Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość gość
Dzięki za odpowiedź dziewczyny. w takim razie zacznę już dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ja tez bralam ovarin od razu jak tylko zlecil lekarz i tak szybko jak tylko wykupilam w aptece bo u mnie trzeba bylo zamawiac. Akurat bylam na tydzien przed @. Co do wizyty to nie wiadomo skad plamienia:-( Takze musze sporo wypoczywać i brać zapisane leki i sie tak nie stresować. Dziewczyny a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Ja tez bralam od razu, to byla mniej wiecej polowa cyklu, podobnie jak u Siikorki musialam czekac bo byl na zamówienie. Siikorka tak wiec przesylam duuuuzo pogody ducha, jeszcze wiecej spokoju, cierpliwosci i usmiechu na buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
Hej dziewczyny. Od miesiąca biorę OVARIN i nie wiem czy to normalne ale strasznie bolą mnie piersi od dwóch tygodni i wysypało mnie na twarzy i mam brzuch wydęty. Czy miała któraś z was takie coś po tym leku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MIKA
Hej, Ja nie mam zadnych skutkow ubocznych, wrecz przeciwnie czuje sie dobrze,nawet trochę waga spadla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOvarinka
Kuzi....mnie piersi tez bola,od konca dni plodnych do pierwszego dnia miesiaczki, bola zwlaszcza z boku az pod same pachy prawie, ale nie przeszkadza mi to az tak, brzuch przed okresem zawsze mam nabrzmialy wiec nie zwracam uwagi, a z cera...nie jest dobrze,ale dramatu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MIKA
Dokladnie,Kui to zalezy w jakim okresie czasu masz takie objawy. W przypadku @ to rowniez kilka dni przed brzuch jest wzdety I nabrzmialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Kuzi ja nie mialam zadnych skutkow ubocznych po Ovarinie. Piersi jak nie bolaly tak nie bolaly a jak sie bolesnosc pojawiala w jednej piersi to wiedzialam ze przerosl mi pecherzyk. Objawy owulacji jak i te z drugiej polowy cyklu sa bardzo indywidualne. Wczesniej tego nie obserwowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Siikorka jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
hej:) Dziś rano zrobiłam test ciążowy płytkowy (dwa dni przed spodziewaną @) i wyszła druga blada kreska.... Poszłam zatem w drodze do pracy na bhcg z krwi - wieczorem będzie wynik :) Nie mogę się doczekać co wyjdzie..... Przypomnę: mam podejrzenie pco, biorę euthyrox 2 i ovarin od kwietnia a ostatni cykl był stymulowany CLO - clo ładnie podziałało - urósł piękny pęcherzyk, grube ednometrium i była owulacja:). Trzymajcie kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Asiulka to gratuluję :* Clo działa cuda będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Asiulka1986 szczerze zycze Ci wszystkiego najlepszego i trzymam kciuki!!! Daj znac jaki wynik:-) A ja? Odpoczywam a przynajmniej sie staram. Dziekuje za pamiec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
HCG z krwi wyszło, że jest to 3 tydzień ciąży więc zgodnie z terminem owulacji z monitoringu:)))))))) Ovarin i CLO u mnie podziałały a jak pisałam wcześniej teraz była pierwsza owulacja od odstawienia tabletek anty tj. od lipca-sierpnia 2015. No jeszcze jestem w szoku:)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
No to gratulacje i zycze Ci zeby wszystko bylo w porzadku. To teraz sobie odpoczywaj, nie dzwigaj i przede wszystkim staraj sie o tym nie myslec:-) niedlugo powinnas zaczac miec pierwsze dolegliwosci choc to nie jest regula;-) do lekarza nie warto isc wczesniej jak w okolicach 6tyg bo wczesniej moze ciaza być niewidoczna:-) choc telefonicznie do swojej lekarki mozesz zadzwonic i mozesz powiedziec co i jak i na pewno da Ci jakies wskazowki;-) chyba ze nie masz takiej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edyta
hej dziewczyny. Czasem napisze coś na forum ale przeważnie czytam tylko Wasze wpisy. Biorę ovarin 4 miesiąc do tego lekarz przepisał Clo gdyż nie miałam owulacji. Dziś byłam na monitoringu, wyrosły 3 pęcherzyki mam nadzieje, że tym razem się uda:) ovarin biorę cały czas jako splement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiulka A kiedy miałaś ostatnio okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Edyta 3 pecherzyki dominujace? To sie moze wiazac z ciaza mnoga, lekarz Cie nie uprzedzal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEdyta
