Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaki kocioł grzewczy do domu

Polecane posty

Gość gość
Kocioł gazowy to najsolidniejsze i najbardziej pewne rozwiązanie. Postanowiłem wybrać tego typu opcję z szerokiej oferty http://www.jp-instalacje.pl . Ich kocioł bardzo solidnie ogrzewa mój dom w związku z czym śmiało wygrywamy z bardzo mroźnymi temperaturami atakującymi nas w zimę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacanof
Przy wyborze kotła bardzo ważna jest jego wydajność i oczywiście bezawaryjność. Osobiście polecam kotły Termet https://sklep.auroks.pl/kotly-termet-gazowe . Są dwie opcje do wyboru, jedno- i dwufunkcyjne. Pierwsza możliwość pozwala na zasilanie instalacji centralnego ogrzewania, druga natomiast posiada dodatkowo wymiennik do podgrzewania wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz sobie kotły marki Viessmann. Ja swój kupiłem w 3e- heating w atrakcyjnej cenie. Udało mi się nawet za niego mniej zapłacić, bo skorzystałem z dofinansowania KAWKA. Także polecam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie jeszcze kotły na ekologiczny materiał opałowy. Ja tak zrobiłam i naprawdę jestem zadowolona. To spora oszczędność a przy tym rozwiązanie na lata. Inwestycja na początku jest dość kosztowna, ale potem już się zwraca. A co do kotła to polecam bardzo http://ekogren.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest kocioł z podajnikiem ślimakowym EKOR PLUS http://www.stefaniak.pl/ i chodzi bezawaryjnie już dłuży czas. Spala ekogroszek, pellet i miał, bardzo wydajny jest. Do tego ma porządny żeliwny palnik, pięć lat gwarancji na szczelność wymiennika. Bardzo jesteśmy z niego zadowoleni, to najlepszy kocioł jaki mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przejść się do 3e-heating. Mi bardzo pomogli w wyborze kotła grzewczego, dali nawet dofinansowanie KAWKA. Jak nie wiadomo co wybrać, to warto zapytac specjalistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie jeszcze ten kocioł http://ekogren.pl/ bardzo dobra cena i jakość naprawdę świetna. Ogrzewanie ekologicznymi materiałami jest bardzo opłacalne i warto w nie inwestować. Uważam, że świetnie się sprawdzają, mogę śmiało powiedzieć, że naprawdę jesteśmy z mężem zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawkk
Jeśli o mnie chodzi to swój kocioł zamawiałem w Piecbud z Radomia, wybrałem kocioł 5 generacji z podajnikiem na eko-groszek. Jest wydajny, w firmie dobrze mi doradzili co najlepiej wybrać także polecam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocioł grzewczy Vaillant, który zakupiliśmy od http://www.bartexpol.pl sprawia się rewelacyjnie w naszym domu. Jest ogrzany idealnie, nie brakuje nam ciepła nawet w najbardziej chłodne dni. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam kocioł od firmy Viessmann. Ich produkty są świetne. Dodatkowo polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.v-serwis.pl Zajmują się serwisowaniem kotłów gazowych od tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja użytkuje kocioł Klaster 5 od Witkowskiego. Dlaczego na niego się zdecydowałem? |Przede wszystkim podjechał do nas mobilny handlowiec, wszystko wymierzył, doradził kocioł i to zupełnie za darmo. Kocioł w dobrej cenie,producent blisko (serwis pod nosem 50 km), dostałem tez dotację jak zna kocioł 5 klasy i ekoprojekt Kocioł śmiga od miesiąca. Na początku kwestia dobrania powietrza i paliwa, ale trochę sam i trochę przez infolinię się dowiedziałem i jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U siebie w domu mam kocioł wieloolejowy, który zakupiłem od firmy www.tec.com.pl Kocioł świetnie się sprawdza. Jest sprawny technicznie, koszty ogrzewania nie są wysokie i dodatkowo jest to jedna z bardziej ekologicznych metod ogrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli już wybraliście odpowiedni kocioł grzewczy to teraz musicie pomyśleć o jego serwisowaniu. Osobiście polecam wam firmę www.v-serwis.pl Zajmują się serwisowaniem sprzętów i urządzeń grzewczych i są w tym świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo dobra jakość w korzystnej cenie http://ekogren.pl/ mają świetne te kotły widać różnicę w ogrzewaniu. Można śmiało powiedzieć, że wydane pieniądze są bardzo dobrą inwestycją, a paliwa te dają przyjemne ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest wybrać kocioł 5 klasy, nie zatruwa on środowiska, najlepiej na eko-groszek, jest wydajny. Ja swój mam od Metalvit, super podejście do klienta, wszystko pokazali, jak działa, jak obsługiwać. No i cena była atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas mąż kupował kocioł na ekogroszek w http://www.fokus-kotly.pl/ bardzo fajny producent, nie robią masowo właśnie kotłów, a to niezwykle ważne jest. Działa sprawnie, jest mała obsługa, do tego też 0 usterek, co w zimie jest podstawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy buderus, nie znam się dokładnie, ale programować można zdalnie, nawet komórka mąż ustawia pożądaną temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że bardzo dobrze sprawdza się kocioł na pellet, to jest mega ekonomiczne rozwiązanie, które jak dla mnie warto jest polecić. Kolejna kwestia, to ceny, tutaj no wiadomo, jak to na kocioł, należy nieco wydac, ale fajne jest to, że szybko ta inwestycja się zwraca. Polecam http://ekogren.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubrertor
jak chcesz kupić kocioł w dobrej cenie, a przy okazji mieć pewność że posłuży przez długie lata, to polecam Ci firmę Zgoda-Wieprz . Kupowałem od nich ze 4 lata temu i póki co brak najmniejszych problemów. Brak zastrzeżeń, polecam . www.zgoda-wieprz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witkowski ma bogatą ofertę kotłów, u nas też juz kocioł wymieniony na 5 klasy. W końcu postawiliśmy na ogrzewanie pelletem, w sumie znacznie czyściej nawet w kotłowni tak się nie pobrudzi. A i ekologiczniejsze to. Kocioł mamy Ecopell , znakomite parametry ma www.kotly-witkowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ani pellet i ani ekogroszek to zostaje gaz. Nie każdy ma sieć i nie każdy chce przepłacać za ogrzewanie. Jak lubisz ciepło w domu to tylko ekogroszek lub pellet. Przy okazji, ekogroszek paczkowany we Wrocławiu, skład węgla gdzie mogę kupić pojedyncze worki. Chce kupić suchy jeśli to możliwe w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zdecydowałem się na kocioł z podajnikiem na ekogroszek. Kocioł zakupiłem od firmy www.stefaniak.pl Jeżeli mieszkacie w województwie wielkopolskim to się z nimi skontaktujcie. Jest to producent kotłów, na którym można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliziak

