Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubaja

Pora odzyskać samą siebie Czyli ja minus 30kg, ktos ze mną?

Polecane posty

Niusia- dokładnie tak:):) Kocham to moje nieszczęście, ale czasami to potrafi mi tyle krwi utoczyć, że szok:):) Kamyczkowa, głowa do góry. Nie poddajemy się. Kuruj się i wracaj szybko do zdrowia, a dietka sama wróci na właściwy tor. Wiem, że pierniczki pewno i pyszne, ale codziennie je jeść, to chyba trochę za dużo. A Córcia jak się czuje dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juchuuuu.... zadzwoniłam do mojej stomatolożki... we wtorek przyjedzie do gabinetu trochę wcześniej i mnie przyjmie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) z lekka dziś z opóźnieniem ale tyle FV do księgowania że szok :D ale już zrobione :D. Co do nocki to moja też jakoś szybko zleciała wstaje o 5.40. Na szczęście mąż odwozi rano młodego a ja go odbieram :) Co do spania z mężem mój też raz na jakiś czas zachrapie ale nie wyobrażam sobie zasypiać i budzić się bez niego. Dziś obiadek jem w domu ale nie mam pomysłu co zjeść. Na śniadanie zjadłam kawałek sera le roule z żurawiną choć wolę z chilli na ostro. Na II śniadanie mam twaróg i jogurt nat activia. Dziś wybieram się na zakupy z moimi chłopakami w poszukiwaniu sukienki na sylwka ciekawe co mi doradzą. Syn przynajmniej nie owija w bawełnę jak mu się nie podoba heh choć mąż też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki moj nie chrapal ale teraz zaczyna i prowadzimy klotnie bo ja sie martwie ze synka budzi ktory i tak slabo spi:( Kamyk Ty si9e uspokoj i tylko nie uzalaj nad soba bo dalej bedziesz jadla ponad proram...zajmij czyms rece i umysl a mianowicie umyj zyrandole przed swietami albo co tam jeszcze...moze zrob w szafie porzadek to na mnie super dziala przymierzam wtedy zamale rzeczy i tak sie motywuje ze rycze i jestem zla ze znowu przytylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba chyba ma to za mną że jak już zaśnie to śpi jak zabity nic go nie jest w stanie obudzić, też tak mam :D moje szczęście hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczkowa Potraktuj te pierniki jako porządne śniadanie w chorobie i już, teraz zaplanuj lżejszy obiad i kolacje i będzie ok. Estera No mój chlop też fajny, my 17 lat po ślubie i w tej chwili to wole się wyspać niż rano ucieszyć z widoku jego poodciskanej od poduszki twarzy :) Niusia Mówiłam ze cie tak nie zostawi na święta, będziesz miała prezent jak znalazł :D Vani Ja się dzisiaj ogarniam z podatkami od nieruchomości, czynszami i innymi opłatami, dzwonie po kolei, sprawdzam, reguluję, żeby na koniec roku było wszędzie czysto. Faktury zostawiam na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheloba Moje dzieciaki to śpią, że można je wynieść, he he po tatusiu. Ja mam sen jak mysz pod miotłą, a jak mi się czasem uda pospać bez wiercenia ze 4 godziny to się budzę w popłochu, że nie kontroluję sytuacji. Głupie to, ale tak mam. Mały dzisiaj wstał, spojrzał w okno i spytał czemu go w nocy budzę, niestety miał na 8 i czas był największy wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaja
Cześć Kobietki, pamiętajcie że was czytam mimo iz mało piszę, ale myślami jestem z wami , czasu mi brakuje na wszystko święta dla mnie to robota robota itd bo wszyscy do mamy a mama ze mną schorowana i wszystko ja , no cóż tak sie trafiło, staram się sobie nie krzywdować i cieszyc sie ze mama jest zadowolaona jak ją dzieci odwiedzają, :) a dieta raz w ta raz w tą narazie jest oki. 1500kcal. dalej próbuje walczyc ze słodkim. miłego dnia i dzieszę się że wlaczycie - walczymy o lepsze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link sie polaczyl ale tam w srodku jest buzka bo mi spamy wychodzily i sa dwa zdjecia do obejrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa ja to robie zdjecie zrzucam na kompa i robie screena z programem shu calkiem to wygodne w obsludze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheloba kurde, zdolna bestia jesteś, też lubię dłubać różne rzeczy, ale mnie to czasu na to brakuje. Postaram się w wolnym czasie nauczyć obsługi jakiejś prostej wrzucarki, albo mnie córka może wyedukuje. Grubaja Fajnie ze do nas zaglądasz, roboty nie przerobisz, odpocznij czasem, oczywiście przy kawie i naszym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisday
dziewczyny podaję w takim razie adres forum: forumkobiece.net Jest to forum ogólnie o całym życiu kobiet, gdzie można się zwierzyć, poradzić itp. Mamy tez różne konkursy i właśnie teraz ten pierniczkowy. Tylko trzeba się zarejestrować żeby móc coś przeczytać bo piszemy tam o wszystkim i nie chcemy żeby forum było otwarte dla każdego. Ale wpadajcie, chętnie witamy nowe członkinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheloba śliczne te ozdoby :) ja w tym roku zamarudziłam i prawie nic nie zrobiłam. Jedynie stroik z szyszek na kominek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chchialam zrobic stroik z szyszek i suszonej pomaranczy :) pomarancze juz ususzylam i sie okazalo ze szyszek w moim lesie nie ma:( wiec jest z bombek:) uwielbiam takie rekodzielo:) i przedstawiam moja gwiazde:) zrobilam 6 i beda wszystkie wisialy na mojej choince a ze w tym roku nie zielona tylko biala to beda slicznie wygladac:) http://scr.hu/91dj/3ro9p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikska
witajcie kochane ja dziś pózno ale jestem, najpierw wcz menu sn 4 szt wasy z serkiem,herb ziel, kawa,kok ananasowy ,ryz na mleku,ob miseczka zupy jarzyn, kawa,kol 3 kanapkowe wafle ryz ,her. Dziś owsianka z rodz, jabł 2 przek 2 waf ryz,kawa,ob makar pelnoz z szpinakiem ,kawa kol jeszcze nie wiem coś lekkiego. Dziś jestem na prochach to jakoś funkcjonuje ale noc była okropna i bolesna , Niusia wiem jak mi nie przejdzie to będzie trzeba do lekarza,myślałam że jak się wygrzeje to przejdzie ale nic z tego . Kamyczkowa kuruj się i zdrówka dla was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheloba 🌼 naprawdę zdolniacha z Ciebie !! Szczerze podziwiam !! A ja uczę się wstawiać zdjęcia... kurde, muszę się nauczyć... kiedyś umiałam... teraz zapomniałam... :P Może teraz się uda... jeśli tak, to zobaczycie jak wyglądał dzisiaj mój obiad... to kasza bulgur z warzywami... mnie to smakowało...a mąż stwierdził:może być... hmmm... jeśli tak powiedział, to znaczy, że mu nie smakowało... on na 100% wolałby goloneczkę po bawarsku i duży kufel piwa... oj, te chłopy... :P Wstawiam foto: http://p.web-album.org/3b/2/3b23a68aad2f2cc774e8e0c26725f878a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać widać :) na tamtych też widać, tylko trzeba te rzeczy w nawiasach pousuwać i spacje, które kafeteria zawsze wstawia w środek linków żeby nie działały. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×