Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Sylwia ja mam tak drugi cykl wczesniej jak w zegarku. Wiec nawet sie nie ciesze bo pewnie lada dzien dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Emili31 a konsultowalas to z lekarzem? Moze owulacja Ci sie przesuwa pod wplywem ovarinu? Wczesnj miewalas owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole nie mialam owulacji dopiero w kwietniu wyszlo ze byla. Pozniej nic mi nie zlecil. Kazal brac do pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
No to moze zaczełas miewać owulacje dlatego rozna dlugosc cyklu? Raz wcześniej, raz poźniej w granicach kilku dni. Ciężko stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe. Musze sie chyba wybrac do gin. Boli mnie znow prawy jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Ja wczesniej mialam owulacje, tak mi sie wydaje, (wydoczny sluz owulacyjny), chyba ze sluz nie zawsze oznacza owulacje ? Odkad biore ovarin sluzu widze malo, cyklu sie troche skrocil, ale nie kazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja tak mialam ze jak " miala byc " ( bo nie wiem czy byla) owulacja to mialam duzo sluzu i prawy jajnik bolal tak rwal. A dzis jest podobnie ale dzis mam 34 dc wiec to napewno nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Moj lekarz mowi ze odczucia okoloowulacyjne sa bardzo subiektywne i kazda kobieta roznie odczuwa. Ja juz wczesniej pisalam jak u mnie pojawial sie sluz taki jak kurze jajko cieszylam sie jak male dziecko a okazywalo sie za kazdym razem ze pecherzyk przerosl i robila sie cysta.Jak nie mialam zadnych objawow to byla owulacja. Takze musicie same wiedziec jak to u Was wczesniej bylo i moze na tej podstawie jakies wnioski wam sie nasuna;-) a najlepiej sprawdzic na usg co dzieje sie z jajnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Emili31 a moze jednak warto zrobic test za dzien lub dwa jak sie @ nie pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic trzeba bedzie isc na wizyte bo juz sama nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siikorka zrobilam dzis rano bo juz nie moglam wytrzymac ale niestety jedna kreseczka. Myslisz ze sie pospieszylam?? @ mialam dostac w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam dzis test ale niestety 1 kreseczka. @ mialam dostac w piatek, myslisz ze sie pospieszylam z testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Emili31 tak mysle, ze jak jestes 4 dni po terminie to wynik raczej jest miarodajny. Po takim czasie powinien wyjść pozytywny (chyba) o ile nie przesunela Ci sie owulacja o ladnych kilka dni ;-) ale czy jest prawdopodobienstwo ciazy gdybys miala nieco owulacje to juz musisz sama wiedziec:-) moze powotrz test za dwa,trzy dni jesli nadal nie dostaniesz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Siikorka. Tak zrobie poczekam do konca tyg i zrobie drugi test jesli wyjdzie negatywny pojde do gina. A Ty jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Sama nie wiem.Zle sie czuje (bol zoladka, mdlosci) ale plamie nadal, niestety. Dzisiaj pojawil sie rozowy sluz. Pojade do lekarza na badanie i zobaczy co sie dzieje;-( juz dzwonilam. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiulka , a jakieś objawy już masz ? Jakie miałaś cykle ? Ja brałam clo przez 5 dni , teraz od 20 dc dupashon , już bym chciała wiedzieć czy się udało ale pewnie za wcześnie na test jest dziś 24dc A cykle różne .. ostatni był 33dni . Nawet nie wiem czy pecherzyk urósł bo gin nie kazała przychodzić na monitoring tylko sue wyluzować , ale ciężko nie myśleć jak się czeka już 1.5roku . Narazie to od 3 dni boli mnie brzuch , i sluz jest gesty bialy .. czyli taki co zawsze mam przed okresem . Pozdrawiam staraczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
hej, objawy jakie się pojawiły to tkliwość sutków i senność i to w sumie w kilka dni po owulacji się zaczęło. Ale z tymi objawami to różnie bywa... Jedne je mają inne nie... W sumie to bolał mnie jeszcze brzuch jak na okres - ale na szczęście to nie był okres:) Takie bóle podbrzusza na początku ciąży to normalne. Ja pierwszy test zrobiłam w 23 dc - no i nic nie wyszło bo za wcześnie ale nie wytrzymałam i tylko niepotrzebnie się rozczarowałam a drugi test zrobiłam w 26 dc i wyszła druga bladziutka kreska i tego samego dnia poszłam na krew i wyszło, że jest to 3 tydzień ciąży:) A mój jedyny cykl z owulacją odkąd odstawiłam tabletki anty to ten z lipca i dokładnie w 14 dc była owulacja (po CLO przez 5 dni od 3 do 7 dc). Trzymam kciuki i wiem jak jest ciężko wytrzymać do testowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaa89