Nic lekarz mi nie mówił, kazał współżyć w niedzielę, to że są 3 nie zawsze daje 100% , że z każdego wyjdzie komórka. Też się obawiam, no ale co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Wiem ze nie zawsze z kazdego pecherzyka dominujacego uwalnia sie komorka jajowa i dlatego napisalam "moze sie wiazac":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ovarin to jakaś lipa. Nie bądźcie naiwne, udalo sie wam wylacznie ze względu na Clo bo to hormony a nie dzięki temu gownianemu ovarinowi, obudzcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEdyta
wiem, wiem cieszę się, że jest w ogóle jakaś reakcja :) człowiek się łapie czego może, żeby się udało :) na niektóre kobiety clo nie działa. Trzeba być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Szanowny Gosciu nie mąć dziewczynom w głowach bo chyba nie masz racji. Wiele dziewczyn zaszlo w ciaze biorac sam ovarin i bez wspomagania clo. Ja moze nie wiem jak moja ciaza sie zakonczy bo jest to ciaza wysokiego ryzyka ale zaszlam w nia przy pierwszym opakowaniu ovarinu i bez wspomagania clo. A wczesniej owulacji lekarz nie obserwowal od kilku miesiecy. Wiec prosze Cie "Gosciu" nie odbieraj nadziei. Juz kiedys pisalam ze to jak kobiety reaguja na ovarin (czy inny lek o podobnym skladzie) zalezy od tego jakie rozne kobiety maja dolegliwosci i nie mozna wszystkich wrzucac do jednego wora i zakladac ze jesli jednemu sie nie udalo z ovarinem to i calej reszcie tez sie nie uda. Albo na odwrot.Owszem ovarin to suplement ale moze niektore kobiety maja niedobor skladnikow zawartych w ovarinie (czy innym podobnym leku) i ich suplementacja w zupelności wystarcza i nie trzeba wlączac hormonow. A reakcja na ovarin zawsze bedzie indywidualna bo kazda z nas jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MIKA
Dziewczyny i gościu, tak jak napisała Sikorka każda z nas jest inna i potrzebuje czego innego,ale ovarin na pewno działa czego ja jestem dobrym przykładem. Mam stwierdzony pcos, odkąd biorę ovarin(2msce) pierwsza @po 30, druga@po 28 dniach także zmiany w organizmie zaszły na plus. Łatwiej obliczyć owulacje i funkcjonować z regularna @. Obecnie będę miała monitorowane pecherzyki i liczę na to ze jednak suplement wystarczy do ich pobudzenia bez konieczności brania hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emili31
Asiulka gratuluję z całego serca :) życzę teraz dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Asiulka odezwij sie i daj znac jak sie czujesz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
hej, czuję się bardzo dobrze - jedyne co to śpię więcej. Okres miałam 26 czerwca i był on wynikiem odstawienia tabletek anty, które lekarz dał mi na jeden miesiąc aby jak to stwierdził "wyciszyć" organizm a potem brałam CLO. Bo przypomnę ostatni swój okres miałam w lutym.... i jakiś był dziwny. Teraz przy badaniu HCG zrobiłam dodatkowo TSH (biorę euthyrox) i wynik wyszedł wysoki bo 2,9 a w maju już zeszłam do 1,1. Skontaktowałam się z ginekologiem i kazał powtórzyć TSH i iść do mojego endokrynologa - idę we środę. A tsh zrobiłam ponownie dziś rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kobietki. Przeczytałam prawie cały Wasz temat i trzymam kciuki za przyszłe mamy :) Natomiast do troszkę gorszych historii i niepowodzeń chcę powiedzieć, że zawsze mogłoby być gorzej. Np mogłybyście nie mieć mężów którzy by was wspierali... Ja mam 28 lat, brak partnera , stwierdzone pco i raczej brak jakichkolwiek szans nawet na starania na daną chwile. A instynkt macierzyński jest coraz silniejszy... Także głowa do góry !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Asiulka, to wysokie TSH moze byc efektem rozwijajcej sie ciazy? Wiem ze w ciazy sie podnosi ale nie wiem w ktorym momencie. Daj znac co Ci powie endokrynolog. A co do tego co napisala "Gosc" to zgodze sie tym ze mamy mezow czy partnerow,ktorzy sa obok i wspieraja i ja osobiscie dziekuje Bogu,ze moj maz jest bo ja w swoim zyciu tez juz wiele przeszlam. Doradze Ci jednak, zebyś nie myslala i nie szukala na sile a milosc****artner sam sie pojawi w najmniej oczekiwanym momencie:-) a cala reszta przyjdzie w nastepnej kolejnosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emili31
Mialam regularne cykle a w zeszlym miesiacu okres spoznil mi sie dwa dni. Teraz znowu sie spoznia. W piatek miala przyjsc @ a nie ma. Czemu sie tak moze dziac ?? Bo na ciaze sie nie nastawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiap80
Emili31 ja miałam tak samo, miesiąc temu cykl 25 dni, w tym 29 dni, nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×