdy potrzebne były zmiany, zawsze pomogli. Nie martw się czy schudniesz deko, czy 2 kg, wiem, że na początku chce się jak najwięcej (po paru miesiącach jest inaczej). Skup się na wyleczeniu, stawiaj małe, dwutygodniowe cele, nikt Cię nie ukarze za to, czy schudniesz mniej czy więcej. Na pewno nie przytyjesz ;) jeśli nie schudniesz wiele, nie martw się, minie przeziębienie, będzie lepiej :) Woda zejdzie, czasem mniej się chudnie, bo woda zatrzymuje się u kobiet w pewnych momentach cyklu. Pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Goscowmorde Ktos tu sobie darmową reklamę robi.... Nic ciekawego tam na blogu nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
gośćkasia- tak tego typu leki zatrzymuja wode i hormony u kobiety tez, tyle ze Ty tak czy siak chudzniejsz jesli waga nawet tego nie pokazuje bo jestes na tak mega duzym deficycie, ze organizm nie ma innego wyjscia wiec nie patrzy tylko na wskaznik wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magy
Bawarka_48: Byłam w Systemie Gaca przez 8 miesięcy- dokładnue, restrykcyjnie, z przykazaną suplementacją, Meal Drinkiem i Molką a mimo to - strasznie zaczęły wypadać włosy! To problem dobrze znany gacowiczom!!! Myślę, że to efekt rzeczywiście drakońskiej diety! Poza tym - byłam prowadzona on line - moja konsultantka tylko zapytała na początku czy robiłam jakieś badania i na tym koniec! A dziś myślę, że decydując się na taką restrykcyjną dietę należałoby robić okresowo wiele badań! Sama zamierzam teraz tak robić - bo podobnie jak Ty chcę przejść sama kolejne etapy diety. Zakończenie diety w pół drogi - bez Wyprowadzenia - również u mnie skutkuje szybką zwyżką wagi! Poza tym 8 miesięcy w GS nie zmieniło mnie - niestety - mentalnie! Wróciłam do zażerania stresu słodkim i ... odkładania rozpoczęcia diety od ... jutra:( Mam nadzieję, że Wasze przykłady będą dla mnie dopingujące! Moim planem na 2016 jest zobaczyć 5 na początku wagi bo i 50 lat kończę w tym roku, a tu powrót do ... 7 na początku! Massakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawarka_48
Magy, widzę, że nasze gacowe historie są bardzo podobne, z tym, że ja się on line wyprowadziłam a Ty z tego co zrozumiałam - nie. Ja 50 - tkę w przyszłym roku kończę :) Fajnie, że dbasz o siebie, podejmujesz walkę. Ja postawiłam sobie za cel dojść do 55-56 kg, to waga, w której najlepiej się czuję przy moich 156 cm wzrostu- króciak ze mnie , że hej ! ;) Mi włosy też leciały ale pięknie odrastały. Gorsze jednak były skurcze łydek w nocy. Myślę, że mimo trzymania się ściśle zasad, trzeba zdecydowanie zachować zdrowy rozsądek i więcej dystansu. Teraz to wiem :) człowiek jednak z wiekiem, czasem i doświadczeniem mądrzeje. I to jest cudne :) są pewnie i od tej reguły wyjątki hehe... Muszę przyznać, że teraz mi się dużo lepiej gacuje, psychicznie się czuję dużo mocniejsza, wiem, że to ja tu jestem najważniejsza a nie system, konsultant czy Pan Gaca :) wiesz na pewno, o czym piszę ;) Rozumiem dziewczyny, z którymi rozmawiam na fb, że one potrzebują motywatora, bata w postaci konsultantki, bo inaczej nic z tego. Dlatego są po raz kolejny legalnie on line. Mi to nie potrzebne, potrafię się samozdyscyplinować, układając sobie wcześniej wszystko w głowie. Są chwile słabości , a jakże! Ale duszę je w zarodku i wyrywam chwasta od razu :) Tym razem biorę tylko vitamin king, meal drink i colon c, rezygnuję ze spalacza tłuszczu i reszty. No może water aut sporadycznie, przed okresem zaaplikuję sobie jeszcze. I tyle. Ćwiczenia są ważne, ale nic ponad siły. Podsumowując, po przejściu przez różne diety typu kapuściana, south beach, dukana muszę przyznać, że gaca jest dla mnie naj :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawarka_48 w wielu kwestiach się z Tobą absolutnie zgadzam! Wyprowadziłam się z GS przed Wyprowadzeniem bo założyli dla mnie wagę 52kg przy moim wzroście 162cm a ja zaczęłam pękać i tyć! Mój "cel" zaczął się coraz bardziej oddalać i zdecydowałam się wyautować! Ale na pewno wiele się tu nauczyłam i jestem silniejsza. Wiem, że nie mogę przerwać aktywności fizycznej: 2-3 razy siłownia. Na wiosnę jeden trening zamienię na Nordic Walking, który uprawiam od wielu lat. Na pewno nie wolno również zapominać o codziennym masażu przy odchudzaniu. Jeżeli chodzi o suplementy to zamiast Vitamin King przeprosiłam się ze znanym i przebadanym Spezial Merz ( ten dedykowany dla włosów!) i jest dużo lepiej! Czy dam sama radę? Nie jestem pewna dlatego umawiam się z dietetyczką, ale zadała mi najpierw cały pakiet badań, ale o tym może napiszę później! Pozdrawiam wszystkich i czekam na kolejne posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dorolla
Witam, też kiedyś legalnie odchudzałam się z Gacą, szybko zrzuciłąm nadwagę (10 kg), ale bez wyprowadzenia . Potem coraz więcej odstępstw od racjonalnego odżywiania , brak czasu na ćwiczenia i efekt 83,5 kg. Dieta gacy jest skuteczna. Czy duże straty zdrowotne? U siebie nie stwierdziłam żadnych. Suplementacja jest bardzo ważna i trzeba zażywac witminy oraz CYNK- koniecznie!!!!. Co do indywidualności diety. Tego nie ma . Rozpiski powtarzają się z inymi gramaturami dla mężczyzn i kobiet (bez względu ile ważą). Mozna to było sobie porównać z wypowiedzi na forum (szkoda że zlikwidowane). Myślę, że trzeba sobie pop prostu założyć bez względu ile ma się kilgramów do zrzucenia. Odchudzam się maksymalnie do 6 miesięcy. Potem 2-3 miesiące wyprowadzenia i przerw -czyli dieta uboga szczególnie w warzywa , owoce , białko. Pół roku starać się odżywiać racjonalnie i dieta, a jeżeli jeszcze jest coś do zbicia to powrót do diety. Myślę, że te wypadające włosy, i inne kłopoty zdrowotne sa u tych osób które odchudzaja się za długo albo jedzą byle jak, lub też u kobiet które po urodzeniu dziecka za szybko wystartowały do odchudzania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×