Biorę 6 dzień Ovarin i różnice jaką zauważyłam to większa ochota na przytulanie ;) plus większa ilość śluzu oraz delikatne skurcze w podbrzuszu. Mam 27 lat i od 3 lat regularnie odwiedzam mojego lekarza endokrynologa. Otóż to on 3 lata temu zdiagnozował u mnie nieszczęsne PCO, wcześniej żaden z lekarzy nie potrafił powiedzieć co mi dolega a miesiączki miałam czasem co 14 dni a czasem co 60. Usłyszałam nawet od jednego słowa " nie może mieć pani dzieci ale proszę się nie przejmować - jest wiele takich kobiet jak pani w dzisiejszych czasach " - z głupim uśmiechem na twarzy a mi w tamtej chwili świat się zawalił. Na szczęście trafiłam w dobre ręce, wiadomo kosztowne ale konkretne i wspierające na duchu :) Od dłuższego czasu jest wszystko ok (oprócz najważniejszej owulacji) i postanowiłam zacząć starać się o bobaska , jestem świadoma, że może to troszkę potrwać także szkoda marnować więcej czasu bo latka lecą ;) Od 4 miesięcy biorę kwas foliowy, na stałe od 17-23 dnia Femoden aby mieć regularne okresy a teraz właśnie zaczęłam dodatkowo Ovarin. Mam go brać do listopada a jeśli nie będzie efektów - przejdę na hormonalne leki. Także trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
Czesc Dziewczyny, udzielała się kiedyś na forum ale poniewaz ciągle nie udawalo mi się postanowiłam odpocząć od wszystkiego...Przestałam nawet brać lekarstwa i czekałam na druga laparoskopia ( torbiel endometrialna) którA miała być za tydz.I tu nagle okres mi się spóźnia mimo że mam bardzo regularny.Wczoraj zrobiłam test i ...2 kreski!!!dzisiaj byłam na becie i jutro wyniki.Tak się strasznie boją.Mam nadzieje za będzie ok.2 lata starań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiulka A jak długie miałaś cykle i czy reguralne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patik gratuluje :-D ewelina trzymam mocno kciuki zeby sie udalo i zebys juz nie trafila na takiego doktora. Siikorka mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
do czasu barania tabletek anty tj do 2011 miałam cykle 28 dni jak w zegarku. Tabletki anty brałam do sierpnia 2015 i od tego czasu cykle były baaardzo różne ale przeważnie ponad 30 dni a nawet ponad 60 dni. I raczej bezowulacyjne. I wtedy wyszło, że mam pco. Tylko Clo pomogło - ovarin też ponoć był pomocny wg. gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
A Asiulka byłaś już u giną? Bo jeśli u mnie wszystko ok to mamy podobne tygodnie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ovarin biorę 3 miesiąc w tym miesiącu wprowadziliśmy clo i dupashon, ostatni okres miałam 4 lipca .. cykle również różne ostatni to 33 dni . Sama nie wiem kiedy mogła być owulacja jajnik czułam w 12 dc .. Ale czy to było to trzymajcie kciuki chce ujrzec 2 kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Bylam u lekarza.to samo co zawsze:-( wszystko niby jest ok a plamienia niewiadomo skad.Jedyna prawdopodobna przyczyna to aplikacja luteiny dopochwowej, ktora ponoc mocno podraznia. Czuje sie jak histeryczka ostatnio ale mam wyrozumialego lekarza. No i standartowo odpoczynek odpoczynek i odpoczynek;-( gratulacje dla Patik. Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siikorka nie zamartwiaj sie najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku ;-) a musisz brac ta luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
Patik - Do ginekologa ide 4 sierpnia, teraz jesxcze za wczesnie... juz nie moge sie doczekac. A jutro ide do endo bo tsh mi skacze. W piatek bylo 2.9 a wczoraj 2.3. Kontaktowalam sie z gin i mowil ze na poczatku tak moze skakac ale dawke euthyroxu pewnie trzeba zwiekszyc i kazal isc do endo. Tarczyca jest w ciazy bardzo wazna a tsh w I trymestrze ma byc max 2.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Emili31 lekarz zmienil na doustna. I kazal brac probiotyki bo mowil ze jemu wydaje sie ze te plamienia nie pochodza z macicy tylko wlasnie z pochwy. Ciezko stwierdzic szczegolnie ze biore heparyne na rozrzedzenie krwi bo mam poszerzone naczynia w macicy (ponoc w takich robia sie zakrzepy i dochodzi do nieprawidlowego przeplywu krwi). Asiulka1986 tak, tarczyca w ciazy jest bardzo wazna szczegolnie ze tsh w ciazy ma ogolnie tendencje wzrostowa. I daj znac co Ci jutro endokrynolog powie i co zaleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Oslo
Ja kończę 2 opakowanie Ovarin. Zauważyłam że już 2 tyg przed okresem piersi bardzo bolą. Kiedyś tydzień przed bolały ale nie tak bardzo jak teraz. Zaniepokoilam się bo mam 3 wlukniaki w piersi. Boje się ze zaczną mi rosnąć. Mówiłam ginekolog ze mam torbiele i nie mogę brać hormonów bo mogą zacząć guzki się powiększać. Powiedział ze to witaminy. Czytałam skład ale nie wydaje mi się tak do końca ze to same witaminy. Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×