My tam mamy zaufanie do marki witkowski, w domu był kocioł od nich i my teraz też od Witkowskiego kupiliśmy. Ale chciałem na pellet, po drugie mamy wąziutką kotłownie. Doradzono nam kocioł Miniwit, nie duzy, ma kompaktowe wymiary no i może mieć podajnik z tyłu . Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoksz

Najlepiej odezwij się do firmy Kawah - kawah.pl. Mają u siebie sporo kotłów do wyboru, a jako że mają doświadczenie - podpowiedzą który sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Sam kupiłem od nich i nie żałuję. Póki co działa bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najważniejsze jest znalezienie sprawdzonego producenta kotłów, od którego zakupimy porządny sprzęt. Ja polecam wam zapoznać się z ofertą firmy zgoda-wieprz.pl Sama mam kocioł od nich zakupiony i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My juz od  roku używamy kocioł z firmy piec Witkowski Tomice. Mamy model 12 kW Smart Vario. Powiem szczerze, że oprócz czyszczenia i ważenia pelletu nie potrzeba nic więcej robić.
    W porównaniu do kotła z eko-groszek firmy Pleszewskiej duuużo mniej pyłu i obsługi. Kocioł kupiliśmy z  dotacją na opcji full z panelem pokojowym, zbiornik na pellet 400 litrów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie ważny jak dobór kotła jest zakup odpowiedniego opału. My zamawiamy na składzie Sobianek, naprawdę bardzo dobry skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×